Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - January 29, 2013

Sheldan Nidle - January 29, 2013

 

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 29 בינואר 2013

 1 סערה, 7 Yax, 9 אדם

 Dratzo! אנו חוזרים! עולמכם מוחזק במצב של אי וודאות מקודש, מחכה למגע הקסם שרק השמיים יכולים לספק. השמיים הוציאו צו על עיכוב קצר על מנת לאפשר לאנושות תקופת השתלבות לתוך אנרגיות מאוד חדשות אלה. לפני זמן רב, כאשר האנונאקי ביקשו לשלוט עליכם, הופעל הסכם מיוחד אשר התנה כי תקופת שלטון האופל תתאפשר רק לתקופה של כ-13 אלף שנה. זמן זה הגיע ונעלם לחלוטין. הקריסה של צירי הזמן הרבים לתוך אחד היתה האימות הסופי עבור עובדי האופל הארציים כי הגיע רגע ההתמרה. עכשיו, ישנו מעבר קצר שבמהלכו חיילי האופל ייכנעו ויאפשרו לעידן החדש להתחיל. האופל, כתמיד, סרב ביהירות להצעה זו, וכך בהתאם לפקודתם המפורשת של השמיים, הסרנו מספר של עקשנים אלה ושמנו אותם תחת פיקוחה של קבוצה של האגרטן וצוות הפדרציה. קבוצה זו עכשיו מונה מספר ניכר של אנשים אלה בהשגחה, ומספרים אלה ללא ספק ימשיכו לגדול עד שבעיה זו תיפתר במלואה.

 כפי שצוין לעיל, העניין עכשיו בסוג של קיפאון מקודש. כוחותינו מוכנים לתמוך בשינוי החוקי דה יורה בממשל ואנו גם השגנו מספר הסכמים אשר ייושמו ברגע שהאות המקודש יינתן. בהקשר זה, הן החטיבות המשפטיות והן הצבאיות של הממשלות השונות שעומדות להשתנות מבטיחות לנו שהן מוכנות להשפיע על העברת השלטון עם קבלתו של האות הפורמלי. אנו בקשנו באדיבות את החונכים השמימיים שלנו להרגיע אותנו שלוח הזמנים המקורי שניתן לנו הוא אכן עדיין לוח הזמנים בפעולה; בתשובה, אלה אשר נותנים לנו את האות יידעו אותנו שוב ושוב שלוח זמנים זה הוא אכן לוח הזמנים שאנו נבצעו. צוותי הקשר הרבים שלנו נמצאים במקומם ומוכנים לדאוג שהכול הולך בהתאם לתוכנית במועד בו הרגע המקודש מגיע. בחזית זו אנו התחייבנו לסדרות של תרגילים פורמליים על מנת לוודא שמצב זה נפתר מהר ככל האפשר. כמובן האופל ממשיך להיות תחת פיקוח הדוק, כיוון שהוא ידוע בכך שהוא מוציא באמת משהו יוצא דופן מסוגו של עיכוב טקטי ברגע האחרון!

 גם בעלי בריתנו הסודיים המקודשים מוכנים לנוע כאשר יידרשו ברצינות, ואנו מפקחים על עולמכם כדי לראות ששום דבר אחר מאשר מחזור רגיל של ענייני העולם מתרחש. האופל ועובדיו מתרוצצים מסביב לעולמכם ומחפשים את הדרכים לגנוב את הכספים מכל מקום שהם יכולים,  ובשעה שגיחות אלה הוכחו כי בדרך כלל אינן מצליחות, נרכשו מעט בטחונות. זה מוכיח לנו שלנבלים אלה אין שום כוונה לציית אי פעם להסכם כלשהו שייעשה בינינו, ושאנשי הקשר שלנו צריכים להיות מאוד זהירים בטפלם בקשוחים אלה.  באמת הוקל לנו כשאנו חושבים שזו תהיה הפעם האחרונה לחילופים כאלו מדכאים! ברגע שניתן האור הירוק, אנו מוכנים עם סדרות של אסטרטגיות על מנת לוודא שהשלבים הראשוניים של פעילותינו ממשיכים במהירות ובבטחה. כאשר מסתיים השלב הראשון, הממשל החדש, הכספים החדשים, והשפע החדש יהיו בתוקף ובביטחון במקום,  ואז כל מה שנדרש הוא לגרום שכל זה יהיה קבוע.

 מעבר זה של החברה שלכם מגובה במלואו על ידי טונה של מסמכים מסייעים. לא נשאר לאופל מקום להתחמק, ונשאר רק זמן קצר לפני תקיעת החצוצרה המקודשת.  באותו רגע, יתפשט אור גדול על פני גאיה ויתחיל עידן חדש באופן פורמלי. בכוונתנו להציב תצוגה גדולה במספר חלקים בעולמכם אשר יאותתו את ההתחלה של מה שיבוא בעקבותיה. עשור חלף מאז שבקשנו לראשונה מהממשלות שלכם, מיד לאחר מלחמת העולם השנייה, לסיים את הסודיות ולתת גילוי על קיומנו, ולגלות את הטכנולוגיה שהם היו צריכים לרכוש. כול הממשלות האלה סירבו לעשות זאת, ועם זאת עכשיו יינתן ביטוי לבקשות מוקדמות אלה שלנו בעולמכם. זה יהיה אירוע של נקודת מפנה. היסטוריה חדשה ותיאור אמיתי של מקורותיכם יכול אז להיכתב באופן רשמי, כך שיאפשר לכל השקרים הרבים שספרו לכם מאז תקופת הילדות פשוט להיעלם ולהיות מוחלפים באמת. זהו גם רגע עבורכם ללמוד על השמחה הקרבה של תודעה מלאה.

 ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! הגענו ביום זה להודיע לכם שנס גדול מוכן להופיע בעולמכם. לפני מאה שנים, רוזן סנט ג'רמן (Saint Germaine) הקים נאמנות עולמית מיוחדת אשר הותאמה במזרח על ידי קוואן אין (Kwan Yin). עכשיו שני אוצרות אלה ישלמו הון עתק אשר יביא שפע לשטח כדור הארץ. אנו שמחים בגין כול מה שהשמיים ציוו ונקבע עבור האנושות! השפע החדש יתמיר את ממלכתכם ויביאכם לסף של שינוי גדול בתודעה. משימתנו המבורכת היא להוביל אתכם לתודעה מלאה בעזרתם החכמה של משפחות האגרטן ומשפחות המרחב שלנו. ביחד אנו נאחד מחדש את העולמות של גאיה שעכשיו נפרדים, לתוך אחד. באחדות מקודשת זו, אתם תגלו את האמצעים להתרומם מחוץ לשכחה שלכם ולגלות מחדש את האמיתות האלוהיות הפנימיות שלכם. אמיתות אלו ישנו את האמונות העכשוויות שלכם ויהוו את הבסיס לחברה הגלקטית החדשה שלכם.

 חברה גלקטית חדשה זו צריכה להיות שילוב של דגמים שונים שתורגלו ברחבי גלקסיה זו. כאחד מהחונכים שלכם, משימתנו המבורכת היא להנחות אתכם באמצעות יישום החוכמה שלנו לעניינים אלה. זמן קצר לאחר חזרתכם לתודעה מלאה, יכונסו פגישות נרחבות בפלנטה כדי לשקול היטב דגם בסיסי ללידת חברה גלקטית משלכם. אנו מדמיינים את בחירתכם להיות חכמים, ולדעת שבאמצעות הפעלת תבנית זו, אתם יכולים לאכלס מחדש במהירות את העולמות של וונוס, מרס, ופקס. הפלנטות החדשות האלו של אומת-כוכב ייזמו אז את משימתן הגדולה הראשונה: חיזוק השלום ברחבי גלקסיה זו! זו תהיה המשימה הראשונה מבין משימות רבות אשר יביאו אותנו לידי קשר עם עשרות אלפים גלקסיות קרובות. מה שאנו עומדים להשיג ביחד הוא סדרות של משימות אשר יבטאו את שירותינו האלוהי לבריאה.

 הרגעים שנותרו מצעדכם המוקדמים באנרגיה חדשה זו, ולפני שעבודתנו ביחד מתחילה, הינם עבורכם להכין את עצמכם להסביר אירועים אלה למשפחתכם ולקהילה שלכם. גם לנו יש לשחק את חלקנו. יש להציג עובדות מבורכות רבות לממלכה זו.  החברות של גאיה לכודות במערכת של אמונות אשר בוצעו כדי לשמור על שתי רמות של חברה בשליטת האופל. ניתן להיפטר מתבנית אמונה מבוססת זו רק על ידי מה שאנו יכולים לעשות במועד המתאים. החברות הסודיות המקודשות השונות שלנו דורשות הודעה מיוחדת באמצעות ממשל חדש על מנת להתחיל להזיז את העניינים. זה יוביל להופעתנו ההמונית מחדש כך שאנו יכולים ללמד בשנית ולבטא את חוכמתנו המקודשת. תורות אלה יבטלו את רוב מה שאתם עכשיו מאמינים שזו האמת, ויראו את הדרך לכול מה שיגיע בהמשך. שמחה גדולה עומדת להתפשט בעולמכם וליצור עידן חדש לאנושות!

 היום, נתנו לכם סקירה נוספת של מה שעומד להתרחש תוך זמן קצר. סיעות מקודשות רבות נפגשות ביחד ומהוות את הבסיס לזמן ייחודי בהיסטוריה שלכם! האמונה המוחזקת על ידי רבים מכם, שאתם לבד וייחודיים בקוסמוס, עכשיו תוחלף לנצח. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge