Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 28, 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 28 ביולי 2015

1 ירח, 2 כוכב בוקר של ונוס, 12 יד

Dratzo! הרבה קורה! התהליכים השונים שנבחרו על ידי בעלי בריתנו הארציים קבלו לוחות זמני עבודה. כרגיל, וועדת הקמה פוגשת לעיתים נדירות את קנונית האופל. בפגישות אלה, בעלי בריתנו הארציים מספקים לשליחי האופל סדרה של התראות. התראות אלה בדרך כלל מבוססות על סדרת החלטות משפטיות אשר מוכיחות לאופל שבבסיסו הוא בפשיטת רגל וחסרה לו את התלהבותו לבצע פעולות צבאיות חסרות הגיון. בקצור, דעת העולם משתנה ביציבות כנגדם. בבעלותן של המשפחות העתיקות בעיקר ישנם שטרי חוב, אשר יש להם את הכוח להוכיח את חולשתה המוחלטת של המערכת המוניטארית של פיאט של האופל. האופל מבין עד כמה שביר מצבם. אחרית הימים עבור קנוניה זו מתקרב יותר מאי פעם. המשפחות העתיקות מבקשות ליצור לא רק מערכת חדשה, אלא גם ליצור מצבים עולמיים עבור התודעה החדשה שתגדל ותשגשג. אנו מזכירים להם בקביעות כי ההמונים העניים של האנושות אשר מכסים עולם זה מתים ובכאב. תשובתם לנו היא שתהליך לשינוי נמצא בעיצומו וצובר תאוצה. עומד להיות זמן עבור כל דבר. אנו משיבים שגם לשמיים יש סדר יום מפואר ביותר!

כאשר האטלנטים כה בכפיות טובה נטשו את האנושות, האנשים נשארו לרעוב ובסופו של דבר מתו. ברגע זה, האנונאקי הגיעו ובהתאם להסכם קפדני עם השמיים עוררו באופן חלקי את האנשים ושמו אותם תחת עול נתעב של שלטון האופל שלהם. בתחילה, אבותיכם הביעו הערכה לעזרתם. עמוק בליבם הם ידעו במעומעם מה קרה כה בגחמנות. אנשי האופל החדש האלה ניסו להחליף את האטלנטים ומחקו את זיכרונם באשר למי באמת הם היו. זה הדאיג את אבותיכם כשהם הבינו שיש צורך במשהו נהדר שיתרחש כדי להחזירם למצבם הקודם. בסופו של דבר כשאלף שנה חלפו, אבותיכם הסתגלו למציאות מוגבלת זו. העידנים הזהובים לאחר אטלנטיס הוכיחו לרבים מאבותיכם שהיו כמה פרסים עבור הבקשות. אף על פי כן, התקווה של אלה הזוכרים את העולם הישן היתה מנטרה קבועה עבור השמיים לשלוח תומכים אמיתיים. אנו מונינו בחשאי להשגיח עליכם ולהמתין להוראות נוספות.

מאז הריסתה של אטלנטיס, אבותיכם סבלו כשהאנונאקי שלטו עליהם ללא רחם. לאחר שתור הזהב האחרון הסתיים עם המבול הגדול, האנונאקי בחרו את עוזריהם כדי לשרת במקומם כמאסטרים שלכם. האנונאקי התחילו לחלק אתכם לקבוצות שונות והשתמשו בכך כאמצעי לשליטה גדולה יותר. חוקים מוסריים לשליטה על חברות אלה עברו בירושה וחוקים רבים אחרים ניתנו כדי לעזור לעוזריהם לשלוט על קבוצות מגוונות מאוד אלה. העוזרים למדו על מלחמה, שנאה ודרכים אחרות להפעיל מניפולציה על החברה. בהווה, אתם שכחתם את מרביתו של עברכם וקבלתם רבים מההוראות שעברו בירושה לפני שמונת אלפי שנה. חברותיכם הנוכחיות נמצאות במציאות משתנה איך שאתם לא מסתכלים על כך. האנונאקי הלכו. העוזרים הוכיחו שהם קבוצה באמת לא מיומנת. הם רק יודעים מה שהאנונאקי הפקחים לימדו אותם. היתה להם גישה קלה לעושר, לכוח ולאדישות ממשלתית כללית. זה יצר סוג של קהות חושים, אשר ניתן להשתמש בה כדי לגרום להם להתעייף.

כשהתודעה גדלה, אתם מתחילים לראות איך עולם זה יכול להשתנות. המשפחות העתיקות עובדות בצורה חלקית בהקשר של המציאות הישנה. יש צורך במשהו חדש אשר יכול להתמיר במהירות מצבים קשים אלה של אלף שנה. אנו מאמינים שתנועה שקופה ועוצמתית יכולה לעבוד כדי לשנות במהירות עולם זה. אנו הצענו זאת במשך שנים. קבוצות קטנות מתכוונות לשפר את המצבים המקומיים שצצו לכל אורך עולמכם. תנועות זעירות אלה מגבות בהדרגה את מה שיש בו צורך כשקבוצות עיקריות עומדות להגיע ביחד וליצור רשתות עם כוח. במילים אחרות, לעשות זאת עם תורמים עוצמתיים המשתמשים בעושרם כדי לקדם פרויקטים רבים אלה. עבורנו, זוהי דרך מקובלת יותר. האופל יכול לאחר מכן לנסות להפריע. אפשרו להם, והשתמשו בכך כדי לקדם את כוחו של גורם זה. שיטותיהם המושחתות יכולות רק להוביל ל"מהפיכה שקטה" אמיתית. היה צורך לעשות זאת לפני עשור וחצי. התוצאה של תודעה גדלה זו יכולה לסלק נבזים אלה מכוחם. התוצאות הן אותו הדבר בתוך מסגרת זמן הרבה יותר קטנה.

אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים עם מסר לכול!! ממש עכשיו על גאיה, אנרגיה גדולה נעה לתוך אזורי חייכם השונים. כל אחת מאנרגיות אלה בונה את השנייה. חודש אוגוסט המגיע הוא החודש בו האנרגיות האלה עומדות להגיע לשיא. אנרגיות אלה עומדות להפוך את הבסיס למערכת נוספת של אנרגיות אפילו גבוהות יותר שעומדות להגיע בעקבותיהן. אנרגיות אלה מפעילות חלקים במיינד, לב וגוף שלכם. איברים אלה הם נקודות המרכז למערכת מבורכת של שינויים שעומדים לגרם לכם להיות אפילו מודעים יותר להתמרה המימדית. בחזרה לשנת 1972, מספר פעולות ננקטו כדי לשמור על מערכת שמש זו. אלה היו המקרים הראשוניים שלנו העוזרים למציאות שלכם. היו מודעים שעבורנו, גאיה היא פלנטה מיוחדת כיוון שהיא משרתת כנקודת מוקד עבור התחלתה של גלקסיה זו. מאז שנהפכנו למאסטרים, הפכנו למודעים באופן עמוק על מה באמת כוכב חיים אלוהי זה. זו ברכה לדעת ששימורו הינו חלק אלוהי של תפקידנו המקודשים הרבים. כשאתם גדלים בתודעה, אתם יכולים לחוש טוב יותר את חשיבותו העצומה למערכת שמש זו.

אנרגיות חדשות אלה הן חלק ממערכת מתמשכת של אנרגיות שהתחילו לזרום לתוך גאיה בתחילת אלף שנה אלה. אנרגיות אלה עומדות להיות הקפיצה המתניעה של האנרגיות המקדמיות הדרושות כדי להתחיל את השינויים שלכם. נכון לעכשיו, מרבית הילתכם שולבה בשדות שמעצימים את גאיה. כשגאיה גדלה באופן טבעי, כך אתם גדלים. באוגוסט, המערכות הבאות עומדות להתחיל לזרום לכוכב זה. אנו מווסתים אנרגיות אלה ואת ההתמרות שהן עומדות לגרום. הן, למעשה, סוג של דפוס צלילי שדרוש כדי להזיז אתכם לשלב הבא של צמיחה. האופל הפך להיות מודע למה שמתרחש ואנו מבטיחים לשמיים שהגנתנו מתרחבת לאורך פני השטח של עולם זה. בינתיים האופל גם מגלה שתוכניותיו למנוע התמרות אלה נכשלות מאוד. האור מושך קרוב יותר בכל יום לניצחון מבורך ביותר!

השיר המבורך של השמיים מהדהד לאורך עולם זה. אנו מבקשים שתישארו חיוביים והשתמשו בכוחותיכם הפנימיים ביותר שלא נוצלו כדי לראות ששינוי זה בשעה הנכונה מתרחש כפי שתוכנן. כל אחד מכם במציאות הינו תכשיט של השמיים. השתמשו ביכולתכם הקולקטיביות כדי לאפשר לתכשיטים פנימיים מבריקים אלה לזרוח. אם אתם מסתכלים מסביבכם, אתם אז יכולים לראות את האנרגיה הגדולה הזו בפעולה. דמיינו זאת ובעשותכם זאת אפשרו לאחיכם לזרוח עם זוהר כה גדול שזה יסיים את כוחו של האופל ויאפשר לאור של השמיים להיכנס. אפשרו זאת להיות הזמן של סוף גדול לאלה אשר בשמו של האופל שמרו את כולכם בספק מי אתם ומה אתם מסוגלים לעשות. הזמן הגיע לאפשר לעולם זה לדעת שהאנרגיות השומרות הרחומות שלכם מתכוננות להופיע וליצור עולם חדש המלא בשלום, בשיתוף פעולה ובשמחה. הללויה! זמן חדש של חופש ושפע נעשה קרוב לכם!

היום, המשכנו עם מסרינו השבועי לעדכן אתכם על מה שמתרחש לאורך עולם זה. משפחות החלל וכדור הארץ הפנימי מספקים את הבסיסים למערכת גדולה של שינויים שהם כעת בעיצומם. אנו מודים לכל מי שעוזרים כה בנועם לכולנו במשימה זו להתמיר את האנושות. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili











Share |



Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com




Galactic Channelings

Create Your Badge