Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 21, 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 21 ביולי 2015

7 רוח, 0 בורא היקום, 11 רוח

Dratzo! העולם מתחיל ל"הישבר" לשני חלקים עיקריים! קנונית האופל זועמת כמו גם ללא הצלחה, עובדת כדי לשמור את יתרונה הארוך במשך אלף שנה. מסורות אלה נאנקות תחת התקפתם החוקית הרחבה של כוחות האור. ישנן גם מגבלות שנכפו על הרשתות הבנקאיות ברחבי העולם של האופל שנועדו להונות. כמעט כל שבוע, האופל מנסה ליצור מצב אשר יכול בסופו של דבר להוביל למלחמה. גם אסטרטגיות אלה נכשלות. למעשה, דפוס של קריסה הדרגתית הינו עכשיו הנורמה עבור קנוניה זו ועבדיה הרבים. בינתיים, בעלי בריתנו הארציים דנים ביחד על האופן הטוב ביותר כדי לחסל קבוצה לשעבר זו של ברוקרים עולמיים בעלי כוח. מערכת מוניטארית חדשה ממתינה לזמן של הכרזתה הרשמית. כמו כן, הכרזה זו ממתינה לדחיפה הגדולה האחרונה, אשר הופכת לעובדה מוגמרת עבור האור. מה שכעת חסר הוא התוספת של החלק הממשלתי של ברית גדולה זו שהולכת וגדלה. בממשלות עיקריות רבות, אלה האחראים כעת מתארגנים עבור הכוונה מחודשת עבור האור. בממשלות רבות עיקריות, אלה האחראים כעת מסדירים את הכוונה מחודשת של הממשל אשר עומד לשקם מחדש את זכויותיהם של אנשיהם ולהתיר התרחשותן של סדרות מעצרים גדולים.

הקרקע מוכשרת למהפכה אמיתית שקטה אשר עומדת לאפשר לעולמכם לחזור למצב של שלום ושל שיתוף פעולה חסר תקדים. האופל נחרדים מדי יום ממידת התקדמותם של בעלי בריתנו הארציים שפועלים בהתמדה. סיפור זה עדיין בעיקרו לא מתקבל על הדעת על ידכם כיוון שהוא מוקף בענן ענק של מידע מוטעה של האופל. הרעיון הוא לבלבל את ההמונים על ידי שמירה באמצעות שקרים על כך ששום דבר באמת לא השתנה. אנו מבקשים מאוד להתעלות מעל מערכת זו של "הונאות". אנו מבקשים שוב ושוב מבעלי בריתנו הארציים לגלות לפחות בחלקים את מה באמת מתרחש. תשובתם היא שהמידע המוטעה הגדול עוזר להם בכך שהקנוניה מאמינה שהאסטרטגיה המוזרה שלה איכשהו עובדת. זה גם מאפשר להם לנוע קדימה באופן החשאי הייחודי ובזמן הנכון כדי לשחרר מציאות חדשה בהנהגתה של קנונית האופל. במקום זאת, אנו מרגישים שיותר מסע הסברה ישיר יכול גם לעבוד, כיוון שזה יכול לשמור אתכם איכשהו "בלולאה". כוחות האור הארציים ממשיכים להישאר נחושים שזה בבסיסו אסטרטגית תבוסה עצמית עקב אופי פעילות הקנוניה.

כשאסטרטגיות אלה נעות קדימה, אנו יכולים לראות איך האור מתכוון לדחוף את האופל מכוחו. עבור קנונית האופל, עושר וכוח הם הכול. עבורם, יכולתם להיות חסינים מהחוקים, אשר שולטים על כל אחד אחר היא סימן של כמה חשובים הם נראים. בעבודה, האור מקיף באיטיות את האופל עם אלטרנטיבות המבטיחות להיות מכריעות להם. תהליך זה, הם מצטטים באופן הדדי, הוא האופן בו ניתן לכבוש אויב עוצמתי זה. האופל, בתורו, ממשיך להסתמך על אסטרטגיות אשר ממש עכשיו ברובן אינן עובדות. הסיבה היא כיוון שהאנונאקי אינם נמצאים יותר בתמונה. למעשה, אדונים לשעבר אלה מייעצים לבעלי הברית הארציים על האופן הטוב ביותר להביס את חיוביהם לשעבר. לכן, צפוי שבאיזשהו זמן בחודשים הקרובים, אסטרטגיה זו של האור תניב את התוצאות המצופות. נפילתה של קנונית האופל היא במציאות רק ההתחלה. נחיתותינו עומדות להגיע רק לאחר שממשל חדש ומערכת פיננסית חדשה נמצאות במקום באופן מלא. לפני כן, מספר אירועים עומדים להתרחש. אלה יכשירו את הקרקע לפגישותיכם עם חונכיכם!

כל האירועים המדהימים האלה הם חלק מהפרהיסטוריה שגרמה לכך להתרחש על ידי האנונאקי. האנונאקי הסכימו עם השמיים לא לעשות התאמות כלשהן נוספות למה שאטלנטיים עשו לכם. עם זאת, האנונאקי רוצים מאוד בזמן הנכון לשנות אתכם באופן דרסטי לרובוטים אנושים משוכתבים. רובוט זה עומד להיות עבדיהם ולאפשר לאנונאקי לנוע לתוך המעגלים הפנימיים של רצף אנצ'רה המושחת. משמעותה של תוכנית זו היא כי בתחילה האופל היה צריך לגרום לכך שאבותיכם ייכנעו לחלוטין לכל פקודה שלהם. שלושת העידנים המוזהבים היתה התוצאה. תהליך זה עמד להיכשל ולאחר השיטפון הגדול, הופקדתם על פני עולם זה. האדונים האפלים ידעו כי השמיים עומדים לבקר שוב בקרוב עולם זה ולשחרר אתכם מהריתוקים שנכפו על ידי האדונים ועבדיהם. פיקוחנו בעבר של מערכת שמש זו ובעיקר, גאיה בקרה מחדש באופן קבוע את התהליך הזה. בביקורים אלה, פגשנו את האנונאקי וחזרנו שוב על צווי השמים הרבים שצוטטו לכם לפני זמן רב. אלה מספרים על שחרורכם ועל חזרתכם לתודעה מלאה.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! עולם זה מתכונן לאירוע מבורך ביותר! לפני זמן רב, השמיים התירו לאדון האפל לשלוט על אדמה זו בתנאי שיקוימו בקפדנות מספר מסוים של חוקים מיוחדים. אם האנונאקי סטו בהרבה מהסכמים אלה, מצב מסוכן היה עומד להיסחף כמו מים רבים שאינם נקיים. האנונאקי הלכו אחר צווי אלוהות אלה והיו מסוגלים לשלוט על האנושות במשך כ-13 אלף שנה. הברית של אנצ'רה סיימה את השלטון הזה והביאה שלום לגלקסיה זו. אנו אלה אשר בחנו בזהירות נבזים אלה שדיווחו בצורה מהימנה על כל ההפרות הקטנות שבוצעו על ידם. עכשיו אנו נמצאים בזמן מקודש ביותר, המאפשר לכל אחד מכם סוף סוף להגיע למציאות שעומדת להיות מלאה בשלום, בחופש, ובשפע. זה עומד להיות זמן בו אנו יכולים ללכת בחופשיות ביניכם. אפילו עכשיו, זה הרבה יותר קל לעזור לכם מאשר קודם לכן!

האנרגיה העולה של צורות התודעה היא מציאות בה מיקודכם המרוכז יכול באמת להשיג ניסים. לכל מציאות ישנה אנרגיה, אשר בדרך כלל היא די חלשה. השתמשו ביכולתכם הנוספות כדי להתמקד ככלי להגשמת מטרות. הכמויות הגוברות של כוח רוחני יכולות במשך תקופה קצרה של זמן לאפשר לכם הצלחה. כדי לעשות זאת, נטשו את כל השליליות והתסכול. זכרו יותר מאי פעם שכל תרגיל מעין זה דורש לא רק מיקוד אלא גם מידה רבה של חיוביות מתוכננת פנימית. גדלו נכס זה בתוככם באמצעות אספקת אנרגיה שלווה ומועילה. זה עומד להיות הבסיס למה שאתם מתכוונים לעשות. ברגע שאתם מרגישים חיוביים וחזקים מבחינה רוחנית, התחילו לקחת זמן מדי יום כדי להקרין אנרגיה זו. כשהפרטים של התחזיות חיוביות שלכם גדלים, אתם יכולים להתחיל לראות איך חיזויים אלה מאפשרים לכם לשנות את מציאותכם. לאחר מכן, תוך שניות נוספות של ברק, אתם עומדים להצליח!

אתם חיים, מבורכים, בעידן שנמצא מאוד בנקודת ההיריון של ההתחלפות מרוע לאור. אירועים רבים עומדים להתגבש. אירועים אלה עומדים לשנות במהירות את האופן בו אתם מסתכלים על מציאות זו שעדיין מוגבלת. הנקודה המקודשת היא שביחד אנו מתרחבים יותר מאי פעם ולכן מאפשרים לכם להצליח. נצלו זאת והשתמשו באנרגיות החיוביות שלכם כדי להאיץ שינוי זה. אפילו הפכו ליותר מודעים על אפשרויות מרגשות אלה והצטרפו באמצעות אימוץ גרסתכם של חיזויים אלה על מנת להזיז עולם זה לתוך תקופה חדשה של אהבה ואור! ביחד, יש לנו את היכולת לחזק מאוד את הפעולות שכוחות האור הארציים שלנו עושים כדי לספק את החופש, השלום והשפע שמגיע לכם כה בצדק. בכוונתנו לפתוח מדי יום את האמצעים כדי לעזור לכם בסדרות האירועים האלה המבורכים ביותר. ביחד, יקרים, אנו יכולים להיות מנצחים!

היום, המשכנו לתת לכם מסרים אשר מתארים בקווים כללים את מה מתרחש עכשיו! בכל מקום על כוכב מקודש זה, אנשים התחברו ביחד כדי להסיר את כוחו של האופל ולדחפו לשוליים. יש עדיין הרבה מה לעשות. אף על פי כן, זמן החופש והניצחון קרוב מאוד מאוד! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge