Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - November 19, 2013

Sheldan Nidle - November 19, 2013

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 19 בנובמבר 2013

9 הלך שמיים, 16 יגואר תינוק, 10 אדמה.

Selamat Bratzo! אנו מגיעים עם דוח על מה שנוצר מסביב לגלובוס שלכם. נכון לעכשיו, האופל אולץ לוותר במידה רבה על עושרו ועל כוחו הארצי. כתוצאה מכך, כל הממשלות העיקריות בעולמכם הן או בפשיטת רגל או על סף פשיטת רגל. עובדה זו מוסתרת כדי לשמור על התחבולה הנוכחית מבלי לעורר כעס ופניקה אשר ינבעו כאשר אמת זו תפורסם בפומבי. העושר האמיתי של החברות הגלובליות שלכם יופיע רק כאשר יינתן ביטוי לאיפוס המטבע הגלובלי, המבוסס על מטבעות המגובות בזהב. מציאות זו היא די קרובה להיחשף לציבור. כאשר הודעות אלה נעשות, הן גם ידברו על סדרה חדש של ממשלות ביניים. נכון לעכשיו, משאי ומתן רגישים מנוהלים כדי להתיר כל זאת להתרחש. בעלות בריתנו הארציות עכשיו בעמדת כוח ועושים את כל מה שנדרש כדי לגרום למעבר קשה זה להתנהל באופן החלק ביותר האפשרי. הרגע המיוחד יגיע בקרוב עבור כולנו כדי לתת לפלנטה זו ולאוכלוסייה על פני שטחה מתנה מאוד מופלאה.

הסדר הישן של עובדי האנונאקי אשר שלטו במצח נחושה על פני ממלכת השטח הזו עדיין  טרם הבינו שהזמן לענישתם הוא בהישג יד. נכון לעכשיו, ישנם סדרת צווי מעצר עם מספר ארגונים לאומיים אשר עוסקים בצדק ומשפט. כמו כן, משאי ומתן בעיצומם כך שיובילו לסדרת התפטרויות מסיבית של ראשי מוסדות פיננסיים רבים וממשלות רבות. מעצרים אלה הם קרובים להגשמה. מרכיבי המפתח הם שחרור כספי השפע והתחלתה של הנפקה פורמלית של מטבעות חדשים אשר קשורים לאיפוס מטבע מבוסס זהב. קנונית האופל מבינה את הסיכון של מעמדה. עם זאת, הם נשארים יהירים כתמיד. לכן, אנו צריכים להשלים פעולה זו בשלמותה באמצעות ביטחון עצמי ופקחות משפטית נאותה. נציגינו ואלה אשר תומכים במאמציהם מוכנים ללחוץ על הכפתור ברגע האלוהי הנכון. אנו מצפים באופן מלא שזה יקרה בקרוב!

אנשי הקשר שלנו צופים כאשר הכספים מועברים והמשרות של מנהלי המשא ומתן שלנו מתחזקות מאוד. תקופת הזמן הבאה היא זו בה יתרחשו אירועים גדולים רבים. קבוצת רגעים זו היא באמת זמן של יום ההודיה הגלובלי. אנו רואים איך מה שלקח כה הרבה זמן לבוא ביחד, בא כיום לידי ביטוי. עוצרים את האופל ואת שותפיהם הרבים והם מוחזקים למשפט שינוהל במהירות וישים סוף לשלטונם שנמשך במשך אלף שנה. תהליך זה צריך להתרחש באופן נכון וחוקי. זכרו כי הממלכה הנוכחית שלכם היא עדיין באופן חוקי "האימפריה של רומא" ושותפיה הריבוניים הרבים. יש לקחת זאת בחשבון באופן נאות כך שתקופת התמרת התודעה המגיעה יכולה להיעשות באופן מקודש ואלוהי. זו היא הכוונה והדרך של השמיים. לכן, אנו ובעלות בריתנו, פועלים בהתאם, וכל פעולה לוקחת זאת בחשבון. כל מסמך נכתב בעקבות צווים אלוהיים קפדנים. אנו מאוד מרוצים עם מה שנעשה.

עכשיו,  החלק המרגש באמת יכול להתחיל. אנו מאוד קרובים לשינויים במציאותכם אשר יגיעו לשיאם באמצעות גילוי ממשלתי פורמלי. גילוי זה יאפשר לנו לצאת מהמחבוא ולהסביר לכם את עצמנו. הוא גם יתיר למאסטרים הנעלים לכוון אתכם מחדש לאמיתות אשר עוותו במשך זמן רב בטקסטים המקודשים הרבים שלכם. זה גם יאפשר שינוי גדול באופן בו אתם רואים עולם זה ואפילו את עצמכם.  זהו אירוע גדול בחייכם, וצריך להיעשות באופן נכון ואלוהי. הוא צריך להתרחש במועד ולהתיר גם לכם לספוג באופן מלא את המשמעות של מה שהתרחש. זה יהיה שינוי רחב היקף שאי פעם נתקלתם בו. זה יהיה מבשר אלוהי של מציאות שמרביתכם לא יכולים לתפוס במהירות, וידרוש מאיתנו לסקור אירועים אלה בפירוט רב כדי לסייע לכם להבין את מה שקורה. אירועים אלה יתחילו עידן חדש עבור האנושות, ויכינו אתכם לממלכה של תודעה מלאה אשר תהיו קרובים להיכנס בה. עכשיו יינתן ביטוי לנס זה!

הושענא! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים ביום זה כדי לספר לכם דברים מבורכים רבים! שותפינו המקודשים עובדים בחריצות כדי להכין מערכת פיננסית גלובלית חדשה. מערכת זו מלאה באילוצי זמן מסורתיים כשאנו נכנסים לתקופת החגים. זה באמת הזמן לכבד את הכוונה של השמיים ולהתיר לעולם זה לתת ביטוי לשפע גלובלי. ועוד יותר, זהו הזמן המתאים ביותר להתחיל תהליך אשר מברך עולם זה עם אמיתות סודיות לגבי הסיבות הלא ידועות לחגוג את תקופת החגים הזו. אנו מתקרבים להיפוך של החורף ואיתו המזכרת של תור הזהב בעבר, ונפילתן של מו (Mu) ואטלנטיס. אנו גם מוכנים להבין איך כולנו נוצרנו מהכוכבים. השמיים מברכים אותנו ושולחים לנו לנקודה הכי מקודשת זו. אנו עכשיו מתקרבים להולדתה ובזמן אלוהי צריכים להבין את המשמעות המלאה של זה. המסורות המבורכות שלנו צריכות להיעשות ידועות בדרך חדשה לגמרי.

השיעורים שלנו ירחיבו את מה שאתם יודעים ויכינו אתכם לאחריות הניתנת לנו על ידי השמיים. החברה העולמית יודעת מעט על עצמם כאנשים. האמת צריכה להינתן בצבעים מלאי חיים נצחיים אשר מציגים "קליקים" למיינד הקולקטיבי שלהם. "קליקים" אלה יעוררו את זיכרונות הנשמה אשר מספרים סיפורים על איך הגענו לכאן ומה קרה לנו במשך אלף שנה. משימתנו המקודשת היא לספק את האמצעים כדי ללמוד כך שאתם יכולים להבין לאן אתם הולכים ומדוע. ישנה מורשת לחברה גלובלית זו שאינה ידועה לכם כרגע. עם זאת, היא עדיין יושבת עמוק בתוך המיינד הפנימי הגבוה יותר. שיעורים אלה שאנו ניתן יפתחו זיכרונות עמוקים אלה ויתירו לכם הבנה טובה יותר איך הגעתם לכאן. לכולנו ישנה משימה מקודשת לבצע. לכולנו יש חובות מקודשים לגאיה, לחיים אלה, לאהוב את העולם.

הבורא של כולנו שלח אותנו לכאן עם מערכת חובות שנקבעו. חובות אלה שוכתבו על ידי האופל במספר טקסטים מקודשים כפי שכונו. אנו צריכים לחזור למה שבאמת ניתן, ולהגיע ביחד כאנשים. במצב הכי מבורך זה, אנו יכולים לבצע חובות מקודשים אלה וליטול את צורתנו החדשה המודעת במלואה. אנו כאן להדריך ולפקח עליכם באור ובאהבה. אנו מיידעים באמצעות תורותינו. אנו מיידעים באמצעות שחרורכם מאשמה ומ"פחד" של השמיים שלא זקוקים לו. אין "עונשים" רשומים. תפקיד השמיים הוא אהבה, אור והגשמת החשיפה של התוכנית האלוהית. אנו כאן כדי להכין אתכם, לשחרר את כל האמונות שעיכבו תהליך זה בכם. הזמן הגיע לסלוח, להתאחד ולעבוד בהרמוניה אחד עם השני. חשבו על כל מה שאתם עומדים להשיג!

 היום, המשכנו את סדרת המסרים שלנו. אנו השתדלנו בכך לתת לכם תמונה של מה שמתרחש בגלובוס זה. ניתנה לנו גם קצת חוכמה מהפדרציה הגלקטית על הקשר הראשוני המגיע איתכם. האירועים שצריכים לקדם זאת באים עכשיו לידי ביטוי. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge