Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - June 28, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 28 ביוני 2016

11 זרע, 17 צב, 12 יד

Dratzo! משהו נהדר מתכונן להתרחש! העולם הישן בן אלף השנה של קנונית האופל מתפרק. ההצבעה ליציאת בריטניה מהאיחוד האירופאי הינה חלק גלוי ממה שקורה ברחבי העולם. האופל מתנודד בסודיות במשך כמה החודשים האחרונים כשאלה שרוצים עולם חדש כדי שיהיו ביחד בנו הסכמים וארגונים כדי "להכניס את החדש". זה עצב איפוס עולמי חדש של המטבעות בעולם, אשר עומדים להיות מגובים באופן אוניברסאלי עם זהב או כסף . שוקי ניירות ערך והבורסות של האופל יורדים בשווי כשכלים פיננסים חדשים אלה, כמו CIPS, BRICS and AAIB מופעלים. אלה עומדים להחליף את הארגונים הישנים כמו SWIFT ו-IMF. הזמן לחשבון נפש רשמי הגיע סוף סוף! בקרוב, אתם עומדים לראות את ליבת ההנהגה של המערכות הפיננסיות והממשלתיות הישנות נעצרת בפומבי ונשלחת לבידוד שזכתה לו. במצב זה, הם לא יכולים להפריע או בדרך מוזרה כלשהי לעכב, מערכת חדשה זו באה לידי ביטוי באופן עולמי. זה, בארח פלא, רק ההתחלה של אפילו יותר אירועים המיועדים לשנות צורה באופן קיצוני את עולמכם!


דברים אלה דורשים ממשל חדש. לפני עשור, NESARA נולדה והוחרמה עד שהעולם היה באמת מוכן להתמרה. מערכת בנקאית חדשה זו צריכה סדרת תקנות מבורכות כדי להיות מוכנה לשינוי לטובה. מבנה זה צריך, גם, אמצעים בינלאומיים חדשים כדי לנהל את העסק היומי שלו ולהעביר בחופשיות סכומים ענקיים מחלק אחד של מציאות זו לחלק אחר. מבנה זה הוא CIPS (Cross-Borders Inter-Bank Payment System) (מערכת תשלומים בין-בנקאית חוצה גבולות). היא עכשיו מתערבבת עם SWIFT כדי להציע מערכת בינלאומית המתוכננת לסיים את ההפרעות ברוטו של העבר אשר גרמו לעיכובים בלתי הכרחיים ולהשהיה מוטלת בספק של עסקאות פיננסיות גדולות יותר. הארגון החדש, העומד להחליף את IMF מלפני המלחמה, עומד לכלול גם את קבוצת BRICS ו-AIIB (Asian Infrastructure Investment Bank) (בנק אסייתי להשקעות תשתית). בדרך זו, ניתן לתקן סוף סוף הלוואות מכבידות שנכפו באופן רשמי על העולם על ידי ה-IMF. דברים אלה, במציאות, הם התחלה להקמת מערכת פיננסית לפיה השפע מתפשט באופן בינלאומי וממשל חדש יכול לצוץ כמו פרחי בר.

שפע זה עומד להיות מושלם במספר דרכים. הדבר החשוב ביותר הוא התועלת שנצברה על ידי אלה שהשקיעו זמן להתכונן להגעתו של שערוך מחדש של מטבע חדש זה. זה גם עומד להתפשט על ידי סיום הנטל הגדול שהממשלות והבנקים כפו על אנשים של האומות השונות בעולם. מיסים מוזרים אלה, הלוואות והיטלים ששניהם עומדים לעלות ולשלם מחדש באמצעות ממשלות ובנקים רבים. בנוסף, כל האגרות המוזרות שהבנקים השתמשו בהם במשך זמן רב היו או עומדים להיות מחולקים או להגביל לעסקאות יותר הגיוניות. אתם עומדים בקרוב לחיות בעולם אשר מאפשר לכם באופן חופשי לנהל ולהשתמש בכספים אלה שאתם עומדים להיות בעליהם. קחו זמן זה כדי ללמוד לגבי הכוח שנוצר על ידי הכסף ובאותו הזמן, ראו איך מספר טכנולוגיות לשעבר שהוחבאו מסוגלות לחסל את הצורך הישן לצורה כלשהי של כסף. שיעור זה הוא שיעור שאנו מרגישים שאפשר להקנותו בחופשיות לתודעתכם הגדלה. עם השפע החדש שלכם, אתם עומדים לראות איך ניתן ליצור חברה מובנית באופן שונה.

עולם חדש זה עומד להיות המעבר בין עולם המלא במשאבים מוגבלים לבין עולם המבוסס על אפשרויות אינספור. מציאות מעבר חדשה זו עומדת לקבל שיעורים שדרושים מאוד של המאסטרים הנעלים, והיא תהיה מציאות שבה ההתחלות של מגע ראשוני מסיבי אתנו הופך למציאות נהדרת. אירועים אלה נדרשים לפני שאנו יכולים להעביר אתכם לזמן של החונכים. החונכים קשורים עם הצוותים הרפואיים שלכם כדי לספק תיק אישי כך שכל אדם מתחיל עם "מגרש משחקים מאוזן". אתם עומדים בתהליך זה להיות מוכנים למה שעומד לפניכם, תא האור הקריסטלי. המטרה הסופית של פעילות זו הוא להחזירכם להיות בן אדם גלקטי מודע באופן מלא. בעשותנו זאת, הנהלים הנמהרים של האטלנטיים עומדים להיות מתוקנים וכל האנשים של כוכב לכת גדול זה עומדים להתאחד. ברגע שזה מושלם, אתם עומדים לעבור הכשרה במהירות בהתאם לכללי ההתנהגות ולאפשר לכם במהירות להתאחד ולעצב את כוכב אומה חדש שלכם. גורל נהדר לפניכם!


ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אתם רק שמעתם מה זקני המלוכה הסיניים, ביחד עם שותפיהם במערב אירופה משיגים. שירותים רבים אלה מתוכננים לעולמכם באמצעות שותפינו המקודשים שהם פשוט ההתחלה של האופן בו השמיים עובדים אתנו כדי לעצב מציאות חדשה טובה יותר לכם. קנונית האופל ששולטת זמן רב במציאות זו ורוצה עמוקות להגדיל יתר על המידה את המנדט המוגבל שלה ולעשות את מה שהשמיים אסרו בהחלט. עם עזרתכם, אנו ייצרנו תוכנית חדשה שהינה תוכנית שהשמיים התכוונו שתהיה לכם אותה. אנו מנצחים עם תוכנית זו ומתכוונים להתחיל לתת ביטוי לשלבים הראשוניים של חזון נהדר זה ! זהו זמן לראות איך השותפות המשותפת שלנו עומדת לפרוח, מלאה בחן ובענווה שעומדים להיות החתימה של תקופה חדשה זו עבור האנושות של גאיה. מי ייתן והאהבה והאור המתמשכים מביאים לכול את ההתחלה מאוד של זמן חדש לחופש ולשפע הגדלים שלכם!

כשאהבה ואור זה גדלים, זה פותח את הדרך עבורכם לגדול בתודעה ולהרגיש איך כל אחד מכם קשור באמת לאחר. קהילה של אור גדלה זו יכולה להגשים ניסים. אתם עומדים להשתמש בטכנולוגיה המוחרמת לשעבר כדי להגשים את המטרות האציליות של השמיים. אתם התרגלתם להתעלם מהגאות הטבעית ומהזרימה של כוכב לכת מקודש זה וזה עכשיו עומד להיות הכוח המניע האמיתי שלכם כשאתם מתמירים את הזיהום הרב של עולם זה ומשקמים את כל המערכות האקולוגיות לחיים! אתם עומדים לעשות עבודה אלוהית זו בשמחה ולהדגים את מה שהשמיים ידעו. אתם נמצאים במציאות מקודשת ואנשים אוהבים. פגעי העבר עומדים להיות מתוקנים והאפוטרופסות שאתם נכשלתם לקבלה במשך זמן רב עומדת להתמודד עם חמלה מקודשת. זה עומד להיות משולב עם מושגים אלה שאנו המאסטרים הנעלים עומדים בקרוב ללמד אתכם.

כל זה הוא להדגים שהפאר שלכם עומד להראות. מאז ששמעתם לראשונה על מסרינו ולאחר מכן ייחלתם להיות מסוגלים לעקוב אחריהם, הייתם נתונים לחסדיהם של אנשי האופל. נשמות נכזבות אלה עומדות להיות מוכנות באמצעות שותפינו כך שלא תוכלנה יותר לגרום לכם נזק. היו צודקים וטובים להתפתחויות חדשות אלה. הבינו שאתם נמצאים בעיצומו של מעבר שעומד לשנות ללא ספק אתכם לטובה. השאירו את כל הפרטים הדרושים לשמיים. אפשרו לגורלם של אנשי האופל להיות בידיהם האוהבות של אלה היודעים מי הם באמת. הסתכלו רק חיובית על מה שכה בחן ניתן לכם. אירועים רבים מדהימים מתרחשים! שמחו על כך והשתמשו ביכולתכם החדשות כדי לייצר את מה שהשמיים כה רצו אלוהית. אנו וכולם ביחד ועל נתיב מקודש כה יפה שהוכרז על ידי השמיים. הושענא! הושענא! הושענא!

היום, בדיווח זה, ראיתם פשוט כמה אנו קרובים כולם לתחילתה של מציאות חדשה ומותמרת. היו טובים לעצמכם וכלפי פנים חפשו איך אתם יכולים לתרום בצורה בטובה ביותר לאלה בזמן החדש. זו עומדת להיות תקופה של פלאי ניסים באמת. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge