Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - October 16, 2012

Sheldan Nidle - October 16, 2012                                      Thrive

מסר של Sheldan Nidle, מיום 16 באוקטובר 2012

9 האדם, 2 Tzec, 13 הקוסם

דרצו! נשמות אהובות שלי! אנחנו חוזרים עם עוד מה לדון בו. נכון להיום, מס' תחומי פעילויות באים לידי סיום ויוצרים בסיס למציאות החדשה שלכם. כפי שדיווחנו לכם לאחרונה, העולם שלכם מבוסס על הלגיטימיות המקורית של מוסדות מסוימים, שראשיתה לפני אלפי שנים. האנשים המייצגים את מוקדי הכוח העתיקים האלה נמצאים בתהליך של יצירת מסמכים חדשים, שיהוו את הפלטפורמה המשפטית לצורת הממשל החדשה שלכם. סדרת פגישות שהאג'נדה היחידה שלהם היא להתמקד במורכבויות של יצירת עולם חדש, היא כרגע בעיצומה. נסו לדמיין את המורכבות הכרוכה בכזו משימה! בעלי הברית המקודשים שלנו מאחדים את היסודות העתיקים של עמים שבטיים רבים עם אלו של המונרכיות הותיקות של אירופה, אסיה, אמריקה ואפריקה. צריך לדון במסמכים רבים, לשנותם, ולשזור אותם לתוך אב טיפוס מסויים שהופך את המשטרים, הנוכחיים למעשה, של העולם שלכם ללא חוקיים וכך מדיח אותם. תהליך אימות זה צריך להיעשות כמו שצריך ולפי הסדר הנכון כדי לתת לגיטימציה למטרה נעלה זו.

השותפים הקדושים שלנו מבינים שמה שהם עושים זה ייצור מיזוג חוקי של אלמנטים המרכיבים את ה'פיגומים' החיוניים למדינות לאום מודרניות, ובנוסף מעדכנים את הלגיטימיות של ממשל שבטי, עולמי נוכחי. מה שנדרש הם מסמכים שמכבדים מושגי משפט מקובלים תוך יצירת צורה חדשה וייחודית של ממשל עולמי. בסופו של דבר, פעולה זו תשנה את ההיבט הבסיסי של ממשל כפי שאתם מכירים. המערכת הנוכחית העקיפה (המייצגת) של הממשל צריכה להשתנות באמצעות העברה מחושבת היטב של כוח על מנת לאפשר התהוות של שקיפות אמיתית בממשלה, המטרה היא לכונן איתכם חוזה נבון של "כוח העם". ההוגים הגדולים של סוף המאה ה -18 יצרו מסמכים שהשיגו זאת בהקשר של תקופתם. עכשיו זה הכרחי לעשות מודרניזציה למסמכים אלה כחלק מהתהליך של ההכנה שלכם לשינוי הגדול בתודעה שלכם. זוהי רק אחת מהמשימות שמתבצעות כיום מאחורי הקלעים.

כפי שאתם יודעים היטב, אתם חיים בחברה שבאופן קבוע מאיימת על זכויות אדם בסיסיות, וכתם זה הוא כבר לא בר קיימא. אתם גם על סף של הקמת חברה גלקטית אמיתית. אתם צריכים תיעוד ממשלתי גמיש דיו כדי לשקף את הצרכים ההולכים וגדלים שלכם תוך שאתם משתנים ממצב התודעה הנוכחי שלכם למצב של מודעות מלאה שלכם. הצעד הראשון הוא לשקם את כל מה שקבוצת קושרי האופל לקחה מכם באופן בלתי חוקי; הצעד הבא, הוא להגדיל את הגוף פוליטי שיכלול את קרוביכם האגרתאניים Agarthan)) ואותנו. עולמכם נע במהירות דרך סדרה של אירועים בלתי נמנעים שנגזרו משמים, אשר יפרקו את הרוע שהקנוניה הגלובלית הזו בנתה בעולמכם במשך כמה מאות השנים האחרונות. הכלכלה שלכם מתפוררת והשיטה של קבוצת הקושרים של בחירה קפדנית של מנהיגים, נכשלת מלהציל קבוצה זו מהאסון רב הפנים שהיא הביאה על עולמכם בחצי העשור האחרון. מאחורי החזות מתפוררת הזו, עידן חדש של אנושות מתגבש, וזהו תהליך שצריך להיות נתמך ומקודם באופן פעיל. דברים רבים, ובמיוחד גילוי, צריך להוציא מבין הצללים.
מה שבני בריתנו המקודשים עושים הוא אפוא הרבה יותר מאשר רק החלפת רצף של ממשלות שמונו שלא כדין. הם פותחים את המציאות שלכם לשינויים שאתם זקוקים להם נואשות. השמים בחרו זמן זה לשינוי רדיקלי של התודעה שלכם, שמתבצע בשורה של צעדים שנמשכו במשך שני עשורים כדי להגיע לנקודה זו.
 
השלב הבא צריך להיעשות די במהירות, לכן הגענו כדי ליצור משימת יצירת קשר ראשוני לעולם שכרגע אינו עומד כלל בקריטריונים הרגילים שלנו ליצירת קשר.

ברגע שתהפכו למודעים באופן מלא, אתם תדרשו את החניכה והייעוץ המיידיים שלנו, איך ליצור במהירות חברה גלקטית משלכם. במשך קרוב לשני עשורים, התבוננו ועזרנו גם לכם וגם לגאיה, ובזהירות יצרנו קשר עם אלה בעולמכם שמסורים לשנות את אופן תפקוד החברות שלכם. טרנספורמציה זו היא גם רוחנית, המבוססת על צווים של השמים, וגם טכנולוגית; ישוחררו מכשירים מוחבאים בשווי של כמאה שנה.

נמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלך! אנחנו באים עם ידיעות חדשות על מספר אירועים שעומדים לקרות בקרוב במציאות שלכם. לפני זמן רב, הגענו לכדור הארץ כדי לספק אמצעים לאור כדי להכין את האנושות לשינוי רחוק במציאות שלה. במשך אלף שנה, גדלנו גם בכמות וגם בחוכמה. המשימה שלנו נשארה זהה, כלומר, להיות שליחים ומדריכים לכל אדם על פני האדמה. בחודשים האחרונים הצטרפו אלינו מאסטרים נעלים מכל פינה בגלקסיה זו. ברית גדולה בינינו כונסה כדי להביא עולם זה לאור! יחד עם שותפינו הקדושים יצרנו קשר כדי לאפשר לנו להשתמש ביכולות שלנו לשנות את העולם הזה ולהדיח את האופל מהכח העצום שהוא עדיין שומר. משימה זו מגיעה לנקודה מרגשת ביותר. פעולות מסוימות מוכנות להתחיל וזה יוביל להצלחה במיזמים הרבים שלנו.
כפי שציינו במסרים קודמים, החברות החשאיות הקדושות שלנו עובדות כעת עם מספר קבוצות המייצגות את המוצא של מבנה הכוח הנוכחי שלכם ועם אלה ששמרו בהשגחתם את העושר של דורות בעבר.. יחידים וקבוצות חברו יחד כדי להתחיל לבנות את העבודה ששותפינו הקדושים התחילו לפני עשרות שנים. החלטות משפטיות שונות פורסמו מה שהכין את הבמה למספר מסמכים המחזיקים עכשיו את כוחו של החוק. 'מסמכים מעוגנים' אלה הם רק ההתחלה. רבים אחרים מוכנים להיות מעובדים, וזה מה שיכונן את החוקיות לשינויים הגלובליים הממשלתיים שאנו מתכוונים לחשוף. מה שנוצר הוא שרשרת של מסמכים שלא משאירה ברירה לאופל אלא להתפטר. הנושא האחר שמתכוונים לטפל בו הוא לשים קץ למערכת הפיננסית המתפוררת. הסוף הוא אכן קרוב!
המשימה המבורכת שלנו היא לראות שמה שתיארנו אכן קורה בפועל. מציאות זו נסחטת, נספגת באור, עוברת טרנספורמציה ע"י השמים. אנו דורשים עד מאד מהלך כלפי מעלה בתודעה. מה שאנחנו עושים עם השותפים הקדושים שלנו הוא להבטיח שהצווים של השמים באמת באים לידי ביטוי בעולם זה. לכן אנחנו עובדים בשמחה ובנחישות כאשר אנו מכינים את אנשי האופל ליציאה הבלתי הנמנעת שלהם מהשלטון, למרות המחויבות המתמשכת שלהם למצוא את הדרך החוצה. למעשה, אין דבר כזה. ציר זמן חדש מוקם הדורש את התפטרותם המיידית, ולכן נחישותנו מבורכת. דרמה זו תגיע בקרוב לסיומה. מציאות חדשה עולה, שצריכה ממשל חדש, שגשוג ומתן גילוי פורמלי. הגיע הזמן שהעולם על פני השטח ישוב ויצטרף לאנושות הגלקטית על ידי חזרה למצבו הטבעי של שירות אלוהי ותודעה מלאה.

היום, השתמשנו במסר זה כדי ליידע אתכם על מה שמתבשל בעולם שלכם. פעילויות רבות ושונות מתקיימות המביאות את ההשתוקקות לשינויים הגדולים. זה יכין אתכם לגילוי מלא ויחזיר אתכם לתודעה מלאה.
 
דעו, יקיריי, שהאספקה האינסופית והשפע שאינו נגמר של השמים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja! (סיריאנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization  

Translation: Merav YM

 
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge