Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - August 14, 2012

August 14, 2012 Thrive

 מסר של  Sheldan Nidle, מיום 14 באוגוסט 2012

2 הקוף, 19 Pop, 9 האדם

נשמות אהובות שלי! חזרנו עם כמה חדשות מעניינות. כרגע, בני בריתנו בכדור הארץ הפנימי מסיימים את פעילותיהם המגוונות אשר מכינות את עולמכם למציאות החדשה שלו. קבוצת קושרי האופל עסוקה בטקטיקות מסובכות ורחבות של עיכוב, אבל כפי שאנו ממשיכים לומר לכם, תוכנית זו מיועדת לכישלון. קבוצות אלה צריכות לקבל את העובדה שהממלכה שיצרו האנוננאקי עבורם לפני כ-13 אלף שנה  מתמוטטת במהירות כאשר האור מתפשט בכל פינה בה. התפשטות זו הכינה את עולמכם למציאות חדשה לחלוטין אשר מתגשמת  עתה עם הרבה ביטחון עצמי רב! זהו הזמן למשטר חדש, שפע חדש, ועבור סדרה של הודעות רשמיות המעדכנות אתכם לגבי כול זה. גילוי מלא על מי אנו ומדוע באנו לעולמכם ייכלל בשידורים. המעבר שלכם לתודעה מלאה הינה חלק חיוני בהתפתחות התוכנית האלוהית, אשר משמעותה היא שיש לנו אחריות ברורה להשתמש במשרדים האלוהים שלנו כדי להבטיח את השחרור המוחלט שלכם  מהאחיזה של קבוצת קושרי האופל.  אנו עסוקים בכך באופן פעיל. בהקשר זה, חשוב שההסכמים הנוכחיים שהאופל הסכים להם, יכובדו על ידם.

עולמכם מתנסה בעיכוב סופי וקצר לפני הפעלת האמצעים שיביאו משטר חדש ומבנה פיננסי- כלכלי חדש. במהלך שלב קצר זה, בני בריתנו בכדור הארץ יבדקו ויבטיחו את הצעדים הרבים אשר יבטיחו שהשינויים הרציניים האלה יתרחשו בצורה חלקה ומהירה ככל האפשר. לשם כך, אנו מלמדים את הנציגויות שבעד השינוי במשטרה ובצבא לגבי מה שנדרש לעשות כדי להשלים את המעצרים הנחוצים באופן כזה שהשירותים החיוניים לציבור לא ישובשו. בנוסף, אנו נשלח את הצוות שלנו לתפוס עמדות מפתח על מנת להמשיך במתן שירותים אלה. באופן טבעי, האחריות שלנו הינה מעבר לשמירה של התשתית האזרחית שלכם; אנו מתכוונים להשתמש בהזדמנות זו כדי לשפר את החשמל והגז שלכם ושירותים ציבורים שונים אחרים. אנו נבצע מספר שיפורים של "השלב הראשון" לטכנולוגיה הפרימיטיבית במקצת בתחום זה על מנת להכינה לדברים מתקדמים הרבה יותר. זה יוצג ברגע שהודעות הממשלה הראשוניות יסתיימו.

באופן טבעי, העלאת רמת התודעה שלכם כרוכה ביותר מאשר מעט עדכון של הטכנולוגיה שלכם. עולמכם שהוחזק בשחיתות מוסרית על ידי קבוצת קושרי האופל  אשר מנעו את ההשגה של משהו יותר מאשר חלקיק מהפוטנציאל שלו. כאשר נולד דור המחשב ונוצרה הרשת החברתית, קבוצת הקושרים באמת האמינה שזה יכול לשלוט בהתקדמות הניכרת בתקשורת. אולם, ההמצאה של שביב הסיליקון התחילה במהירות לבזר את זמינות הידע ובכך הציבה איום לא מכוון לאחיזת החנק של המידע עליכם. השד יצא מהבקבוק, כמו שאומרים, וקבוצת הקושרים  היו אז עסוקים בהגבלת התקדמויות נוספות בתחום זה. חרף חנק זה של הרחבת הטכנולוגיה הטבעית, אתם דחפתם את האופל לנקודה בה היה יכול בקושי לשלוט בכם כפי שעשה זאת לפני עשור, והתעודדנו מאוד מהאופן בו אחזתם בהזדמנות זו לצמיחה.  בחזית אחרת, אנחנו  עקבנו אחר מאות מתנדבים החיים ביניכם שבאו מעולמות וממימדים אחרים, ואשר מודעים ביודעין שהם כאן כדי לעזור לעולם זה לעבור את השינויים. הם גם יודעים שזו למעשה "עסקה סגורה"!

המומנטום לקראת השינוי הגדול במציאות שלכם צובר תאוצה עם כל יום שעובר. בני בריתנו הרבים יצרו איגוד המתכונן להסיר את קבוצת הקושרים מכוחה.  פעולה זו נעזרת בתנועת אנשים שגוברת אשר שינו את הממשלה של איסלנד, ארגנו הפגנות יומיות ענקיות במקסיקו ואילצו את הממשלות של סין ויפן לשנות את בריתם עם קבוצת קושרי האופל. התפתחויות אלה מבשרות את השינויים העצומים שמוכנים להופיע בכול רחבי כדור הארץ.  אתם כקולקטיב מבקשים באופן רוחני לשים קץ לרוע שמחזיק אתכם מקופחים ובמצב של לא יותר ממיטלטלין, ובתשובה לבכי הקולקטיבי הזה, ניתנה לנו רשות להשפיע על כך. כתוצאה מכך, אתם כבר רואים כי מגבילים יותר ויותר את קבוצת הקושרים במה שהיא מסוגלת לעשות. הצעד החשוב הבא הוא לעצור ולבודד קושרים אלה, והם עכשיו סוף סוף מבינים  כמה קרובים אנו להשיג מטרה זו.

נמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! באנו היום לדבר על האירועים שבדרך אשר יובילו בקרוב למעצרים אשר יבודדו את קבוצת הקושרים ממקורות הכוח שלהם; דהיינו, ממשלות אלה ותאגידי שירותים פיננסים אלה אשר מידי יום מפקחים אחר השילוב של רשת השליטה הגלובלית. השותפים הקדושים שלנו עובדים עם הסוכנויות הצבאיות והמשטרה המקומית אשר הינם בעד השינוי כדי להכין את המהפך של צורות השלטון הנוכחיות שלכם לכאלה אשר תומכות במערכת הפיננסית החדשה ובחלוקה הבטוחה של קרנות השפע שלכם. זה ישחרר אתכם וגם יאפשר שהגילוי יהפוך למציאות. אנו המאסטרים הנעלים מתכוונים להחזיר פלנטה זו ואת תושביה לתודעה מלאה,  ובכך להגשים את הצו הבסיסי של אלוהים. ישויות מבורכות אלה אשר מוציאות באופן קבוע צו לשחרורכם יראו בקרוב כמה אתם תודו להם ולגאיה עבור מאמציהם.

אלה אשר נמצאים בשירות אלוהי בעולם זה, יודיעו בקרוב את ההודעות שיידעו אתכם לגבי האירועים המפתיעים המתרחשים. השותפים שלנו משתוקקים שגם אתם תתחילו ללמוד על ההיסטוריה האמיתית שלכם ועל הכללים הקדושים האוניברסליים שזויפו או שהוצאו על ידי האנוננאקי ועל ידי עבדי האופל מהדתות העיקריות שלכם. מידע זה יכול להעניק לכם הבנה על חשיבות הגילוי ועל דרכי האור; אכן, זה מהווה יותר תהליך שבמהלכו אתם "נזכרים" ומתחילים לגלם הוראות קדושות שנשכחו מזמן. אנו רוצים ללכת ביניכם, לקחת את אותם רסיסי חוכמה שבבעלותכם ומאד להרחיב את משמעותם וחשיבותם עבור החברות שלכם ועבורכם. עם זה אתם יכולים להתחיל לאחוז בפלא האמיתי של המסע שנטלתם על עצמכם, והמשמעות עבור כל אחד מכם.

טרנספורמציה גדולה תתרחש לפניכם, בה יוצג לכם כמויות באמת ענקיות של ידע מדהים ומקודש.  אבל הכי חשוב, אתם תחזרו לגדולה הקודמת שלכם, כלומר אתם יכולים להשתתף באופן מלא  בפעילויות הברוכות של האל. תכירו קצב חדש. הרמוניה חדשה וחזון רוחני חדש ישפיעו על איך אתם תופסים את השירות האלוהי שלכם לפיזיות ולאלוהים. כללים מנחים אלה יהפכו לעיקרון המנחה שלכם בעת שימוש בריבונות האמיתית שלכם כדי לעסוק באחדות הנהדרת  שהינה כל החיים ביקום! אתם תכוונו לתרום באופן ייחודי להתפתחות המדהימה של חזון הבורא, ובכך גם לתרום להרחבת האנרגיות העצמיות שלכם ולחוכמתכם בשעה שאתם עסוקים בחקר הפלאות האינסופיים של החיים לאורך הפיזיות.

היום דברנו לגבי כל מה שעומד להתרחש ברחבי ממלכה פיזית זו. אלוהים מברך שינויים ענקיים אלה ומבטיח שהם יתרחשו בזמן האלוהי המתאים. אכן זה זמן קסום! אלה גם הרגעים הסופיים לפני הקשר הראשוני! דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של האלוהים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!

 

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge