Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - June 14, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 14 ביוני 2016

10 כלב, 3 צב, 12 יד

Dratzo! מספר אירועים משנים את האופן בו העולם פועל. נכון לעכשיו, שורה של אירועים חדשים מאפשרת את היישום של המערכת הפיננסית והמטבעית החדשה של האור. שורה של שינויים אלה מאלצת את עובדי האופל לצאת מהחשיכה שלהם ולהראות את עצמם לאור. לכן, השרידים האחרונים של העיכובים היו מתסכלים. האופל אבד עכשיו את יכולותיו להתחבא וליצור עיכובים. המערכת החדשה כופה על האופל לקחת בחשבון את פעולותיהם ולמעשה הזיזה אותם מעמדתם. מימונים שונים נמצאים עכשיו בלוחות הזמנים כדי לאפשר את התחלותיהם הרשמיות. בינתיים, אלה שאחראים על המעצרים הרבים ועלייתה של הרפובליקה NESARA באמריקה יכולים לראות חלון נפתח עבור התחלת תזמוניהם. זה לקח מספר פעולות של "פגע ופספס" כדי להרגיש סוף סוף שהצלחתכם סוף סוף בהישג יד. יכולת הכול לכאורה מגיעה למבוי מתנפץ. אנו גאים על בני בריתנו בכדור הארץ ועל ההתקדמות הנוכחית של תוכניותיהם הנהדרות. התוצאות הנדרשות מזמן הן די קרובות למתן ביטוי!


כשכל זה עובר קדימה, קנונית האופל יכולה לראות שאובדנה מתחיל להופיע. עובדיהם העצומים אינם יכולים לעצור את מה שהאור עושה. לכן, תוכניות רבות קרובות לתשלומיהם הראשוניים ואלה מכם אשר עומדים להיות המקבלים יכולים להרגיש בלבכם כמה כל זה קרוב באמת. גם הקנוניה יודעת, שממשלותיה הקנויות הרבות קרובות לקריסה. נסיבות אלה הביאו מציאות זו לסף של שינוי גדול מהאופל אל האור. לכן, מספר של התפתחויות מעניינות מתחילות להופיע. השלטון הנוכחי דה פקטו בארצות הברית מבחין שעוזרו העיקרי, הבנק המרכזי, התחיל להיעלם כשמשרד האוצר החדש קולט את תפקודיהם הרבים. הכנסות שהושגו רשמית בכוח באופן בינלאומי אינן זמינות יותר. המצדדים הרפובליקאים של הצבא גם מתחילים להתאחד מחדש עם הכוחות שמוקדשים רשמית למשטר הישן דה פקטו. התרחשויות אלה הם ההתחלה של תהליך שמביא לכם מציאות חדשה רצויה מאוד! אנו ממתינים שמשטרים חדשים אלה עומדים להתהוות. לאחר מכן , מספר אירועים יכולים לקרות!

זו כוונתנו לבקש מהאגרטנים להופיע בפניכם לאחר שהשפע של הממשל החדש נמצא באופן רשמי בשליטה. הצגתם יכולה לסמן למאסטרים הנעלים את מקומם עבור סדרה של אמיתות מאד חיוניות. אמיתות אלה עומדות לספק לכם את הרקע הדרוש שאנו עומדים בתחילה לתת לכם ברגע שמיליוני החונכים נמצאים במקום על פני כוכב לכת זה. כל אחד מכם צריך להבין בתחילה את כוונתם הנתעבת של האנונאקי. ברגע שזה מובן באופן מלא, אנו יכולים לאחר מכן לעבור לאופן בו עולם זה הוקם על ידי האנונאקי. לאחר מכן, אנו צריכים לסקור את ההיסטוריה שלכם ולהראות לכם איך ליבת אמונותיכם הוחדרו בכם במשך אלף שנה. אתם יכולים לאחר מכן לגלות איך עובדי האופל השתמשו באמונות שקריות אלה כדי לתמוך בשליטתם בכם. כלים אלה עומדים להיות מושמדים ואתם עומדים ללמוד את הפלא הפלאי ואת הפוטנציאל של רצונכם האמיתי. תוך שימוש בכך בשיתוף עם החונך שלכם, אתם עומדים להשיג חלקית חזרה לכוחכם. אולם, זו רק האקדמה למה שאתם מסוגלים לו.

זו כוונתנו להביא אתכם לסף מאוד של הפוטנציאל שנותר לכם. כוח חדש זה עומד להכינכם לתהליך למעשה, אשר עומד להתרחש במהלך שלושת הימים שלכם בתא האור הקריסטלי. האגרטנים עומדים לעזור לכם. איחוד חדש זה עומד לגרום לאומת כוכב וזו להיות כה ייחודית ולסייע לכם בהליך חיוני זה. אירוע זה עומד לשנות את כל בני האדם בעלי המודעות המוגבלת שעכשיו מעסיקים מציאות זו. האנונאקי פצלו באכזריות עולם זה לתוך היש והאין. אנו עומדים להחזיר כל אחד לעצמי הקודם שלהם. זה עומד לעצב קבוצה של ישויות מוארות, אשר יחד עם המאסטרים הנעלים שלכם, עומדים להיות שומרי הקרקע של ארבעת עולמות המים. אומת כוכב זו עומדת לאחד מחדש גם אתכם וגם את אומת יונקי הימים. ביחד, אתם עומדים לעזור לעולמות של ברית אנצ'רה הקודמת במשימה הגדולה לגלות ולתת ביטוי לגוף האור שלהם. אתם עומדים להיעזר באלה מהפדרציה הגלקטית שהם בני הדודים של אנשי האופל השונים הקודמים. אירוע זה עומד להיות המבשר של עידן נהדר של שלום עבור כל הישויות של גלקסיה זו!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! נכון לעכשיו, עולמכם נמצא בעיצומו של שינוי גדול. לפני זמן רב, האנונאקי הקימו עולם שיועד לשנות את כל אחד מכם לאוטומטים אנושיים. מתן ביטוי של המאסטרים הנעלים הרבים עצר זמנית תהליך זה. לאחר אלף שנה, האופל המציאו תוכנית חדשה לשנות באופן דרסטי מציאות זו. תוכנית נתעבת זו נעצרה שנית על ידי כרוזים פתאומיים בשנת 1995 של רצף אנצ'רה. מסרים אלה עמדו לספק שלום ונעזרו מאוחר יותר על ידי הכרוזים של AEON ומלאך הפנים מיכאל. סוף פתאומי זה למלחמות הגלקטיות אפשר את תוכניות האנונאקי לנוע קדימה. בעקבות זאת הגיעה תקופה של שקט. במהלך זמן זה, אנו יכולנו לקבוע תוכנית אשר אושרה במהירות על ידי השמיים. העשור הבא לקח אותנו עכשיו לעלייתו של האור ולעולם חדש עבור כולם. הללויה! הללויה!

בעומדנו בתחילתו של עולם האור עבור האנושות על פני השטח, אנו שמחים בדרכים בהן השמיים הבטיחו ניצחון רב חשיבות זה! אנו צופים כשאתם משתמשים בצמיחתכם החדשה בתודעה להכין כוכב לכת יפה זה לזמן בו האנושות יכולה ליטול על עצמה באמת את תפקידה הגדולה ביותר כשומרי הקרקע של גאיה. חלק מזה, אתם מבצעים ביחד פרויקטים לנקות את האוקיאנוסים, היבשות והאוויר של גאיה. קנונית האופל עבדה בחריצות להרעילם ולגרום למרבית האנושות להיות חולים. אתם הגעתם ביחד ואפשרתם ניצחון גדול זה. אנו אסירי תודה עבור פעולותיכם והשתמשנו ביכולתנו הקולקטיבית להגביר את מה שאנו ביחד כה רוצים. אלה רצונכם העמוקים ביותר שמראים מה באמת רוצה מציאות זו, לא רק עבור כוכב לכת זה, אלא גם לכל הגלקסיה הזו. הישארו בנתיב חיובי מאוד זה, יקירים! ניתן ביטוי עכשיו לטוב ביותר מסביבכם.

מדי יום השמיים מתחננים שנספר לכם כי שינוי גדול נמצא בעיצומו ולא ניתן לעצרו. קנונית האופל מבינה זאת, ויודעת כמה קרובים אנו לניצחון אשר ישקם את הכול לתודעה מלאה. אנרגיות הבורא נשפכות לתוך המגזר של הבריאה הפיזית. אנרגיות אלה מקימות עולם חדש של שפע נהדר, חופש מדהים וכוח רוחני. מציאות זו משתנה כשאלה המעורבים בחקר של החלל החיצוני מבינים זאת באופן מלא. אלו רק אלה בזמן האחרון שנותר להם של כוח מוגבל אשר תסכל אתכם. אפשרו לתסכולים אלה ללכת. היו אחד באור וצפו כאשר שורה של שינויים גדולים מופיעים לפניכם. ראו אלה כמבשרים נהדרים שהם באמת. היו מוכנים להסביר זאת לכל מי שאתם מכירים, ילדים מתוקים, אל תיכנעו יותר למניפולציות ולאי יושר בוטה. הושענא! הושענא!

היום, המשכנו את דיווחינו השבועיים. אנו עכשיו קרובים לקו הסיום במספר פרויקטים חשובים מאוד. היו סבלניים. היו ממוקדים. מתנות רבות גדולות קרובות להתגשם. זמן נהדר זה אל תוותרו רק לפני שמוכרז הניצחון. רק דעו שאנו אוהבים אתכם מאוד! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge