Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - February 5, 2013

Sheldan Nidle - February 5, 2013

 

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 5 בפברואר  2013

 8 מגשר עולמות, 14 YAX, 9 אדם.

 Selamat Jarin! אנו חוזרים ומביאים איתנו חדשות טובות! הזמן עבור הרגע הגדול הגיע!  מרכיביה העיקריים של קנונית האופל הינן עכשיו במעצר ואלה האחראים על תכנון סדרות בעלות פרופיל גבוה של משפטים, קובעים את המועדים לדיווח פורמלי על אירועים משמעותיים אלה, אשר כוללים את קצה הקרחון שהינו באמת עצום. ההמתנה הארוכה להודעות מתקרבת לסופה ואנו צופים באנשי האופל אשר מבינים שהרגע ממנו פחדו מתחיל להתגשם. כדי להאריך את הפרודיה שהם עכשיו משחקים בה, הם רקחו תמונה דמיונית על כלכלה מקומית אמריקאית אשר "איכשהו" עולה בדומה לפניקס העולה מתוך האפר של השנים האחרונות.  באמת זה המתין לפגיעתה של המכה הסופית. הכלכלה העולמית שוקעת בבוץ של החוב הקולקטיבי השווה לסך הכול מכפלה של התל"ג.  לא ניתן לטאטא מתחת לשטיח כה בקלות את האסון שעולמכם מתמודד בו, מה שמסביר מדוע ספרד שוקעת במהירות וגרמניה אינה רחוקה מאחוריה. הקנוניה טיפלה זמן רב בעולם כאילו היה ה"צדפה" האישית שלה (המתרגמת - מקור להנבת הטבות) והתמכרה לבולמוס הוצאת כספים מסיבי של פרופורציות שלא ייאמנו. הדרך החוצה הינה באופן של מחילת חוב גלובלית.

 הפתרון הינו פתרון שהאופל סרב לתמוך בו. הם מפחדים מאיבוד כוח ועושר עצום אם מוענקת פורמלית מחילת חוב גלובלית, ולכן ענקים גדולים אלה של צביעות מסרבים להתיר אפילו מידה של חופש וכבוד לאנשי העולם. הם מסורים לשמירה על שעבוד משכורות בלתי חוקי וחובות עמוקים, כשזה שומר אתכם בבטחה תחת שליטתם. התנגדות זו, כפי שהיה צפוי, היתה למעשה יתרון גדול:  היא מאפשרת לבעלי הברית השונים שלנו על פני כדור הארץ להבטיח את האמצעים החוקיים לנשל את הקנוניה מכוחה. עתה, החלפנו את מה שאנו קוראים תחליפי חיים ואור באלה שעצרנו באופן חוקי,  וכל זה יתגלה כאשר הממשל החדש ייטול פיקוד. עד אז, אנו עושים את חלקנו כדי שמעבר זה יתבצע בצורה החלקה ביותר האפשרית. החוב הענקי צריך להיחשף פומבית ואז יימחל במלואו, וזה אבסורדי לריב על היבט כלשהו של הנחיצות העיקרית הזו. החוב העסקי הלאומי הוא שום דבר יותר מאשר אשליה, מנגנון בקרה, שהוקם במכוון על ידי האופל כדי לשמור על הכלכלה מונעת-חוב שלו.

 נוסף לתחליפים השונים שממונים כדי לשמור על המשך הפרודיה של עסקים כרגיל, היינו עסוקים בליצור שותפות פעילה בינינו לבין אלה העומדים להחליף את עושי מעשי העוול אשר עדיין מחזיקים בשליטתם בממשלות הגלובליות שלכם, אשר מרמים אתכם כל יום בכסף וברכוש, ומחליטים במשפטים שלא הם צריכים להחליט. ההיקף המוחלט של פעילות שאינה חוקית אשר ממשיכה כל יום הוא די מדהים, ואין אנו יכולים לחכות לשלוח את אותם נוכלים לארוז! לעומת זאת, הממשל החדש שלכם עשוי בתחילה להפתיע אתכם בשקיפותו ויפעל בהדדיות איתכם באופן המועיל וההוגן האפשרי. ממשלה צריכה להיתפס כמכשיר אשר ערב לריבונות ולרווחה יותר מאשר לדבוק באופן בלעדי לשרת את האינטרסים המיוחדים שלהם. השקיפות החדשה תהיה קרובה במידה מסוימת לזו של חברה גלקטית, וכשאתם תגדלו בתודעה אתם תהפכו יותר מודעים על האופן בו ממשלה (בשעה שהיא קיימת) מחויבת לפיקוח קפדני וצייתן על חלקם של האנשים. זהו משהו שאתם צריכים לעקוב אחריו עד שהנחיתות המסיביות יתרחשו.

 כשאתם מתמירים את המציאות אותה אתם עכשיו מכירים לתוך אחת שהיא די שונה, יהיה זה מועיל לבחון בזהירות כל רכיב חדש של החברה שלכם על מנת להבין איך זה עשוי להשפיע על עולמכם בשלמותו. שינוי יגיע במהירות ברגע שהחלקים השונים שכרגע מעוכבים על ידי השמיים מתחילים לזרום. הפעם הוא מגיע מאוד בקרוב. הסכם מקודש נחתם עם האנונאקי לפני כ-13,000 שנה אשר פירט מספר אירועים טבעיים אשר היו כדי לסמן את סופו של הסכם זה ויבשר את עלייתה של תקופה חדשה של אור עבור האנושות. סימנים אלה מופיעים ובקרוב תרד מציאות חדשה ותשנה את עולמכם לנצח. זוהי מחויבות מקודשת של השמיים, ואנו כאן כחונכים של מחויבות זו ומוודאים כי השינויים שנגזרו לפני זמן רב, מופיעים. השמיים מניעים אתכם ממצבכם הנוכחי של תודעה מוגבלת למצבכם הטבעי של תודעה מלאה. במצבכם הטבעי,  אתם תירשו אחריות שאנו נערוב לה ביחד להפוך לקבוע את חוזה השלום הגלקטי הנוכחי.

 נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו באים היום בשמחה! רבים מ"האירועים השמימיים הטבעיים" שהוזכרו קודם לכן, הגיעו והלכו. רק מעטים עדיין עומדים להתרחש וכולם מאוד קרובים להתרחש. כשהם מתרחשים, הם מביאים את עולמכם קרוב יותר לגורלו המקודש. דברים אלה הינם מבשרים אלוהיים של מציאות חדשה המלאה באור, אהבה ושפע. בכל מקום השמיים מתכוננים לברך אותנו עם מצג של אנרגיה אשר יסמן את התחלתה של תקופה חדשה! בנוסף, אנו מכינים את שותפינו להודיע על לוח הזמנים הקרוב שלנו ולהתחיל מבצע אשר יגרום לממשלה הנוכחית שלכם לשנות.  שינוי זה יוביל לשחרורכם ולהצהרה פורמלית שמשפחת החלל שלכם עומדת לנחות בקרוב על עולם החי היפה ביותר. האגרטנס, אשר הפכו מזמן את בתיהם זמינים לנו, גם מתכוננים להודיע על נוכחותם בממלכות הפנימיות של אמא כדור הארץ המפואר שלכם.

 פלנטה זו חולקה מזמן לשתי ממלכות נפרדות: האחת קיימת מתחת לרגליכם ושלחה לעיתים קרובות נציגים לחיות בשקט ביניכם; האחרת הינה על פני השטח בו אתם גרים. האגרטן שחקרו את ממלכת השטח, חזרו הביתה עם כמות גדולה של נתונים אשר השתמשו בהם כדי לאמת את האופן ההרמוני ביותר בו יש להכין את האנושות על פני השטח ללמוד על קיומה של אגרטה.  מאז שהאגרטנס גם התגוררו שם, הם גם בקשו לתרום, ברגע הנכון ובאופן המתאים ביותר, לחשיפת המידע. כאשר הודעות אלה משודרות, אנו, המאסטרים הנעלים שלכם, נשתמש בתפקידנו הטובים כדי להעמיד דברים על דיוקם לגבי כללי הדת הרבים שלכם ועל המסורות.  אמיתות אלה יכולות לספק לכם את ההזדמנות ללמוד יותר על תודעה מלאה ועל התוכנית להחזירכם למצב הוויה מואר ואלוהי זה. במצב זה, תחוו חוויות שאנו פעם חווינו כאשר הגענו למצב בו עכשיו אנחנו נהנים כבני אלמוות של הרוח.

 במצב מרומם זה, אתם תגלו מחדש מי אתם באמת ומדוע הגעתם, לפני זמן כה רב, אל אמא כדור הארץ. ידיעה זו תהיה הבסיס לכול מה שאתם עומדים להגשים בשירות האלוהי לאחד הגדול, ולשם כך אנו מתכוננים לתפקידנו כמפקחים השמימיים שלכם. חלק משירות זה הוא להנחות אתכם ולהכין אותנו, היועצים המקודשים שלכם, ללמד אתכם יותר על תפקידכם בחברה הגלקטית.  האור "יודע" איך אתם עומדים להיענות לממלכה זו, ונותן מדי יום הוראות על הדרך הטובה ביותר לפקח על תחילתה של החברה האנושית המקודשת החדשה של כדור הארץ. אתם תתאחדו עם משפחת האגרטן וביחד אנו נבצע את החובות הראשוניות של חברה חדשה זו כשאנו מרחיבים את טווח ההגעה שלנו לפלנטות אחיות שלנו ומתחילים למזג עולמות אלה לתוך אומת-כוכב חדשה. אנו מוכנים, וצופים בשמחה בגורל האלוהי המשותף שלנו!

 היום, התייחסנו למה אתם צריכים לצפות כשאנו משנים את החברה שלכם ומכינים אתכם לתודעה מלאה. אנו גם נגענו בבריאה של אומת-כוכב חדשה שלכם. היופי של המארחים השמימיים ייראה ויינתן לה ביטוי על ידי כולם! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge