Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - August 28, 2012

August 28, 2012 Thrive

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 28 באוגוסט 2012

 

3 נחש, 13 Uo, 9 אדם

 

נשמות אהובות שלי! חזרנו! נכון לעכשיו, אנו מחכים למועד בו נתחיל את פעולות ההכנה שיתרחשו לפני  הבאת המערכת הבנקאית החדשה המקוונת.  תקופה זו  תלווה במהירות בהודעות רשמיות על המערכת הפיננסית הגלובלית החדשה, אשר מעצם טבעה תיצור מצב אשר לא יאפשר לקבוצת קושרי האופל להתקיים. הממשלות החדשות שיוקמו לאחר מכן יאפשרו את מסירת קרנות השפע. לפני זמן רב, עולמכם שוכנע לקבל לא רק שנקודת המבט העולמית הלא הגיונית של האנוננאקי היתה "אמיתית" אלא  שמציאות אחרת אינה אפשרית. אמונה זו תנופץ באמצעות המערכת הכלכלית החדשה אשר תפתח דלתות שהיו סגורות בחוזקה על ידי קבוצת קושרי האופל. ההעברה הענקית הקרובה של הקרנות תסיר את  הסגר על ההתקדמות שהאופל כפה עליכם במשך עשרות שנים, וברגע שהתפס הזה ייעלם, ניתן לקדם את הנהלים החדשים המלווים בהסברים רשמיים. אולם, אלה הם רק הצעדים הראשוניים אשר יובילו במהירות לפעילות מסיבית שתחשוף את סדר היום שהוכתב על ידי האור ותתמיר את העולם הנוכחי שהינו סיוט לחלום חדור אור.

כאשר מודיעים על התפתחויות שונות אלה ועולמכם משתנה בהתאם לגמרי, סגנון חדש וטוב יותר של ממשל יהפוך להוויה אשר תבטיח הקנית יותר ויותר פרטים על השינויים הנרקמים במישורים רבים. אנו באנו לכאן לשמש כחונכים (מנטורים) לשינוי גדול זה. אחד מהגורמים ברי-השינוי המהותי יהיה שחרור של הרבה טכנולוגיות שנמנעו מכם במשך עשורים רבים. אנו גם משתוקקים לבצע את ההודעות אשר יובילו לגילוי. גילוי אינו עושה פחות מאשר פותח עבורכם בשנית גלקסיה ענקית זאת. עם הגילוי, אתם תהיו שותפים לדברים אשר ישנו באופן דרסטי וסופי  את האופן בו אתם קולטים את היקום ומקומכם בו. זה לא יהיה יותר מקום שאינו מסביר פנים, שטח לא נודע; פתאום הוא יכיל מקומות בו יגורו חברים ומשפחה, ויהיה נגיש בקלות, תוך שימוש בטכנולוגיה החדשה שלכם. אבל הכי חשוב, זה יהיה עולם שניתן להבין אותו במלואו, אשר מאשר ברוב פאר את אחדותכם עם כל החיים על ידי כך שמדגים לכם כמה אנו כולנו משתלבים עם הבורא ולכול בשמיים.

האיחוד מחדש שלנו איתכם יביא אתכם לסף של תודעה מלאה, כך שיאפשר לכם לראות בדיוק כמה קל זה לעשות את הצעד הסופי לתוך מצב טבעי של קיום. ברגע שהכול בשלמותו בשנית, אתם יכולים לחדש את שירותכם המקודש כחונכיה הנאמנים של גאיה, ובכך לעמוד בשנית בהבטחה שאנו בני האנוש הבטחנו לה לפני כ-900,000 אלף שנה. אכן, חניכה זו כוללת פיקוח על המערכת השמש שלכם בשלמותה. חידוש שירותכם האלוהי כולל איחוד מחדש עם המשפחה בכדור הארץ הפנימי ופגישה עם ישויות רבות לא גופניות שבאו מכול רחבי מערכת השמש הזו וביצעו משימות אלה שאתם עומדים לבצעם בשנית. ההיררכיה הרוחנית המקומית שלכם מבטיחה לנו שאתם די מוכנים למשימות אלה ושאר משימות שבקרוב ידרשו את תשומת לבכם. האגרטנס ושותפיהם היונקים הימיים מכינים את הכרוזים שיינתנו לכם ברגע שאתם תותמרו חזרה לתוך מצב המודעות המלא שלכם. זה יהיה כרוך בסיפור כיצד אתם הגעתם במקור לכדור הארץ ומדוע הירכיות רוחניות רבות הסכימו להפוך אתכם לפני זמן רב לישויות מודעות במלואן בוגה (Vega).

היסטוריה זו מהווה חלק מהתהליך הענק של חיבור מחדש שלכם למוצאיכם המיוחדים ולאחר מכן, מכירה לכם את החובות של תודעה מלאה ואחריוּיוֹת רבות שלכם לחלק זה של הפיזיות. כאשר אתם מתחילים להיזכר במוצאיכם, יהיה צורך לספק הדרכה כללית שיכולה לעזור לחברה הגלקטית המתהווה להגשים את הגורל באמת הלא יאמן שלה. אלה מכם שהסכימו בחוזי החיים שלכם להישאר כאן, צריכים להיות מודעים למה שצפוי לכם מההיררכיה הרוחנית המקומית שלכם. השמיים ואתם תעבדו באופן הדוק כדי לגלות את התוכנית האלוהית במגזר הזה של פיזיות. היבט אחד שאנו כבר הזכרנו לכם הוא חברותכם בקבוצה ענקית של ישויות אשר מבקשים לרכוש גוף אור ולעשות את המסע המקודש לתודעה מלאה. יכולות אלה עושות אתכם  לישויות מאוד מיוחדות, וזו הסיבה מדוע מפקחים עליכם באמצעות כה רבים ברחבי הגלקסיה. זה גם מסביר מדוע השמיים אישרו לנו לבצע את משימת הקשר הראשוני.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו באנו בתאריך זה עם כמה חדשות טובות! מרשים לנו עתה להסביר לכם  שעומדת להתגשם בקרוב מערכת בנקאות חדשה. בנקים מרכזיים בעולמכם מתכוננים כעת ליישום חוקים חדשים רבים. תקנות אלה ישנו את הפעילות של העסקאות הבינלאומיות  ויכינו לסדרת הודעות המציגות מטבע מגובה חדש. הומלץ לממשלות בעולמכם ליישם גרסה בינלאומית של  N.E.S.A.R.A[1], וזה יזרז שינוי מהיר במערכות הפוליטיות העולמיות. בהתאם לכך, הפדרציה הגלקטית הציבה מספר ספינות הגנה בעמדות כדי להבטיח כי שינויים אלה יתרחשו כפי שהוסכם על ידי קבוצת קושרי האופל. הזמן הגיע עבור אנשי האופל לוותר על כוחם ולהיכנע לאור!

שינויים אלה יכולים לאפשר לחברות הסודיות המקודשות שלנו להתחיל להפיץ את קרנות השפע לעולם. אנו יעצנו לשותפינו להכין מספר הדרכות מיוחדות אשר יסבירו אמיתות רבות אשר הותאמו במידה ניכרת או הוחבאו במלואן מכם במשך אלף שנה. נסיבות אלה אילצו אותנו להחביא מידע זה עמוק בתוך המרתפים של מקדשים וקתדרלות רבות עד זמן כזה בו אנו יכולים לשחרר זאת לכם. אתם תהיו, בתחילה, קצת בשוק, אבל אמיתות מקודשות אלה צריכות להיות בשנית חלק מהידע הרוחני שלכם על עולם פיזי זה. בעקבות כך יתחיל תהליך של בירור בהתייחס לנפלאות ולניסים של מצב של תודעה מלאה שאתם חוזרים אליו. נושא זה יעבור למרכז הבמה של חייכם במהלך השבועות הקרובים כיוון שאתם נדרשים על ידי השמיים לחדש את שירותכם המקודש לאור.

אנו המאסטרים הנעלים אשר יש לנו חובה אלוהית להביא אתכם דרך המסך המקודש ולהחזיר אתכם להוויה האמיתית שלכם כמלאכים פיזיים. לכן, אנו מקדמים בברכה את ההגעה של קרובי משפחתנו ואת האמצעים בכדור הארץ הפנימי המשחזרים אתכם למצב היקר ביותר.  כל מה שנמצא בתנועה נעשה במטרה להגשים את המנדט של השמיים. אתם שוטטתם במצב של שכחה מלאכותית במשך זמן רב מדי, והגיע הזמן להשיב על כנם את חוכמתכם ויכולתכם הקודמות.  החברות שבושלו על ידי האופל ותוזמרו על ידי האנוננאקי, יפסיקו. האחדות המולדת שלכם תיבנה מחדש, ותאפשר לכם לפתח אב-טיפוס נפלא של החברה הגלקטית. עולמכם החדש יקדם בברכה את האימפריות הקודמות של האופל בגלקסיה זו ויתמיר אותן לאור באמצעות מתן גוף אור מלא להם, יחד עם הטכניקות וכללי התנהגות הנדרשים על ידי הרוחניות.

היום, סיפקנו לכם יותר פרטים לגבי מה שמתרחש בחשאי ברחבי עולמכם. ההכנות יאפשרו שינויים גדולים בבנקאות, אשר בזה אחר זה יביאו לסילוקו של האופל. הפדרציה הגלקטית וספינות ההגנה שלה תומכות בפעולות אלה ולכן הסוף של קבוצת הקושרים המפריעה קרוב! היו שמחים, ומוכנים לקבל את המתנות של השמיים! דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של השמיים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!

 [1]  הערת המתרגמת – מתוך ויקיפדיה- N.E.S.A.R.A הינם ראשי תיבות של ההצעה של

National Economic Security and Recovery Act    , סדרה של רפורמות כלכליות שהוצעו במהלך שנת 1990 על  ידי  Harvey Francis Barnard , אשר כללו החלפת מס הכנסה במס מכירות, ביטול חישוב ריבית דריבית על הלוואות מובטחות וחזרה למטבע הצמוד למתכות יקרות ( לדוגמה זהב וכסף) אשר תוצאתו הינה 0% אינפלציה וכלכלה יציבה יותר.  ההצעות לא הוצגו בפני הקונגרס.

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Giliן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge