Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - December 18, 2012

Sheldan Nidle - December 18, 2012                                      Thrive

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 18 בדצמבר 2012

11 אדמה, 5 Mol, 9 אדם

 Dratzo! חזרנו לדווח כי ממשיך להתרחש הרבה בעולמכם. אלה האחראים להכניס את השינויים מתכוננים לרגע המיוחל כשיינתן לשינוי גדול זה אור ירוק שמימי.  עד לנקודה זה, בעלי ברית סודיים מקודשים אלה מסיימים פרטים רלבנטיים כלשהם אשר נשארו פתוחים, תחת עיניהם הפקוחות של אנשי הקשר שלנו והאגרטנס. אנשי קנונית האופל גם מתכוננים בדרכם לבלתי נמנע; הם יודעים היטב שהמארג העצום של הרמאות ייחשף תוך זמן קצר. היבט אחד הינו הסיפור שמתפשט מסביב לעולם שצורה מסויימת של "התאוששות" כלכלית בדרך. להיפך, מה שנשמר בסוד הוא האמת על ההיקף הענק של החובות החבויים אשר באמת קיימים ואשר מבטיחים את מותה של המערכת הנוכחית. לא ניתן להתעלם עוד הרבה זמן מהתחייבות מסיבית זאת. לכן בקשנו שהמערכת הפיננסית החדשה תהיה במקומה ותהיה מסוגלת ליטול פיקוד בהתראה של רגע, וזה נעשה. לא ניתן להשלים כמה פרטים של הרגע האחרון עד שהשמיים נותנים לנו אור ירוק להתחיל את השינויים בממשלה ובמערכת הפיננסית החדשה הנלווית.

בעלי הברית המקודשים שלנו מצוידים עכשיו במכשירים שונים של מינוף משפטי, המאפשרים להם להכריח באופן אפקטיבי את האופל להפסיק ולעזוב.  ועם זאת, במאמץ לתמוך בסיפור הכיסוי שלהם שהכול כרגיל, כמה ממנהיגי הקנוניה שלכם רמזו על שינויים פיננסים מועילים מוצעים.  למרות שהם מאוד מודעים על השבריריות הקיצונית של העתיד הקרוב, הם מתעקשים לשמור על הסיפור שלהם של "עסקים כרגיל". אולם, הצגת הבידור תסתיים ברגע שיגיע המועד שנבחר על ידי האור. כשאנו ממתינים למועד מקודש זה, האופל עדיין מסוגל "לנהל" את המערכת הממשלתית שכה הרבה פעמים בעבר גרמה למלחמה במדינות שלנו. היו סמוכים ובטוחים שאנו מפקחים את כל הניסיונות מעין אלה שכרגע ממשיכים.  אנו מזכירים ללא הרף לאופל שאנו נסכל התלקחות כלשהיא בקנה מידה גדול מלפרוץ בכל מקום על הפלנטה, בעיקר בנקודות הטריגר הרבות במזרח התיכון. כלולות בכך גם המדינות הסוררות השונות הנתמכות על ידי האופל, אשר עושות מאמצים לגרום לחוסר יציבות בעולמכם. הסגל הדיפלומטי שלנו עושה בקביעות ביקורי פתע לממשלות אלה אשר מצייתות לתכתיב המניפולטיבי של הקנוניה.

 אחת מהפעילויות השוטפות שלנו היא לשמור על רמה של יציבות בעולמכם לפני ההודעות הרשמיות. אנו יודעים שהזמן לגילוי רשמי מתקרב ושעולמכם חייב להתמודד עם העובדה שיש חריץ זמן מתוכנן לשינויים גדולים בכדור הארץ. אלה הם כמה מהסיבות שחייבים להחליף בקרוב את האופל עם ממשל חדש אשר יהפוך את הגילוי ליעד מדיניות מרכזי, ואנו מתכוונים לוודא זאת.  כפי שאתם יודעים על המחיר שלכם, הממשלות הנוכחיות שלכם הנשלטות על ידי אינטרסים מיוחדים אינן רוצות להרשות את הגילוי המלא והרשמי על הנוכחות המיטיבה שלנו ואכן, זה היה מכשול גדול עבורנו מאז תחילתה של משימה זו בתחילת 1990. עכשיו אנו בנקודה בה אלה שנבחרו להחליף באופן חוקי את הצוות רם המעלה בממלכות הנשלטות שלכם, יכולים לעשות זאת. בקיצור,  הזמן לשינויים מסיבים שחיכו להם זמן רב מתקרב במהירות. אנשי הקשר שלנו מכינים את ההודעות אשר ישנו את עולמכם ויפתחו את הדלת לנו כדי שנפנה אליכם באופן רשמי, כך מתחילה הספירה לאחור לקשר הראשון!

 הרגע בו אנו מודיעים את הודעתנו לגבי הקשר הראשון ותודעה מלאה הינה המפתח למשימה זו כולה.  אנו חיכינו בסבלנות לשמיים שיורו לנו להתחיל את הקשר הישיר הרשמי איתכם.  באותו זמן, אנו הולכים להציג אתכם לארגטנס בכדור הארץ הפנימי ולמאסטרים הנעלים שלכם. אנו גם נתחיל את החינוך רחב היקף בדבר המוצא וההיסטוריה האמיתית שלכם. כאשר המנטורים האינדיבידואלים של הפדרציה ינחתו על החופים שלכם, אתם תתחילו להתכונן לחזרתכם לתודעה מלאה. כפי שאנו סיפרנו לכם לעיתים קרובות, כול זה מוכן  לתזוזה. כול מה שדרוש הינם התנאים הנכונים על כדור הארץ וגילוי פורמלי באמצעות הממשלות החדשות שלכם. אנו יודעים מהצוותים הרפואיים שלנו שאתם יותר ממוכנים להודעות השונות שלנו, וברגע שהשפע יבעט, יתרת המשימה תמשיך כמו שעון. היבט אחר הוא באשר לגאיה אשר הינה יותר ממוכנה ללכת, אשר מבקשת להתחיל את שינוי התצורה של העולם על פני השטח. אז יהיה זמן ליצור  את המציאות המבריקה החדשה והטהורה שלה.

 נאמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! יקרים, האוצר המבורך של השמיים מתכונן  לחלק את עושרו העצום לכם! לפני זמן רב, התחלנו בתוכנית ליצור סדרות של נאמנויות עולם אשר בסופו של דבר היו משחררים את האוצר שלהם לכם, עובדי האור של העולם. לוח הזמנים המתוכנן לכך נבלם במפתיע לפני כ-11 שנים כאשר האופל ביצע את מזימתו הרעה עליכם, הידועה כ-9/11. אזי, אנשי אופל אלה המשיכו  עם  סדר היום של השליטה הגלובלית שלהם בכך שגלגלו החוצה את המלחמות המפוברקות שלהם במזרח התיכון ובהימלאיה. חלק ממזימתם הידועה לשמצה כללה את הצבירה של חובות ענקיים והגניבה ושימוש לרעה בחלק  מהתרומות אשר מעשינו הטובים סיפקו להם. מה שהם לא חזו שהשערורייה העצומה בגין  תוכניותיהם החמדניות תספק לנו את האמצעים לזרוק אותם באופן חוקי לתוך פח אשפה של ההיסטוריה, וזה מה שאנו עכשיו עושים. השותפים המקודשים שלנו נסחו הסכמים עם מרבית המדינות של העולם אשר הבטיחו לסיים את הרודנות המכבידה של האופל.

תהליך זה, לבבות יקרים, לקח יותר זמן ממה שרצינו. אף על פי כן, רגע מקודש זה עכשיו הגיע, ואירועים מרגשים רבים עומדים להתרחש. אנו עסוקים בתכנונו של הסיום עם שותפינו, דחיפה אלוהית אשר תעצור את הקנוניה במסלולם ותאפשר לנו להניע אותם לכיוון הקינוח המתאים. הם יוחלפו על ידי אנשים אשר מוכנים היטב לבצע  את לוח הזמנים של תוכניות נועזות אשר ייצרו מערכת כלכלית חדשה וממשל חדש; בקיצור, מערכת תמיכה חברתית חדשה המיועדת לייצר אתכם כחדשים. יחידים מודעים במלואם יהיו מסוגלים ליישם את כישוריהם להתמיר את גאיה  באמצעות איחוד פני השטח שלה עם הממלכות בכדור הארץ הפנימי.  אתם גם תהיו מסוגלים לברך בנועם את החבורה הרוחנית וחבורת החלל שלכם, ותהיו מסוגלים להצטרף אליהם כדי ליצור את אומת-כוכב חדשה שלכם. אכן זה באמת יהיה נהדר, הרפתקאה המרחיבה אופקים!

 השמיים דברו אלינו לעיתים קרובות לגבי המשימה הגדולה שהונחלה לכם. זה כולל את העובדה שגלקסיה זו הוחזקה מאז ומתמיד כבת-ערובה של הקואליציה האפלה שנקראה "רצף האנצ'ארה" (Anchara Continuum). תוכניתה התהומית לשליטה גלקטית כוללת ננטשה רק לאחרונה, עקב החלטתו של הרצף (Continuum) להצטרף לאור ולחתום על אמנת אנצ'ארה (Treaty of Anchara) כמעט לפני שני עשורים. רגע נוכחי זה על הפלנטה שלכם מעיד על השריד שנשאר ממטרה אפלה זו (השיעבוד המלא שלכם) אשר הובא למנוחות. זהו הגורל שלכם לבוא למצב חדשה של הוויה ולהתחיל במגוון של מחויבויות מקודשות, ביניהן להשלים את ההתמרה של אומות-כוכב אפלות לשעבר לתוך האור. בכך,  יסופקו לכם יועצים רבים שיסייעו לנו להשלים את ההתחייבות האצילית זו בהצלחה. אנו מקדמים זאת בברכה ומחכים לעזור לכולכם בחזרתכם לתודעה מלאה.

 היום, הסברנו יותר על מה שמתרחש מסביבכם. יחידים מקודשים רבים וקבוצות משותפות שלהם מגיעים ביחד כדי ליצור חברה גלובלית חדשה אשר תקים חופש ותכבד את הריבונות המלאה שלכם, ותוודא שיהיה שפע אוניברסאלי עצום!  הפעם זה יתמיר אתכם ויאפשר לכם לתת ביטוי לעתיד המפואר ביותר! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת!  Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

 Website: Planetary Activation Organization

 
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge