Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - October 23, 2012

Sheldan Nidle - October 23, 2012                                      Thrive

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 23  באוקטובר 2012

7 Imix, 9 Tzec, 9 Eb

דרצו! נשמות אהובות שלי! אנחנו חוזרים! האירועים, שבעלי בריתנו הקדושים עובדים עליהם כבר מאות שנים, עומדים כעת להתרחש, והם ישנו את עולמכם לנצח. מבנה הכוח ששולט בעולמכם קורס לתוך עצמו מכיוון שהמרכז כבר לא יכול להחזיק מעמד. קבוצת קושרי האופל חששה מהרגע הזה מאז עזיבתם של האננונאקי[1], מאז אותו הזמן שבו דרשו אותן הוויות מעולם אחר, שהכפופים להם על פני הפלנטה שלכם ישיבו את השליטה על המציאות שלכם לידי האור. המלצה זו של האננונאקי נדחתה על ידי רב גדול של קבוצות הכפופות לאופל. מנהיגיהם לגמרי לא הצליחו להבין מדוע נדרשו לוותר על מה שעבורם הינו תמצית דמם: כח. כח הוא בעצם כל מה שהם יודעים. תחת חסותם של אדוניהם החיצוניים הקודמים, אותם משרתי האופל רמסו את כדור הארץ והאנושות קרוב ל-13 אלף שנה. כעת הם התבקשו לוותר, פשוטו כמשמעו, על כסאם! עבור אנשי האופל זה היה בלתי נתפס. ומזעזע!  אף אחד, גם לא אדוניהם הקודמים, לא עמד להפריד אותם מהדבר האחד שנתן להם את זהותם: העליונות "הטבעית" שלהם. זה יצר את לב ההוויה שלהם. ובמשך כמעט 17 שנים הם נאבקו לשמר את העולם היחיד שהם מכירים.

בינתיים, בעלי בריתנו הקדושים בקשו שנשתמש בשיטות המתקדמות שלנו למשא ומתן כדי למנוע מישויות האופל האומללות הללו ליצור מלחמת עולם נוספת רק בכדי לשמור על מעמדם כשליטיכם הבלתי המעורערים. הם מרגישים עדיין מאוד מושפלים בקבלם את הפקודה שעליהם לעזוב. עם זאת, רצף של אירועים ושרשרת של מסמכים מוכנים לבסוף להשיג סילוקם הנדרש ביותר. הגיע הזמן ל'הסתערות' הסופית שהיא לנתק את האופל מעמדת הכוח. לאחר מכן בכוונתנו לאפשר לבני בריתנו לעצור ולהעמיד לדין את מי ששלט בכם בעריצות חסרת כל הכרת תודה, והפחדים שהגדירו את חייכם לאורך זמן כה רב, יוכלו סופסוף להיות מונחים בצד. עם השחרור מהאזיקים האלה תוכלו בשמחה להכיר בקיומנו ולהתחיל ליצור חברה שמעדיפה את הטוב והמיטיב על תאוות בצע ומניפולציה. על הממשל החדש שלכם לסלול את הדרך להכרה מלאה וזאת ע"י, קודם כל, להתחיל להגשים שגשוג עולמי ועל ידי סיום כל המלחמות!  אלו לא יהיו שלבים כל כך קלים להשגה מכיוון שהעולם שלכם תומרן במשך כבר אלף שנים, לראות בתחרות, בשנאה, ובסכסוכים כמרכיבים בלתי נמנעים של הקיום.

דרכי הפעולה האלה, שנועדו לשמור עליכם מפורדים עומדות להפוך ולהיות לשיתוף פעולה, שלום ואהבה. אתם עומדים להכיר בצרכים העמוקים ביותר שלכם לחיים מלאים בשמחה ויצירתיות, ולהיות מסוגלים למלא אותם. אנחנו עומדים כאן, ברגע האלוהי הזה, להתאחד איתכם, ולהתחיל ללמד כל אחד מכם באופן אישי כמה תורות הכרחיות כנדרש לחזרתכם להכרה מלאה. חלק מזה יהיה להציג בפניכם ספר גדול: ספר ההבנות. זו היא אסופה שניתנה ע"י כל אחד מכל האומות הפלנטריות הנוספות, מהזמן בו הם התיישבו לראשונה בעולם הבית שלהם. כל ספר מכיל כמות עצומה של חוכמה העוסקת באנושות ובגשמיות הפיסית, והוא במהותו מצבור ענק של היסטוריה ואנתרופולוגיה גלקטית. בכוונתנו לתת לכם את הדחיפה הראשונה עם עבודות שנאספו על מאדים, נוגה, וכדור הארץ בערך בזמן שברית האנצ'רה[2] עשתה את הפשיטה ההרסנית על מערכת השמש שלכם לפני מליון שנים. ההיסטוריה של אגרתה כמו גם הספר החדש של ראשית התישבות האומה בכוכבכם, יתווספו לשלם אחד, שיהפוך את האודיסיאה המדהימה שלכם ואת מי שאתם באמת לכרוניקה שלימה!

אתם הנכם היצורים המופלאים שהתגלגלו בזמן זה כדי לקדם מציאות חדשה, ובשמיים היתה הקפדה יתרה למי מורשה להתגלם כאן בזמן זה. זו הסיבה שהגענו מכל כך רחוק בכדי לסייע, חרף העובדה שהעולם שלכם לא עונה על אף אחד מהתנאים הרגילים של מגע ראשון. השמים קראו לנו לכאן כדי להשתמש בציים שלנו, בזמן האלוהי שנקבע, כדי לשחרר אתכם מהשליטים העיקשים שלכם. בזמן המוסכם בו האנצ'רה הצטרפו לאור, האנושות על כדור הארץ הייתה צריכה גם היא להצטרף אל האור. אלא שכאמור, הקריאות האלה מהאופל ומהשמים כאחד נפלו על אוזניים ערלות של משרתי האופל הארציים, שלא היה בדעתם לוותר על התמכרותם הבלתי נלאית לכוח. התוצאה היא שליחות זו של יצירת הקשר הראשוני. כאשר הציים שלנו הגיעו לכאן, הפכנו את מערכת השמש שלכם ל'חניון' עצום וחיכינו בסבלנות לאות האלוהי לפעול. הצו הזה לבסוף ניתן, והותר שתשמע קריאה זו ותהדהד ברחבי השמיים והמציאות הפיסית, והיא תענה בוודאות גמורה! זהו הרגע שמבטיח את חירותכם!

נמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלך! אנחנו באים אליכם היום עם חדשות טובות! שותפינו הקדושים הגיעו לשלב שבו הפרויקטים הרבים שלהם יכולים סוף סוף להתגשם. אבל, יקירי ליבנו, ראשית עלינו לידעכם בדבר חלק מהאמת של מצבכם הנוכחי. קבוצת קושרי האופל תכננה כבר לפני למעלה מעשור להפעיל רצף של אירועים שתוכננו להביא לפריצתן של מספר מלחמות שבסופו של דבר יובילו אתכם למצב שיעבוד עולמי לצמיתות. כך, התנאים יגרמו להקטנת האוכלוסייה הנוכחית של העולם בצורה דרסטית שתגיע לפחות מ- 600 מיליון. מספרים אלה היו אמורים להיות מוסדרים באמצעות הפצה של סדרת מגיפות. תכנית מחרידה זו נמנעה על ידי פעילויותיהם של עמיתנו מאז 11 בספטמבר, 2001. יקירנו שבשמים באו והשתמשו ביכולות שלהם כדי למנוע מהזוועה הזאת להתגשם במלואה. כעת הנכם מצויים על סף החירות ואנו מוכנים ליצור את האירועים על מנת שיביאו לכם שגשוג והכרה מלאה.

שפע ושגשוג הנם המצב הטבעי הן בשמים והן בגשמיות. עם זאת, בעולם שלכם, ראיתם את האופל משתמש בכוחו כדי להפוך את המצב הטבעי הזה על פיו, ליצור עוני, בערות ושנאה על פני כל כדוה"א. התנאים האלה כפי שנכפו שימשו כדי להסוות את מי שהנכם. גדלתם במצב לא טבעי, מלאכותי זה, ומכיוון שלא הכרתם מצב אחר, התחלתם להאמין שכל מה שראיתם סביבכם הוא הטבעי. אין דבר רחוק יותר מן האמת! החיים ביקום הזה עצומים בשפע והכל מצוי ביחסי גומלין עם הכל. אתם חלק מאחדות נהדרת, זהו המצב בו חסד הבורא מתפשט ומצוי בכל התחומים הרבים המרכיבים את הפיזיות.

כשאתם מתעלים, המצב הנפלא הזה של אחדות הופך להיות הבסיס החווייתי שממנו אתם חושבים ופועלים. האחדות הזאת היא מנגינה מסעירת נשמה שזורמת דרך כל התאים שלכם, ומולידה תחושה אינסופית של שמחה. שמחה מציפה אתכם, והופכת למעיין נובע של שירים אחרים שלוקחים את האושר שלכם הלאה לגבהים אפילו גדולים יותר.

השמים מכינים אתכם "לכביש מהיר" למודעות המלאה שמתעלה ופטורה מלעבור בכל גלגולי החיים הרבים שהיינו צריכים לעבור על מנת להגיע למצבינו הנוכחי הקדוש. שמים החליטו לאפשר הקלות רבות עבורכם, מה שמאפשר לכם להנות מהתקנה מותאמת אישית, של מכשיר כושר חישה, שמסיר את החסימות האפיגנטיות[3] הרבות ואורג מחדש את פקעות חוטי הדנא הרבים שגובבו עליכם בעבר. דבר זה מאפשר לכם לעבור בקלות למצב הווייתכם האלוהי. מעשה אצילי זה נקבע בחוזי החיים שאתם מחזיקים בהם כיום. אתם תהפכו להיות מודעים לחוזים אלה לאחר שפעולת ההתעלות המהירה הזו תושלם. כל כך הרבה מצפה לכם, כולל ההתחלה של הספר הגדול של ההבנות של כוכב האומה החדש שלכם. אנחנו נהיה לצדכם במשך כל המהלך הזה, מכיוון שאנו נמצאים כאן, אחרי הכל, בשביל להשתמש בחוכמה הקולקטיבית שלנו שיש לנו מגלגולים רבים כדי להדריך אתכם בשירות האלוהי שלכם בעודכם עושים את חלקכם בהעברת כל גלקסיה הזו אל האור.

היום, סקרנו מה קורה בעולם שלכם. אירועים גדולים עומדים להגיע ויכולים לשנות במהירות את המציאות שלכם. שינוי זה מיועד להביא לכם שמחה ותשובה מאד נחוצה לתפילותיכם לשינוי באופן שבו העולם שלכם פועל. היו במצב רוח טוב, והכינו את עצמכם לעולם חדש ומלא שמחה! יקירים, דעו שהאספקה האינסופית והשפע שאינו נגמר של השמים הם אכן שלכם!

וכך יהיה! Selamat Gajun! Selamat Ja ! (סיריאנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization  

·         Translation: Merav YM, Zohar Gaon

·         Some footnotes been added by me, for unfamiliar terms which I noticed could be obstacles for the “normal” reader. These footnotes are not in the original text. Zohar Gaon

  • כמה הערות שוליים הוספתי עבור מושגים לא מוכרים שעשויים להיות מכשול בהבנת הטקסט עבור הקורא "הפשוט". הערות אלו אינן במקור. זהר גאון.

[1] חוצנים, שלימים נחשבו אלים, שהסתובבו על הארץ בראשיתה (ימי אטלנטיס או קודם) ויצרו את המין האנושי לצורך התמרת האור לפלנטה.

[2] בני אופל שלחמו בפדרצית האור שנים רבות ולאחרונה שינו מיקום והפכו להיות בני ברית עם האננונאקים.

[3] מושג המתייחס לשינוי בעיצוב הגנים הנובע ממשובים וסיבות חיצוניות ולא מה DNA עצמו.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge