Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - August 20, 2013

Sheldan Nidle - August 20, 2013

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 20 באוגוסט 2013

9 רוח, 5 התנהגות טובה ,צלב שמש, 10 אדמה

Selamat Balik! אנו חוזרים! עולמכם שקוע בשלב הסופי של עימות אשר התחיל כאשר האנונאקי עזבו את משרתיהם האפלים על הפלנטה לדאוג לעצמם והצטרפו לשורות האור. החלפה פתאומית זו גרמה לכאוס מסיבי בין הקבוצות השונות של האליטה העוצמתית בעולמכם, כמעט חצי עשור. כניסתו של ממשל בוש השני נתן לו יתרון זמני על הקליקות הפרו מערביות של משרתי האופל על פני עמיתיהם האסייתיים, אבל עכשיו הגאות השתנתה ואלה אשר היו בשלטון זמן רב לפני ההגמוניה של המערב, דורשים את מקומותיהם הקודמים בשלטון. אולם, הפעם, המיקוד  שלהם השתנה משיקולים הרסניים לזירה רחבה יותר: הקמתה של מערכת פיננסית ומוניטארית חדשה לפלנטה בשלמותה, כולל ממשל גלובלי חדש. חוקים שונים כ NESARA הם אבטיפוס של מה שמתוכנן. הכוונה מאחורי שינוי מסיבי כזה היא להתמיר את ממלכתכם בהכנה להגעתנו, כך שברגע שאנו כאן, אנו יכולים להאיץ את נתיבכם לתודעה מלאה. הסעיף הראשון בסדר יום זה הוא לשחרר אתכם מכל סוג של עבדות, וישנן  צורות רבות שכרגע מכבידות עליכם.

הצורה הגלויה ביותר של עבדות הן המערכות המשפטיות והפיננסיות שלכם, כך שאלה יתוקנו בתחילה. שיקום ריבונותכם המולדת היא החשובה ביותר בפעולותינו. החל מההיבטים החומריים, תהיה מחילת חוב מלאה, שפע אוניברסאלי, קץ למיסוי הבלתי חוקי, והכרזה ממשלתית רשמית על צורת ממשל חדשה. רק אז, אתם תוחזרו באופן מושלם לזכויות הטבעיות שניתנו על ידי הבורא. ברגע שחייכם מלאים עם שפע ובעיות הישרדות ייעלמו, אתם תהיו מסוגלים להכיר את הצורך העמוק בתוככם לקבלת תשובות להרבה דברים, כולל מה שיש לנו להציע לכם. יש לכם כה הרבה ללמוד, והחונכים האישיים שלכם ואנו מצפים בשמחה לדיון גלוי לב ופתוח בינינו. כשאנו עונים לשאלותיכם, הם יובילו לשאלות חדשות, ונקודת מבט חדשה כה עצומה תיפתח כה מהר לפניכם. כמו קונים רעבים הנכנסים למעדניה יוקרתית מאוד, סוגי "מזון" רוחני שונים רבים ואקזוטיים יהיו זמינים פתאום לכם! ואכן, אתם תזדקקו לתזונה עובדתית זו כדי לאפשר לכם להבין באופן מלא מה השמיים תכננו עבורכם, כולל האופי והפלאות האינסופיים של תודעה מלאה.

אנו מתבקשים לשנות את סביבתכם ולהתמיר אתכם חזרה למצבכם הטבעי. זוהי זכותכם להיות מוקפים בכל הידע שאתם יכולים לקלוט לפני שפעולה מקודשת זו תסחוף אתכם מעלה לתוך מטריצה אלוהית ביותר. מאז התחלתכם על ווגה לפני מיליוני שנים, כל היקומים היו פתוחים לכם במצבכם הטבעי של הוויה, ועכשיו מתנה מקודשת זו תוחזר לכם. כישות ריבונית, אתם יכולים להתחיל להבחין במצב המעולה שהשמיים רוצים עבורכם, ולכן, אנו מגיעים לא רק להתמיר אלא גם לחנך אתכם.  זכרו, שמה שמתרחש לכם הוא אירוע ייחודי: באופן נורמלי, היתרים מעין אלה אינם זמינים לאלה שהסתבכו כה עמוק ובמשך זמן כה רב בייסורים נוראיים של תודעה מוגבלת. אולם, תוכניתכם וההיסטוריה הייחודית שלכם מצדיקים מתנה זו וגם את מעורבותנו. יש כה הרבה מה לדבר במסגרת זמן כה קצרה, ואנו מוכנים באופן מלא להתמודד באתגרים כלשהם שמייצר זמן לחוץ זה. לשם כך, אנו עסוקים בהקמת האמצעים שייתנו לכם את המידע שאתם זקוקים לו.

הזמן המגיע יהיה מלא בחגיגות ניצחון שהורווחו ביושר עבור כל הבריתות המעורבות עם האור. מעל הכל, אנו מאוד מצפים סוף סוף לפגישה איתכם! אנו יסדנו קשרים עם האחיות והאחים האלוהיים השונים של האור והחונכים הגלקטיים האישיים שלכם הוכשרו במיוחד כדי לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם המאסטרים הנעלים שלכם. החונכים שלכם יהיו מסוגלים לפעול בצוותא במהירות עם הצווים הרבים של המאסטרים הנעלים כדי לקבל את התשובות שאתם מבקשים מהם. גישה זו למידע היא רק אחת מהקשרים הרבים שהחונכים שלכם יהיו שותפים להם כשאנו מוכנים לצייד אתכם עם דוחות מלאים של כל מה שאתם צריכים כדי להכינכם לתודעה מלאה. תחילה יגיע באופן הגיוני דיאלוג ללא מעצורים איתנו; לאחר מכן, תהליך של התמרתכם חזרה לתוך התוכנית האלוהית המקורית אשר תתרחש באגרטה, משולבת בלימוד יסודי של האתיקה של התודעה המלאה. לאחר מכן, אתם תהיו מוכנים לחוות את המעבר לפלנטות אחרות במערכת השמש, אם אתם כה מבקשים, והקמתה של אומת-כוכב ייחודית שלכם.

ברכות, לבבות יקרים! אנו המאסטרים הנעלים שלכם ואנו מגיעים להביא לכם הרבה חדשות טובות!  אלה שעבדו קשה כדי לסלק את קנונית האופל מכוחם זכו בניצחון משפטי נוסף: כל משרתי האופל הם תחת איום של מעצר קרוב. נוסף על כך, ההסכמים העיקריים המתייחסים להקמתה של מערכת מוניטארית חדשה הסתיימו, והמסמכים אשר ייחתמו בקרוב ייסדו את ההליך להחלפת המטבעות פיאט בעולם עם מטבעות קשים. הסכמים אלה ייושמו ברגע שהחתימות הדרושות בהישג יד. כל אומה תקבל חלק מהמטילים שמוחזקים כרגע בפיקדונות סודיים גדולים וזה יבטיח את הדרישות של המטבע הקשה החדש. בעיה נוספת שתיפתר היתה המועד בו זה ייעשה, וזה עכשיו הוחלט; אולם, העיתוי יישאר בסוד עד שפעילות זו מסתיימת.

בזמן זה, אנו המאסטרים הנעלים מסיימים את ההכנות לחנך את האנושות על האמיתות שהוחזקו זמן רב סודיות מאחורי החזית של כמה מהפילוסופיות שלכם. למערכות מפוקפקות אלה של חשיבה יש תוקף עבור פעילויות שונות ומדיניות שחוקקו על ידי מרבית הממשלות שלכם. האמיתות הסודיות, עם זאת, הינן למעשה המפתח לדרך בה המציאות שלכם פועלת וזהו הזמן  שתכירו אותן מחדש. משימתנו היא להכין כל אחד מכם למסע הקדוש לתודעה מלאה, הצעד הראשון הינו שינוי הממשל, ושבעקבותיו יגיע הגילוי וחשיפה של שורה של טכנולוגיות סודיות. באווירה זו של גילויים וחשיפת מסך, אנו יכולים להתחיל באופן חופשי ללמד את התורות הגלובליות שלנו, אשר חלק מהן יפוצצו את המושגים היסוד הנתמכים על ידי הפילוסופיות העיקריות. בתורתנו יימצאו האמיתות האלוהיות אשר ישחררו את מציאותכם לחופשי!

משימתנו היא ליצור מחדש את הקשר המקודש בין מציאות זו לבין השמיים. כל אחד מאתנו בחר בנתיב ההתעלות המקודש על מנת להיות מסוגל ללמד ולהדריך אתכם בזמן זה, ואנו מוכנים לסייע לכם בהתמרתכם המסיבית.  התהליך של החזרתכם לתודעה מלאה אינו רק התעלות מקודשת בעצמו, אלא הוא גם חושף אתכם לכמויות עצומות של מידע בהתייחס לדרכי השמיים. כישות חדשה מודעת במלואה אתם תהיו מסוגלים להסתמך על רמות עצומות של מסירות ולהתמקד בתוככם ואתם תגלו שזה קל להשגה באמצעות הלימוד המיוחד שאתם עומדים לקבל. השמיים יצרו בית ספר אתי לתודעה מלאה שאנו כולנו נהיה נוכחים בו כאשר תעזבו את חדרי האור שלכם. כל מי שמשיג תודעה מלאה עובר דרך אולמיו ומתמלא ביראת כבוד ועונג לפלא שעומד להתגלות שם. כל זה מחכה לכם!

היום, המשכנו לעדכן אתכם על מה שמתרחש. האופל נדחף לתוך חומות המגן של מבצר ענק שהוא בנה ממנו הוא שלט עליכם. זהו חלק מהתהליך אשר יביא לכם בקרוב את החופש, השפע ואת הזכויות המקודשות שכה מגיעות לכם בחן. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge