Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - May 5, 2015

מסר של Sheldan Nidle,מיום 5 במאי 2015

8  נחש, 3 מנהל היקום, 11 רוח

Dratzo ! אנו מגיעים נרגשים לגבי מה שמתרחש בעולמכם. אנשי הקשר שלנו מדווחים שהתקדמות גדולה נעשית בהקמת מערכת מאובטחת ואמינה שתשמש להעברות הגלובליות של סוגים שונים רבים של כספי שפע הומניטריים. כספים אלה מסכמים כרגע מה שהיה תהליך ארוך ועקיב שנועד להבטיח את האספקה הבטוחה שלהם לכם. חודש זה מתחיל ללבוש צורה כמו הזמן בו כספים אלה יכולים להינתן לכם בבטחה. פעילות זו עומדת להכין מספר קבוצות אחרות המיועדות לשנות מספר ממשלות ולהכריז על NESARA  שתיכנס לתוקף.  נסיבות אלה עומדות להיות פעולות הכנה מאוד נחוצות לצורך גילוי ועבור המאסטרים הנעלים שיודיעו על לוח הזמנים שלהם לסדרה  של תורות חשובות מאוד. שיעורים מגוונים אלה עומדים להיות הבסיס למה שאנו מתכוונים לספר לכם. הצוות שלנו, בילה פשוטו כמשמעו, שנים כדי לחדד את הדרך הטובה ביותר לספר לכם על קיומנו ומה  תחייב התעלותכם.  אנו גם מתחילים להסביר איך החונכים הרבים שלנו עומדים לפעול ביניכם. זה חיוני שתהיה לכם הבנה מצוינת על האופן בו התעלותכם עומדת להתרחש ואיך אתם עומדים ללמוד את האתיקה הגלקטית הנחוצה.

לכן, זמן זה המגיע עומד ליצור במהירות אירועים רבים מאוד אשר יגרמו לשינוי תפיסה. זה נראה הרבה יותר דומה לאירוע בו האומה האמריקאית נולדה לראשונה בשנת 1781. זה קשה עבורכם ביום זה ובגיל זה לדמות שינוי עמדה גדולה מעין זה. מרבית האמונות הקודמות עומדות להשתנות על ידי האירועים שעומדים להופיע ברצף מסחרר יותר מאי פעם. אנו יודעים כמה מוזר זה עומד להיראות לכם. בתקופה קצרה מאוד, אתם עומדים להיזרק לתוך מה שיכול להיראות כמו עולם חדש. אנו מבקשים שתתכוננו בשעה שאתם מניחים במיינד שלכם כמה דברים מוזרים עומדים לקבל. דמיינו, ממשלה שקבלתם כמובן מאליו במשך זמן רב נעלמת כהרף עין. דמיינו, אנו משתנים פתאום  מהופעה לכאורה למציאות גדולה. דמיינו, הופעתם הגלויה ברחבי העולם של המאסטרים הנעלים! כל זאת זו רק ההתחלה. תינתן הוכחה על אמא אדמה החלולה ואתם עומדים לראות את האגרטן עושים את הופעתם הציבורית ביניכם. אתם עומדים פתאום להידחף מלהיות בתחילה בני אדם פלנטריים להתעלות במהירות לבני אנוש גלקטיים!

כפי שאתם יכולים לראות, עתידכם המיידי עומד לשנות באופן דרסטי את המציאות שאתם עכשיו שוכנים בה. עבורנו, זו עובדה שאתם עומדים להכיר מחדש את עצמכם עם אלה אשר מגיעים באופן קבוע לסייע לכם מהשמיים ואתנו. אנו המשפחות הרוחניות והחלל שלכם. אנו אבדנו אתכם באופן זמני כאשר המדענים האטלנטיים הפילו אתכם לתוך תודעה מוגבלת. עכשיו, אנו מחכים לחזרתכם הנחזית מראש לתודעה מלאה. בינתיים, נשלטתם על ידי האנונאקי, ולאחרונה רק באמצעות עבדי האופל שמונו לפני זמן רב על ידי אותם אנונאקי אלה. קנוניות אפלות אלה מגיעים למאוד סוף של כוחותיהם עליכם. כאשר השמיים התחברו מחדש אתכם לפני כ- 13 אלף שנה, השמיים בחרו נשמות מיוחדות כדי להתחיל לפקח ולהדריך את הזמן ואת השיטה של חידוש הקשר שלכם. בשעה זו, אלה הם בעיקר המאסטרים הנעלים הרבים שלכם. קדושים אלה סייעו לנו בחן מאז שהגענו לראשונה לכאן. אתם כעת בשלבים הסופיים לפני שאתם חוזרים אלינו. ההתחלה של כל זאת היא, כמובן,  ההפצה של שפע ברחבי העולם.
הזמן הנוכחי הוא לכן סדרות של התקדמויות מהירות המלוות בהאטה קלה. מציאות סופית והתחלתית זו היא מסתיימת כעת. הזמן המגיע עומד להיות מודגש באמצעות עלייתה של NESARA וסופו של עידן ארוך בו רוב הממשלות נוהלו על ידי סביבה של האוליגרכיה הדומיננטית. זה עומד להיות מוחלף במציאות שבה אמת ושקיפות שולטים. בסביבה זו, אתם עומדים להיות יכולים להבטיח שהממשלה מייצגת בעיקר אתכם. אנו עומדים להגיע ולאפשר לכם להפעיל את הטכנולוגיות שכרגע מוחרמות ואת אלה שאנו מתכוונים לספק. באמצעות השימוש בהן, אתם יכולים לרפא מחלות ולייצב את סביבתכם. כלומר, אתם יכולים לטהר את המים, האדמה והאוויר שלכם מכל הזיהום, שהדבקתם אותם במשך אלפיים השנה האחרונות. גאיה מרוצה מאוד מפעולות אלה.  אנו מבקשים שאתם גם תיקחו את הזמן לתקן את כל הנזקים שנגרמו על ידי הכרייה, החקלאות והדייג הרציפים שהחברות הגלובליות שלכם עשו כדי לשרוד. טכנולוגיות חדשות אלו מאפשרות לכם לעשות זאת. המבנים הנותרים עומדים להיהרס באמצעות השינויים המגיעים לאמא אדמה!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים להבהיר עוד יותר את מה שאחינו המבורכים בחלל סיפרו לכם. בשעה זו, אנו מכינים את הנקודות הסופיות של הפעילות שעומדת להביא לכם את ברכותינו המקודשות. לפני עשרות שנים,  התחלנו לגייס את אלה כדי שיגייסו רבים מכם בתוכנית השפע. בתחילה, תוכנית זו שובשה במאבק שהתנהל בין האור לבין האופל בעולם זה. עשור אחר עשור נכשלו להביא פתרון מוצלח לדילמה זו. לאחר מכן, בכמה החודשים האחרונים, שותפינו וידידינו האגרטן הציעו פתרון אפשרי. לאחר דיונים רבים, נקבעה דרך לספק  ולפעול בקצרה.  אפשרות זו לאפשר אספקה מלאה, נכשלה. בשיחות נוספות עם בעלות בריתנו הרבות השיגו את האמצעים להביא לכם את ברכותינו. לכן, במהלך חודש זה, האור מוכן לאכוף את האופל לאפשר שיקרו אספקות מסיביות. אנו מבקשים להודות למשפחות הרוחניות והחלל שלנו עבור סיועם המלא חסד!

כאשר אספקות מגוונות אלה מסתיימות סופית, המציאות שאתם חיים בה עומדת להשתנות לחלוטין. ממשל חדש בנוסף למערכת פיננסית חדשה שקופה עומדים לפתוח לכם הזדמנויות לעצב מחדש את תפיסותיכם לגבי האופן בו חברות אנושיות אלה עובדות. זו כוונתנו המבורכת לתת סדרות שיעורים מיוחדים על האמיתות מאחורי התצורה של הפילוסופיות הדתיות כביכול שלכם. שינויים רבים נגרמו על ידי אלה שעצבו ויצרו את מה שאתם מאמינים בו עכשיו עמוקות. כדי להיות באמת חופשיים, אתם צריכים לפתוח את המיינד שלכם למה שבאמת התרחש לפני מאות ואלפי שנה. כאשר השגנו לראשונה אלמוות, הלכנו למקום מיוחד כדי להתאמן למשימותינו המתאימות. כאן, למדנו מה באמת התרחש לפני זמן רב. אנו עכשיו מבקשים להנחיל את מה שלמדנו במשותף. סדרות אלה של אמיתות יכולות לעזור לכם להתכונן למה שעומד להתרחש בקרוב.

בשעה זו, אתם עוברים דרך זמנים כאשר משבר בריאות אחד עוקב אחרי השני. זו כול הדרך בה השמיים מעבירים אתכם לתודעה מלאה. מרבית מהסיבות המקודשות לכך מוסברות בדרך כלל לכם. אתם צריכים שיהיה לכם אחד אשר אתם מאמינים בו שיסביר לכם זאת בפירוט. מה שהאטלנטיים ולאחר מכם האנונאקי עשו לראשונה היה חלק מקנוניה ענקית לעזוב אתכם באמנזיה אפופת עשן לגבי מקורותיכם. מה שנחוץ מאוד הוא פירוט על הסיבה מדוע כל חלק מהפאזל המסובך שלכם  הונח במקומו. כשאתם עושים זאת, אתם יכולים להתיר איך אתם הוניתם והופעלה עליהם מניפולציה. חמושים עם ראיה מעין זו, אתם יכולים לספוג טוב יותר מה עומד להתרחש בעתיד הקרוב מאוד.  אתם עומדים לגלות פשוט כמה רחבה רמאות זו באמת היתה. לכן אל תשפטו את העתיד לפי מה שאתם יודעים. השתמשו בחוכמה זו כדי להבטיח זמן טוב יותר ובהיר יותר לכולם!

היום, המשכנו את מסרינו השבועי. קחו את הזמן לאחר שאתם קוראים זאת כדי להודות לשמיים עבור היתריהם מלאי החסד. הבינו כמה אנרגיה רבה כבר הוכנסה כדי להעביר מציאות זו מהאופל לתוך האור.  היו מוכנים להצטרף לאחרים בתמיכה באור ובהבאת  השפע הגדול לכולם! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge