Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - August 7

August 7 Thrive

 מסר של Sheldan Nidle, מיום 7 באוגוסט 2012

8 הזרע ,12 Pop , 9 האדם

נשמות אהובות שלי! חזרנו! הרבה כרוך בהיבטים הסופיים של הכניעה הגדולה אשר תחסל את תבנית הכוח של האופל. כיום, אתם עדים לימים האחרונים של מאבק הכוח אשר מגיע לסיומו המוחלט. קבוצת הקושרים משתמשת ביכולתה לחולל תוהו ובוהו בניסיון לברוח מחבל התלייה שזרקנו סביבם, אולם תכניתם המפותלת לא תצליח הפעם. אנו הנחנו הנחות בדבר דרכי המרמה שלהם ואנו חוזים כל דבר שהם יכולים להמציא. במשך התקופות, מלחמה הייתה המכשיר בו בחרה קבוצת הקושרים לתפעל אתכם ולחלץ אתכם על ידי התפתלות ממצבים שאינם נוחים, והיא משתמשת היום באמצעי של ניסוי ותהייה במזרח התיכון ובדרום אסיה. למרות ש"הכלי" קטלני ויעיל , הוא לא יפעל בבריחתם מאחר שהשליטה שלנו על האירועים בכדור הארץ חזקה למדי כך שתסכל תעלולים ברמה נמוכה מעין אלה. אל תדאגו ממה שקבוצת הקושרים מתכננת. ניסיונותיהם של כל דבר הולך מתחילים בחבטה אשר תהיה כבומרנג עליהם, ויספקו את האמצעים לשחרר אזור חיוני זה של העולם. ההתמרה הקרבה היא לחלוטין בחסות הגורל האלוהי!

אנו משגיחים ומתכוננים למסד את תוכניותינו. אנו רוצים מאוד להתחיל את הצגת האור האלוהי. כאשר משתחררים האזיקים אשר קשרו אתכם שנים לאופל, נולדת אנרגיה חדשה שתביא לכם שלום, שפע והרמוניה עולמית. האופל ותומכיהם הנלהבים מאמינים כי מה שהם זוממים יוביל למצב חדש אשר ימנע את נפילתם. זה לא רק ייכשל לחלוטין אלא יחשוף את העומק והמרחב של הצביעות אשר שלטה בערמומיות בעולמכם. שילוב מערכת של דירקטורים תיראה בבירור עבור האוליגרכיה בעלת הדם הקר שהיא באמת כזו. זה יהיה שיעור מועיל לכולכם, וישרת אתכם היטב במהלך האירועים אשר יובילו תוך זמן קצר למעצרם ולבידודם מכם. מוקמת מלכודת קטלנית, אשר מטרתה להפריד באופן מוחלט ידידים מאויבים. חיוני לגלות מי באמת מתכוון להיות חלק מהפתרון ומי נחוש בדעתו להישאר חלק מהבעיה. גישה זו גורמת לנו הרבה צער. אף על פי כן, מנקודת מבט של תמונה גדולה יותר, זה חשוב, וזה יושג תוך זמן קצר.

עבודתנו כאן הייתה מכוונת באופן עקבי להשגת החוזה הראשון אתכם, ואנו מעולם לא סטינו ממסלול זה. המטרה להעביר אתכם לתודעה מלאה עומדת מאחורי כול מה שאנו מעורבים בו, ולשם כך, הצוותים הרבים שלנו מפקחים ומבקרים אתכם כל יום. קבוצת קושרי האופל מבינים את מחויבותנו למשימה מקודשת זו, ומודעים שאנו נעים יותר ויותר עם הצי שלנו קרוב אליכם. אנו גם הגדלנו את מספר הצוותים על הפלנטה החיים ועובדים ביניכם. בהקשר זה, הזהרנו את האופל שכל התעסקות עם הצוות המבוסס פלנטה , יהיו לה השלכות חמורות. כבר מספר ניסיונות כנגד המסיונריים שלנו הניבו ב"אירועים" שהפחידו סוכני קלון אלה! אנו מתמידים יותר מתמיד בלהבטיח כי המשימה על פני השטח תתקדם כפי שצריכה להתקדם, ואמצעי-נגד הגנתיים אחרונים אלה לימדו אותנו רבות איך סוכנים אלה פועלים. נכון לעכשיו, האופל נזהר להתעלם מאיתנו. כרגע, אנו מרחיבים רשת זו על פני הפלנטה שלכם.

הגילויים מתקדמים. בני בריתנו בכדור הארץ עסוקים בלהתכונן להדיח את הממשלות דה פקטו רבות בכדור הארץ. רשת רחבה של קלון מקיפה את עולמכם, והמדיניות הלא-קדושה המבוצעת מדי יום על ידי הממשלות "החוקיות" קוראת בקול להסתיימותה. "חוקיות" זו מותנית שליטה באמצעות צורות שונות של תוהו ובוהו ובאמצעות תדלוק של הקרע הסוציאלי והדתי. פטפוט עלוב זה ימריא ברגע שהאור יחשוף בצדק ממשלות שבקושי מתפקדות בחוקיות זו. תפקידנו באירועים אלה הוא לתמוך ולחזק בפעולות כלשהן אשר יפורסמו באופן חוקי. צוות הקרקע שלנו סיפק מידע מפורט על אופן תגובתם השונה של אזורים למעשי האופל. האופל מוציא מתוכו דרכים להניא התנגדות אזרחים ובני בריתנו בכדור הארץ עסוקים בהתמודדות עם מהלכים אלה. חופש וחירות מזמן עלו במחיר לעולמכם, ועכשיו הגיע הזמן לטאטא מצבים מחניקים אלה ולהביא שמחה וצמיחה והתרוממות רוח.

נמאסטה! אנו באים, מבורכים! נראה כי עולמכם במעבר נמצא במצב של רגיעה, ונראה לכם כאילו שום דבר לא קורה. אבל אין דבר יותר רחוק מהאמת. בכל מקום, התבניות הישנות מתרסקות אל הקרקע, כאשר משבר פיסיקלי אחד רודף את האחר. כפי שהזכרנו, אנו הפעלנו את המערכת הפיננסית החדשה, והיא יושבת בשקט בצד הבמה, מבלי לזכות בתשומת לב מהארמון המתפורר שעומד ליפול עם שאגה גדולה. הממשלות דה- פקטו שמונו על ידי הענקים הגוססים מודעות שסופן הגיע ומחכים לרדת מחיינו. החדש יהיה בשליטה חוקית מאוד בקרוב, ויביא עימו שפע, חופש והכי חיוני עבורנו, גילויים. כמו כן, אמא כדור הארץ זקוקה עמוקות שידאגו לה, וזה מצריך את משפחות כדור הארץ הפנימי שלנו ומשפחות החלל להצטרף אלינו ולהכריז על מציאות חדשה ולהכריז לכולם על פני שטח העולם על מותה של המציאות הישנה והמגבילה.

ייסורי המוות של קבוצת קושרי האופל ייצבעו בצללים חדגוניים, המסמלים עולם של מגבלה, מלחמה ורודנות פיסיקלית אשר עיצבה את 13 אלפי שנה האחרונים של קיומכם. רעיונות אלה של האופל הרסו את מולדתכם, פיצלו אתכם מכדור הארץ הפנימי, והונו אתכם עם סיפורים שאתם לבד בחלל ריק. בדותות אלה עומדות להסתיים, ועולם חדש וזוהר אלוהי יחליף את העגמומיות והמתח של היום. אנו באמת שמחים, כיוון שבקרוב אנו נהיה מסוגלים לספר לכם על האמיתות הגדולות ולהתחיל להתיר עבורכם ועבור רבים שקרים רבים שסיפרו לכם במשך אלף שנה. זה ישחרר אתכם לחופשי ויכין אתכם למעבר לתודעה מלאה. אתם עשויים לחוות מידה מסוימת של תדהמה, או להרגיש חוסר אמון כלפי אנשי אופל אלה אשר הוליכו אתכם שולל בקשיחות; עם זאת, אנו מבקשים מכם לסלוח, הרשו לעבר ללכת, ובשמחה תתקדמו. מתוך תודעה מלאה באה חוכמה אשר מחליפה את האימה שאותה אתם מכירים.

האזור החדש שלכם יהיה נהדר. היחסים המדהימים בין השמיים והכדור הארץ ייחשפו לכם, וידע זה אוצר בתוכו חוכמה שעכשיו אתם יכולים בקושי לנחש. אתם יכולים לחוות זאת באופן מלא על כדור הארץ החדש שלכם ולהרגיש את האחדות האופורית של כול החיים. אתם עומדים להתחיל במסע אשר יתיר לכם לממש את הפוטנציאל שלכם ויגלה את היצירתיות חסרת גבולות שלכם בעוד אתם מחפשים למקסם את חשיפת התוכנית האלוהית של הבורא. אנו נתקדם ביחד, איתנו כמדריכים וכמורים המתמידים באהבתם את דרכי האלוהות. אנו באמת שמחים שרגע זה הינו סוף סוף עלינו: הזמן שנבחר על ידי השמיים הגיע! נעשים השינויים האחרונים לטקס המקודש אשר יפתח את הכול ויביא את השינויים הענקיים לעולם היחיד שידעתם עד עתה. התמרה זו כבר מתחילה להיחשף. היו ממוקדים במרכז שלכם ובאמת שלכם והיו מוכנים. ושלא יהיו לכם כול ספקות לגבי כול מה שהבורא עומד לגלות!

היום, המשכנו עם המסרים לכם. שינוי עילאי במציאות הינו עלינו! עם זה מגיע גילוי וסוף סוף הזמן לפגוש את כולנו אשר כה תומכים נאמנים בחזרתכם לתודעה מלאה. דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של האלוהים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!

 

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Giliן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge