Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - April 15, 2014

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 15 באפריל 2014


13 הלך שמיים, 3 עץ החיים, 10 אדמה

Dratzo! עולמכם נלכד במאבק סמוי עצום בין קנונית האופל לבין האור. האור זכה במלחמות חוקיות רבות וקיבץ בעלי ברית עוצמתיים רבים. בעלי ברית אלה עכשיו מסיימים בחריצות אסטרטגיה שתיתן ביטוי לשפע שלכם. קרנות שפע עומדות לסמן את התחלתו של ממשל חדש. אנו מבקשים שאלה שעומדים לחלוק בשפע זה לומדים להיות "כלבי שמירה" טובים. הבינו איזה כוח ועושר פועלים ביחד והיו מוכנים לסייע בביצוע האלמנטים השונים הכלולים ב- NESARA. NESARA תתפתח לתוך תוכנית בעלת תפקיד גלובלי אמיתי. כמקבלים ראשוניים, אתם צריכים להבין את היקף הפעולות הדרושות להצלחתה הגדולה של NESARA. כאשר הממשלות החדשות יכריזו עלינו באופן רשמי, לאחר מכן, אנו צריכים להתחיל בסדרת הודעות מיוחדות כדי להכין אתכם להגעתנו ולהסביר על מקורותיכם העתיקים מהכוכבים. בנוסף, אתם צריכים לדעת יותר לגבי תודעה מלאה ואיך אתם עומדים לרכוש מחדש את היכולות הרוחניות והפיסיות המיוחדות שלכם.

המאסטרים הנעלים שלכם עומדים להסביר איך נוצרה ממלכת התודעה המוגבלת שלכם ולאחר מכן הופעלה מניפולציה בתחילה באמצעות האנונאקי ולבסוף באמצעות עבדיהם שמונו. אתם עכשיו על סף חופש מהאופל וצורך להבין בבירור איך עולם זה עומד להתפרק.  הידע יוקנה באמצעות המאסטרים הנעלים. לכל אחד מהם ישנה מתנה מיוחדת אשר תספק לכם את המגוון המלא של איך לפתור את המבוך שעוצב על ידי האנונאקי לאחר נפילתה של אטלנטיס. סננו ידע זה בזהירות והבינו איך האופל ארג את הרשת המרושעת שהינה המציאות הנוכחית הזו. לאחר מכן, השתמשו ביכולתכם ובמשאביכם לבנות את הבאה אחריה. ממלכת אור זו עומדת להיות הסביבה לחזרתכם לתודעה מלאה או לתודעה גלקטית. באופן זה, אתם עומדים להיות בשנית מלאכים פיסיים. אתם תהיו מסוגלים לקרוא בעיון את הרשומות האקשיות שלכם ולבצע את חוזה החיים שלכם. לאחר מכן, אתם יכולים להצטרף אלינו באספקת שירות אלוהי.

בנוסף, גאיה מסוגלת סוף סוף להתאחד עם הממלכות על פני השטח והממלכות הפנימיות. אתם עומדים לפגוש את משפחת האגרטן שלכם והיו מוכנים לשרת לא רק את גאיה, אלא גם את העולמות האחרים אשר יוצרים את מערכת השמש הזו. אכן, אתם עומדים להעביר באופן מיידי את מרבית האוכלוסייה הנוכחית שלכם לפלנטות האחרות אשר מקיפות אתכם. האלוהים, כמו גם המהנדסים הפלנטריים שלנו, עומדים להתמיר פלנטות מים קולקטיביות אלה חזרה לצורתן הקדמונית המקורית. אתם עומדים להיהפך לחוקרים ולתומכים של מערכות אקולוגיות אשר מרכיבות באמת קולקציה מדהימה של עולמות מים. אתם עומדים ללמוד הרבה כדי להיות מסוגלים ליישם זאת בשביל לסייע לאלמנטלים של כל עולם בשמירה על אתוס החיים שהינו השמחה של כל אחד מכוכבי חיים אלה. כשאתם עושים זאת, אתם עומדים להרגיש את השמחה הגדולה ביותר בלהיות שירות לשמש ול-12 עולמותיה.  שירות זה יתרחב לצורך סיוע לאלה אשר מביאים אל האור את חבריה הקודמים של ברית אנצ'רה. בעשותכם זאת, אתם עומדים להתחיל ליישם את הגורל הענק שנחזה לגביכם בנבואותיו של המלאך מיכאל.

לכן, זמן נוכחי זה הוא רגע לפני שאתם יכולים להיכנס למציאות חדשה זו שעכשיו נוצרת. אנו, ביחד עם המאסטרים הנעלים שלכם, מזיזים אתכם בזהירות לאורך נתיב המוביל לניצחונכם. האופל יודע זאת ומשתמש בכל תרוץ כדי לשמור על הטווח הנרחב הנוכחי של כוח. אתם עכשיו למעשה בחלק האחרון של מציאות האופל הישנה אשר הייתם בה במשך 13 אלפי שנה האחרונות. כשאנו מגבירים את התצפיות באור יום של ספינותינו ומסייעים לפלגי האור השונים, זה נעשה ברור שהאופל פועל כמו מגיפה מסוכנת. הוא מת כשהתרופות השונות מיושמות בהצלחה. מספריו מדלדלים. ליבתו בפניקה כשהתוצאה הופכת להיות יותר ויותר ברורה. תהליך זה הוא משהו שהאופל לא ניתקל בו בעבר. כשזה נכרת מכם, היו מוכנים לעשות כפי שקבענו קודם לכן. היו מוכנים לפעול בחיוביות כדי לאפשר לשפע חדש ולממשל חדש להיאחז.  אנו מגיעים, וביחד אנו נשנה, פשוטו כמשמעו,  ממלכה זו עבור האור.

אנו המאסטרים הנעלים שלכם! נמאסטה וברכות לכולכם!! אירועים נפלאים מתרחשים בעולמכם. ראו זאת כמו רק התחלת ההתחלות. לפני עשורים, האופל ניצל את עלייתה של "מלחמה קרה" כדי להמיט הרס וכמעט לגנוב את המתנה של תודעה מלאה שנשלחה מהשמיים. אולם, השמיים התערבו ואילצו את האנצ'רנים לעזוב את הממלכה הזו ולאפשר לאור להפציר בעבדיו הארציים של האנונאקי לשחרר את אחיזתם הקשוחה בכם. זה הוביל לניצחונו הנוכחי המבורך של האור על האופל. אתם מבורכים באמצעות האירועים שעומדים להביא לכם שפע וממשל חדש. אנו מתכוונים לומר הרבה לגבי איך ממלכת אופל זו עוצבה ואת התרופות שנועדו לשמור אותנו כולנו מתחממים באור, באהבה ובאחדות שאנו נותנים אחד לשני! האמיתות ישחררו אתכם ויאפשרו לכם לחזור בשמחה למצב של תודעה גלקטית.

תודעה מלאה או תודעה גלקטית תוציא אתכם מגלגל המוות. היא תגרום לכם להיות אחראים למשפחתכם האנושית, ובעיקר לעצמכם. אתם הופכים לישות אלוהית בשירות מקודש לבורא. אתם עומדים ללמוד באופן מלא על התוכנית האלוהית עבור מציאות זו ואיך אתם יכולים להשתמש ביכולתכם לגלות זאת. עברנו דרך סדרה קשה של מחזורי חיים אשר תוצאתם היתה לבסוף בטקס מיוחד שהפך אותנו לאלוהיים. התעלות זו גרמה לנו להיות אחראים לאנושות ואנו קבלנו זאת בשמחה. תפקידנו כוללים השגחה עליכם, מתן ידע מיוחד כדי לסייע ולהכין אתכם למתנה מקודשת מאוד נפלאה. המבשרים הארציים אמנו אותנו באופן הטוב ביותר לבצוע חלקנו המיוחד. ביחד, עבדנו כדי לרומם את האנושות. אתם, המבורכים, עכשיו עומדים לקבל מתנות אשר מכינות אתכם לתודעה מלאה ומאפשרות לכם את האמצעים לשנות מציאות זו.

האירועים שעכשיו נמצאים בעיצומם עומדים לשנות מאוד את העולם בו אתם חיים כרגע. שותפינו הרבים נחושים לסיים מספר רב של דברים. כשלכל אחד מאלה יינתן ביטוי, קבלו אותם והבינו ששפע גדול הוא אכן גורלכם, כפי שהממשל אשר מפקח בסגנון נכון על כל מה שעומד להגיע. כל אחד מכם הוא ישות אור עוצמתית. אתם הגעתם מרחוק ועומדים לסייע לאנושות בשינוי גדול זה. בכוונתנו להשתמש ביכולתנו להבטיח את הצלחתכם. היו מוכנים לקבל זאת ולהודיע לאחרים על מה שמתרחש ומה עומד לקרות. ממלכה זו היתה הרכוש של האופל ועבדיו במשך אלף שנה. צאו מההרגל של אמונה במה שהאופל רוצה לעצב עולם זה. האור דורש חשיבה חדשה ובעיקר מינון גדול של אהבה ושיתוף פעולה. היו אמיתים לנוכחות האני שלכם! הללויה!

היום, עברנו על מה שמתרחש על כוכב כחול גדול זה. כבדו אותו ולמדו לקבל את הטכנולוגיות החדשות שסוף סוף רואות את אור היום! פלאות אלה הן רק ההתחלה של מה שאתם עומדים להתרגל אליהם. היו מוכנים לקבל אותנו ולהתאחד עם משפחות הרוחניות והחלל שלכם. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge