Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - April 24, 2012

April 24, 2012 Thrive

8 השמש, 13 עץ החיים, 8 היד


נשמות אהובות שלי! אנו חזרנו! עודכנו כי מספר בנקים עיקריים ברחבי העולם מוכנים להעביר בקרוב את הבעלות והניהול. זוהי חלק מההעברה המסיבית של כוח פיננסי מחוץ לידיים של האופל לאלה של האור, והתוצאה של התמרונים האחרונים של המאסטרים הנעלים. נוסף על כך, הגיע הזמן לאחד את הכספים בקופות אשר הופקדו לראשונה על ידי סנט ג'רמן (Saint Germaine) בתחילת המאה ה-18 , ועל ידי קוואן אין (Quan Yin) במאה ה-7. עתודות גדולות אלה של זהב וכסף הינם הבסיס להעברת עושר בעולמכם הרחק מקומץ נבחרים לאלה אשר מחויבים במלואם ליצירת השפע האוניברסאלי עבור הפלנטה. העברה זו מלווה במערכת החדשה של הבנקים אשר תהיה שקופה לחלוטין בעסקותיה המגוונות. הבנקאות החדשה מושרשת בצו חסר תקדים שהבנקים יהיו המכשיר האלוהי של האור. ישתמשו בהם לניהול תאגידים שונים (שותפויות מיוחדות) אשר ממונים על ייפויי כוח זמניים וספציפיים: להפיץ טכנולוגיות ושירותים נלווים לטובת הבריאות והרווחה של האוכלוסיות הגלובליות שלכם.

חלקנו בשינויים ראשוניים אלה הוא להתבונן בתגובות האופל למה שהופך במהירות לעובדה מוגמרת. למרות זאת, אנשי האופל ממשיכים להתנגד במידה רבה לכל מה שקורה. החוקיות של השינויים בבסיסי מבני הכוח הפיננסי והפוליטי שלכם מבלבל אותם, וניתן לראות את חוסר האמון שלהם באופן בו הם מגיבים למהירות ולהצלחה של שינויים אלה כפי שמתרחשים באומות העולם. בהיותם מורגלים "לשלוט בכיפה" ללא הפרעה, הם אינם יכולים לקבל שמאמציהם הטובים ביותר לשמור על שליטה הינם חסרי אונים כנגד התנופה שהמציאות החדשה זוכה באירופה, אסיה ואמריקה. השינויים הבלתי נמנעים והברורים מבהילים אותם, ויחסם נותן לנו כבוד יותר מאשר קודם. הם גם יכולים לראות בבהירות כי הגיע הזמן להתחיל את סילוקם ממעוזי הכוח שלהם שעד כה לא ניתן היה להכניעם. אנו מחכים לאור הירוק של השמים, וזה יינתן לנו בכל רגע!

המאסטרים הנעלים ביחד עם החברות הסודיות הקדושות נפגשו עם אנשי הקשר שלנו כדי להקים מערכת רשת חדשה עבור הבנקים העיקריים הגלובליים שלכם. המטרה היא למנות הנהלה חדשה לבנקים אלה ואז לחלק לאזורים את סניפי המשנה. הצמצומים המשתמעים מכך יאפשרו לבנקים קטנים חדשים המאורגנים מחדש לשחק תפקיד גדול יותר בניהול קרנות השפע שחלק מכם יקבל בקרוב. המטרה היא להקים מערכת של בנקים אישית וידידותית שיכולה לשרת אפקטיבית את מטרותיכם האישיות. במקביל, יפורסמו הטכנולוגיות החדשות שעוכבו גם לגאיה וגם לריפוי שלכם, יחד עם מומחי רפואה שהוכשרו מחדש אשר יהיו מסוגלים לדאוג לצרכי הבריאות שלכם. ישנם רבים מכם אשר סובלים עתה ללא צורך ממחלות "חשוכות מרפא" לכאורה, הדורשים את השימוש באמצעים אלה כדי להירפא ולחזור לבריאות מלאת חיים. גם גאיה האהובה שלכם צריכה להשתקם בדחיפות, וטיהור זה מהווה את העדיפות העליונה של הממשלות החדשות.

רכיב אחר חיוני שחייב להיות מופעל לפני הקשר ההמוני הינו מיסוד השלטון החדש, וההיבט העיקרי של משוואה זו הינו כל אחד מכם. העירוי של השפע לתוך חייכם משחרר אתכם, מאפשר לכם לדאוג טוב יותר לאינטרסים האישיים שלכם. יש צורך שכל אחד מהמחוקקים הנבחרים שלכם יותמר למשרת ציבורי מסוגל ואכפתי, המגובה באמצעות רשת שמירה ציבורית של מועצות פיקוח. זו תהיה האחריות שלכם להתאחד וליצור מועצות מנהלים כאלה. בתמורה, כל קהילה צריכה להכיר בחשיבות המכרעת של מתן הדרכה ברורה ברמות הארציות של הממשלה. פעילות הפיקוח מהווה הקדמה מעשית להקמת החברה הגלקטית שלכם. עבורנו, שירות לקהילה שלנו ולכוכב- האומות מהווה כבוד גדול שכל אחד מאתנו מבצע בצורה מודעת, ואנו מרגישים אסירי תודה לשחק את חלקנו בפתרון הבעיות של החברה שלנו. מאמץ משותף זה לוקח בחשבון את הכישרונות והיכולות של כולנו, ובתמורה צורת הממשל הקולקטיבית תודה לכל אחד עבור תרומתם הייחודית לכול.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! כעת, אנו בשלב האחרון של שחזור נאמנויות העולם הסופיות שלנו. פורסמו המסמכים הדרושים להשגה זו, והבנקים והמשפחות אשר ניתן להם גישה לראשונה לקרנות אלה עודכנו שהזמן הגיע עבורנו לאסוף אותם חזרה ולהכינם להפצה. בו-זמנית, אנו מפעילים את זכויות הנאמנות החוקיות שלנו על מספר בנקים תאגידיים גדולים. מסמכים חוקיים אלה הינם הבסיס לכולנו על מנת לרכוש מוסדות אלה ולארגנם מחדש לבנקים אשר יכולים לשרת את האנשים ולעזור לגלות את רצון האלוהים על הפלנטה כדור הארץ. ההפצה של קרנות השפע שלכם תקרה בקרוב. בחזית אחרת, השותפים שלנו עסוקים בהשלמת המסמכים החוקיים אשר יתנו תוקף חוקי למעצרים ההמוניים של הנהגת ממשלות עיקריות והחלפתם בסדרת משטרי מעבר מיועדים.

השותפים שלנו עובדים עם האגרטנס (Agarthans) ועם הפדרציה הגלקטית על מנת להשיג את ההעברה של המשטר בהקדם האפשרי. אנו עוקבים אחר האנשים האחראים ביותר בגין שליטת האופל על עולמכם והיו לנו הרבה דיונים איתם באשר להופעת האור בעולם זה. עצתנו להם היא לנטוש את הפרויקטים של האופל ולקבל בשמחה את הרצון המבורך והצווים של השמיים. מטרתנו בדיונים אישיים אלה איתם, פשוט לעזור להם לעבור לתוך האור. אנו בחנו את האופציות שלהם בקבלת חסד השמיים ובכך לאפשר שהכול יקרה בהתאם להכרזה הנהדרת של לורד סוראה (Lord Surea). אנו גם הסברנו להם בבהירות את התרחיש החליפי של מעצרם והענשתם על ידי החברות עליהן הם שלטו עליהם פעם ביהירות.

אחוות האחיות והאחים האלוהיים שלנו של האור נלהבים לגבי העובדה כי העבודה הראשונית להתמיר את עולמכם למעשה הושלמה. אנו עתה קובעים את האירועים העתידים לקרות, כאשר לוח הזמנים האלוהי ישפיע במלואו על עולמכם. כל אחד מאתנו מברך מידי יום כל אחד מכם. אתם כאן כדי לבצע נס מרשים: השינוי שלכם לישויות מודעות במלואן של אור. משפחות החלל שלכם ומשפחות כדור הארץ הפנימי מוכנות לעזור לכם לחשוף את השינוי המרשים הזה. הסביבה הנדרשת לאירוע זה תיחשף בקרוב. השתמשו בשפע העצום לעזור לשיקום גאיה, באמצעות ניקוי הימות והנהרות שלה, האוויר שלה והקרקע שלה. קבלו בברכה את המשפחות שלכם אשר באות מרחוק לעזור. אתם מכינים את עצמכם להרפתקה מרתקת באמת. מחכה לכם אירוע שאינו פחות מאשר הבריאה ! הזמן הגיע לתפוס טבעת זו ולהצטרף אלינו על מנת לשרת את השמיים וכול האנושות הגלקטית!

היום, שוחחנו על מה שיקרה בעולמכם. אל תשכחו אף פעם את העובדה שאינכם לבד. מסביבכם נמצאים צבא עצום של ישויות מסורות אשר מאפשרות להביא לכך שתתהווה מציאות חדשה. לכן היו גאים, היו חזקים, ומעל הכול עשו את מה התבקשתם לעשות כדי לעזור למטרה המשותפת הקדושה שלנו. דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של השמיים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!
 

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Giliן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge