Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - March 8, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 8 במרץ 2016

4 הלך שמיים,6 נקר, 12 יד

Dratzo! מספר אינדיקטורים מראים לנו שהקרנות ההומניטאריות הראשוניות חולקו לחשבונות המתאימים באירופה ובצפון אמריקה. קרנות אלה הן המתווה הראשון שיוצג לנו. הן מדגימות כי היכולת להעביר סכומים גדולים של קרנות על פני תבניות קיימת למעשה. אנו מצפים באופן מלא שקרנות אלה עומדות להוכיח שהכפפה של קנונית האופל נפרצה בהצלחה. הדבר הבא שעומד לקרות הוא ההפצה הסופית למספר חשבונות של אנשים. זה יהיה סימן לבני בריתנו ליזום את התהליך המסובך של השלמת מימון השפע. עליהם ליזום את עלייתה של NESARA, ראשית בארצות הברית, ובסופו של דבר היישום של GESARA באופן גלובלי. באסיה ובאפריקה, מספר פרויקטים חיוניים של תשתיות עומדים לאחר מכן להיות ממומנים ולהתחיל. זה עומד לסמן את התחלתה של מערכת גלובלית ענקית של פרויקטים כדי לסיים את הדאגות לגבי מים טהורים ותברואה נאותה בשטחים כפריים רבים. נוסף על כך, עולמכם צריך לקבוע את האמצעים להשגיח על הפרויקטים הפיננסים הגדולים האלה. רשת קטנה יותר של מפעילי "קהילות גדולות" עומדת להיות מנוצלת באופן מלא.


הגישה של "קטן הוא נהדר" היא אחת שהוכחה כיעילה במחצית העשור בעבר באפריקה ובאסיה כמו גם באמריקה. פעולה זו עומדת להתרחב ברגע שהמערכת הפיננסית החדשה פועלת באופן מלא. בני בריתנו הארציים פיתחו אמצעים לחלק בקלות פרויקטים חיוניים אלה בכל העולם המכונה השלישי. מרחב זה, מכיל את מרביתה של אנושות, אשר דורש את תשומת הלב הגדולה ביותר. לכן, הדילמה העיקרית היתה איך להתחיל להתמיר בהצלחה מה שהינו החלק המוזנח ביותר בעולמכם. בנוסף , אזור זה היה באופן מסורתי המקום בו מרבית ההתעללויות בגאיה קרו. ברגע שאנו חופשיים לנסוע בשמיים שלכם, אנו מתכוונים לתקן בעזרתה של הטכנולוגיה שלנו את ההתעללות במשאבים הטבעיים האלה. אזור משולב זה הוא השטח העיקרי לאסונות טבע אשר קורים מדי יום מסביב לעולם החיים היפה שלכם. ברגע שהם מתוקנים, מחזור ההרס הנוכחי יכול להיות מתוקן רשמית. באותו זמן, ניתן לכוון מחדש את האנרגיות הפוחתות של שדה הכבידה החשמלי!

כשאתם מתחילים לצאת, פשוטו כמשמעו, מאלף שנים של שעבוד חובות, גם גאיה יכולה לצאת מאלף שנים של ניצול. גאיה, במשך תקופה ארוכה של זמן, היתה עולם המפוצל בין העצמי הפנימי והחיצוני שלה. גאיה רוצה להאיץ את התהליך של איחוד גדול בין שני חצאים אלה. סנט ג'רמן וקוואן אין (Saint Germain and Quan Yin) ספקו בעזרת השמיים את האמצעים לצמיחה מודעת. צמיחה פנימית זו שולבה עם שורה של התאמות לצ'קרות שלכם ולמערכות העצבים הרבות שלכם. אלה שולבו עם שורה של שינויים למציאותכם. שינויים רבים אלה בתורם משקפים את מה שגאיה עכשיו עושה לעולם פני השטח. למעשה, העולם הפנימי של אגרטה מתרחב מעבר לעולם פני השטח הזה. מה שנדרש הוא שדרוג ענק בתדרים של עולמכם. לכן, כשאתם גדלים בתודעה, גאיה בו זמנית מגבירה את קצב הרטט של מציאותכם. זה התיר לכם לגדול ולקבל דברים שקודם לכן האוכלוסייה על פני השטח זלזלה בהם. גם התיר לכם לקבל שאנו קיימים ושהמאסטרים הנעלים הם באמת אמיתיים.

כל האלמנטים האלה הם הליבה של תנועות המציאות שעומדות לשנות את עולמכם בכך שמביאות לכם שפע ובריתות פיננסיות ושלטוניות חדשות. אירועים אלה עומדים לעצב את המציאות החדשה, אשר עומדת ליצור "אתם" חדשים, ולהציב אתכם בתוך מציאות חדשה זו. נציג המשפחה האגרטנית שלכם ובעלי בריתנו עובדים בהתמדה כדי להבטיח שהכול מתרחש מהר ככל האפשר. פעולה משותפת זו מגיעה עכשיו לשיאה כשהמשפחות העתיקות והמלכים האמורים עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם יועצי המאסטר הנעלה. קואליציה מקודשת זו צריכה להילחם באוליגרכיה האפלה שלא יכולה לדמיין באמת עולם בלי כוח, עושר או יוקרה. הדילמה שלהם רק האטה את הבלתי נמנע. לכן, היו שורה של עיכובים ראשוניים, אשר הורכבו מדאגה ומפחד של המשפחות העתיקות כשהשתמשו בנהלים החדשים כדי להבטיח שסכום גדול של המימון מבוצע בהצלחה. אף על פי כן, אלמנטים אלה של מציאות חדשה מונחים עכשיו במקום.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! רבים מכם לא מסתכלים מעבר להזדקנות ולמוות. אנו המאסטרים חיינו מעבר לעובדות אלה במשך אלף שנה. משימתנו העיקרית היא פשוט לנהל את האנושות באמצעות שימוש ברחמים ובחסד. מערכת משימות אלוהיות גורמת לנו לייעץ לכם באופן שוטף איך לחיות את חייכם בצורה הטובה ביותר. נכון לעכשיו, השמיים והמלאכים השומרים הרבים שלכם גם משנים אתכם. זה מכין אתכם לאורח חיים של התעלות כדי להיות שוב מלאכים פיסיים. לכן, משימתנו היא גם לפקח על שינויים אלה. אתם עושים היטב. אף על פי כן אירועים אלה נותנים לכם כמה רגעים קשים. אנו מקלים על כך בכך שאנו מתערבים בעת הצורך באמצעות השימוש בחסד אלוהי. בבעלותו של כל אחד מכם מספר דרכים לפיהם חייכם יכולים לפתח את עצמם. אנו לוקחים אפשרויות מומלצות אלה ואורגים אותן לתוך לב החיים האלה. בעשותנו זאת, אתם עוברים עם קושי מינימאלי לסף של חזרתכם המובטחת למלאכיות הפיזית.

כפי שאתם יודעים עד עתה, כל מאסטר נעלה עובר באמצעות השימוש בטקס מיוחד המנוהל על ידי השמיים. למעשה, אתם עוברים לכיוון של אותו הדבר. אולם במקרה זה, זה עומד להיות תא אור קריסטלי. זה עומד סוף סוף להפוך את מה שאטלנטנס עשו לכם לפני כ-13 אלף שנה כאשר הושלכתם קדימה מהמעבדות שאז שמרו עליכם בביטחון. פעולה פתאומית זו השאירה אתכם פתוחים למניפולציות חמורות של האנונאקי. כל השיגעון הזה מתהפך באיטיות. אנו המאסטרים הנעלים מפקחים על שינויים אלה ומבטיחים שהתוצאה המתאימה, כאשר כך מיושמת על ידי חוזי החיים שלכם, ניתן להשיגה בהצלחה. אתם עומדים ללמוד עובדות רבות ולהגשים ניסים כיוון שאתם קרובים לנקודה המקודשת בזמן עבור התמרה גדולה זו. משפחות החלל שלנו מוכנות לקבל את חזרתכם המלאה אל האור וישנם תפקידים חדשים עבורכם להשלים!

משימות מקודשות אלה שנקבעו על ידי משפחות חלל אלה ועל ידי השמיים ייקחו אתכם בתחילה דרך פתרון של הפרדיגמה שלכם של כסף ועושר ולאחר מכן לצפות בכם חוזרים לשמירת הקרקע המלאה שהושלמה. תהליך אלוהי זה עומד להתרחש בשלבים רבים כיוון שהוא רחוק מאוד ממה שאתם יודעים. המטרה של שלב זה והשלבים הבאים האחרים הוא לשנות את תפיסות הליבה הפנימיות שלכם. מה שהשמיים עושים הוא להעביר אתכם מהתודעה המוגבלת ולהכין אתכם לקבל בשמחה מספר גלימות חדשות. עד כה, פעולה זו מצליחה ואתם מתחילים ליטול על עצמכם מספר אחראויות מודעות חדשות. כשאתם גדלים לתוך אלה אתם מקבלים עולם מתוקן. זהו חלק מטקס ההמרה שלכם. כל שנה מביאה אתכם קרוב יותר לאירועים אלה המיועדים להתיר לכם ללבוש פשוטו ומשמעותו גלימות חדשות ונהדרות. אתם מתקדמים נהדר! הרבה אהבה והללויה גדולה לכולכם!!!!!

היום, הרבה אפשר לספר ולשמוח. כאנשים, אתם עוברים לכיוונה של התעלות גדולה בסגנונה. דברים אלה אשר יצרו כמה עיכובים של הדקה האחרונה הסתיימו והלכו. בני בריתנו בכדור הארץ הפנימי, בחלל ובשמיים איתנו. זו היא ההתחלה של זמן נהדר עבור כל האנושות! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge