Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - 27 January 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 27 בינואר 2015

1 יד, 5 סימני חיים, 11 רוח

Dratzo! אנו מגיעים עם חדשות טובות נוספות על תהליך אספקת הברכות לכם. שבוע אחרון זה ראה סדרות גדולות של נקודות ביקורת שהושגו. כמה אירועים מדהימים נועדו לקרות בשבוע הקרוב. אתם למעשה עכשיו על סף של תחילת הברכות השונות המגיעות. אנו נלהבים שזה אכן המקרה. כאשר הגענו לפני כשני עשורים וחצי, היינו בתחילה מופתעים על היהירות המוחלטת של כוחות האופל אשר היו אחראים על החברות הגלובליות הרבות שלכם. אנשים אלה נראו לחלוטין לא מוכנים לציית לצווים המקודשים של השמיים. אנו גם יודענו על ידי המאסטרים הנעלים שלכם שחוסר אכפתיות זו היתה הנורמה עבור קנונית אופל זו. הקשישים הרבים שלנו ספרו לנו על כך והזהירו אותנו להיות מוכנים לאכוף את הצווים השמימיים רק כאשר בעלי בריתנו הארציים יאפשרו לכך להתרחש. זה הוביל אותנו לסדרות של דיונים ארוכים עם בעלי בריתנו הרבים באשר לסיבה מדוע שיגעון זה עדיין קיים. ניתנו לנו מספר שיחות על מה שקרה כאן. החלטנו לעזור לבעלי בריתנו רק לאחר שבאמת ניתן לנו היתר מתאים. זה משתנה רק עקב המשוב החיובי שאנו מקבלים כעת.

במהלך השנים, גילינו פשוט כמה חברה גלובלית זו באמת היתה מבולבלת. החברות שלכם מבוססות על אושר, ובעיקר על כוח. כסף, אמצעי מאוד פרימיטיבי של חליפין תמורת סחורות, היה הדמות המרכזית הגוברת של אזור מוזר מאוד זה. אנו שאלנו באופן מיידי את בעלי בריתנו הארציים מדוע הטכנולוגיה לשים סוף לשטות זו היתה כה מדוכאת. בעלי בריתנו ספקו לנו את ההיסטוריה השלמה של כוח ואיך המשרתים היו עדיין כוח חיוני כאן. בעלי בריתנו ספרו לנו שהאמצעים להתמיר זאת היו בתהליך. קנונית האופל דכאה בקלות לא רק את הטכנולוגיה המתקדמת, אלא גם את המודעות על קיומנו. סיפרו לנו פשוט כמה קנוניות אלה המשוגעות על כוח בצעו מספר בריתות מיוחדות אשר התירו את האנצ'רים לחטוף, לזהם ולעשות ניסוי על חבריהם. פלנטה זו היתה ניסוי מיוחד של האופל. במשך 13 אלף שנה האחרונות, האופל ומשרתיו הנבחרים שכנעו את בני האדם על פני השטח להאמין בשטות הנוראה שלהם. הסדר זה הסתיים כאשר זרעי הכוכב הנבחרים ושאר ישויות אור התגלמו בעולם זה.

המשפחות העתיקות והמאסטרים הנעלים שיפרו באופן הדרגתי את התהליך הזה. חלקנו בהתמרה הגדולה היה לפעול כספקים של טכנולוגיות נחוצות וכשליחים מיוחדים היינו צריכים לשכנע את הקנוניה שימיה באמת ספורים. זה לקח זמן רב לשכנע סוף סוף את הקנוניה שכוחה הולך ודועך. במספר השנים האחרונות נראה היה לראות את ידם על העליונה של בעלי ברייתנו הארציים. זו הסיבה מדוע כל האספקות מעין אלה יכולות עכשיו להתרחש. אנו ממשיכים להגביל את הדברים אותם קנונית האופל רוצה לעשות, או במרחב המסלול הקרוב של כדור הארץ או בקרבת הירח שלכם. למרות זאת, האופל המשיך לקוות שהיציאה ממצבם הקשה עדיין אפשרית. זו הסיבה מדוע מספר דחיות התרחשו במשך מספר החודשים האחרונים. מסירותינו למשימה המתוקנת במעט אפשרה סוף סוף לאופל להתרכך ולאפשר לאספקות שפע שונות לקרות. לכן, אנשי הקשר שלנו הודיעו לנו על אספקות רבות שקרובות מאוד להתרחש. לכן, אנו שמחים מאוד לייעץ לכם שאתם באמת על סף קבלת ברכותיכם!

השמיים ממשיכים לנוע קדימה עם התרחשויות מיוחדות אשר מכינות עבורכם התמרה סופית לתוך ישויות מודעות במלואן. סדרת ההתמרות הבאה עומדת לערב מספר התאמות חשובות לצ'קרות הרבות בראשכם. הגידול הנוסף והחיוני ביותר הוא לבאר החלומות בחלק האחורי של ראשכם, כמו גם בבלוטת האצטרובל ובבלוטת יותרת המוח. אלה עומדות לגרום למידה מסוימת של כאבי ראש, ראייה מטושטשת, נדודי שינה ואפילו עייפות מצטברת. ראשכם עשוי לפעמים להיראות קצת כבדים. באותו זמן, אתם עומדים להיות מודעים יותר לצוותים הרפואיים שלנו. כאשר אתם מתחילים ליישם בקושי את מערכת הראש החדשה הזו, אתם יכולים להתחיל להרגיש אותנו בקלות, אפילו כאשר אתם ישנים. לאלה אשר הם במצב מתקדם יותר, הדרכנו את צוותנו ליצור קשר מקדמי. האינטראקציה המתונה הזו עומדת לאפשר לכם לדעת שאנו עובדים עם המלאכים השומרים שלכם, כדי להכין אתכם לקשר ולקבל מידת גבוהה יותר של תודעה. היצירה של כולנו של אזור חדש רק התחילה!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! הופיע דפוס של ציות ללא רצון. קנונית האופל מבינה שהשמיים מנצחים. הניצחון בתקופת הזמן הבאה מובטח בשמחה. צוויו של AEON מתחילים סוף סוף לנצח. אנו שמחים מאוד לדווח שהמבחנים הסופיים וההתרחשויות הנדרשות מכינים אתכם לקבל מערך עצום של ברכות. אנו מבקשים מכם להישאר חיוביים ולברך אתנו תוצאות נהדרות אלה. בנוסף גאיה מכינה אמצעים לקדם את ההתמרה שלה על פני השטח שלה. אפילו השמש שרה! קנונית האופל רואה שזמנה כמסטרים של אזור זה מסתיים. אנו יכולים לומר שתפילותינו היומיומיות הרבות והכוונות המקודשות משנים מציאות זאת רק בשל עזרתכם הרבה. אזור זה רוקד כאשר אתם משתמשים מדי יום במיקוד שלכם כדי להכפיל את מה שאנו עושים. היו מודעים יותר מאי פעם על כך והמשיכו לסייע לנו במשימה האצילית הזו. השמים מברכים אותנו ומשתמשים באנרגיה עצומה זו כדי להתמיר אזור זה. הללויה! הללויה! הללויה!

כשהאופל מתחיל לדעוך, הבלוף שלו הוא ששום דבר מתרחש. עם זאת מסביבכם אירועים חיוניים רבים מתרחשים. גאיה מגבירה את הרמה בה קרקעית הים עולה. מישורי החוף מביאים באיטיות את חיי הים חזרה לרמה גבוהה יותר של רווחה. אתם חווים את הסדרה הבאה של התמרות פיסיות. האנרגיה, אשר מחזיקה אזור זה ביחד, מתגברת ברטט ובחוזק. אזור זו מכין את עצמו להתמרה הגדולה שהינה להחזיר את כל הדברים החיים לפוטנציאל המלא שלהם. מעורבות זאת היא עדיין סדרות נוספות של סימנים עדינים. גאיה, בפקודה מהשמיים, מוכנה לנוע כלפי מעלה ולאחד שוב את האזורים החיצוניים והפנימיים שלה. החלוקה, שנשמרה במשך אלף שנה, עומדת להסתיים. השינויים של גאיה עומדים להשתקף על עולמות החיים האחרים שמרכיבים מערכת שמש זו. המבנה מאוד של מגזר זה של פיסיות עומדת להשתנות באופן קיצוני.

כמו המאסטרים הנעלים, אנו משגיחים אל אזור נהדר זה ומברכים את העבודה הנפלאה הזו. השמיים והבורא משלימים את הנבואה הגדולה שפורסמה לפני עידנים כאשר הותר לראשונה לפיסיות להתגלות. מאז אותו זמן, הופיעו סדרות של בריאות, אחת על האחרת. אנו עכשיו יושבים על השישית מאלה ומתבוננים באלוהות כשכל מערכת של אירועים מתמזגת עם האחרות. תהליך טבעי זה הוא משהו של נס נהדר, לא רק להתבונן בו, אלא גם להשתתף בו. בקרוב אתם עומדים להצטרף אלינו כיוון שפעולה זו מעצבת אתכם כיאות למלאכים פיסיים. אתם נמצאים מחוץ למחזוריות של קארמה ומתאזנים כדי להיכנס בשנית לישות המקודשת הישנה שלכם. אנו שמחים למערכת זו של פלאים ויודעים שאתם עומדים להיות מוכנים להוראותינו הרבות. היו סבלניים וקבלו את השינויים הרבים המתרחשים לעולמכם ולעצמכם. הושענא! הושענא! הושענא!

היום, המשכנו את מסרינו. הרבה עומד עכשיו לקרות! אתם עומדים על מורד תלול שנברא על ידי השמיים. היו מוכנים לקפוץ לתוך האזור החדש כאשר השמיים נותנים לכם את האותות המתאימים. הסימנים הם שפע, ממשל חדש והחזרה לריבונותכם הניתנת על ידי אלוהים. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge