Home > > Sheldan Nidle - June 25, 2013

Sheldan Nidle - June 25, 2013

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 25 ביוני 2013

5 מגשר החלומות, 14 צב, 9 אדם.

Dratzo! הגענו היום כדי לדון בשפע שלכם! שינוי פתאומי בכל עולמכם, יוצא לדרך. לפני יובלות, מציאותכם נתפסה בכוח על ידי האופל ואלה יצרו כת שלטת של משרתים אשר ניהלו את הפלנטה שלכם במשך אלף שנה פחות או יותר לשביעות רצונם. אנו מגיעים עכשיו לספר לכם שהסתיימה היד החופשית שאין לשלוט בה. האור לא רק נגזר אלא גם הוסבר באופן מלא לכל הנוגעים בדבר שעולם זה יעשה שינוי סיטונאי אל האור וכל אחד מכם יותמר לתוך ישות אור מודעת באופן מלא. לפני כן יבואו סדרת שידורים מיוחדים אשר יכריזו על נוכחותנו הנדיבה ויסבירו את הסיבות להפצתו של השפע והחופש האוניברסאליים שמגיעים לכם כה בשפע. אנו מגיעים ברגע זה להצהיר זאת לכם ולהיות המבשרים של הממלכה החדשה המבוססת על הדרכים האלוהיות של השמיים. ספינותינו מכתרות את עולמכם ומוצבות מסביב לכל פלנטה במערכת השמש הזו. אנשי האופל שלכם ניסו לעשות זאת קשה יותר עבורנו להשלים משימה מקודשת זו אבל ניסיונותיהם הרבים נכשלו. האופל חייב לעזוב בקרוב ולנטוש את משרתיהם לגורל שהשמיים בחרו עבורם.

במציאות החדשה, אתם חוזרים הביתה למשפחתכם ועוזבים מאחוריכם מוות וחוסר סדר אשר הטרידו את חייכם מאז נפילתה של אטלנטיס. מגוריכם המיוחדים באגרטה מחכים לכם, וכאן אתם תמצאו את המכשירים הקסומים אשר עומדים להחזיר אתכם למצב של ישות בו נהניתם כאשר למוריה (Lemuria) שלטה על העולם. כאן, גם אתם תגלו מחדש את נתיבי החיים האמיתיים שלכם ותהפכו לחברים מוערכים של הפדרציה הגלקטית. במהלך מסעכם דרך מדינות האופל, חוויותיכם סיפקו לכם  הרבה חוכמה חדשה, והשמיים רוצים שאתם תחלקו ידע זה עם החברים לשעבר של ברית אנצ'רה שעכשיו שבקה חיים, כשמשימתכם היא לחזק שלום בר קיימא בין כל המגזרים של גלקסיה זו. השגשוג והחופש שאתם עומדים ליהנות מהם הינם סמלים למה שתשיגו, ואכן, השמיים רואים אתכם כשחקן עיקרי בהבאת האור לכל ההיבטים המעורבים בפיזיות המעוצבת. אתם תכובדו ויוענק לכם כבוד רב והכרה נאותה  לתרומתכם לתוכנית האלוהית שהושגה בעמל רב.

הפילוס כלפי מעלה של חברתכם הגלובלית ייצור תנאים מתאימים יותר עבורכם להכיר מחדש את מקורותיכם הגלקטיים. זה ימקד מחדש את דאגותיכם העיקריות על מצב הבריאות והרווחה של גאיה, אשר ידגימו לכם את הפוטנציאל הגדול אשר גלום בתוככם. פוטנציאל זה בשילוב עלייתה של המודעות הרוחנית שלכם הינו חשוב ביותר לנו כשהם מדברים ליכולות המולדות העצומות בתוך כל אחד מכם. זוהי אחריותנו לסייע לכם לגרום לכך ולהשתמש בהם כדי לעצב אומת-כוכב חדשה וחיונית. אנו מגיעים, לכן, לבצע את מה שאתם ייחלתם במשך זמן רב. כפי שאתם יודעים, האופל הקשיח את מאמציו למנוע שינויים אלה מלבוא לידי ביטוי כיוון ששינויים אלה יצלצלו באופן אוטומטי פעמוני אבל לכול מה שהאופל עבד לקראתו. אף על פי כן, משימתנו שנגזרה באופן אלוהי היתה חישול התנאים אשר יתירו את השינויים המתוכננים הנדיבים לבוא לידי ביטוי. אנו עשינו זאת. וזו הסיבה מדוע עכשיו אתם עומדים על סף שינויים מדהימים אשר יתמירו לנצח עולם מקודש זה ויאפשרו ליצירה של אומת-כוכב חדשה.

הממלכה החדשה תאפשר לכם לגדול לא רק כאינדיבידואלים אלא גם באופן רוחני, תאפשר לכם לכתר עולמות תודעה חדשים. כפי שאנו מספרים לכם לעיתים קרובות, אתם יצירה נהדרת שהובלה במורד הנתיב אשר איפשר לכם לחוות את הדרכים והמחדלים של האופל. עכשיו, אתם מוכנים לעזוב כל זאת מאחוריכם. עולמכם החדש יאחד מחדש את הממלכות על פני השטח והפנימיות של גאיה ואתם תראו "מציאות" בדרכים שאתם לא יכולים כרגע לדמיין! תודעתכם העולה תספק לכם מבט חדש על מה החיים, וכבר, רבים על עולמכם יכולים לראות את הסוף למשחקי הספורט החובבניים והמקצועיים ואת פטירתם של ליגות משחקי הספורט, ושינויים הרבה יותר גדולים מאלה שמגיעים. יש מעט מאוד לגבי המושגים החברתיים והפילוסופים הנוכחיים שלכם אשר לא יותמרו כיוון שהעמדות שהם משקפים משתנות עמוקות. החברה הגלקטית המתפתחת כתוצאה מכך תצטרך לארח את המבט ההולך ומתרחב על עצמכם אשר מבשילים במהירות לישויות אור גלקטיות. אתם תיהפכו מוקסמים כשאתם תלמדו על גלקסיה זו כאחדות חיים גדולה שאתם חלק ממנה! אומת-כוכב החדשה שלכם תיהפך למוערכת מאד ואהובה על ידי כול מי שמרכיב את הפיזיות.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! הגענו היום עם חדשות טובות יותר! עד עתה, עולמכם היווה במשך זמן רב מקום מגוריה של קנונית האופל אשר מטרתה היחידה היתה לכבול אתכם לשעבוד חובות ולכלוא אתכם בממלכה המגבילה את חזרתכם לתודעה מלאה. "הכלוב" וסוהרי האופל שלו עומד מאוד בקרוב להיעלם כשעולמכם עכשיו מוכן להיות מותמר באמצעות האור. מנהיגי עולם האור הזה המגיע נלחמו במשך עשרות שנים להיפטר מהאופל ואכן התנועה מתנהלת היטב ועד כה השלימה את כל פעולות ההכנה כדי להקטין את כוחה של הכת השלטת של המשרתים אשר עדיין מתכננים ללכוד אתכם באופן קבוע בממלכה מאוד אפלה! עכשיו, קבוצה מיוחדת אחראית ואלו האנשים המסורים אשר יציגו את הממשל החדש שלכם ויפקחו על החלוקה של השפע שנגזר באופן אלוהי לכדור הארץ הזה. אנו מצהירים בזאת ששותפויות אלה עכשיו מתכוננות להכריז את תמציתם של שידורים רבים אלה.

משימותינו המבורכות יתמכו בשינויים אלה ולאחר מכם יספקו לכם סדרת הדרכות, אשר תועברנה על ידי כל אחד מאיתנו לכל חלק של הפלנטה, ביחד עם קווים מנחים ליישומם בחייכם. באופן כללי, אתם קבלתם מבלי להטיל ספק את מה שהוכרז רשמית בשמנו בכל מקום ויש להתאים עכשיו תורות אלה.  הבנה של האחדות הגדולה שהיא כל מה שיש היא בעלת נחיצות עיקרית לצורך התעלות. גם אמונותיכם צריכות להתרחב כדי שיכללו את הישויות הנפלאות של אגרטה אשר שמרו על ביטחוננו ביניהם במשך אלף שנה. הם מבינים את האופי הרוחני של האנושות ומשתוקקים ללכת בחופשיות ובפתיחות ביניכם. פתיחת לבכם צריכה להתרחב לבתיהם העתיקים של אבותיכם בכוכבים. בקיצור, אתם תגיעו במהירות בכדי לראות שהזרעים של הרוח נעים בזריזות לכל אורכה ולרוחבה של הפיזיות!

אנו משתוקקים להדריך אתכם, לסייע לכם, ולהעמיד דברים על דיוקם לגבי מילותינו לכם במהלך הדורות. אנו צפינו באנשי האופל המקבלים את מסרינו ומסובבים אותם כדי שיתאימו למטרותיהם. וכפי שאנו אוהבים לספר לכם, זה עומד עכשיו להסתיים!  אהבה ואחדות היו תמיד המסר שלנו אליכם. ישויות נהדרות מרחבי הגלקסיה הגיעו לכאן בהתאם להדרכה האלוהית ומשימתם היא לסייע לנו לקדם אתכם במהירות לתודעה מלאה. אנו מתכוונים לנצל את הזמן הקרוב ללמד, לייעץ ולהכינכם להתעלות המבורכת שלכם. אנחנו נהיה לצדכם כשאנו נדריך אתכם לקראת חברה חדשה אשר תותמר לתוך אומה-כוכב חדשה שלכם. כשאנו עושים זאת ביחד, אנו נעזור לגלקסיה זו ונשתמש בכוחותינו במשותף כדי לשנות גלקסיה זו מכל הבחינות למכשיר אור נהדר ומבורך! זו הסיבה מדוע אנו מגיעים בתפילה ובכוח לברך עולם חדש זה! הללויה לשמיים ולאור!

היום המשכנו את מסרינו על שלום, שמחה ואור. בכל מקום, עידן חדש יורד מהשמיים כדי להתפשט על ממלכה זו עם שפע, חופש ואיחוד מחדש שלנו כולנו עם אחינו המקומיים והמרוחקים. המשימה הגדולה של ברוכים הבאים הביתה הגיעה לשיאה המקודש! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |