Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - October 9, 2012

Sheldan Nidle - October 9, 2012                                      Thrive

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 9 באוקטובר 2012

6 Manik, 15 Tzotz, 9 Eb

דרצו! נשמות אהובות שלי! חזרנו אירועים רבים עומדים לקרות די בקרוב. העולם שלכם נמצא בנקודה שבה התמוטטות הכלכלה שלו היא קרובה. מצב הכלכלה העולמית שלכם תלוי בזרימה בלתי חוקית של מזומנים מחשבונות שנשדדו על ידי הבנק הפדרלי (הבנק המרכזי בארצות-הברית) בשנה האחרונה. חשבונות אלה עוקלו באופן בלתי חוקי, כחלק מהליכים כדי לפקח על חילופי כספים מחשבון אחד למשנהו. העמיתים שלנו מנתבים כעת מחדש את התנועות היומיות הבינלאומיות הללו של סכומים גדולים של כסף. בעת שמקורות הכנסה אלו מתחילים להתייבש, התאגיד האמריקאי ואנשיו מחפשים נואשות דרך כדי להמשיך לצוף.             ההקטנה הפתאומית הזו של "עתודות מזומנים אמיתיות" גרמה לבנקים המרכזיים של העולם שלכם להיכנס לפאניקה. זה מגיע על רקע שורה של אולטימטומים שהוצגו לאחרונה לבנקים אלו על ידי העמיתים הקדושים שלנו הנוגעים לחובות גדולים שיש לפרוע אותם רק בזהב. ההתפתחויות העדיין סודיות האלו צפויות ליצור את מה שניתן לכנות 'ליל כל קדושים' מוקדם לקבוצת קושרי האופל. בינתיים, הבעלים השונים של אספקת ​​הזהב העולמית הידועה ו'החשוכה' בעולם ממשיכים להוסיף לרווחיהם.

האובדן העצום הזה של כסף וזהב נוסף מחמיר יותר את המצבים המסוכנים מול כסף הפיאט (*) של העולם. כפי שצוין לעיל, החובות המשותפים העצומים של הכלכלה השברירית שלכם עכשיו מתעוררים ונדרשים תשלומים בערך אמיתי של עתודות זהב. הלחץ המרוכז הזה עומד לגרום לקריסה המונית של מערכת כסף הפיאט. אלו שעושים את זה מבינים היטב את ההשלכות של מהלך כזה דרסטי. עם זאת, חוב אדיר זה והבזבוז של שטרי חוב המבוססים על זהב שמיועדים כעת לפירעון הם מיועדים להיות כלי הרכב התאומים לשינוי הממשל וההנהגה של המערכת הפיננסית הגלובלית החדשה. את הפתרון המוצע הזה, לבעיות העולם, אי אפשר לטאטא מתחת לשטיח, על ידי קבוצת קושרי האופל. ההר הזה של החוב הוא פרי היצירה שלהם  וזה בהכרח יוצר את האמצעים לנפילתם. המצב הפיננסי העולמי מתדרדר במהירות, מה שהופך את האופטימיות הכוזבת המבוססת סטטיסטיקת 'ספרי הבישול' של המערב קצת חסרת משמעות. על הצד החיובי, גם מפולת מואצת זו יוצרת הזדמנות למערכת החדשה להיות מוצגת לפתע על ידי בעלי הברית הקדושים שלנו.

המומנטומים המגוונים האלה מתקדמים במהירות לשלב הקריטי. בציבור, מוצגת חזית פיקטיבית, הטוענת שהכל נורמלי ושהתאוששות מסויימת אפשרית. למעשה, זה הבל גמור וההפך הוא נכון. מי שנמצאים באור ומחזיקים את הקלפים לשינוי משחקים בהם כעת בצורה אקטיבית, וזה אושר על ידי אנשי הקשר שלנו שממשיכים לדווח שהקריסה קרובה. מי שעובד על התכנית להחלפת הממשלות האפלות בממשלות חדשות בטוחים לחלוטין כי ההכרזה שלהם על שינוי היא בהישג יד. בהתאם לכך הודענו לצוותים שלנו שעל כדוה"א, ששילבו את פעילותם עם פעילותם של בני דודינו האגרתאניים ((Agarthan, כדי להיות מוכנים לייעץ ליישובים שהם מתגוררים בהם לא להיכנס לפאניקה, אלא לראות את השמחה במה שמתחיל לקרות. העולם שלכם עומד להשתנות ממציאות של בגידה וסכסוכים לעולם שבו הממשל באמת שם לב לאנשים ואז פועל בהתאם. המערכת הפיננסית החדשה נועדה להביא לשגשוג וסיוע אוניברסלי לכולם. עם זאת, זהו רק מבוא לתמורות המופלאות שמתוכננות, כולל הודעה רשמית של גילוי הנוכחות שלנו.

אנו בטוחים כי אירועי הזמן הקרוב ייחלצו את העולם שלכם מאחיזתה של קבוצת קושרי האופל. תנאים ננעלים במקום שיכול לעשות את השינוי הזה בלתי נמנע. הכוונה שלנו היא להבטיח שהשינוי הזה יקרה בקלות ובצורה חלקה ככל האפשר. השתמשנו ביכולת שלנו ובטכנולוגיה כדי למנוע ניסיונות לאיים על התוצאה הזו. אנשי האופל מבינים מה אנחנו עושים ויודעים שהם לא יכולים לשנות את התוצאה הסופית. לכן אנחנו לא יכולים להבין למה הם מאריכים את המשחק המלחיץ הזה של מדיניות של עברי פי פחת. אנשי הקשר שלנו בכל רמה של ארגוני האופל מדווחים על פחד ופאניקה שמקיפים את האחראים על המציאות הזו. ראינו את המזימה של אנשי האופל הללו ללא הועיל. ובכל זאת הם ממשיכים. הפחד שלהם ללא ספק נובע מההיסטוריה הארוכה, והלא פשוטה שהם חולקים עם האנוקי ((Anunnaki, ובהתבסס על הניסיון שלהם איתם, הם חרדים מהעונש המוצע על פשעיהם. אנו עובדים כיום להפיג דאגה מוגזמת זו.

נמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנחנו באים עם חדשות. נכון להיום, העולם שלכם נמצא בשיאו של הקרב בין האור וקבוצת קושרי האופל. האגודות החשאיות הקדושות והקבוצות האלה, והאנשים שבאמת רוצים להזיז את העולם הרחק מהחושך, איחדו כוחות והתקינו סדרה של צווים משפטיים הנוגעים להתפרקות המציאות הזו. הצעדים הראשונים היו להשיג כמה זקנים קדושים מהשושלות העתיקות של מזרח ומערב שיצוו לטובתם. צווים אלה קובעים תקדים משפטי להדחתו של האופל. המערכת המשפטית העולמית הנוכחית שלכם מבוססת במידה רבה הן על המשפט הרומי והן על מנהגים שבטיים עתיקים, ואלה מהווים את הבסיס של המערכת הגלובלית הנוכחית של חוק החרות. משמעות הדבר הוא כי מי שיושבים בתוך הליבה של חוקיות של חוק החרות העתיק תומכים בשינוי של הממשל הגלובלי.

התפתחות מרגשת זו ביחד עם ההתמוטטות הבלתי הנמנעת של המערכת הכלכלית העולמית, נתנו התראה לקבוצת קושרי האופל ששלטונם הממושך אכן מגיע לסיומו. האופל השתמש בכלים שהוזכרו זה עתה, לתת לגיטימציה לטכס ההסמכה של האפיפיור של השלטון האפל שלהם. למעשה, הבסיס שנותן לגיטימציה לשלטון הזמני של האפיפיור הוסר. אכן, כל ההצהרות הזמניות שמהוות את הבסיס ללגיטימיות של מדינת לאום נמצאות כעת בסיכון. תמרון פשוט לכאורה זה הוא סימן לאופל שהזמן שלו לעזוב את מרכזי הכוח הרבים שלו הגיע. האופל ניסה עד כה להתעלם מזה, אבל העובדה באיום הזה לא נעלם מעיניו. עכשיו אנחנו מסתערים על קבוצת קושרי האופל בכמה חזיתות: כלכלית, פיננסית, משפטית. ואנו בטוחים שהאסטרטגיה שלנו תביא במהירות סיום לשלטון הטרור שקיים בעולם שלכם כבר מילניום.

אתם רואים עכשיו תביעות משפטיות רבות שיוצאות לפועל על פני כדוה"א שלכם כתוצאה, בחלקה, ממה שעשינו. הסכום הפנטסטי של החוב הפך, למעשה, התליין של האופל. למעשה, ניתן להסיר את החוב הזה באופן חוקי לאחר שהממשל החדש יתפוס פיקוד.האופל משתמש בחוב כדי להפחיד את אומות העולם שלכם ולדרוש צעדי צנע מחמירים יותר מאי פעם שנועדו ליצור מצב בלתי נסבל הולך וגובר של עריצות. הגזירות הקדושות של AEON הצהירו לא אחת שזהו זמן לפעולה וזמן לעולם חדש של אור להתגשם. מה שאנחנו עושים זה להביא לקיום את מה שהשמים הסמיכו אותנו לעשות. העמיתים שלנו אספו סביבם קבוצה של אנשי השראה שמפרקים את האופל ואת המבנים הלא קדושים שלו, ומכינים אותנו להמשיך הלאה לקראת הכרה מלאה ומציאות חדשה לכולם.

היום המשכנו ליידע ​​אתכם עד כמה שניתן, במסגרת אילוצי שיקול הדעת שניתנו לנו, על מה שקורה בעולם שלכם. הפדרציה הגלקטית הגיעה להעביר את עולם המעבר שלכם קדימה עם העזרה שלנו. תהרהרו על המרחב האינסופי של מה שמתרחש ותתמכו באלה שמביאים לכם את היום החדש הזה לגאיה ולאנושות שעל פני האדמה! דעו, יקירים, שהאספקה האינסופית והשפע שאינו נגמר של השמים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!

(*)- כסף פיאט - מתוך ויקיפדיה: כסף פיאט הוא סוג של מערכת כספים בה ערכו של הכסף קיים מתוקף חוק מדינה. מקורו של המונח פיאט (Fiat) הוא בלטינית ומשמעותו "כך יעשה" או "כך יהיה". במקום בו המטבע המקומי הוא כסף פיאט, משתמשים במושג "מטבע פיאט".

Website: Planetary Activation Organization  

Translation: Merav YM

 
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge