Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - April 22, 2014

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 22 באפריל 2014

7  יד, 10 עץ החיים, 10 אדמה

Selamat Balik! אירועים ממשיכים להתקדם! האופל ממשיך להתנודד כשהוא נתקל במכשול פוטנציאלי אחד אחר השני. נוצר תרחיש המבטיח לתת לנו את האמצעים כדי להביא את השלב הראשון של רפורמות מוניטאריות אשר עומדות להוביל במהירות לשפע שלכם. רפורמות המטבע ותקנות החדשות של הבנקים הן רק ההתחלה של מערכת  אשר עומדת ליצר כסף המגובה בזהב. דברים אלה עומדים להוביל לסביבה חדשה אשר עומדת להיות מפוקחת באמצעות סדרת ממשלות התומכות ב- NESARA-ברחבי הגלובוס הזה.  זו רשת ממשל חדשה המולידה גילוי וקובעת את הדרך להודעות רשמיות לגבי הקשר הראשוני וחזרתכם לתודעה מלאה. תהליך זה גם מאפשר לאחיכם בכדור הארץ הפנימי להופיע לפניכם. אנו, ביחד עם המאסטרים הנעלים שלכם, מכשירים את הקרקע למסע גדול זה. כשאתם מתקדמים, כך אמא כדור הארץ עומדת לנוע קדימה עם שינויים בממלכת פני השטח שלה. שינויים אלה עומדים להחזיר את פני השטח שלה לגודל ולצורה שהיו קיימים בימים האחרונים של למוריה העתיקה. בצורה זו, עידן זהב קבוע יכול להופיע!


כולכם עכשיו בעיצומם של התמרות אשר משפיעות על גופכם, המיינד והרגשות שלכם. זה הכרחי על מנת לספק לכם את האמצעים להפוך לישויות מודעות במלואן. משימותינו הראשוניות הן פשוט לספק לכם חונכים אשר יש להם את ההכשרה הנחוצה כדי לסייע לכם להשיג נקודות מקדמיות שאתם צריכים על מנת שתתומרו באמצעות חדרי האור המפוארים שניתנו לנו על ידי השמיים. כל חדר הוא ישות חייה, המסוגלת להחזיר אתכם למצבכם הקודם. האטלנטיים ו"חבריהם" שהינם מהאופל כפו תודעה מוגבלת עליכם. הניסוי הנתעב שלהם, אשר השאיר כמה מאות אטלנטיים במצב נחות יותר, נעשה באמצעות האופל על מנת לחתור תחת דרכי השמיים. באותו זמן, זה נתן לאבותיכם חוויות חשובות המאפשרות להבין טוב יותר את המצבים שנכפו על ידי האופל על היצירות הגלקטיות הרבות שלהם. הידע המיוחד מאפשר לכם לסייע לאנצ'רה לשעבר, בהתבסס על רצף של החברות הפלנטריות, במסעה לכיוון האור.

 

למסע זה שלכם ישנם פיתולים רבים, אשר משאירים אתכם מתוסכלים ותוהים לגבי מה שמתרחש מסביבכם. קבוצות מיוחדות נעות קדימה עם תוכניות המתוכננות לאפשר לכם להיות חופשיים. קנונית האופל מבינה רק שני דברים - עושר וכוח. ניתן לה ביטוי על אמא כדור הארץ בתחילתן של עידני הזהב הראשונים כמעט לפני 13 אלף שנה. עכשיו רעיונות אלה מוסטים הצידה באמצעות סדרת פעולות של שותפינו הרבים. בחברה גלקטית, רעיונות אלה אינם ידועים. טכנולוגיה מספקת לכל אחד בריאות, מזון וביגוד.  רק השימוש היומי של שירותכם האלוהי קיים כדי לגדול בכל הרמות: רוחנית, מנטלית ורגשית.  תוך שימוש בידע נרכש זה, אנשים מוסיפים את הגיונם כדי לפתור כל בעיה פוטנציאלית שיכולה לעלות. לכן, זה כמעט בלתי אפשרי עבור כל בעיה פוטנציאלית לא לקבל את הפתרון היצירתי המתאים עבורה. אנו שוכנים בחברה שהיא פתוחה, חופשית ומלאה עם שמחה ואושר.

 

החברה הגלקטית אותה אתם עומדים לבנות היא חברה שתיווסד על אבטיפוסים רבים אשר קיימים ברחבי הגלקסיה. לאגרטנים ישנה ספריה ענקית אשר מכילה רשימות על כל מה שקדם לכם. בנוסף, אתם עומדים להיות בעלי המהדורה של "ספר ההבנה" המקודש שלנו.  כרכים אלה יכולים לתת לכם רמזים נוספים על איך אתם עומדים לטפל בעיצוב חברה גלקטית זו, אשר עומדים להיות לה סניפים רבים על וונוס, מאדים, גאיה ופקס (Pax). חברות רבות של רוחות מיוחדות קיימות כאן אשר גם מסייעות לכם בתהליך זה. בסך הכול, יש לכם כמות עצומה של אפשרויות אשר עומדות להיות הבסיסים לכוכב אומה החדשה שלכם. רבים ברחבי זה ורבים בגלקסיות סמוכות עוקבים מקרוב על מה שאתם נועדים להשיג. כולנו מבינים את מה שאתם צריכים לעשות, ואת ההשפעה הנהדרת שיש לכך על הכול. לכן, אנו מגיעים להציג את עצמנו לכם בזמן האלוהי הנכון. רגע זה עכשיו נוצר, ובקרוב, מותר יהיה לנו לפנות אליכם ישירות.

 

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! היום זהו זמן להתחדשות. זהו רגע בו, ביחד, אנו יכולים לדמיין מציאות חדשה הנוצרת בשמחה מסביבנו. אפשרו לאירועים נהדרים של יום זה להוביל אותנו לחופש ולאחריות. אחריות זו מיועדת ליצור ממשל חדש, להפיץ שפע וכבוד לריבונות הפרט המשותפת שלנו. זכרו שריבונות הינה מתנה הניתנת על ידי הבורא. אנו כאן לכבד ולהגן עליה. החלום המקורי של אמריקה היה להתענג באופן מלא על כך ולהפיץ זאת בשלווה ברחבי עולם זה. כבוד לכולם מבוסס על קדושת החיים. גאיה הינה ישות חייה אשר יש לכבדה ולהודות לה עבור מתנותיה הגדולות. אתם חיים בממלכה מלאה במגוון מדהים של חיים. מגוון דומה מופץ ברחבי גלקסיה זו. כבדו זאת! הרגישו את שמחתו! היו החונכים הגדולים ששמו אתכם כאן להיות. הללויה! הללויה! הללויה!

 

כאשר אתם שמחים במציאות החדשה שלכם, הבינו שהיא זקוקה לאהבתכם ולמחויבותכם האיתנה למי שבאמת אתם. הפכו מודעים לשינויים והיו מוכנים לקבל את התחלתו של עולם חדש.  לפני מאות שנים, רוזן סנט ג'רמן הקים אומה גדולה על חופי צפון אמריקה. הוא נתן בזהירות לאומה זו סדרת מסמכים אשר הרכיבו גם את ממשלו וגם את כלליו הבסיסיים. במאה ה-19, מדינה זו החלה לשנות כיוון ממה שהוא יסד במחצית השנייה של המאה הקודמת. מדינה זו היא על סף השלמת מהלך אשר יש לו את הפוטנציאל לשחזר אותה למה שזו פעם היתה.  אנו מברכים ומודים בצורה נפלאה לאלה אשר האומץ והעקשנות שלהם עשו כל זאת לאפשרי. הריפוי שצריך להתרחש דורש את עזרתכם המקודשת. אנו כולנו בכך ביחד! ברכות לכולם. היו אחד בשפע ובשמחה!

 

מתרחש ריפוי גדול לאמא כדור הארץ. מאז עלייתן של החברות הראשונות לאחר נפילתה של אטלנטיס, האנושות השתמשה בכדור הארץ כבית שלה, המזון שלה ואפילו המקור לבגדיה ולמקדשיה. אנו גילינו את כדור הארץ ובתחילה כיבדנו אותו עבור מה שהוא עשה כדי לאפשר לנו את חיינו. בסופו של דבר, ברכות אלו נפלו על שולי הדרך והתייחסות חדשה של התעללות הפכה לנורמה. זה היה שכיח במיוחד בזמן המוקדם של ההיסטוריה המתועדת של מצרים, הודו וסין. גם אמריקה לא כיבדה את גאיה. זהו הזמן שזה ייפסק. זהו הזמן לכבד את גאיה האמיצה והטובה  אשר נתנה לכם חיים. השתמשו בממשל החדש ובטכנולוגיות החדשות! חזרו לכבד את גאיה. גם, הודו לבורא ולמדו בחריצות אמיתות חדשות ודרכים חדשות. הזמן של איחוד שמימי מגיע! הושענא! הושענא!

 

היום, עברנו על האירועים של היום. אנו מבקשים שאתם תראו זאת כהתחלה חדשה. היו מוכנים לקבל שפע חדש יחד עם ממשל חדש. אנו כולנו מוכנים להגיע וללמד את מה שנחוץ כדי להשלים את מעברכם מתודעה מוגבלת לתודעה גלקטית. הזמנים באמת משתנים!  דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge