Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - October 8, 2013

Sheldan Nidle - October 8, 2013

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 8 באוקטובר 2013

 6 קוף, 14 עטלף, 10 אדמה.

Selamat Balik!! אנו מגיעים עם הרבה על מה לדון איתכם. אלה אשר במשך אלף שנה שלטו על ממלכתכם, הם חולים ומוטרדים מהעובדה שזמן זה של כניעתם מתקרב במהירות. קבלנו חדשות אלה בשמחה ועם זאת אנו מבינים כמה זה מרגיש לא אמיתי לאלה אשר, כמו המאסטרים הקודמים שלהם האנונאקי, חשבו רק על ניצחונות ונעשו זרים למפלה. עכשיו, הם צריכים להיכנע ובאמת להתמודד בעובדה שכוחם מחליק מאחיזתם. המשגיחים של הממשל החדש שלכם מתכוונים שיציאתם תתוכנן כך שתעלה בקנה אחד עם ההכרה בנזק שנגרם בתחומים כה רבים על ידי שלטון היד הקשה שלהם, כמו חבלה שנגרמה בתחומים הפיננסיים, הממשלתיים והכלכליים בכדור הארץ.  המערכת המשפטית שלכם תספק את ההספד לתקופה זו בהיסטוריה שלכם. קנונית האופל עדה לתקופה חדשה, בה כל אחד מכם רוכש מחדש את החופש והריבונות האישית שהיא זכותכם הטבעית. בזמן זה, אתם גם תפגשו את  המשפחות הרוחניות ומשפחות החלל שלכם וייוולד עידן של שמחה ושפע עבור האנושות!

לעיתים קרובות דברנו על מה שהממשל החדש עומד לספק לכם. עבורנו, החלק המהנה ביותר הוא כמובן סיומו של הטיוח אשר מנע מאיתנו במשך זמן רב, תקשורת פנים מול פנים עם כל אחד מכם. המטרה העיקרית של נוכחותנו כאן היא להיות החונכים שלכם בשעה שאתם חוזרים לתודעה מלאה וזה יתחיל באופן רשמי כאשר יתרחשו הנחיתות המסיביות. פעילות הקשר הראשוני לגאיה היתה, מההתחלה, משימה של חזרה הביתה. לפני כ-900,000 שנים, אבותיכם הקדמונים הגיעו לכדור הארץ להתיישב באדמה שהיה ידועה כלמוריה (Lemuria). חלק מתהווה זה של ההסכם בין גאיה והאנושות ומשימה מקודשת זו היה צריך להיות מוכר ומכובד על ידיכם. אנו נספק אב-טיפוס אשר יכול לסייע לכם לבצע משימה אלוהית זו. האגרטנס יסייעו לכם בביצוע משימה זו בהצלחה. בהתייחס לאומת-כוכב שלכם, השמיים יתירו לאלוהים להחזיר את מערכת השמש שלכם למצבה המקורי כך  שהיא יכולה להיות מוכנה לשמש עבורכם כבסיס הבית. אומת-כוכב שלכם היא בעלת גורל מפואר מאוד!

חברות באומת-כוכב זו תורחב לכם בנועם על ידי האגרטנס והפרוטוקולים לכך יוסברו על ידי המועצה העיקרית של האגרטנס. אתם תתקבלו בברכה לכדור הארץ הפנימי ותוכלו לבחון את ההיסטוריה הארוכה שנמנעה מכם על ידי העומסים הקודמים שלכם. המאסטרים הנעלים מוכנים ללמד סדרת שיעורים מיוחדת אשר תסייע לכם להסיט את המסך של האמנזיה שנכפתה. עומד להתרחש כה הרבה אשר יביא אתכם לנקודה בה אתם יכולים לחזר למצב התודעה הטבעי של האנושות. ברגע שאתם בתודעה מלאה, אתם יכולים להכין את מערכת השמש כולה לתפקידה העתידי כמיקום מרכזי לוועידות אשר יתכננו את התפקידים החדשה של הילדים הקדומים של אנצ'רה (Anchara) ומקום בו הגלקסיות יוזמנו לאיחוד מסיבי כדי להפיץ אור על פני חלק זה של פיזיות. באור הגורל הנפלא הזה, אנו שמחים במה שעכשיו מתרחש כאן. דעו, שסדרת אירועים לא רגילים מלאי חסד יגבירו את כוחו של האור ויתירו לתוכנית האלוהית לגלות את הסדר המדהים שלה מסביבנו.

הזמנים הבאים הינם זמנים סופיים עבור המציאות הישנה שלכם. חברתכם עומדת להיות מותמרת לתוך החברה הגלקטית. זה יושג על ידי סימטריה נהדרת אשר עכשיו מתגלה סביב עולמכם. באמצעות סדרה מדהימה של חיבורים הדדיים, רשת עצומה שנוצרה, במידה רבה אינה ידועה למרביתכם. כשזה ממשיך לשגשג ולהתפשט, אנו עושים כל מה שביכולתנו לתת חסות לרכיבים מפוזרים אלה ולחבר אותם אחד לשני. לא עובר יום מבלי שחלק מסוים של רשת זו מתגלה ומתחבר למערכת המרכזית של האינטרנט ההולך ומתרחב. כמו ילדים החוקרים עולם חדש ומבריק, אין גבולות להרחבה זו. הקיבולת והטווח שלה מואצים, וזה מעיד שאכן מציאותכם החדשה היא בלתי נמנעת. לרשת עממית זו יש חיים משלה ולא ניתן לעצור אותה. היא עומדת לפגוש את המבנים החדשים שבעלות הברית שלנו בונות והתבשיל הבא יביא את הכול לרמה אחרת. זה יהיה השלב בו מהפיכה שקטה זו תיהפך לידועה. ניתן ביטוי לתקופה חדשה לאנושות מול עיניכם!

נסמטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים במצב של שמחה רבה מבורכת! ממלכה זו, אשר השגחנו עליה, מוכנה לסדרה של מחוות גדולות אשר ידחפו את האופל מכיסאם הבעייתי. אלה אשר, ביהירות ובתאוות בצע, שלטו על אדמה זו עומדים להיות משוללי כוח, כשכוח חדש עולה על כיסאם הקודם. כוח האור מביא שפע, שלום וחופש לכולם. אנו נמצאים במצב של חגיגה כשאנו ממתינים להודעות אשר יכריזו בפומבי בפירוט על השחרור הזה. זה יהיה זמן של שמחה גדולה כשכל החוב הפיננסי יימחק ויופסקו כל המסים על ההכנסה. תוכניות שפע שונות אשר יחלקו עושר גדול לכול, ילוו את המטבע המגובה במטבע קשה. זוועות העבר יימוגו, ויוחלפו על ידי הצווים האלוהיים המתירים לכולם ללמוד על מקורותיהם וההיסטוריה האמיתית שלהם. זוהי משימתנו ליידע אתכם על כך, כמו גם על הרבה דברים אחרים.

אנו מגיעים באהבה פשוטה וקורנת אשר מחלחלת בכל אירוע מבורך ואשר תקבע את הטון להיפרד מאמונות כוזבות אלה אשר החביאו מכם את נוכחותם של משפחת האגרטן שלנו.  בתוך גופה של גאיה יש עולם קסום של המימד החמישי אשר הגן וטיפח אותנו מפעילותם המזעזעת של האופל. אתם תלמדו בקרוב על יחסים אלה שלכם אשר נשאו על כתפיהם את הנטל כדי לשמור על האור בפרצופם של השקרים, העיוותים והאלימות של האופל. הגבורה האמיצה של משפחתכם בכדור הארץ הפנימי תתוגמל באמצעות החסד האלוהי אשר יבטיח לנו את הניצחון המיוחל ביותר הזה. ביחד, אנו נייסד ממלכה חדשה אשר תאשר את ההגדרה העצמית המקודשת של כל יחיד. זה יאפשר לגאיה להתחיל תצורה מחדש אשר תאחד את העצמי הפנימי והחיצוני שלה שעכשיו הינם נפרדים.

אירועים מקודשים אלה מאפשרים לאור לרכוש מחדש שליטה על הפלנטה הכי יקרה שלכם ומערכת השמש המלכותית הזו! אנו מביטים על מה שעומד להתרחש במימוש המלא של ההיקף העצום שלה. במשך 13 אלפי שנה, אתם סבלתם כשהאופל שדד את עולמכם. ההתעלות המגיעה תתגמל את האנושות על כדור הארץ על כל מה שסבלתם. למטה באמצעות מצעד ארוך של דורות, חייכם  צומצמו לנתיב של סבל ומאבק אינסופי, המסתיימים במוות הבלתי נמנע. פחדים אלה הטרידו אתכם: עכשיו, הם עומדים להיעלם! רגע חסד אחד ישחרר אתכם מצרות אלה וידחוף אתכם לסף של תודעה מלאה. השמיים האיצו את השינויים הפיזיים הנדרשים לפני שאתם יכולים להשלים תהליכים מורכבים אלה בחדר האור האישי שלכם. אתם נמצאים על סף תקופה חדשה חסרת תקדים!

היום, המשכנו את הדיונים השבועיים שלנו. אנו יידענו אתכם על האירועים הקורים מסביב לעולמכם. הזמן מתקרב להתמרה מאוד עמוקה. במציאות החדשה הזו, אתם תידחפו לתוך תודעה חדשה אשר תכין אתכם לפגישה עם המשפחות הרוחניות ומשפחות החלל ומשפחות כדור הארץ הפנימי שלכם. במצב זה של תודעה מלאה, אתם עומדים לבצע גורל מאוד מבטיח! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge