Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - April 17, 2012


  Thrive  מסר של Sheldan Nidle, מיום 17 באפריל 2012

 1 הלך שמיים, 6 שמש צהובה, 8 היד

נשמות אהובות שלי! אנו חזרנו! לפני 13,000 שנה ניבאו הקדמונים את השינוי הגדול שמתרחש בעולמכם. זהו חלק ממה שהם קראו "השנה הגלקטית הגדולה". השמיים מכבדים את הזמן הזה באמצעות יצירת אור גדול, אשר ישטוף את האופל וכל עבדיו. אנו התבקשנו, לפני יותר מעשרים משנותיכם, לבוא לכאן ולהיות מוכנים בזמן מוגדר לבצע נחיתה המונית של הצוות שלנו על החופים היקרים שלכם. אז באנו, ואז ראינו כי התאריכים של השמיים עבור משימה זו היו קצת לא ברורים. לכן אנו התאמנו זאת והמשכנו להשתמש ברגעים אלה כדי להכירכם טוב יותר. מאז שהגענו לכאן, נעשינו חלק מהתנועה הקדושה להכין את בני האנוש על פני שטח גאיה לדרישות של הצווים האלוהיים עבור פלנטה זו. אחד מהם הגדיר את הצורך לפתור את התסבוכת של עבדי האופל בשל שליטה על הפלנטה שלכם בדרך של טיהור קדוש. באופן כללי זה יתחיל עם שינוי ענק פורמלי בדרך שבה החברות שלכם פועלות ובדרך בה אתם תופסים את טבעה של המציאות שלכם.

התמרה גדולה זו של המציאות שלכם, למעשה, כבר הושלמה בשמיים, וכל מה שנשאר זה לבוא לידי ביטוי בפיזיות. חלקים בסיסיים של הממשלות העיקריות שלכם חברו יחד עם חברות סודיות קדושות רבות ויצרו בריתות, אשר כללו מספר רב של מדינות לאום. איחוד זה השיג את ההסכמים החוקיים והמוסריים אשר הכשירו את הקרקע לפעולה גדולה שעומדת לקרות באביב זה. הבאנו קואליציה זו ומיזגנו את כוונותיה עם אלה של כדור הארץ הפנימי. כולנו מחויבים לבצע את בדיקת הנאותות שלנו, ובזמן הנכון, להסיר את האופל ואת סוכניו מעמדות הכוח שלהם בעולמכם. פעולה זו תנקה את הדרך עבור שטף פעילות, שתגיע לשיאה בנחיתות הגדולות שלנו על הפלנטה שלכם. אז, אנו יכולים להכין אתכם במהירות לחזרתכם לתודעה מלאה ואיחודכם עם משפחותיכם בכדור הארץ הפנימי, הרוחני ומשפחות החלל. כל זה יהווה חלק מתוכנית גדולה ומשמעותית יותר: להחזיר גלקסיה זו לאור.

מאז הופעתו של השלום בגלקסיה שלנו, השמיים היו מסוגלים למזג את הפדרציה שלנו עם הברית האנג'רה הקודמת (Anchara Alliance). זה הרחיב את הפדרציה הגלקטית של אור שעתה ממוקדת בלהביא אתכם לתודעה מלאה. בהרבה מובנים, אתם מהווים סמל גדול לחברים הקודמים של ברית האופל של האנצ'רה, אשר מבקשים מאתנו, מידי יום, פרטים על מה שקורה בעולמכם. הם משתוקקים מאוד שתבואו ותעזרו להם בתהליך ההאצה הייחודי משלהם, וזו הסיבה מדוע כמעט חצי מהצי שלנו במערכת השמש שלכם מורכב מספינות מאומות-כוכב שהצטרפו אלינו לאחרונה. הקשרים שלנו שמרו על החלפה קבועה של נתונים ופגישות אתם כדי לדון בהתפתחויות בפלנטה שלכם. כרגע, אנו אוספים מידע לגבי מה שיקרה בקרוב. כוחות צבא ומשטרה שונים מוכנים לבצע את המעצרים הרבים של אנשי מפתח בממשלות שלכם, ברשתות הפיננסיות הגלובליות ובבנקים עיקריים ברחבי העולם שלכם. מעצרים אלה מהווים את הדחיפה הראשונית של המשימה העצומה ליצירה מחדש של המציאות שלכם.

היצירה מחדש של המציאות שלכם תאפשר לנו לבוא ולעבוד בצורה גלויה בעולמכם. לפני עשרות שנים הרשיתם ל"שד" הגרעין לגדול בתוך רשת של תחנות כוח גרעיניות אשר כרגע משרתות כמקורות העיקריים של חשמל. למרבה הצער, הם נבנו בהתאם לתכנונים לקויים שכתוצאה מכך דולפים מדי יום כמויות לא בטוחות של קרינה לתוך האוויר, המים והאדמה שלכם. חיוני כי ייסגרו כל אזורי האחסון המקומיים של פסולת גרעינית וינוטרלו. כרגע, מספר תחנות כוח גרעיניות ביפן הפיצו כמויות גדולות של קרינה לתוך האוקיאנוס השקט וסביב העולם שלכם. הרבה מאוד מהרעל הרדיואקטיבי חולץ בחשאי מדי יום מהאוקיאנוסים שלכם ומהאוויר שלכם על ידי הצוות שלנו, אולם כזה סיכון פוטנציאלי בריאותי מצריך התערבות פעילה יותר שלנו באמצעות רשת הספינות. זוהי אחת מהסיבות העיקריות שהממשלות החדשות שלכם יחשפו אותנו בימים בהם הם לוקחים לידם את הכוח ולא בתוך שבועות כפי שתוכנן מקודם. יש לנו הרבה מה לומר בשידורים אלה באשר לאופן נטרול סיכוני בריאות רציניים אלה ולאופן ניקוי האוויר, המים והקרקע שלכם.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו באים עם חדשות לגבי התקדמותם של השותפים שלנו בהגשמת השפע שלכם והמשטר החדש שלכם. המעצרים הרבים יקרו מאוד בקרוב. דמויות רבות בבנקאות ובפיננסים כבר התפטרו ממגוון רחב של מוסדות ברחבי העולם, ועתה אירועים אלה שכמעט ולא מדווחים כוללים את ההנהלה הבכירה של כמה תאגידים עיקריים בינלאומיים. שותפינו מגבילים את התנועות של נושאי משרה בכירים רבים כהכנה למה שעומד לקרות. השינויים בממשלה ייוודעו בציבור רק לאחר שנבטיח את השליטה על מספר תאגידים בנקאיים עיקריים ונקבל תפקיד פיקוח בפעילותם של מספר בנקאים מרכזיים עיקריים.

כוונתנו היא להפיל את המערכת הפיננסית המושחתת הנוכחית ולנקות את שוקי המסחר של החברה הגלובלית שלכם. יש להתמיר דרסטית את התאגידים והמניפולציות הרבות במניותיהם והספקולציה שאינה צודקת של סחורות. על מנת להניע אתכם מחוץ לביקוש ולקיפוח לתוך תחום של שפע בלתי מוגבל, הכלכלה שלכם דורשת גם טיהור עמוק וגם שינוי תצורה מוחלט. הסוף של מיסוי לא חוקי ויישום טכנולוגיות שונות חדשות המעוררות יראת כבוד, יהוו התחלה טובה. העבודה של מוסדות פיננסים עיקריים שלכם תשתנה במהירות מבלי הכר; הם יהפכו למכשירים שיאפשרו את ההגשמה והניהול של חלומות ליבכם, אשר יובילו לסביבה אופטימאלית עבור ההתמרה העצמית שלכם לישויות מודעות במלואן של אור.

באשר לממשל שלכם, הוא זקוק נואשות לשיפוץ מלא! פוליטיקאים והסיעות שלהם, מאז ומתמיד, נזקקו לגיוס כסף על מנת להיבחר או לשמור על משרה ציבורית. דרישה זו הנה הזמנה פתוחה לפשרה מוסרית, מעילה במשרד גבוה, או אפילו השתלטות על ידי "אינטרסים מיוחדים". הממשל החדש שלכם ינוע במהירות מעבר לשיקולים אלה וייסד סביבה אשר תרתיע פעילות מעין זו. זה ייעשה באמצעות מיסוד רשת רחבה של כלבי שמירה ציבוריים, בהשראת גישה חדשה לממשל ובאמצעות הקלה גדולה לגישה לממשלה ויחסי הגומלין בין נושאי המשרה והעם. אוכלוסייה מיודעת במלואה ומחונכת ושקיפות הגדלה במהירות בממשלה יתמירו את הביצה הנוכחית. אנו מתכוונים לפקח מקרוב כיצד דברים מתקדמים ולעדכן אתכם כמה טוב אתם פועלים על מנת שהממשלה תתאים לצרכיכם.

היום , אנו טיפלנו בכמה אלמנטים אשר יגרמו לאירועים המיועדים לשנות את עולמכם לטוב יותר. אנו גם דנו בכמה אספקטים של מה שאנו צריכים לעשות כדי לנקות את המערכות האקולוגיות של גאיה. הזמן מתקרב לכמה אירועים שנחוץ מאוד להגשימם! דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של השמיים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!

 

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge