Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - April 28, 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 28 באפריל 2015

1 מראה, 16 עץ החיים, 11 רוח

Dratzo! אנו מגיעים ומביאים חדשות שמחות! הבדיקות הראשוניות של מערכת ההפצה המתוכננת והמוכנה, התחילו! על מנת להצליח, לרבים מהבנקאים המעורבים במערכת זו יש ניסיון רב למערכת זו. בנוסף חברים אירופאים מסוימים של משפחות עתיקות אלה מגבילים במיוחד את הקרנות. הם יודעים מה דרוש לכספים אלה כדי לחצות את האוקיאנוס האטלנטי ולהישלח במהירות לחשבון הבנק שלכם. כל אמצעי הזהירות ננקטים כדי להבטיח שברכות אלה משרתות את השימושים המיועדים להן. מעצרים של בנקאים צרי עיין ודומיהם קורים גם הם כדי להבטיח שפעולות אלה הן די מצליחות. לכן, אנו מבקשים מכם להיות סבלניים ולדעת שכל היבט בתהליך זה מפוקח בזהירות וכשהקרנות מתקבלות, הצעד הבא בעבודה מורכבת מאוד זו נעשה. לקח לנו הרבה יותר זמן כדי להבריא את כל הקרנות שנגנבו ולהתחיל תהליך חדש, אשר עכשיו מאפשר לכם להשיג את ברכותיכם. לכן, אנו מבקשים מכם להפוך לסבלניים יותר. לקח לנו תקופת זמן ספציפית מאוד להשיג את המקום בו אנו נמצאים עכשיו!

כשאנו משיגים את השלבים הסופיים בתהליך מסובך מאוד זה, היו מודעים לכך שאנו מתחילים פירוק מיוחד של מערכת גלובלית המעודנת שוב ושוב על ידי קנונית האופל. משרתים אלה של האופל היו זהירים מאוד כדי להפעיל מערכת גלובלית עם שליטתם מרחיקת הלכת. כל היבט עבר בדיקה נוספת זהירה כדי לראות שפעולותיהם הנבזות בוצעו באופן מושלם. כל ניסיון לעקוף תהליך זה היה מעצבן. לכן, זה גרם למספר חברים של המשפחות העתיקות ולצוות של בנקאים ועורכי דין שהוכשרו במיוחד לשבור סופית מערכת זו. התהליך בשלביה הסופיים של בדיקה הוא רק ההתחלה של מה שאנו עומדים לעשות הלאה. אנו צריכים לשמור על קוים אלה פתוחים ולספק יותר אלטרנטיבות למה שיש לנו עכשיו במקום בחלקים נוספים של עולמכם. גם אומות שונות עוצמתיות יותר עוזרות לנו. כשמערכת הבנקאית החדשה הזו ומערכת המטבעות מגיעים ביחד, היו מודעים לעובדה שאתם מתקרבים מאוד לראות שינויים גדולים בעולם. אלה עומדים להביא לכם ממשל חדש וגילוי!

הגעתנו עומדת להיות נקודת ההפרדה עבור החברה הגלובלית שלכם. נכון לעכשיו, אתם אנשים שבורים. לכל אחד מכם ישנה תרבות ספציפית וסדרה של שפות. אין לכם זיכרונות על האופן בו הגעתם לזמן זה. לכל קבוצה של חברות יש בליל של מיתוסים אשר כנראה מתארים את מקורותיכם. יש לכם גם שפות אשר מקורם באותה מידה לא ידוע. בקיצור, אתם באמת לא מבינים מי אתם ומהיכן הגעתם. שיכחון זה נגרם לפני זמן רב כדי למנוע מכם לדעת באמת מי אתם. ברגע שהגענו, זה עומד להיות מוחלף על ידי אמת. בכוונתנו להחזיר לכם את ההיסטוריה שלכם ולספק לכם את אילן היוחסין לפי קבוצות, אשר עומד לסיים את הבלבול הארוך הזה. אנו גם נציג לכם את הכמות הרבה של צבעי עור שבני האדם הגלקטיים משתמשים. השתמשו במידע זה כדי לקבל מושג טוב יותר על המגוון האנושי ואיך זה עזר לכולנו לעצב את התרבויות הרבות אשר בונות אלפי כוכבי אומות שלנו הרבים הפרושים לאורך גלקסיה זו. כוכב האומה העתידי שלכם עומד להיות עם זאת השתקפות נוספת של מציאות זו.

כפי שאתם יכולים לראות, אתם נמצאים עכשיו במסע, אשר יאפשר לכם לראשונה לראות אחד את השני כאנשים בעלי צבעים רבים החולקים כוכב אומה נהדר זה. תהליך זה מוגבל כרגע לגאיה. בקרוב, אתם עומדים להתפרש ברחבי כוכב אומה זה ולגלות את הפלאות הקיימים בעולמות המים האחיות האחרות. כשאתם עושים, זכרו שאתם הפלא הנהדר של המתיישבים בכוכב אשר הגיעו לפני זמן רב לכאן כדי לעזור לתחזק ולתמוך בעולמות מים נהדרים אלה. הרבה התרחש במשך השנים שחלפו. היו מודעים שוב להיסטוריה זו ולמדו בלבכם איך לשרת באופן אלוהי בצורה הטובה ביותר כוכב אומה זה כשיגיע. יש לו ייעוד גדול. זה עומד להביא שלום יציב לגלקסיה זו ולאפשר לתוכניות לקירוב שלנו עם גלקסיות אחרות להשיג שיא חזוי. אנו גם מאוד שמחים שהותר לנו על ידי השמיים לשרת אתכם. הזמן שעומד להביא אותנו ביחד מתקרב במהירות. הסתכלו על זמן זה כרגע כאשר אתם מחדשים את היכרותכם עם חלק זה של משפחתכם, אשר שכחתם אותו. ענן שיכחון זה עומד בזמן זה להיות מורם בחן.

נאמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! שותפינו במשפחות העתיקות ואלה העובדים כדי לשנות את המערכת הפיננסית הנוכחית שאינה הוגנת מוכנים להתחיל את מערכת הנהלים הסופים כדי לתת לכם את ברכותיכם. החסימות העיקריות להצלחה נוקו! לפני עשורים רבים, אנו המאסטרים הנעלים התחלנו תהליך כדי לתת לכם את העושר הדרוש כדי לאפשר לתת ביטוי לפרויקטים הנהדרים שלכם. בתחילה, למדיטציות הישירות הרבות ולתפילות התכליתיות היה השפעה מוגבלת על מזימותיהם של האופל. עם זאת, אנו התעקשנו ובמשך הזמן התחילו חזיונות משמחים אלה להיות בעלי השפעה גדולה יותר ויותר על כוונתם של האופל. סבלנותנו הובילה כמה עשורים מאוחר יותר להתערבותם של השמיים. זה אפשר לאנאנוקי להכריז פתאום על נאמנותם לשלום גדול באמצעות רצף האנצ'ראן. בנוסף, השמיים שלחו לנו את הפדרציה הגלקטית. אנו עכשיו יושבים על הקצה מאוד של מציאות חדשה עבור האנושות על פני השטח.

אנו מברכים ומודים לשמיים עבור פעולותיהם הנהדרות ביותר לטובתנו. עכשיו האופל נמצא בנסיגה. תמיכתכם בתפילותינו הניבו את הפעולות שכולנו חזינו בזהירות. אפשרו לנו לקחת זמן זה להיות אדיבים למה שהתרחש. הביטו על פעולות אלה ככוחה של הפעולה הקולקטיבית במשולב עם ההתמדה לבצע רצונות אלה לנקודה בה הן מתחילות לתת ביטוי. השתמשו באירועים אלה כהוכחה על מה שיכולה להשיג התמדתכם החיובית. כשאנו מתחילים בקרוב ליהנות מתועלות נהדרות אלה, קחו מאמץ זה כדוגמה למה שרעיונות עוצמתיים קולקטיבים יכולים לבצע. אפילו כאשר אתם מתחילים ליישם באופן פיזי רעיונות אלה, זכרו איך מידה זו של מיקוד יכולה לייצר ניסים. אתם חיים עכשיו בעולם הולך וגדל של ניסים מעין אלה. השתמשו במושג זה כדי לעזור ולרפא אחד את השני!

כשאתם הופכים מודעים על מה שמתרחש עכשיו במציאות זו, השתמשו באנרגיה זו כדי לעזור אחד לשני. אנו במציאות, אחד. איחוד גדול זה הוא בבסיסם של זמנים אלה. אחד לא צריך ללכת לשמיים כדי ללמוד כמה בקלות ניסים מחכים לכם. מה שמדובר בעידן זה הוא על כוחכם הרוחני הגדול. למדו להוקיר אחד את השני ולעשות שירות שנחוץ מאוד לגאיה. כל היבט של אנושות וכל חלק ממערכות האקולוגיה של גאיה, הם יקרים לכך ומעודדים את אמא כדור הארץ וכול חברה לרפא את עצמם. בבעלותנו האנרגיה לשנות מציאות זאת ולאפשר לכולם להתמיר את המאבקים אשר מקיפים אתכם. בתוככם, מחכות כדי להתגלות, התבונות העתיקות, אשר יש לכם אותן מלידה. זהו הזמן ללכת בפנים ולאפשר לגדולה זו לצאת החוצה. אפשרו לנו לבוא ביחד ולתת ביטוי לריפוי גדול לכולם!

היום, עברנו על אירועים רבים המתרחשים מסביב לכוכב לכת כחול-ירוק יפה זה. כפי שאתם עכשיו יודעים, מערכת גדולה של ברכות מובילות את דרככם. השתמשו בזמן שנותר להודות ולעזור לגאיה לעצב מערכת יחסים חדשה בינכם לבינה. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge