Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - November 6, 2012

Sheldan Nidle - November 6, 2012                                      Thrive

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 6 בנובמבר 2012

8 עיט ,3 9, Xul אדם

נשמות אהובות שלי! חזרנו! בכל מקום מסביב לפלנטה שלכם, צוותים שנלקחו מקואליציה מיוחדת של בעלי הברית הקדושים שלנו, האגרטנס, וצוותי קשר שלנו מכינים הפתעה גדולה! המציאות הנוכחית מתחילה לחוות קשיים, כיוון שצירי זמן רבים אשר קובעים איך היא פועלת, קרסו. דקונסטרוקציה [1] מסיבית זמנית זו מאלצת את קבוצת קושרי האופל להבין שלא ניתן יותר להחזיק את המבנה הנוכחי. אנו צפינו בקבוצות קושרים אלה אשר סרבו בעקשנות להצעות כלשהן ולכל ההצעות להתפטר ולאפשר להגשים צו מקודש בדבר חופש. נראה שהם עדיין מאמינים שסוג מסוים של "אירוע" יכול איכשהו להפוך את מצבם הקשה ולהשאירם בשליטה. זה פשוט לא עומד להתרחש! צווי הבורא מצהירים שהזמן לגשטלט[2] של תודעה חדשה עבור האנושות, הגיע. קבוצת קושרי האופל צריכה לזוז הצידה ולאפשר לנו לעשות את מה שניתן לנו כמנדט בהתאם לתוכנית האלוהית. תפקידנו, בנקודה זו, צומצם לשימוש ביכולתנו להביא מצב זה לשלב קריטי, וזה מה שאנו עושים על ידי הגדרת הנהלים הסופיים הנועדים למוטט את מבני הכוח המיושנים והנצורים של עולמכם.

בשעה שאנו מדברים, נהלים אלה הם בתוקף, ואנו יידענו את קבוצת הקושרים שזהו הזמן להרשות לממשל החדש להיכנס ולאפשר את עלייתה של מערכת כלכלית חדשה המבוססת על שפע ומחילת חוב גלובלית. מבנה חדש גלובלי זה מוכן עבור הנאת כולם אלמלא מחסום הדרכים המתמשך שנבנה במהירות על ידי קבוצת קושרי האופל. לכן, הכנסנו למשחק סדרת צווים ויידענו בזמן את הגברים והנשים הזקנים העקשנים והמאיימים האלה על מהלך זה. עולם הבית שלכם נמצא בעיצומה של יצירת רשתות חדשות ומציאויות חדשות, והדרכים הנוכחיות לניהול החברות שלכם עומדות בסתירה לכוונותיה העכשוויות של אמא כדור הארץ. יש לסיים את השימוש בנפט ובסוגים רבים אחרים של דלק מאובנים[3] כדי לספק אנרגיה עבור הכלכלה הגלובלית שלכם. האנושות צריכה לפרסם תגליות אלה אשר משתמשות באנרגיות הטבעיות הפיזיות האינסופיות. למעשה, עולמכם נמצא בצומת דרכים המשתרע לא רק לתודעה אלא גם לאנרגיה. אתם לא יכולים יותר לחיות על פני השטח של כדור הארץ ללא שיקול דעת, כפי שאתם עושים בהווה. גישות חדשות המבוססות על הבנה חדשה ומידע, נדרשות על מנת לנוע לתוך התקופה החדשה שנגזרה על ידי השמיים.

זהו פשוט עניין של הישרדות שהוכתב על ידי החוקים הפיזיים. אנו הגענו לגלקסיה על מנת להכינכם  לקשר הראשון, לא להיות עדים להכחדתכם! ההוראות האלוהיות שלנו הן להכריח אתכם באמצעות מנדט זה עד לסיומו אם אנו לא מסוגלים, לאחר כמות מספקת של זמן, להשיג את סדרת המטרות המינימלית. אנו מתקרבים לנקודת אין חזור קסומה זו. אנו צריכים לתת לשותפינו הרבים זמן להוציא לפועל הפיכה חוקית ושינוי של הממשלות הנוכחיות שלכם; אולם, הזמן בו אנו צריכים לפעול, קרב במהירות. ישנן כרגע ברחבי העולם מאות תביעות בדיון בבתי משפט עד שבסופו של דבר יעצרו את אלה האחראים על הבאת הביצה הכללית שאחראית לאסון האקלימי והגיאופיזי (כפי שאתם רואים זאת) אחד אחרי השני. בכוונתנו לפתור במהירות חוסר יציבות סביבתית זו ברגע ששותפינו יהיו בשלטון. כדי לעשות זאת, אנו מתכוונים "לדחוף" אותם לשליטה כדי שהשינוי המאוד נחוץ יכול לבוא לידי ביטוי ברחבי העולם. עולמכם נמצא במצב של מצוקה ואינו יכול להמשיך כך לאורך זמן. אתם צריכים אמצעים כדי להרים אתכם ולהזיז אתכם לכיוון חדש!

הטכנולוגיה שלנו מסוגלת לפתור את כל הבעיות הנוכחיות באופן מידי. השאלה היחידה היא איך השמיים מתכוונים להנחות אותנו. אנו קבלנו בתקופה האחרונה "אורות ירוקים" רבים, אך לאחר מכן הם הפסיקו. אין זה רצוננו לפייס את קבוצת קושרי האופל בכל דרך; זה די עניין של איך השמיים רואים את המבוי הסתום הנוכחי הזה מסתיים. כך אנו פועלים: אנו מאפשרים לשמיים לומר את המילה האחרונה בכל העניינים. אנו לא שופטים ולא עושים מהלך בודד שאינו עולה בקנה אחד עם מדיניות זו.  קיימת סדרת נהלים מסוימת שקובעת איך חוזה החיים הקולקטיבי של האנושות יותמר על ידי השמיים, וזו קובעת לוח זמנים אלוהי שעלינו לציית לו. השמיים משתמשים בלוח זמנים זה  כהנחיה עיקרית כדי לקבוע איך אתם נפגשים איתנו פנים מול פנים בקנה מידה גלובלי. הזמנים הסופיים נקבעים ואנו מצפים שאתם תקבלו בזמן הקצר כמה הודעות היסטוריות גדולות. אנו מציעים שאתם תראו הפתעות אלה באור זה כמצעד שלם של פלאים שמוכנים עכשיו להיות מוצגים לפניכם! אנו מתקרבים יותר ויותר לקשר ראשון מסיבי איתכם!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! באנו היום עם כמה חדשות חשובות לגבי אירוע קרוב. שותפינו הקדושים השלימו שורה של פרויקטים אשר יובילו לנפילת קבוצת קושרי האופל.  עד כה פרויקטים אלה יצרו את היסודות של מערכת מוניטארית חדשה; הפיקו את היסודות למערכת פיננסית גלובלית חדשה; וביססו את הקמת העידן הבינלאומי החדש של שלום ושיתוף פעולה גלובליים.  דברים אלה הם רק הקצה הדק של הטריז.  ממשלות האופל הרבות של עולמכם מבינות עכשיו כי הברכות של האור אינן רק מילים כה רבות אלא מציאות עוצמתית. כשאנו ממתינים על הסף להודעות אשר יתמירו את עולמכם, אנו עוקבים בשמחה אחר שותפינו המגישים תביעות משפטיות מרובות ומכינים את העדויות עבור המשפטים אשר יסירו את האופל משליטתו. הזמן עבור הניצחון הגדול, הגיע!

האגרטנס תורמים למה שמתרחש בכך שהם נותנים לנו את האמצעים להתמודד בקבוצת קושרי האופל  באמצעות הכחשה משפטית של טענותיהם על לגיטימציה. כוחה של קבוצת הקושרים נובע מסדרת של מבנים אשר הלגיטימציה שלהם נמצאת כעת בסימן שאלה. לא פחות חשוב, אנו יסדנו את הבסיס לחוק חדש אשר המבנה שלו מושרש באור. זה נותן לכל אחד מכם את הריבונות, השפע והקרקע לחזרה לתודעה מלאה הניתנת מהבורא באופן אישי. מסמכים אלה קרובים למקום בו ניתן לפרסמם באופן בטוח כדי שניתן יהיה לדון איתכם עליהם באופן מלא כאשר הממשלות החדשות שלכם ממוקמות במקומן. יום זה מתקרב במהירות. כשהזמן של מציאות זו קורס, כך גם כוחו של האופל שהחזיק אתכם זמן רב.

ההתפתחות הטבעית של מערכת שמש זו היא לייצר מציאות חדשה, מציאות המבוססת על, ומוקדשת ל, אור. כאן, הצווים המבורכים של השמיים ייעשו גלויים, אולם התצורה של העולם החדש לא יכולה לתמוך באופל וביצירותיו. בהתאם ליישור זה כלפי מעלה, השמיים התקדמו במהלך העשור האחרון עם מספר מערכים חדשים אשר מכינים את הגוף, המוח והרוח שלכם לתודעה שלמה. במצב זה, אתם נהפכים לביטוי מפואר אחר של השמיים. המסע המבורך שלנו הנחה אתכם לקראת זה. למרות מידה רבה של התנגדות מצד האופל, אנו שמרנו על מצב של מודעות שלמה עקב תפקידנו המבורכים על ידי האור. השיר שלנו והאנרגיות המאוחדות שלנו הקימו נתיב זה, ועכשיו אתם הולכים לאורכו להתעלות העצמית שלכם. אנו מוכנים, במלוא הדרו של האור, לקדם אתכם חזרה לפלאות שאנו חווים מדי יום. ישתבח אלוהים!

היום אנו הסברנו את מה שמתרחש ברחבי עולמכם. אנו שמחים במה שבני בריתו הסודיים המקודשים עושים להביא מציאות חדשה לעולם ואסירי תודה לדיווחים היומיים של אנשי הקשר שלנו אלינו. מציאות חדשה, עם גילוי מלא, מוכנה להופיע על כדור הארץ! דעו, יקיריי, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!


Website: Planetary Activation Organization


[1]            המתרגמת- מתוך ויקיפדיה - בפילוסופיה קונטיננטלית ובביקורת הספרות, דקונסטרוקציה היא  שיטה פילוסופית וספרותית פוסט סטרוקטורליסטית (או, יש הטוענים, "מאורע"), שתוארה לראשונה על ידי הפילוסוף הצרפתי ז'אק דרידה. בניסוח כללי יותר, דקונסטרוקציה היא קריאה ביקורתית של טקסטים  בשיטה הדומה לזו של דרידה. על פי רוב, דקונסטרוקציה נחשבת תנועה ליברלית אקדמית, ואחד מעמודי  התווך הפילוסופים של פוסט מודרניזם.

[2]            המתרגמת - מתוך ויקיפדיה - גישת הגֶּשְׁטַלְט היא תיאוריה פסיכולוגית, הבאה לידי ביטוי גם בזרמים אמנותיים שונים. גישה זו מדגישה את חשיבותן של תבניות שלמות בתחום התפיסה, הלמידה והאישיות, בניגוד לגישות אחרות המדגישות מרכיבים בודדים של התמונה המלאה.

[3]           המתרגמת - לפי ויקיפדיה -  דלק מאובנים או דלק מאובן (דלק פוסילי בלועזית)   הוא דלק הנוצר  מהתאבנות של חומר אורגני בסביבה                מחוסרת חמצן (אנאוקסית).

 
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge