Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - October 11, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 11 באוקטובר 2016

12 קוסם, 17 שליטה, 13 אדמה

Selamat Jalwa! מה שמצפים לו לוקח לעיתים קרובות זמן ארוך יותר ממה שהוערך לראשונה. השלטון האמריקאי הגוסס יוצא, צחצוח החרבות בסרטון הווידאו עשוי לבלי חת. שטות זו נראית מפחידה בפני ההדיוטות. במציאות, זה לא יותר מאשר שיטה שתוכננה לגרום לרוסיה שתמונה כשעיר לעזאזל. צבא ארצות הברית עסוק בפעולות נפשעות בסוריה ובעיראק. כיוון שדברים אלה מתפוצצים בטרם עת בצורה רעה על ארצות הברית, זה כמו קוסם עתיק, שצריך להשתמש בתכסיסים של אחיזת עיניים כדי להוביל את המערכה לבידודה של רוסיה ולאלץ את דרכה לתוך מצב עצוב בסוריה. עם זאת, זה יותר העזה של שלטון מתפורר לא חוקי זה. הוא, במציאות, איבד את חוקיותו עם מרבית אומות העולם. הוא מאבד את עמדותיו בתוך האו"ם ובקרן המטבע הבינלאומית של האו"ם. כל מה שנשאר כאשר כל זאת מסתיים הוא שתוכרז באופן רשמי NESARA הרפובליקנית. אנו הכנו לוח זמנים שיבוצע במהירות ובזריזות. עומד להיות זמן של שקט גדול ודי נחישות להצליח. לאחר מכן, המנדט שלו להופיע כמו סופה פתאומית והשיגעון של שלטון משוגע עתיק זה עומד להסתיים. בבת אחת, זמן נהדר עומד לתת ביטוי ויריעו לו כל האנושות.


צפינו בממשלה האמריקאית דה-פקטו מאז המחזורים הנוכחיים של תשלומים שהחלו בתחילת החודש האחרון. מידת חוסר הנוחות עלתה כל פעם שמחזורי התשלום נעו קדימה. אותו הדבר הוא אמת לגבי הדיפלומטיה המובכת מאוד. צחצוח חרבות תמידי זה מוכיח שוב ושוב שאין הוא מצליח. במקום זאת, הוא מאולץ לעשות דברים שבזמנים בעבר, זה היה קל להשגה. דרכים מוטעות במידה גוברת והולכת גרמו לאלה שנמצאים בעניינים במזרח התיכון ובאפגניסטן להתעלם מדרישותיה של ארצות הברית. תהליך זה משאיר את USA, Inc מבודדת ומתעלמים ממנה. השערורייה המקומית אשר מסתחררת סביב שלטון זה היא עדיין גורם נוסף לגרום למותם המהיר. אנו מפקחים מקרוב על אירועים איומים אלה ויכולים לראות בבירור את חשיבותה של הרפובליקה שעכשיו בחיתוליה למציאות החדשה. אירועים רבים מתחילים לתת ביטוי והדחיפה הסופית לסלק ממשל מושחת זה קרובה להתגלות!

התהליך של שינוי זה הוכיח שהוא יותר קשה לבצעו מאשר ניתן היה לדמיין. מציאות זו היתה קיימת תחת האגודל של האנונאקי במשך אלף שנה. האנאנוקי סיימו את שלטונם עם ההכרזה של רצף אנצ'רה. אירוע זה אמור היה להיות הסימן עבור האופל לפנות עולם זה. במקום זאת, זה הפך לזמן בו עובדי האופל חשבו ששלטונם עומד לסיים את הצווים שנכפו על ידי השמיים כאשר האנונאקי נכנסו לשלטון לראשונה כאן לפני כ-13 אלף שנה. התנגדות זו, אשר נמשכה כשני עשורים, מתקרבת לסופה. זמננו כאן היה לכוון ולהגן על אלה אשר היו להם משאבים אבל לא יכלו לסיים את משימותיהם המוקצות. כשזכו באמון שלהם, אנו התחלנו פעילות ששמה אותנו בקצה מאוד של קשר. הממשלות החדשות הסכימו לסיים את הטיוח שנמשך עשורים שעיכב את הודעתנו הרשמיות. אנו מתכוונים לנצל את הזמן המגיע הזה כדי להבהיר את משימתנו לגאיה ולהסביר מדוע השמיים רוצים להחזיר אתכם לתודעה מלאה. תקשורות אלה עומדות להיות החלוץ האמיתי של הקשר שלנו אתכם!

לפני הקשר, אתם עומדים לפגוש את בני דודכם האגרטן וללמוד הרבה מהם! הם משתוקקים לפגוש אתכם. באגרטה ערי הקריסטל של גאולתכם ממוקמות. בנוסף, אתם עומדים לקבל כמה שיעורים מהמאסטרים הנעלים. שיעורים אלה עומדים להכשיר את הקרקע עבור מה שהחונכים שלכם עומדים לספר לכם. בינתיים, תיהנו מזמנים מסכמים אלה במציאות האפלה עתיקה הזו. היא בראה עולם שכולכם התרגלתם מאוד אליו. בקרוב, אתם עומדים להיכנס לעולם המלא במציאויות חדשות, כמו גם שפע גדל וסיכוי להגשים את חלומותיכם הרצויים ביותר. לאחר מכן, אתם עומדים לפגוש אותנו וללמוד דברים שבתחילה עשויים להיראות מוזרים לכם. האנונאקי בילו מידה רבה של זמנם באגרפם אתכם לתוך עולם שקל היה לשלוט בכם. במציאות, עולם זה הוא מקום שנברא בטעות. זה לא היה צריך להיות כך אי פעם. תיהנו מזמן זה ודעו למעשה איזו מציאות באמת נהדרת ופנטסטית חדשה נמצאת רק מסביב לפינה! הידד! הידד!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אתם כמעט חופשיים! ענן החוב עומד להיות מוסר לנצח! תהילה תהייה! אתם נמצאים בתהליך להפוך לחופשיים באמת. כסף שעומד להעשיר את חייכם מוכן לזרום. האור ניצח באופן מלא את עובדי האופל. מה שקורה הוא נס מהשמיים. המציאות הקשה של העבר איננה יותר. אפשרו לפעמונים הנהדרים לצלצל. האירועים של מעט הימים האחרונים הם עדות לדרך שאתם מתחברים מחדש למי שאתם באמת. אנו המאסטרים שמחים במחשבותינו. לפני זמן רב, נשלחנו במשימה להרגיע ולנחם את האנושות. גם ספרו לנו על יום זה. להערכתנו, זהו הזמן שלקח לו זמן רב להגיע. דורות של אנושות הושמדו בכאב וסבל. הושענא עבור הרחמים והחסד האינסופיים של השמיים! חזיונותיכם הנהדרים עומדים לבוא לידי ביטוי. התוכניות של האופל להביא הרס על הטיפות האחרונות שלכם של אור, נעלמו! אתם עומדים להיות מותמרים לתוך מראי הדרך הזהובים המודעים באופן מלא של האור! הללויה! הללויה! הללויה!

השמחה היא חלק מתהליך שנמצא עכשיו בעיצומו. יש לכם סיבה לחגוג. יש סיבה לאצילים האפלים אשר ניהלו פלנטה זו לעזוב כאשר רצף אנצ'רה האפל הצהיר שאיחוד גדול של האור ושל האופל מתחיל באמצע שנת 1990. השלום הגלקטי הזה רק ממתין לכניסתה של האנושות על פני השטח להפוך לקבועה. זה לקח להשיג במשך שני עשורים נוספים. הניצחון הסופי של כוחות האור היה צריך להשתמש באשמה ובכוח מכריע כדי לאכוף סוף סוף את עובדי האופל לברכיהם הקולקטיביות. אפשרו לנו להלל לוחמים אצילים אלה בגין מעשה גבורתם. נשמות מבורכות אלה היו מוכנות לעשות את מה שצריך כדי להשלים את מטרותיהם. מציאות חדשה זו עם החופש והשפע שלה הוא חלום שמתגשם. בתמהיל נהדר זה, אין אנו יכולים לעזוב אף אחד מכם. חזונכם הקולקטיבי ופעולותיהם הנהדרות גם אפשרו כל דבר.

פרויקט גדול זה של האור התחיל בשנת 1970 עם ההרס הקרוב של השמש שלכם. זה היה סימן של כמה נואשים האופל הפך להיות. פעולה זו הראתה לכל אחד שהתערבות מקודשת עומדת להתרחש. היא התחילה עם המשימה המקודשת של ה- Siriansונכנסה לשלב חדש עם כניסתו של הצי של הפדרציה הגלקטית בתחילת שנת 1990. אנו המאסטרים היינו נלהבים. תפילותינו נענו בגדול. המשמעות היתה גם שצמיחתכם המודעת עומדת להאיץ ושהלילה האפל הארוך שנמשך במשך אלף שנה כמעט עבר. כולנו היינו צריכים להיכנס לזמן שעמד להסתיים בחזרתכם לתודעה מלאה. אנו מודעים בשמחה ומברכים את השמיים על מעשיהם הנהדרים. צמיחתם הובילה לחזיונות קולקטיביים ולשינוי מערכת תפיסות לגבי שינוי המצב של מציאותכם. הושענא! הושענא! הושענא!

היום, המשכנו את דיווחינו השבועי! אנו מודים לכל מי שהביא מציאות זו לזמן של הצלחה גדולה שלה. כמו כן אנו מודים לשמיים על מה שעשו כדי לענות לקריאתה הארוכה של האנושות על פני האדמה. רגע של תפילה גדולה נענה! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge