Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 15, 2014

מסר של Sheldan Nidle, מיום 15 ביולי 2014

13 קוף, 14 סמל הון, 10 אדמה

Dratzo! אנו מגיעים עם חדשות טובות נוספות. אלה המעורבים בהבאת הברכות הנהדרות שלכם לכם, כמעט מוכנים לספק אותן אליכם. לכן, הישארו בטוחים וחיוביים לגבי השפע שלכם. זה עומד להגיע עם מערכת פיננסית חדשה ועם ממשל חדש. אפשרו לנו להפנות את תשומת לבנו במסר זה למשהו, אשר מתנהל במקביל לשפע שלכם, ההכנה השמימית של העצמי הפיסי שלכם לתודעה מלאה. תהליך זה כרוך בחידוש מוחלט של הגוף הפיסי המנטלי והרגשי שלכם. ההחזרה הסופית עומדת לקרות בשעה שאתם נמצאים בבטחה בתוך החדר אור דמוי קריסטל. חלל חיים של אור מיוחד זה נועד לעצב סידור מחדש של ה-RNA/DNA התאי שלכם. זה עובד ככלי אור חי. זה מתזמר קודי רצף חדשים, אשר מעבירים אתכם מיידית לקראת השגת הפוטנציאל הפיסי המלא שלכם. תהליך זה, המתוכנן על ידי השמיים, נמשך בערך 3 ימי כדור הארץ כדי להשיג את מטרותיו האלוהיות. שומרי גופכם ומדריכים שמימיים אחרים ינהלו אותו. בנוסף, יהיה לכם חונך מיוחד שמונה והודרך במיוחד על ידינו. כאשר אתם מגיחים מקריסטל חיים של אור זה, אתם עומדים לחזור לתודעה מלאה.

אתם עכשיו חווים פעולות הכנה כואבות בגין תהליך זה. פעילויות אלה לגופכם האתרי והפיסי השונים הם, ראשית כדי למזגן מחדש ושנית, להגביר את מידת תדירויות האור שאתם יכולים להתמודד איתן. תהליך זה גם כולל את ההגדלה הראשונית של ה-DNA שלכם משניים לשלושה סלילים. תהליך זה גורם לכם שתוכלו "להרגיש" יותר מהמציאות אשר מקיפה אתכם. בנוסף לכך, כיוון שזה משולב עם שיפוץ כללי של מערכות המרידיאניים והצ'קרות שלכם, הוא גורם למידה מסוימת של כאב פנימי, אשר מדהים את מרבית רופאיכם. אף על פי כן, היו סמוכים ובטוחים שתהליך זה הוא בדרך ומתוכנן באופן אלוהי כדי להכינכם לשלושת הימים האחרונים מחבוא בחדר האור של קריסטל החיים. הוויה שמימית זו הינה מתנה מיוחדת מהבורא. היא משלימה את המידה המסיבית של העיצוב מחדש אשר אתם עכשיו סובלים ממנו. לכן, כל אחד מכם עובר דרך סדרות מקיפות של התאמות הנחוצות כדי לקצר את שהייתכם הנהדרת בהוויית החיים המקודשת של אור.

התאמות ראשוניות אלה מורכבות מ-2 סוגים. הראשון הם אלה אשר העלו את התדרים של כל אחת מהצ'קרות הנוכחיות שלכם, או התירו בנוסף שיוצגו צ'קרות חדשות. הסוג השני הם השינויים בפועל בגופכם הפיסי. הבה נסתכל על אלה בייתר פירוט. הסוג הראשון הוא תדיר יותר. השמיים מעבירים אתכם למאוד קצה של שינוי ענק בתודעתכם הפיסית. לכן, הגוף הפיסי שלכם יכול להכניס אור אלוהי אפילו יותר מאשר בעבר. אור גובר זה כופה על גופכם את הגדלת הפעילות של המודעות המוגבלת שלכם, ומאפשר לנו להציב צ'קרה חדשה בגופכם כדי שתוכלו להתמודד בקלות יותר במתח גובר זה. תודעה פיסית מוגברת זו מתירה לעצמי הפיסי שלכם להתחיל תהליך כדי להתחבר בקלות יותר עם התודעה הרוחנית שלכם. זה מכין את הבמה עבור מה שחדר האור של החיים צריך להגשים. הסוג השני הוא יותר נדיר. כיוון שמערכת המרידיאניים משנה את דפוסי תגובותיה, אנו יכולים להשתמש בה כדי "לפצל" חלק מהצ'קרות הנוכחיות שלכם.
הדוגמה הטובה ביותר היא למה שמתרחש בצ'קרת הלב שלכם. צ'קרה זו עכשיו מתחלקת לשתיים, מייצרת צ'קרת לב חדשה ומציגה את צ'קרת התימוס למערכת האנרגיה של גופכם. כרגע, צ'קרת הלב החדשה היא בתוקף. צ'קרת התימוס החדשה היא בשלבי בנייה שונים. מטרת התימוס היא לטפל במערכת החיסון המוגברת שלכם ולעבוד עם צ'קרת הדיאפרגמה החדשה כדי להקטין את האפקטים הטרגיים אשר פחד יכול לגרום לגופכם. תהליך זה גרם באופן זמני למידות מסוימות של חוסר נוחות. בסוף, זה יגביל את הכאב אשר שינויים אלה בראשכם יכולים ליצור. זכרו חוק חיוני אחד - השמיים נתנו מנדט לחידוש שלם של האופן בו העצמי הפיסי שלכם פועל. כאשר סדרות התאמות אלה מגיעות לסף המומלץ, אתם מוכנים להיכנס לחדר האור הקריסטלי שלכם. בנקודה זו, כל הכאבים אותם אתם עכשיו עוברים ישלמו לאחר מכן דיבידנדים עצומים. הם יאפשרו לכם לקחת 3 ימים ולהתמיר את עצמכם חזרה לישות מודעות במלואה, המסוגלת לעשות עבודות קסם. עבודות קסם אשר יכול לעזור לתת ביטוי לבריאה פיסית.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! שותפינו עסוקים בלהכשיר את השטח לשפע שלכם ומכינים את הדרכים דרכן קנונית האופל עומדת לצאת מעמדתה הנוכחית של עושר וכוח רבים. תהליך זה עומד לסיים את כוחה ולברך כל אחד מכם בהחזרת ריבונותכם המקודשת ושפע רב, אשר יאפשר לכם להשיג את מטרתכם האמיתית. אזי, תהליך זה צריך להיות מוחלט לאפשר לספק את מה שהשמיים ציוו עבורכם. כמו כן, התהליך עומד להציג לכם ממשל, אשר באמת דואג לרווחתכם הכללית ושומר בהתמדה על זכויותיכם המקודשות. ממשל חדש זה עומד להזמין אתכם להשתתף בחופשיות בפעילותיו ולאפשר לכם להיות חופשיים ולהיות בעלי יכולת ללמוד לגבי אופייה האמיתי של מציאות זו. כמו כן לאפשר לכם להפוך מודעים לכדור הארץ הפנימי שלכם ולמשפחות הרוחניות שלכם. ישויות נהדרות אלה עומדות לספק חונכים, אשר יחד איתנו עומדים ללמד אתכם אמיתות רבות גדולות לגבי המציאות בה אתם עכשיו גרים.

חובתנו, ברגע האלוהי הנכון, להופיע ביניכם ולהתחיל סדרות של שיעורים, אשר השמיים בקשו מאתנו לספק. אינטראקציות אלה עומדות להכין אתכם להבנה לגבי מה עומדת להציע לכם המציאות החדשה שלכם. תודעה מלאה היא מצב נהדר מאוד של הוויה הניתנת לאנושות הגלקטית. מצב זה היה ברכתנו במשך אלף שנה. כל אחד מאתנו לוקח חוויה זו ולומד הרבה לגבי המאוד אופי של אפשרויות הנמצאות בתוך כל מציאות. הבורא נותן לנו בית מיוחד ושירות אלוהי נאצל. אנו לוקחים מתנות אלה ומשתמשים בהן כדי לעזור לאחרים לתחזק סביבה אלוהית זו. אלוהים השמימי, שאנו כולנו מסייעים לו, שם פיסיות ביחד. אנו נמצאים בממלכה, אשר אנו עזרנו לתכננה. אחריותנו היא ליישם את חוכמתנו ואת אהבתנו המבורכת כדי לתחזק אותה.

אנו יכולים ללמוד דברים רבים כל עוד אנו בשירות אלוהי. אנו לוקחים את האמת הפשוטה שאנו כולנו אחד, ומידי יום מיישמים אותה על שירותנו המשותף. מתוך משימות מקודשות אלה מגיעה חוכמה עצומה ואהבה הדומה לאהבת ילד עבור כל אחד. ברכות הינן חלק יומיומי של השירות שלנו. אנו שרים, אנו רוקדים ומביאים שמחה לכולם. שמחה הינה המצב הגדול ביותר של חסד אלוהי. בתוכה ישנו הצחוק אשר מקיף את החיים והנשימה של נשמתנו. רחמים זורמים ממנה. הארה הינה התוצאה של פעולות פשוטות אלה. אנו משתמשים בכך כדי להבין את היופי של ביתנו המקודש ואת הפלאות שהבורא נותן לנו. למדו לא לקחת את עולמכם יותר מדי ברצינות. היו מוכנים לעשות את מה שנחוץ כדי לברך ולהתמיר אותו. זכרו בלבכם איך הקולקטיב שלנו נולד ואיך הוא עכשיו נכון לחזור לתפארתו בעבר. אפשרו לנו לשיר, לרקוד ושמחו בשפע הגדול המלא בשמחה ובחופש אינסופיים. הושענה! הושענה! הושענא!

היום, אנו בדקנו בקצרה את מה שמתרחש בעולמכם וסקרנו חלק מהתופעות שעכשיו מתרחשות לכם. אתם במסע, אשר משנה במהירות רבה ממלכה זו ומחזיר אותה לעצמי הקודם שלה. חזרה זו תביא אותנו לדלתכם ותכין אתכם לקפיצה הגדולה הסופית שלכם לתוך תודעה מלאה! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge