Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - October 25, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 25 באוקטובר 2016

12 כוכב, 11 סמל המאיה של איזון אינטלקטואלי, 13 אדמה

Selamat Jalwa! ממשיך תהליך ניקוי אדמה זו מהמזיקים האנושיים שלה. קל למצוא ולעצור עובדי עולם זה. הם באמת מאמינים שהאור לא יכול לחסום את עמדות הכוח שלהם. במהירות, הם מגלים אמת נוראה. לא ניתן לסבול יותר את דרכיהן המוטעות. שלטון האופל מסתיים במהירות ומוחלף על ידי גרסאות שונות של "GESARA". כאשר הניקוי של אספסוף לא קדוש זה מושלם, אלה אשר אוחזים בכספים יאפשרו בקלות לעושר עצום זה למצות את עצמו ברחבי עולם זה. אתם עומדים לקבל שפע אשר יסיים לנצח את האגירה המרושעת של האופל ושל עובדיו הטיפשים. אף פעם אל תשכחו איך האופל מנע כה ברשעות מכם מלקבל את המשאבים שאתם צריכים בדחיפות כדי לעצב מחדש מציאות זו. זה חיוני שאתם רואים עושר עצום זה כדרך להבטיח שחלומותיכם מתאמתים. זה ביטחונכם וחלומכם המצליח שמאפשרים לכם לשחרר את פחדיכם נטולי היסוד ואת האמונה המתמשכת שאתם פחות מאשר אחרים. אתם כולם אחדות נהדרת של פוטנציאל שצריך לתת לו ביטוי בכל דרך אפשרית.


היו מסוגלים לראות את עצמכם כחברים מאוד בעלי ערך של איחוד עולמי זה וללמוד על זכותכם הריבונית לתת ביטוי לחלומותיכם. זו הדרך בה קולקטיב זה יכול לייצר פתרונות יצירתיים למציאות חדשה. יש לכם בתוככם תובנה עמוקה. אל תחשבו שאין ערך לחלומותיכם. אתם חלק חשוב של אוסף זה של האנושות על פני השטח. התחברו באופן קבוע אחד לשני ובעשותכם זאת, הבינו איך מערכת זרימה מתמשכת זו תורמת לשינוי של השלם. אמצו עמדה בה אתם מבינים בצורה אינטואיטיבית שפעילות זו שאף פעם לא מסתיימת ממסגרת את מציאותכם החדשה. אנו נמצאים כאן, כמו השמיים, לפקח על תהליך זה. הרגישו חופשיים לתרום את הנפלאות האישיים שלכם לשלם האורגני. אפשרו לדרכים הישנות ולאמונות ללכת. זה עומד להיות זמן חדש, מלא בחופש ובשפע. אתם צריכים לשחרר את סוגיות השליטה שהושתלו בכם כה בקפדנות על ידי האופל. קבלו בברכה את עליזותו של האור וגלו את ההוד של מי שאתם באמת. זו רק ההקדמה לעידן החדש של גילוי רוחני!

בעידן חדש זה של גילוי מדובר על הבנה איך האור יוצר את המציאויות שלו. אתם לומדים זאת במהירות, ומקבלים מבט חטוף לתוך מורכבותו המעולה. חיים חדשים אלה שלכם עומדים להיות מבוססים על חלומותיכם ועל פעילות האור בתוכם. הייתם זמן רב בהכחשה על איך להתמיר באמצעות למידה להיות אתם באמת. לפני זמן רב, הייתם תמונה של יצירתיות פנימית. המגבלות נלמדו באמצעות אלה מסביבכם שהתחילו בתחילה להפריע לכם. מאוחר יותר, מגבלות אלה הפכו לקירות שעכשיו סוגרים עליכם. צריך לפרוץ תחושה זו של מגבלה שהוטלה ולנטשה. במקום זאת, אתם צריכים אב-טיפוס חדש. אב טיפוס, שבראותו שוב את עליזותכם הפרימיטיבית, מאפשר לכך להשתלט. אתם מרגישים, איכשהו, שתהליך זה הוא אינו הולם. אתם צריכים לסיים הרגשה זו. החליפו אותה בצורך לראות רק איך אתם יכולים למדוד היכן אתם מתאימים לתוך השלם. מדיד זה נמצא בתוככם. הרוח נתנה אותו לכם כאשר נולדתם. כל מה שנדרש הוא לדעת איך להכיר בו. זו היא משימה שחונכינו מתכוונים לחקור איתכם.

לכן, התחילו לחקור איך זה מרגיש להיות בלתי מוגבלים במשאביכם. הסתכלו פנימה, ובכוונה חקרו בזהירות את סדר העדיפויות שלכם לכל אחד מחלומותיכם ואיך הם מתאימים לתוך השלם המפואר. השתמשו במסגרת גדולה זו כדי לקבוע איך אתם רוצים לתת ביטוי להם. זו, כמובן, רק ההתחלה. הסתכלו מסביב ודנו בכל זאת עם חברכם הקרובים ומשפחתכם. אנו מתכוונים להרחיב זאת אתכם. משימתם הראשונה של חונכינו היא לאפשר לכם לשחרר את הפחדים ואת כל התפיסות העמוקות האחרות אשר יכולות להגבילכם. רצוננו הוא שאתם תגלו כמה באמת אתם מדהימים. תהליך זה צריך להעצים אתכם כדי לסלק את תפיסותיכם הישנות. תמיד זכרו שיש לכם פוטנציאל ענק שעומד להתרחב לכל מה שאתם יכולים לתפוס. פוטנציאל זה הוא יסוד חשוב שחונככם עומד לארוג ולאחר מכן לחקור איתכם. פעילות זו עשויה להימשך זמן מה כדי שתובן במלואה. לכן, אנו מתכוונים להראות לכם איך תוכנית זו יכולה לפתוח אתכם להגשמה מקיפה של חלומותיכם. באלו טמון המפתח לפוטנציאל הענק שלכם!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו הגענו כדי להדגיש את העובדה שעולמכם משתנה לטוב יותר. אלה אשר מטילים ספק בשינוי זה צריכים רק להסתכל מסביב ולראות שהצגותיהם של האופל ועובדיו הרבים הניבו שום דבר אלא רק תקוות מבולבלות להצלחה שעכשיו באמת לא ניתנות להשגה. זה חיוני כי אלה אשר אוחזים בחזיונות הדומים לאלה שלנו מבינים שעולם חדש זה הוא אכן בהישג יד! הבה נבקש כולנו ביחד בתחילה מהשמיים ולאחר מכן נדרוש את הממשלות שלנו ששיטת הממשל תהיה מיושמת כך שכולם יראו. השמיים הגדירו לוח זמנים עם האופל. הזמן מתקרב, יקרים, כאשר נס זה עומד לידי ביטוי. לכן, היו מוכנים להסביר, כאשר מתקרב, כי הדרכים החדשות מגיעות כדי לשמוח! בשמחה זו אנו יכולים כולם לעזוב לא מודאגים את השנים של תסכול. שחררו את כל הטרגדיה שמסביבכם. זהו זמן בו חלומותיכם הרבים עומדים לתת ביטוי והדרכים הישנות הן סוף סוף מסתיימות. אפשרו לפעמון החופש לצלצל שוב ושוב ברחבי עולם זה!

מאז תקופת הילדות לכל אחד מכם היו סדרות של בקשות מיוחדות שהותאמו פעמים רבות כשהתבגרתם. שחררו חזיונות גדולים אלה. הכירו כמה עמוק הם יכולים להביא לכם שמחה גדולה. השמיים רוצים בכנות לגרום לכל זה לקרות. העושר והתועלות שמאפשרות לכך שזה יובן, הם מה שהכול בשמיים מתכוונים להגשים. הבורא הנשגב של כולם ציווה על כך במשך אלף שנה. כפי שהזכרנו לפני כן, לוח זמנים אלוהי תקף. זמן זה הוגדר באופן אלוהי. זמן מקודש זה קרוב. אנו המאסטרים עושים את כל מה שנדרש כדי להביא רגע נפלא זה לגאיה. התפתחויות נמצאות כעת בעיצומן כדי להשיג אירוע מקודש זה. לכן, זה הכרחי לכם להביא קדימה את האור שלכם כך שאירוע זה עשוי להתגלות עכשיו. לכן, זה חיוני שהכול יהיו חרוצים במתן ביטוי לאירוע האחרון הגדול. התמידו בבקשה במשימה זו.

לפני זמן רב, פני השטח של עולם זה נראו קודרים. האנונאקי היו בכל מקום. מעשיהם האפלים, הועצמו על ידי הטירוף של רציחות דתיות ומלחמות תמידיות, שהיו נורמליות. במאה וחצי האחרונות, חשיכה זו התחילה להתרומם לאט. עכשיו, אתם נמצאים על המאוד קצה של עידן האור. מה שנראה בזמן מסוים בלתי אפשרי, עומד לקרות. עכשיו שתודעה גדלה זו השיגה מודעות כללית, כמה ניסים עצומים מגיעים לעבור. המשיכו לעבוד עבור האור! דעו שהחשיכה חומקת. אנו המאסטרים מבחינים בזה כל יום. הפכו יותר מאי פעם בטוחים יותר על כך. האופל נאלץ לוותר על עינוייכם. מלחמות פוטנציאליות לא יגיעו לידי הבשלה. הילה של שלום יורדת על פני אדמה מבורכת זו. אכן זמן לאירועים נהדרים שיופיעו בפתאומיות, קרב. אף פעם אל תאבדו את אמונתכם! הישארו חיוביים וצפו אפילו יותר לניסים שיקרו!

היום, דיווחנו עדיין שוב מה מתגלה מסביב לכוכב יקר זה! הודעות לדברים רבים שרצו אותם במשך זמן רב, נמצאים במקום! זמן חדש לכולם נמצא עלינו! היו מוכנים להיות חלק שמח מאוד של זה! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge