Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - August 21, 2012

August 21, 2012 Thrive

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 21 באוגוסט 2012

 9 מראה, 6 Uo, 9 אדם

נשמות אהובות שלי! באנו כדי לתת לכם דו"ח נוסף על המתרחש בעולמכם. ממשיך המרד הכללי באסיה ובאירופה כנגד הדולר ושיטת מטבע פיאט fiat המבוססת-חוב שלו. למעשה, המטבעות החדשים מגובי זהב מתחילים להראות את ידיהם. יתר על כן, הצורך הדחוף במחילת חוב בא לידי ביטוי במה שמתרחש באיסלנד, מקום בו מהפיכת התושבים ממחישה כמה פשוט זה לפעול כנגד אי-סדר שהינו בסדר היום של האופל. החוב הגלובלי הענק שתוצאתו בעיות חברתיות צריך להיפתר במהירות; אכן, אי הסדר עכשיו המתפשט ביוון ובמרבית דרום אירופה מדגים את תמצית הבעיה.  זו הסיבה לכך שהמערכת החדשה מבוססת על 2 גורמים מרכזיים: מחילת חוב אוניברסאלית וחזרה למערכת מוניטארית המגובה במתכות יקרות.  מה שמונע את כניסתה המהירה היא הנוכחות של שליטת האופל שדועכת למרות שעדיין היא רבת-עוצמה. כדי למנוע משבר כלכלי עולמי, החברות הסודיות המקודשות של כדור הארץ מכינות דרך להרחיק את אחרוני קבוצת קושרי האופל. אנו מהווים חלק מפעילות מורכבת זו ומתכוונים להשתמש בטכנולוגיה שלנו כדי לסייע בהסרתה.

תהליך זה של שינוי קשור לשינוי הגדול המתמשך בתודעה. כפי שאתם יודעים, משימתנו היא חלק אינטגרלי מההבטחה האלוהית להחזיר אתכם לתודעה מלאה, ולכן לא ניתן להמשיך לפעול על פי סדר היום של האופל.  אנו מחכים להסכמים הסופיים אשר מתירים לנו לסיים באופן חוקי את השליטה המורכבת של האופל. היבט אחד של מורכבות זו, שמהווה את המפתח לשבירת האחיזה בכם הינו דפוס של אמונות תרבותיות וחברתיות אשר הושרשו בכם ואשר קושרות אתכם מבלי להטיל ספק אליהם. תיחשף מהותם של "סורגים" מנטליים אלה באמצעות סדרת הפעולות הבאה שלנו. זה מדאיג אותנו שכה רבים קנו שטיח ארוג שקרים מאוד חולה זה! אתם נשמות מקודשות שצומצמו לרמה של חוסר שכל אשר יכולות לקבל כמה רעיונות באמת חסרי ערך של אלוהים  ואת המוצא שלכם בעולם. שקרים אלה הינם מורכבים ומידי יום מוזנים באמצעות מבנה שליטה המאויש על ידי אינדיבידואלים אשר נבחרו בזהירות על ידי המאסטרים הקודמים שלכם, האנוננאקי. קבוצה זו של חוצנים הקימו את המערכת אשר מעניקה שליטה לעבדיהם הנבחרים בכדור הארץ על כל היבט של חייכם. עכשיו, מערכת זו תפורק במלואה על ידינו.

חברים אלה בקבוצת קושרי האופל מאמינים שאתם לא תהיו מסוגלים לבצע שינויים אלה באופן גלובלי; אנו מוכנים להוכיח להם שהם טועים. אנו בילינו את העשור הקודם בכך שהיתרנו לקבוצות שונות של "בני ברית" להשתמש ביכולותיהם ובמשאביהם כדי להדיח את הקנוניה הענקית של האופל מכוחה.  ביסודו של דבר, הכול נכשל בניסיון זה, למרות שאנשי הקשר שלנו הצביעו להם את הכיוון הנכון. הסיבה לכישלונות אלה היו הנחות הבסיס הכוזבות אשר יצרו את ראית העולם הקולקטיבית שלכם.  כדי לעשות את העבודה, אנו צריכים להפעיל אמצעים וטכנולוגיות שונות. אנו גם עוזרים ליצור קבוצות של עובדי מדינה אשר מקדישות את עצמן באופן מלא, כמונו, לעקרונות של זריחת העידן החדש. קבוצות אלה קיימות בכל עולמכם, ואנו מסייעים להן להביא את אי-הסדר השכיח לתוך סדר אלוהי. מציאות חדשה זו שהינה מסודרת ותומכת יכולה להפוך לגשר המוביל אתכם לקצה הסף של תודעה מלאה. הממשל החדש שלהן יכול לקדם אותנו לשלום ולסייע לנו להעביר אתכם לערים הקריסטליות בכדור הארץ הפנימי, מקום בו אתם יכולים להשלים את הטרנספורמציה המקודשת שלכם.

הסיבה שאנו כאן היא הטרנספורמציה הזו. התוכנית האלוהית צוותה בתקיפות שעליכם לחזור לתודעה מלאה תוך זמן קצר. המערכות הפוליטיות הפיננסיות והחברתיות הנוכחיות שלכם יפוטרו ברגע שיהיה אפשרי לסדר מחדש את המהות הבסיסית של חברתכם הגלובלית. כאן, אתם תיכנסו לתוך שפע גלובלי, ריבונות אוניברסאלית וידע מלא על מי אתם ומי גאיה הם באמת. הידע יציג אתכם למאסטרים הנעלים שלכם ולבני דודים שלכם בכדור הארץ הפנימי ואתם גם תתחילו לקלוט מידע על ההיסטוריה האמיתית של עולם זה וגלקסית שביל החלב. כפי שאנו אומרים לעיתים קרובות, יש לכם הרבה מה ללמוד. אמיתות אלה יכינו אתכם להבין את מהות החברה הגלקטית והפוטנציאל הענק שבבעלותכם, ויאפשר לכם לפרוח למלאכים פיזיים אשר יכולים לעבוד לצידנו ולצד ההיררכיה המלאכית ולעזור לחשוף את החסד והתהילה של תוכניתו של הבורא. אתם תהפכו לשותפים אמיתיים בבריאה יחד עם האלוהות ותצטרפו למשפחה האנושית המודעת באופן מלא המחכה בשמחה!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! באנו לדבר אתכם על הגדלת ברכותיכם. האלוהי נתן לכולכם מתנה מופלאה ביותר: הוענק לכם חסד אלוהי.  זה נותן לנו, אשר צריכים להדריך אתכם במהלך חזרתכם לתודעה מלאה, היתר להתמיר ממלכה זו לתוך הרטטים הגבוהים ביותר שלה בזמן אפילו קצר יותר מהזמן שהוקצב על ידי התוכנית האלוהית. הצו נשלח לחברות המקודשות שלנו, ואנו מתאמים במשותף את החוקיות אשר תשנה משמעותית את המערכת הבנקאית הגלובלית שלכם. זה קובע את השלב עבור חלוקת קרנות השפע שלכם, אשר יהיה מלווה בממשל חדש במדינות רבות ברחבי העולם. התפתחויות אלה יובילו במהירות לגילוי, לא רק של הפדרציה הגלקטית של אור אלא גם של בני דודיכם בכדור הארץ הפנימי.

בהתאם לתוכניות אלה, אנו הרכבנו אמצעים שבאמצעותם השותפים המקודשים שלנו יכולים להתחיל להציג את התורה שלנו לעולמכם. אנו מתכוונים לספק מידע רב אשר יסיים את השקרים הרבים והמידע המוטעה שניתן לכם באשר לתורות של נשמות חשובות אשר כולכם מכבדים בתפילות ובברכות שלכם מידי יום. זה חיוני שאתם תתחילו להבין את האמת לגבי מה שכל אחד מאתנו לימד אתכם לפני זמן רב.  ידע זה, אשר נהיה מסוגלים לתת לכם אישית עכשיו, יכין אתכם לצעדיכם הסופיים לתודעה מלאה ויאפשר לכם לראות את המשפחות הרוחניות ומשפחות החלל באור חדש. אתם תיהפכו לתלמידים אמיתיים של המסרים הגדולים שניתנו לנו על ידי AEON וכס המלכות האלוהי של הבורא!

תורות אלה שהגיעו יישרו את ההדורים באשר לרבים מהחיים המשפיעים עלינו בהם ניתנה לנו ההזדמנות להסביר את האמיתות הפשוטות והחוקים של הבריאה. אנו מתכוונים להשתמש בתקופה זו כדי לקבור  את התפיסות המוטעות שנבנו במשך הזמן שחלף מאז שרבים מאיתנו עשו את המסע הקדוש כדי ללמד אתכם ולהדריך אתכם לאורך הנתיב המקודש. אנו באנו להתמיר את המחלוקות והשנאה המיותרת אשר קרעו לחלקים  מסרים גדולים אלה. האופל עשה את עבודתו היטב! אולם, עתה, באנו כדי להגדיר נכון ולהחזיר לאהבה את מה שהוקנה לכם לפני אלף שנה. זה נעשה בשמחה ובאור האלוהי. אנו מקדמים בברכה הזדמנות זו ומצפים בהתרגשות ללמד אתכם ולהכין אתכם לנתיבכם העצמי לאהבה, לאור ולמצבים הגבוהים של שמחה!

היום, חזרו להביא לכם מסר נוסף. אנו מבקשים מכם להיות בעלי הבחנה וסבלנות. הרבה מוכן להיחשף. אבל אלה תהינה ההתחלות של ההבטחות אשר אלוהים הבטיח לכם כאשר העידן הנוכחי של האופל התחיל. האופל יימוג, ותקופה חדשה של אור מתחילה. היו שמחים, ומוכנים לקבל את המתנות של אלוהים! דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של האלוהים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!

 

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Giliן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge