Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - November 17, 2015


מסר של Sheldan Nidle, מיום 17 בנובמבר 2015

9 דרקון, 12 תינוקו של היגואר, 12 יד

Selamat Balik! המסר נשאר חיובי! ניתן ביטוי באיטיות למציאותכם החדשה. אלה השולטים בעולם זה נמצאים באמת במצב של דאגה קיצונית כשהדברים שעזרו ליצור זאת נמסים לתוך פחי האשפה של ההיסטוריה. בשעה שתושבים אלה של עולם האופל רואים באיטיות שזמנם הגיע, הם למרות הכול ממשיכים להתנגד. ברחבי עולם זה, מתרחשות פעולות של ייאוש שקט. הן כביכול מהוות התקפות מחבלים וחיבורי טלקומוניקציה שהן רק חלק מרמת הייאוש שחודרת כעת לאוליגרכים האפלים. כמו פעולות אחרות רבות, אלה גם עומדות להיכשל. האור בחלקיו הרבים שולט ואמיצים אלה מצליחים בהכנת האמצעים להפיץ שפע, לגלות מערכת מוניטארית ופיננסית חדשה כמו גם ליצור ממשל חדש לכולם. אנו גם מכינים את הצעדים הנדרשים כדי להביא גילוי בדבר הטיוח הרשמי הישן שנמשך במשך עשרות שנים. תהליך זה עומד להביא לכם הרבה מאוד טכנולוגיות שכעת הן מוסתרות היטב. לאנושות היתה הפריבילגיה של אנשים כמו טסלה (Tesla) לעודד את תחילתו של עידן חדש!


זמן זה הוא זמן בו כוחות האור חזרו בעוצמתם ובפקחותם. האסטרטגיה המופעלת על ידי תומכי האור הביאה את האוליגרכים האפלים על ברכיהם (המתרגמת – הביסה אותם). תבוסתם הקרובה וההסכמים ההולכים יחד איתה גרמו להם לפגוע ולקוות שהרגשות העמוקים יכולים לשנות את תסבוכתם. כפי שהזוועה של פעולותיהם דעכה כך הסיכוי שמעשיהם האפלים והשפלים יכולים אי פעם להצליח. במקום זאת, העולם מבין את הסיבה מדוע מעשי אופל אלה והמניפולציות באינטרנט התרחשו ומחפש תרופות מהירות לפעולותיהם של האופל. אלה התומכים באור מציעים עכשיו איך להאיץ את מותם. הכספים נמצאים במקום ויחידות צבא ומשטרה מיוחדות מוכנות להנחית מכה מהירה וסופית. לכן, הפניקה של האופל היא די אמיתית. אנו קרובים לאירועים אשר יש להם את הפוטנציאל להשיג את מה שהייתה מטרתנו הגדולה מההתחלה. שהיא, חזרתכם לתודעה מלאה ועלייתה של חירותכם והשפע האינסופי שלכם!

נכון לעכשיו, מה שעוכב על ידי האופל נע קדימה במהירות. מערכות תקשורת וקבוצות שליחים שונות עסוקים להבטיח שהקרנות מסופקות והן, למעשה די שמורות. אנו גם מבטיחים שמגוון רחב של טכנולוגיות חדשות מוכנות כאשר קורה הממשל החדש. זה חיוני שגם העברות הכוח וגם מעצרים המוניים מתרחשים בנקל. נכון לעכשיו, רבים מהרמות העליונות של האוליגרכים מוצאים את עצמכם במאסר בית. אמצעי זהירות מסוימים ננקטו כדי להבטיח שפעולה זו עומדת בלוחות הזמנים. השתמשנו בחלק מצוותנו כדי לאבטח מצב זה עוד יותר. התמרון המוזר שמאופשר עדיין בעולמכם דורש יותר פיקוח מפורט על ידינו. בתחילה, אלה המעורבים בביטחון ובמודיעין הבטיחו לנו שהתמרון המוזר מוחזק תחת שליטה. במקום זאת, התאפשר לפעולה גדולה להתרחש. אנו צריכים לחזק את יכולותינו בתחומים אלה.

יש לנו את המילה האחרונה לכולם. אנו מבקשים שתעלו במיקוד שלכם על שלום וחופש. ביחד, אנו יכולים להבטיח שהצעדים האחרונים במה שהיה מצעד ארוך לחופש משיג סוף סוף את מטרתו הגדולה. נכון לעכשיו, ישנן מספר פעילויות שמושלמות. אתם קרובים מאוד להתחלת היציאה אליכם של הקרנות. שמרו על המיקוד שלכם! כולנו מסורים מאוד לראות ששלבים ראשונים אלה מושלמים. אנשי הקשר שלנו והסגלים הדיפלומטיים יכולים לאשר את כמות ההתקדמות הגדולה שנעשתה בחודשים המעטים האחרונים. אנו יודעים שפעולה זו היא ענקית בהיקפה וזו תוכנית מורכבת מאוד. עם זאת, אנו אכן הולכים להשיג הצלחה מלאה בכל השטחים. התזמון של כל זאת נשאר סודי. למרות זאת, אנו יכולים לומר בשמחה שהתקדמות זו נעה מעבר למשהו שנראה לפני כן. הצלחתה קרובה. יום באמת נהדר לכל המשתתפים עומד לקרות! קחו קרנות אלה והשתמשו בהם כדי לעצב מציאות חדשה והרבה יותר נעימה!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו גם כן בשמחה בכאב ובצער. לאחרונה, האופל בצעו מערכת גדולה של רציחות. הפרעות בלתי דרושות אלה על כוכב לכת מקודש זה הן רק אחת מפעולות רבות מעין אלה שבוצעו לעיתים נדירות על ידי האופל כדי להדגים את פחדנותו ואת אי-סבילותו הטהורה של כל החיים על גאיה. אנו מבקשים שאתם תברכו את הנשמות שנפטרו והשתמשו בסליחה בכל ענייני הלב. מטרתנו האלוהית היא להשתמש בכוונתנו העולמית כדי לבקש עבור פעולות שפלות אלה להיעלם מכוכב לכת כחול נהדר זה. זכרו איך החיים בעולם זה והשתמשו באנרגיות החיוביות שלכם כדי להרגיע את הסבל ובקשו אהבה נצחית עבור כל הנוגעים בדבר. עולם זה ישתנה בקרוב מאוד לטוב יותר. אל תאפשרו לכך או למקרים אחרים לקחת מכם את מיקודכם! במקום זאת, הגבירו את מיקודכם והשתמשו בו כדי לרפא עולם זה. זה הוא הרגע בו כל הסבל עומד להיות מותמר לשלום ולאהבה!

כשרגע זה מתרחק, אפשרו לנו לזכור איך עולם זה מותמר. אנו מסרבים להשתחוות יותר למזימותיהם הרגישות של האוליגרכים האפלים. גל גדול של תודעה גבוה יורד על עולם זה. עולם זה לומד איך לשנות את רגשותיו ולאפשר לדרכי ריפוי הלב לשלוט. זה חשוב לחשוב, לדמיין ולהאמין בכמויות הענקיות של אהבה ושל אור. אם אתם מסרבים לפעול ברגשותיכם הנמוכים ומשתמשים באהבה כדי להבין, מצב נהדר של שלום שקט עוטף אתכם. זו היא האנרגיה החדשה שאנו מעבדים. אחד מכישרונותיה היפים ביותר של האנושות היא לגלות מחדש את הכוח של רחמים ואת המכשיר שהינו חסד אלוהי. עם אלה בהישג יד, אתם מוכנים ללמוד את היסודות שתודעה חדשה זו שעולה יכולה לתת לכם. לכן היו מוכנים להשתמש בתובנות החדשות שמגיעות ממנה. הושענא! הושענא!

בזמן זה כפי שאמרנו ללא הרף, היו חכמים, סלחו, והיו מוכנים להפיץ את אנרגיות ריפוי הלב שלכם. רחמים אלוהיים גורמים להסתכל על הכול מה שקורה. אל תשפטו! רק ראו את השלם. כאשר אתם מבינים זאת, שלחו החוצה אהבה וריפוי לכול. אתם במציאות כלי של אהבה ושל אור. אתם מבינים לעומק מה נכלל בכל אירוע היוצר את חייכם ואת זמנים אלה. חפשו את התשובות הסופיות מהשמיים וממדריככם. אתם לומדים עכשיו מה לקח לנו מחזורי חיים רבים ומערכת הוראות מיוחדת מהמועצות הפנימיות של הסדר האלוהי שלנו. הרבה יותר עומד להתרחש. אפשרו לחיובי לשקוע ולגדול חזק יותר באור גדול זה. אתן כולן ישויות גדולות אשר חוות חוויה רוחנית אנושית מיוחדת. זמן זה הינו רגע כדי להראות לנו את האמיתות שלכם!

היום, המשכנו את מסרינו השבועי. קחו זמן זה כדי להתפלל ולמדוט על תפיסותיכם הפנימיות ועל התודעה הגדלה החדשה שלכם. סלחו וברכו את כולם. לאחר מכן, קחו זמן כדי להתפלל עבור נשמות הנפטרים. היו מוכנים! זמן חדש מגיע אליכם. אהבה ואור הם באמת מנצחים! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge