Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - December 25, 2012

Sheldan Nidle - December 25, 2012

מסר של Sheldan Nidle, מיום25 בדצמבר 2012

5 זרע, 12 Mol, 9 אדם.

Dratzo! אנו חוזרים! אנו מכינים, במהלך תקופת החגים, סדרות של הפתעות סופיות עבור האופל אשר יציינו את סיום תקופת המתנתנו. אזי, יכולות להתחיל התוכניות הרבות של בעלי בריתנו המקודשים הנותנות ביטוי למציאות החדשה שלכם. התרחש כה הרבה בחודשים האחרונים כך שיכולים להתיר לנו סוף סוף להתחיל את הצעדים האחרונים לקראת ממשל חדש והודעת גילוי רשמית. כאן חשוב לציין שגילוי זה יאפשר לנו לראשונה לפנות אליכם ישירות. ברגע שאנו יכולים לדבר ישירות אליכם, אנו מתכוונים לטפל בנושאים החיוניים השונים כבר מההתחלה. עולמכם נוהל אלף שנה על ידי קבוצה של גברים ונשים מאד עשירים ומאוד עוצמתיים אשר דאגתם היחידה היתה רק עבור עצמם. עכשיו זה הזמן בו האינטרסים שלכם ייוצגו באופן מלא ואת זה אנו מתכוונים להבטיח! אלה שעומדים לקחת את מושכות השליטה של הממשלות החדשות והמוסדות הפיננסים החדשים שלכם צריכים להשגיח כראוי על המצבים הכלכליים והחברתיים הקשים הנוכחיים. אתם גם צריכים להיות מעודכנים לגבי מה שהתרחש בעשור האחרון כדי למנוע מלתת ביטוי לכל זאת כפי שתוכנן מלכתחילה.

כפי שאתם יודעים, חברי האופל הרבים שלטו על מרבית הממשלות בעולם במשך אלף שנה. לכל שלטון ניתן קטלוג המכיל סט של תשובות שהוא צריך לדבוק בו על מנת לשלוט בכל מצב נתון כלשהו. נוסף על כך, לכל מנהיג יש מאמן אשר תפקידו לוודא שמצייתים בשקידה לסדר היום של הממשלה ש"ניתן". זה יצר בעיקר התנהגות אשר מבטיחה את כוחם של משרתי האופל; אולם, מה שעומד להתרחש זה קצר חשמלי של לולאה סגורה זו של הנצחה עצמית. הממשל החדש ישקם את כוחכם הלגיטימי שוויתרתם עליו ללא יודעין אחרי הלידה. זכויות אלוהיות אלה יוחזרו לכם ואנו מפצירים בכם לממשן בקפדנות ובשמחה! הממשל החדש והמערכת הפיננסית החדשה יסיימו את המהומה של מלחמה וייסורי המחסור. השתמשו בנכסים אלה שמגיעים לקדם את אימון התודעה שלכם ולהבטיח שהמשטר המקומי והאזורי מבצע את בקשותיכם והם שקופים במגעיהם איתכם. חשוב שיוקם קשר חזק ביניכם אשר מבוסס על פתיחות, לא על אמונה עיוורת או על הזוהר של סמכות. אלה הם צעדיכם הראשונים בתרגול האחריויות הטבועות בחברה הגלקטית.

החברה הגלקטית מעצבת קשר ביניכם ובין כל האלמנטים המרכיבים חברה רחבת היקף הכוללת את הכל, ולכן אתם צריכים להתחיל לראות את החברה כשלם אורגני אינטראקטיבי שבו אתם מהווים חלק חיוני. מהותו היא תודעת אחדות, ובינתיים עד שתהיו במודעות מלאה, אתם יכולים להשתמש באינטואיציה שלכם לפעול הדדית עם ממשלות אלה בדרכים נועזות וחדשניות. אתם יכולים להתחיל לראות מאוד מהר איזו השפעה עוצמתית ויצירתית יש לכם על החברה שלכם. אולם, יש לנו אזהרה אחת לכם: היו מודעים באהבה אחד אל השני, והשתמשו באהבתכם וברוחב לבכם להנחות את פעולותיכם. למדו איך לזרום אחד עם השני עם הבנה חדשה. המנטורים שלנו יהיו קרובים כדי לייעץ לכם בעת הצורך ולהנחות אתכם בדרכים אלה המאוד חדשות, כשאתם עשויים לגלות קצת בלבול בתחילה בכל כך הרבה חידוש. המנטורים שלכם יכולים להביט לכוונות שלכם ולייעץ לכם על האפשרויות הכי ברות קיימא שלכם. כשאתם מתקדמים, אתם תגלו שורה של שאלות צצות אשר יעצבו את הבנתכם על תפקידכם בחברה היותר מודעת החדשה הזו.

מטרתנו היא להכין אתכם לתודעה מלאה. ברגע שאתם מקטינים את מעגלי המלחמה, ההרס והשנאה, אתם יכולים לחקור את הדרכים הרבות ליישם שיתוף פעולה ואהבה לטובת כולם. זו מעין "משימה אימתנית" כיוון שהחברות שלכם עמוסות במחסום אחר מחסום מכל סוג ותיאור, אשר רבים מהם אתם לוקחים כבלתי נמנעים, מה שאין זה כך. אתם מתבקשים להתחיל בשנית ולבטל כמעט כול דבר שגדלתם איתו, על מנת ליצור בסיס לחברה הגלקטית שלכם. זה באמת פרויקט חינוך מסיבי ואתם יכולים להתחיל להבין את הצורך במנטורים שינחו אתכם בהתחלה. אתם תלמדו דרך תרגול ואנו מקווים שה"חוקים" החברתיים שנציג לכם ייראו במהירות באופן מועיל ואופטימלי. זהו זמן משונה אבל מרגש ומאתגר עבורכם כיוון שכה הרבה מצופה מכם. זה לא עניין קל להניח בצד כל מה שלמדתם מהוריכם ומהחברים שלכם. המנטורים שלכם יהיו לצידכם מתוך אהבה כאשר אתם "משתרשים" כחברה שתהיה מאוד שונה ממה שאתם עכשיו יודעים.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים ביום זה כדי לחגוג את הברכות שחגים אלה מביאים ולשמוח בעובדה שמתנה גדולה עומדת להינתן לאנושות. לפני אלפי שנה על הפלנטה שלכם, אתם הייתם עדים למה שהייתם מסוגלים ליצור לפני שהאנונאקי הגיעו ובהתקף זעם הרסתם את ערי הזהב שלכם המלאות בפלאים מדעיים. זה היה בערך רק לפני כ-8,000 שנה. מאז, הייתם בכתונת משוגעים עם רק טכנולוגיות מינימליות ביותר להאיר את נתיבכם המעייף. השליטים האפלים היו מפוחדים יותר מאי פעם על מה שאתם מסוגלים, ונאמנותכם הבלתי שבירה לאור ולזיכרונות החבויים עמוק של תהילתו של הבורא. לבסוף, הגיע הרגע המקודש כאשר ניתן לגלות את האמת על הווייתכם. הבורא זימן המונים מרחבי גלקסיה זו כדי שיגיעו וייתנו יד בהתמרה מסיבית של חייכם. אור עם משמעות גדולה הבזיק דרך שורותיכם ושחרורכם מובטח!

אנו מבקשים מכם להיות מאוד ברורים שהפעם נגזר על ידי הבורא הרגע בו מתרחש לבסוף שחרורכם מהגחמות של האופל! תפנית זו בקנה מידה גדול בעניינכם הינו בזכות הברכות הממושכות של השמיים. מה שאתם רואים בעולם לגביכם הינם הסימנים ששמאנים ונביאים לאורך הדורות נבאו לרגע זהוב זה. זהו הרגע בו אתם יכולים לרכוש מחדש את החופש שלכם ולהתחיל לקבל את האמיתות המקודשות הרבות שנמנעו מכם זמן רב. אנו המאסטרים הנעלים שמרנו בתורתנו את האמיתות האלה בחיים, ובעשותנו זאת, הכנו את האנושות לשינוי גדול זה בתודעה. אתם נעשים מודעים כל יום על מה שאתם מסוגלים והכוח המדהים שיש בבעלותכם כקולקטיב. תפקידנו הוא להשתמש במשאבים שניתנו לנו כדי להמשיך את המשימה הברוכה ולהצטרף למשחררים של השמיים לתת לביטוי ליום החדש לכל מי שמתגורר כאן!

הלב היקר שלכם פתוח ומוכן לקבל את המתנה הנדיבה ביותר. הרשו לנו להשתמש בזמן זה להפיץ מסר של חופש, שפע וחזרה לאמת האלוהית. הרשו שכל השקרים והמניפולציות האינסופיות של האופל יפסיקו מיד ומי ייתן שהזרימה הגדולה של האור הקדוש מהבורא תביא את כולנו בשמחה למציאות החדשה לריבונות החדשה הניתנת לכולם. זהו הזמן שחיכינו לו זמן רב והוא לבסוף מתגשם. מאוד בקרוב, אנו נבוא לידי ביטוי ביניכם ונלמד אמיתות מקודשות רבות שניתנו לנו על ידי המארח של השרפים ששופכים מידי יום את האור המקודש שלהם מ- AEON. בכל יום אור זה מתחזק ומשתקף בבהירות של השמש שלנו. אור גדול זה מפוצץ את כוחו של האופל ותומך אמיתי באלה אשר הולכים אחר הצווים המקודשים של האור!

היום המשכנו עם המסרים שלנו. הם נועדו לספק לכם הבנה בסיסית על מה שמתרחש מסביבכם. הזריחה של מציאות חדשה הגיעה ועימה, הרגעים בהם אתם אמורים להיפגש עם המשפחות הרוחניות ומשפחות המרחב שלכם. זה באמת זמן מיוחד להתגלם על פני כדור הארץ! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili Weizman

< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge