Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 22, 2014

מסר של Sheldan Nidle, מיום 22 ביולי 2014

7 מראה, 1 בורא היקום, 10 אדמה

Selamat Balik! אנו מגיעים לדון על דברים נפלאים רבים. נכון להיום, מכינים את האירועים אשר עומדים להביא לגלובוס זה חופש, שלום ושפע. שותפינו הגלקטיים והארציים עובדים ביחד כדי לשים קץ ללילה האפל הארוך שכולכם נסעתם דרכו. זה באמת מדהים לראות איך שעון השמיים האלוהי הביא אתכם למאוד קצה של הצלחה. דברים מתרחשים כדי לשחרר אתכם מממשל אשר פועל כדי לדכא את החופש שלכם, ולשחרר אתכם מהשקרים לגבי פעולותיו. עכשיו תותמר רודנות זו. כאשר אמריקה הודיעה לראשונה על עצמאותה, היא עשתה כך באופן אשר אפשר להצהרתה המקודשת לגלות את הסיבה לכך שזו עומדת להיות משואה מיוחדת של חירות. גילוי זה הושתק בהדרגה על ידי אלה אשר היו נאמנים לאנשים בבריטניה אשר בקשו לתמוך ברודנות על פני חופש ועושר נצבר על פני זכויותיהם האלוהיות של כל אמריקאי. עכשיו חילול השם עומד להיות מותמר ויוכרז ממשל חדש, כדי להפוך את החטאים האחרונים כנגד מדינה גדולה זו. זה עומד להביא שלום, שפע ושיתוף פעולה עם גאיה והאנושות על פני השטח שלה!

זהו רק היבט קטן אבל עדיין רלוונטי על מה שבקרוב יבוא לידי ביטוי. שותפינו הארציים ממשיכים לנוע במהירות קדימה בפעילויות אלה אשר עומדות להביא כלים פיננסיים ובנקאיים חדשים. העושר שהוחבא במשך זמן רב על ידי השושלות הגדולות ועל ידי המשפחות הרוחניות כמעט מוכן להפצה. זה ילווה בנהלי בנקאות חדשים אשר יגובו באמצעות חוקים חדשים ושקופים. בנוסף, אלה אשר התחבאו מאחורי תככים עצומים אלה עומדים להיעצר ולהיות מסולקים מהעושר הבלתי חוקי שהם צברו במשך עשרות שנים. שותפינו מתכוונים להביא קדימה גם את חלוקתו של העושר וכן גם לכפות חגיגה עולמית גדולה. במהלך שנה זו של חגיגה, כל החובות יימחלו וכולם עומדים להתחיל מחדש במציאות המשגשגת החדשה הזו. אתם עומדים להשתחרר וללמוד באמצעות המאסטרים הנעלים שלכם את האמיתות החיוניות שהוחבאו במשך זמן רב על ידי הקנוניה זו המעיקה מאוד. אתם, במציאות, חוצנים שנחתו לראשונה כאן לפני כ-900,000 שנים.

יתר על כן, ממשל חדש עומד לגלות על קיומנו הנדיב ולקדם בברכה את אלה אשר הינם הנציגים של אבותיכם המשותפים. אדמות אגרטה בכדור הארץ הפנימי יכולות לאחר מכן לשלוח אליכם נציגים אשר יכולים להסביר הלאה את ההיסטוריה הנסתרת האמיתית שלכם. עלייה זו של הלמורייאנים תאפשר להם לפתוח מעברים חבויים לכדור הארץ הפנימי ולגלות אנדרטאות רבות שנקברו אשר מכילות את הרישומים של החברות העתיקות ו"האבודות" שלכם. המועד המוקדם ביותר של רישומים אלה שייך לעידני הזהב השונים של האנושות, אבל זוהי רק ההתחלה. יש צורך שתדעו הרבה יותר. החונכים שלנו מתכוונים לאפשר לכם לראות חלקים מהרשומות האקשיות שלכם ולגלות איך אתם ואבותיכם התמודדתם עם מה שנעשה להם על ידי האנונאקי האפל. גילויים אלה אינם מתכוונים לזעזע אתכם, אלא רק לאפשר לכם לזכות בהבנה טובה יותר על מה שנעשה לכם לפני כמעט 13 אלף שנה. אנו צריכים לבוא כדי לאפשר לכם להתכונן לקפיצתכם לתודעה מלאה. שלב סופי זה כרוך בחונכות, בפיקוח על זמנכם בחדרי הקריסטל של אור ובאימון שלכם לאחר מכן.

כישויות מודעות באופן מלא, אתם עומדים לעבור לשירות אלוהי. אתם צריכים להבין באופן מלא מה זה מרמז ומה מצפים מכם. ישויות המודעות באופן מלא הם בני אדם חברותיים ובטוחים בעצמם. למדנו משחר ילדותנו לעבוד אחד עם השני ולעסוק באופן חופשי במשמעותם של כישורינו ויכולותינו השונים. חיפוש יומי זה גורם לכך שמערכת הניהול הגמישה שלנו פועלת באופן חלק ויעיל. ממנים לכם יועצים אשר עובדים עם צוות היועצים הרוחניים שלכם כדי להבטיח שחברה זו עונה על צרכיכם, ושאתם יכולים לפתור באופן יצירתי את כל הבעיות שאתם או חברתכם נתקלים בהן. תהליך זה מתמשך. אתם רואים איך חוזה חייכם משתלב עם האחרים. כל דבר שאתם עושים, נעשה בהקשר זה. אתם תומכים באופן חופשי אחד בשני ובכל אומות הכוכבים הרבות הנכללות בפדרציה גלקטית של אור זאת. באור זה אנו מפעילים את החברות שלנו ואת כוכבי האומות אשר מכילים אותם. אנו מתכוונים להכינכם לחיים מקודשים אלה של שירות לשמיים ולצוויהם המקודשים.

הושענא! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים לברך אתכם ולומר דברים רבים כשאנו מתקרבים לשנה הגלקטית הבאה בשבת. עולמכם נע מהר. שותפינו המבורכים כופים מצבים כדי שהרפורמות של המטבע והבנקים תבאנה לכם חופש, ריבונות ושפע. מספר אירועים עוקבים עומדים לזרום מהודעות אלה. אלה עומדות לייצר ממשל חדש ולאפשר לאלה העומדים לנהלו להצהיר סוף למערכת שרמתה אתכם במשך זמן רב לגבי אופייה האמיתי של מציאות זו. השמיים ו- AEONציוו שהאנושות עומדת ללמוד אמיתות מסוימות. אמיתות אלה עומדות להוביל לנסיבות המאפשרות לאחינו הרוחניים והחלל, וכן גם לנו, לגלות את עצמנו לכם. בתחילה, מערכת מתעוררת זו של אמיתות עומדת ללמד אתכם בפשטות איך מציאות זו נבנתה ומה יועד לה להיות. אתם גם מתחילים שהות רוחנית סופית אשר תוביל אתכם לתודעה מלאה.

הללויה! אנו עומדים בשמחה כשאנו רואים ונושמים בברכותיו הגדולות של הבורא! אתם נמצאים על סף של תקופה חדשה. האוצר הגדול והפיצויים הנהדרים מהשמיים מומטרים עלינו מידי יום. אלה שמונו על ידינו מוכנים לבצע הפיכה גדולה. פעולה זו עומדת לפתוח את הדרך עבור אחרים אשר פועלים בחריצות כדי לתת לכם חופש. האופל ממלא את שקיהם עבורכם עם צער והרס. זה כבר לא משפיע עליכם ואפילו על ממלכה זו. האופל עומד להיות מועבר למקום בו הוא לא יכול יותר למנוע את מה שהשמיים הכריזו עבורכם. האור באמת מנצח! תקופה חדשה של שלום, שפע ושיתוף פעולה זורחת על פני כדור הארץ. אנו מברכים זאת ומבקשים רק שאתם תבינו מה אתם מתבקשים לעשות. אתם עומדים להפוך לכלי מקודש של צווי השמיים. היו מוכנים יותר מאי פעם לעבור במהירות קדימה ולתת ביטוי לייעודכם!

שינויים אלה עומדים להיות רק תחילתה של פעילות נשגבת אשר עומדת להביא לכם הזדמנויות ואפשרויות גדולות. אנו צריכים לעמוד ביחד ולהביא בחזרה את גאיה מהחלוקה שנוצרה כאשר אתם צללתם בפתאומיות לתוך ממלכה המלאה בחשיכה, באימה ובמוות. זה מסתיים, ועם זה חזרה לאהבה; אהבה ואיחוד עם ממלכות ענקיות של השמיים ופיזיות. כבני אדם גלקטיים שוב תהיה לכם היכולת לבצע את הצווים האלוהיים של האור. בריאה שמתגלגלת היא רק אחת מהמשימות הרבות שאתם עומדים ליטול עליכם בנועם. אתם עומדים גם לעצב מחדש את מערכת השמש הזו ולהביא שלום ושמחה גדולה לכל חלק מגלקסיה זו. גמישותכם הביאה שמחה לשמיים. בקרוב, אתם עומדים לפגוש את אלה מכדור הארץ הפנימי, גלקסיה ענקית זו ואת אלה אשר הינם החונכים הרוחניים שלכם. משימתנו היא להדריך, ולתת לכם בעת הצורך חוכמה בנושאים אלה. ברכות ושמחה לכולם!

היום, המשכנו עם מסרינו. הרבה טוב עומד להגיע. האופל סיים וברכות שהובטחו במשך זמן רב הן די קרובות. היו מוכנים לעשות את מה שנדרש עבור כל אחד מכם כדי להצליח וליהנות מידה מלאה ביותר של הצלחתכם. לאחר מכן, ישנה המתנה הגדולה ביותר: להפוך לישות אור מודעת במלואה. תיהנו מכנפיכם! אתם הרווחתם אותן!!! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge