Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - April 21, 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 21 באפריל 2015

7 קוף, 9 עץ החיים, 11 רוח

Selamat Jarin! אנו מגיעים בזמן זה כדי ליידע אתכם לגבי מה שמתרחש כרגע במציאותכם. האוליגרכיה האפלה שמנהלת את עולמכם, נחלשת. עם זאת, היא עדיין מחזיקה נקודות של כוח, בהן היא משתמשת לדחות את המעבר למציאות חדשה. המפתח החיוני לכך הוא לעשות מניפולציה על החלפת הכספים מבנק בינלאומי אחד לשני. איחוד של מספר ממשלות וקיבוץ של בנקים פרטיים שנבחרו מראש שולטים בעיקר על תהליך זה. באמצעות הצרה של מה שמקובל, איחוד זה יכול לדחות או אפילו למנוע את מה שיכול לעבור דרך שער קריטי זה. במקרה זה, ניתן להפריע (בכמה מקרים לעצור או אפילו לגנוב) לסדרת העסקאות אשר מאפשרות את ההלוואות והמימונים המגוונים הדרושים או לספק לכם כספים או אפילו יכולות לשנות ממשלות. טקטיקות אכזריות אלה עכבו או מנעו תוכניות שפע מגוונות שהובטחו שיוכנסו בדרך של קדם אספקה. לאחרונה, הסכמים מסוימים יחד עם מספר מעצרי מפתח גרמו לפניקה בין אוליגרכים אלה, כשנראה כי האיומים מהמערכת החוקית הבינלאומית מביאים תוכנית שפלה זו לסיומה.

עד כה, בוצעו מעצרים ברמות שונות הנמצאות מתחת לאוליגרכים החשובים. מקרים משפטיים נוכחיים מכריחים אותם עכשיו לחשוב מחדש על מזימות שפלות אלה אשר עכבו בהתמדה אספקות אלה. כעת, דרך חדשה להערים על מקובלים אפלים אלה נידונה בין המשפחות העתיקות, המאסטרים הנעלים ואלה המעורבים בשינוי המתמיד במערכת המשפטית. המנהיגים בתהליך נגדי זה הם האומות העיקריות של BRICS ׁ (המתרגמת - כלכלות עיקריות בברזיל, רוסיה, הודו, סין ודרום אפריקה) והצוות המשפטי המנוהל על ידי מספר אנשים אמיצים ביותר. אנשי הקשר הממונים שלנו מבטיחים שמספר משלבים אלה מתואמים בזהירות בין כל הקבוצות המושפעות. מטרותינו המשותפות הן ליצור מערכת בנקאיות בינלאומית חדשה ושקופה ואספקה שלמה של מימוני השפע, ביחד עם עלייתו של ממשל חדש לתקופת ביניים. השלב הבא בכל עולם המלא עם תודעה שעולה הוא לנוע מהפצה מוגבלת של עושר לשפע מסיבי מבוסס. הקנוניה מבינה זאת ואופשרו לה במשך זמן רב מדי "ההפחדות" שלה. אתם צריכים ללכת במהירות מעבר לכסף ולשים "שווי מלאכותי" על סחורות.

טכנולוגיה הזמינה לכם הורחקה פשוט מכיוון שהיא יכולה ליצור במהירות תנאים אלה. ברגע שאתם נעים מעבר לצורך לכלכלה מוגבלת ונעים לתוך שפע מוחלט, הבסיס הכלכלי של החברה הגלובלית שלכם הופך למיושן. מה שאז דרוש הם אמצעים מוסריים להבין באמת איך כל אדם פועל הדדית באופן חופשי אחד עם השני ואיך עובדת כזו חברה. דברים אלה עומדים להיות מכוסים על ידי ארבעה חוקים סוציאליים ובאמצעות אופייה המאוד טבעי של החברה הגלקטית. החשיבות בהצהרתנו היא שאלה היודעים איך להניע אתכם ואת החברות שלכם קדימה כדי להבין את מה עומד לפנינו. האופל הוא פשוט עקשן חזק, המשתמש בימיו האחרונים כדי לדחות את הבלתי נמנע. ברגע שהממשל החדש נמצא במקומו, גילוי יכול לאפשר לנו ליישם את התוכנית האלוהית שניתנה לנו על ידי השמיים. לאחר מכן, תהליך זה מאפשר לנו לנחות לאפשר לחונכים שלנו לחנך אתכם במהירות על דרישות התודעה המלאה. לאחר מכן, אתם יכולים להשתמש בתאי האור הקריסטליים כדי להשלים את התמרתכם ולסיים את מסעכם הארוך מהלילה חזרה ליום!

תהליך זה הולך למעשה לאפשר לכם לקפוץ קדימה במאות שנים, שזה הזמן שלוקחת אבולוציה מעין זו באופן רגיל. יש לכם את ההיתר השמימי הזה מאז שאתם מסיימים את הצלילה המאוד לא מוצדקת לתוך תודעה מוגבלת וגאיה צריכה את עזרתכם. היא צופה כשהמערכות האקולוגיות שלה מצטמקות ומותמרות. תהליך זה דורש שאתם תחזרו במהירות למצב הקודם של תודעה מלאה. לכן, גויסנו על ידי השמיים כדי לסייע למאסטרים הנעלים שלכם ולאגרטן. דעו שאתם היבט חיוני בתוכניתו האלוהית של הבורא. אנו נמצאים בשירות אלוהי לתוכנית זו וניתנו לנו מספר מטרות להשלים כאשר הגענו לכאן. הנקודה העיקרית הראשונה היא זו של חוסר התערבות ישירה. לכן היינו מחויבים לזכות באמון, בביטחון ובידידות של אלה אשר הינם עכשיו בני בריתנו הארציים. השגת הליך זה התמשכה במשך כ-12 שנים. נכון לעכשיו, אנו מבינים היטב את הקשיים של איך התמרה זו עומדת להתרחש. אנו פשוט מבקשים את תמיכתכם החיובית המתמדת במה שהינם סדרות של עניינים רגישות מאוד.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים ביום זה עם כמה חדשות מעניינות מאוד! הנתיב לקבלת ברכותיכם מסומן על ידי שותפינו. ישויות רבות חסד אלה השתמשו במשאביהם ובכישוריהם כדי לעצב הסכמים ובריתות גם עם המשפחות העתיקות השונות וגם עם אומות מפתח מסוימות. פעילויות מבורכות אלה הן בזמן המתאים, מאפשרות לתת ביטוי למערכת בנקאית חדשה ושקופה יותר. אנו מוקירי תודה לידע שלהם וליכולתם ליצור קבוצות שמוכנות להביא אתכם למערכת בנקאית הוגנת מאוד ואמצעים לספק סוף סוף נאמנויות אלה שהוקמו על ידינו לפני זמן רב. הם מספרים לנו שאנו מתקרבים לאספקות בפועל של כספים אלה. בנוסף, כספים אלה צפויים לספק את הדרך החוקית לתת לכם ממשל חדש. בינתיים השמיים סיפרו לנו שגל חדש של אנרגיות מאפשרים שורה של פעולות הכנה הדרושות כדי להכין אתכם להתעלות בחיים בתא האור הקריסטלי.

כשהליך זה הופך בהדרגה לחשוב ולמעניין יותר, אנו חייבים לייעץ לכם שקיים פוטנציאל לכאבים גופניים בצ'קרות התחתונות שלכם. היו מודעים לכך והיו מוכנים למה שככל הנראה קורה לכם עכשיו. שומרי הגוף המלאכיים הרבים שלכם עושים בעיקר את עבודתם. אם בכל עת נראה שכאבים אלה מתגברים, התייעצו בבקשה עם מומחי הבריאות והריפוי שלכם. הצוותים הרפואיים שמונו לכם מווסתם את מצבכם. הם עובדים אתכם עד לנקודה מסוימת. זו הסיבה שאנו מייעצים את הנאמר לעיל. אף על פי כן, היו מוכנים שהמומחים הרפואיים שלכם יתבלבלו ממה שהם רואים. מרבית מה שקורה הוא במהותו, העברות אנרגיה. שינוי מסיבי מעין זה הוא בדרך כלל משהו, שהוא זר להם. לכן, היו מוכנים לשאול כל אחד אשר עובד עם סוג זה של עיבוד כדי לסייע לכם. בנוסף היו מוכנים לקרוא לנו לצורך הסיוע הדרוש.

כול השינויים האלה הם חלק מהתמרה גדולה יותר שהותחלה על ידי השמיים לפני עשורים. חלקנו בכך הוא לייעץ לכם, ובעת הצורך לעזור לכם בתהליך זה. ברגע שממשלות רבות והתערבותן מופסקת, אנו מתכוונים באופן מלא להופיע באופן נרחב בציבור ולהביא נוחיות וריפוי לכם. הציבור למד לא להאמין בקיומנו ולשמור על הופעתנו למינימום. אנו צריכים להיות מסוגלים לנהל ולהדריך את האנשים. כל אחד מכם הוא יקר. אתם נמצאים כאן ולכן נתקלים בשינויים אלה שהוסמכו על ידי השמיים. גופכם התודעתי המוגבל שביר ומה שמתרחש יכול להיות במידה מסוימת הלם עבורכם. היו יותר ממודעים על כך ופשוט דעו שהרבה ממה שמתרחש לכם הוא מסתורין ביותר. קראו לנו, יקרים, ודעו עמוק בלבכם שאתם באמת נאהבים על ידינו!

היום, המשכנו במסר השבועי שלנו. זה חיוני שאתם תישארו חיוביים למרות ההרגשה המתמדת בתוככם שאו ששום דבר לא משתנה או שאיכשהו השינויים החברתיים, הכלכליים או המוניטאריים המגיעים לא יכולים לקרות. התגברו על חוסר אמונה זה ודעו שעולם זה באמת משתנה! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge