Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - April 14, 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 14 באפריל 2015

13 זרע, 2 עץ החיים, 11 רוח

Selamat Jarin! אנו מגיעים בשנית עם חדשות טובות מאוד! אלה העובדים עם שותפינו בתחומי הבנקאות והכסף מדווחים שמספר קרנות עיקריות משתחררות עכשיו. מימונים מקדמיים מגוונים אלה עומדים לעשות את התזמון של מספר תוכניות שפע לברות קימא. לכן, אנו מתקדמים לאורך הדרך לקבל את קרנות השפע ששוחררו, ועם זה, הסיבות לעלייתו של ממשל חדש. כל זאת פשוט הוכחה נוספת שאתם בסופו של דבר עומדים לקבל בשבועות הקרובים חבילת שפע גדולה. למעשה, אירועים אלה גם עומדים להביא את כולנו קרוב יותר לגילוי. מעולם לא היינו כה קרוב לנקודה בה הגילוי עומד לקרות. הצי שלנו מפקחים בזהירות על גאיה במשך מעל לשני עשורים. היא עוברת דרך מחזור הרס של מספר רב של צמחים וחיות. הסביבות המגוונות שלה ממשיכות להיאנס על ידי קנונית האופל וחסידיהם הרבים. זו הסיבה מדוע גאיה הגדילה מספר תגובות להרס מתמשך זה למערכות האקולוגיה שלה. אנו מייעצים בתקיפות שאלה שהינם כה אחראים יפסיקו ויחדלו מפעולותיהם השפלות. גאיה מתכוננת להגן על סביבות אלה הנמצאות במצב של הכחדה.

בשעה שעניינים אלה הם רציניים, אתם יכולים להקל עליהם באמצעות מחאה ובקשה לצורת הקלה מסוימת. למעשה, אפשרו לנו לומר בוודאות שעולם השטח שלכם מתקרב במהירות לנקודה של אל חזור בהתייחס למערכות האקולוגיות הרבות הגלובליות. מה שנדרש הוא תנועה תקיפה כנגד קנונית האופל ודרכיה הנתעבות. נכון לעכשיו, יש לכם את היכולת להתערב ולאכוף את השינוי הנחוץ. אנו מצפים שרק עבודתם של בעלות הברית הארציות יכולה לעשות זאת באפקטיביות. ישנה טכנולוגיה, שבעבר הקרוב עזרה מאוד לגאיה ולצירי הלידה המתמשכים שלה. בחשאי, רבים תורמים כעת להקלה זו. אנו מודים לכם באדיבות עבור סיועכם הטוב. זו גם מטלתנו לעזור לגאיה להתנגד לפעולות אכזריות רבות אלה של האופל. ישנן רק כמה מהתוכניות שנותרו המבוצעות על ידי פרחחים אלה. אנו נעזרים הלאה על ידי האגרטנים המשתמשים בעמדותיהם הסודיות כדי לחבל בפעולות נוראיות אלה. בקרוב, עבודתם של שותפינו עומדת להביא לכם ממשל חדש וסוף לשטויות אלה.

כשאתם קוראים זאת, זכרו תמיד שכספים ובנקים הם רק אמצעים זמניים. הפתרון העיקרי הוא פשוט להיפטר מהכסף בזמן הנכון. לפניכם ישנה טכנולוגיה שמטרתה הבלעדית היא להחליף מערכת נוכחית זו. מערכת זו, אותה אתם כעת מכירים ומשתמשים, היא המצאה חכמה מאוד של האופל. כל עוד היא קיימת באופן מלא, אתם נמצאים באופן כלשהו בעבדות בלתי ידועה לכך. לכן האופל פיתח מערכת פיננסית זו כדרך חכמה מאוד לשמור אתכם במצב של מניפולציה מרצון. האופל היה בשלביו האחרונים בשימוש של צעצועיו השונים כדי להשלים את הבעלות המוחלטת עליכם. לאנונאקי ולעבדיהם הארציים היתה תוכנית שהגיעה לשיאה בסוף שנת 1996. לפני שזה קרה, צוו כללי של רצף האנצ'ראן זרק זאת לתוך אי סדר מוחלט. כוונתם של שליטה סופית נעלמה והאנונאקי נאלצו לוותר על המשחק לשמיים. העבדים סרבו לעשות זאת ונזרקו זמנית ללולאה גדולה. התוצאה היתה סדרות של עימותים, אשר הובילו ל-9/11 ופגיעה נוספת בתוכניתו הגדולה של האנונאקי.

התרחיש השני הזה החל להיכשל אפילו לפני ששני המגדלים נפלו. האור הצליח להביא גל גדול של שלום, אשר השקיט את העולם. כדי להגיב לכך, האופל העביר את שני "חוקי הפטריוט" האמריקאים והתחיל פעולת דגל כוזב שכונתה "המלחמה בטרור". לכך היו כמה הצלחות מקדמיות. אולם, המאמץ הכולל בסופו של דבר נידון לכישלון. ארגונים חדשים קיימים עכשיו, אשר עומדים למשוך עולם זה מסדר היום השפל. האופל עכשיו צופים כשהדולר האמריקאי, שפעם היה כה נעלה לאחר סוף מלחמה העולם השנייה, מגיע בעצב לסופה של הפקת התועלת ממנו. הדולר עומד להיות מוחלף על ידי עולם חדש של מטבעות המגובות במתכות יקרות המובלות על ידי קבוצה של כספים אזוריים. מערכת הבנקים גם עומדת להשתחרר מאחיזתו של הבנק המרכזי. מערכת בנקאית חדשה זו, כפי שאמרנו, עומדת להיות מוחלפת במהירות באמצעות טכנולוגיות אשר עומדות לסיים את המערכת הכלכלית המבוססת על חוב ועל הלוואה בריבית קצוצה ולהחליף אותה עם שפע ושמחה! טכנולוגיה חדשה זו גם תשחרר אתכם מלהמשיך על דרככם לתהום הנשייה! הושענא! הושענא!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! ברכות לשמיים ולכול מי שכה באדיבות מניע מטרת ריפוי גדולה זו קדימה! קבוצות רבות, אשר שותפות זמן רב למאמצינו לשחרר ולרפא אתכם מהדיכוי של המאסטרים האפלים שלכם, עבדו פלא מוערך מאוד! הם אפשרו למספר נאמנויות שיתירו להם לממן מספר אגרות חוב מיוחדות ומימונים הומניטריים. בתוך כמה שבועות, כספים אלה עומדים להימסר סוף סוף. המשמעות היא שמאסטר סנט ג'רמן ואחרים יכולים להתחיל לסיים את המשלוחים של קרנות שפע רבות. רבים מכם לכן קרובים מאוד לקבל משלוח כללי של תוכניות שפע אלה. אנו מאוד שמחים שחלק מהריפוי שלכם הוא בהישג יד. האופל עכב זמן רב זאת וסדק ראשון בהכחשה שלהם עומדת להיראות על ידי כולם. הסדק עומד להתרחב מאוד באמצעות תוכניות אחרות, אשר נועדות לראות את האור הנהדר של היום!!!

במשך מספר שבועות אחרונים, השמיים שחררו מספר אנרגיות באמת נהדרות. אורות אלה מקימים קווי בסיס בכל הצ'קרות שלכם. גרסאות אלמנטריות אלה עומדות להיות מושוות כנגד מה שנרשמתם לאחרונה, לגייס אמצעי אמיתי של איך אתם מתקדמים כעת. אמנויות הריפוי המשתנות תמיד צריכות זאת כדי לשפוט טוב יותר את מצב בריאותכם הנוכחי. כאשר הזמן מגיע, התודעה העולה שלכם, כמו גם הצ'קרות החדשות שתמיד גדלות, עומדים להיות מד מדויק יותר של מצב הריפוי שלכם. בכוונתנו, ברגע ששיעורים שונים ניתנים, לסייע לכם בריפוי גלובלי כללי. תרגיל זה הוא כדי להכינכם למה שהאגרטן ורבים הנכללים במשפחתכם הרוחנית רוצים לעשות. כלומר, להעביר אתכם בבטחה לתוך הדרך המובילה לקשר. ברגע זה, אתם סוף סוף יכולים לשמוע את האגרטן, אשר היו המגנים שלנו במשך אלף שנה.

רבים מכם מודעים היטב שעולם זה או שפונה לעבר אסון המוני או לגאולה הראויה לו מאוד. עבדנו עם השמיים כדי לנקות את הנתיב לכיוון גאולה. הצי של ספינות שמקיפות כרגע אותנו הם סיבה נוספת מדוע עולם שטח זה פונה לעבר גאולה. קנונית האופל סוף סוף מבינה שגורלו של עולם זה לא נח אתם. הישארו חיוביים וממוקדים במשימותיכם הרבות הנהדרות. אתם אף פעם לא לבד. אנו, או אלה המדריכים אתכם בשמיים, מפקחים באופן מתמשך עליכם. היו מודעים תמיד על כך ובקשו אותנו בדרך מסוימת לעזור לכם. אנו מבטיחים לנחם אתכם ולספק דרך מסוימת לעזור לכם. בבקשה התפללו ובקשו את עזרתנו. אנו עושים זאת בשמחה. זה קשה עבור רבים לראות זאת. אף על פי כן, אנו שם! בדרכים רבות, זמן זה הוא חשיכה לפני עלות השחר! היו מוכנים לצפות בזריחת השמש ה ולהיות בשמחה שמימית לכך!!! הללויה!

היום, המשכנו את מסרינו על מסע זה שלכם. אנו מבינים את כל מה שזה דורש מכם. לפעמים, זה מתסכל ומדאיג מאוד. הבחינו שהאור מנצח ובקרוב אתם עומדים להסתכל על כך רק כחלום אפל באמת נורא!!! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge