Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 3, 2012

July 3, 2012 Thrive

 12 מסר של Sheldan Nidle, מיום 3 ביולי 2012

13 כלב, 3 (16 ביולי - 4 באוגוסט) Kumku , 8 יד

נשמות אהובות שלי! הזמן לשינויים חל על כולנו. אלוהים נע על פני כדור הארץ וציווה כי הגיע הזמן לשחרור ולחופש. לכן אנו מחויבים במילת כבוד להגיע לכדור הארץ ולעמוד בפני אלה המתמידים, אשר בחיפזון וביהירות מוחלטת, שכחו שהם רק שליטים זמניים בעולם המרשים ביותר הזה. בואנו מיועד להבהיר להם נקודות אלה ולסלול את הדרך לעידן חדש עבור האנושות על פני כדור הארץ. כמעט לפני 13 אלפי שנה, אתם התחלתם ליפול לתוך עולם לא נוח של תודעה מוגבלת. זהו עולם בו נעשה יחסית קל עבור השליטים החדשים שלכם ועוזריהם המאומנים לשלוט ולהפעיל אתכם. זמן זה עתה מגיע במהירות לסיום אלוהי. כבר החלו פעולות להכריח את אלה ששלטו כה הרבה זמן באדמה זו מבלי להיענש עם חשש לשחרר את המושכות. צוותי הקשר שלנו והשותפים הרבים הקדושים שלהם עובדים קשה כדי להשלים את התוכניות אשר ישיבו לתחיה את עולמכם - עולם שבו תצאו לחופשי, ומקום בו, באמצעות מטרה מקודשת, אתם יכולים להשלים את המסע שלכם לתודעה מלאה.

אנו מגיעים עכשיו לסיים תהליך אשר יעזור לבני הברית שלנו בכדור הארץ לגרש משטרים שונים שכרגע נשלטים על ידי קבוצת קושרי האופל. זה יאפשר סוג חדש של ממשל שיוקם אשר, יחד עם מערכת פיננסית חדשה, יספק עידן של שפע. בנוסף, הממשל החדש יערוך הכרות ויישם טכנולוגיות המבוססות על כדור הארץ, שעכשיו הן חבויות, אשר אנו בסופו של דבר נשלב עם אלה שלנו על מנת לתת לכם תקופה של שלום, שגשוג ושיתוף-פעולה בינלאומי חסר תקדים. אנו באים כדי להציג לכם שפע של ידע אשר ישחרר אתכם מהשקרים הטפשיים וההטעיות של אלה שיהיו בקרוב שליטים שיושלכו על ידכם. קבוצת קושרים זו הינה השריד האחרון של הקבוצות ששלטו עליכם כה באכזריות, והם עכשיו ייחשפו למה שבאמת הינם! הקבוצה היהירה ובעלת הכוונות החולניות תכננה לרוקן אתכם עוד יותר מהמתנה האלוהית של אלוהים של תודעה מלאה ולהשאיר אתכם בשעבוד קבוע. בשעה שאנו מדברים נגרם קצר חשמלי לתוכניות נבזות אלה ואף פעם לא יגיעו לידי מימוש!

המשימה שלנו קשורה בסופו של דבר לחוזה הראשון. באנו מרחוק על מנת להוציא לפועל את הצווים האלוהיים של לורד סוראה (Lord Surea) ולהביא נחמה מקודשת לכם מהספירות הגבוהות ביותר של השמיים. השרפים הגדולים מ-AEON ברכו אתכם ואותנו עם חסד אלוהי אשר יביא עידן חדש על פני כדור הארץ. תקופה חדשה זו תביא להתחלתה של המציאות במימד החמישי ותקופה של תודעה מלאה עבור גאיה ועבור אנשיה הרבים. לפני זמן רב, אנו מהפדרציה הגלקטית יישבנו פלנטה זו והבאנו את מה שאתם בעיקר קוראים את למוריה (Lemuria). באדמה קסומה זו אנו שגשגנו, על ומתחת לפני השטח. התרבות הגבוהה הזו הגנה על התמצית המקודשת של אמא כדור הארץ והמערכת האקולוגית המאד מגוונת שלה. לאחר מכן, קבוצה של אטלנטינס Atlanteans) ) הושפעו מאלמנטים של האופל להזיז כמה מכם לתוך מצב של עבדות זמנית. אירועים שקרו בעקבות זאת העמידו נציגות קטנה של בני אנוש בסכנה גדולה. השמיים התערבו והוציאו צו שקבוצה קטנה זו צריכה לעבור דרך תקופה של תודעה מוגבלת.

אודיסיאה זו יועדה להיות המפתח להעברת שלום קבוע לגלקסיה זו. נראה כי הרצף של האופל של אנצ'רה (Anchara) יצר מספר רב של אימפריות גלקטיות, שאוכלסו עם ישויות אשר דחו את גוף האור הנדרש לצורך חזרה ברצון אל האור. תוכנית השמיים הייתה להשתמש בעתיד, באהבה האינסופית של בני אנוש בכדור הארץ ובחוכמה הנרכשת של האופל להעביר את הציביליזציות חזרה לתוך האור. תקופה זו הינה עכשיו. זה הרגע עבורכם להגשים את משימתכם האלוהית, וזהו תפקידינו הקדוש להכין אתכם לשירות הכביר. לשם כך, אנו משתמשים בכוחות וביכולות שלנו להבטיח עולם חדש עבורכם. כאן, אתם עומדים לפגוש את אבותיכם הלמוריאנים ובאגרטה Agartha להתמיר, להתרחץ באהבה ובאור לתוך ישויות תודעתיות במלואן. במצב המקורי שלכם, אתם יכולים לפגוש את הלקוחות החדשים שלכם ובאהבה להביא להם מתנה היקרה ביותר : גוף אור מתפקד במלואו! שרות אלוהי זה מענג את השמיים ומביא את הגלקסיה כולה לתוך אחדות ענקית שהינה האור האמיתי של השמיים.

נאמסטה! אנחנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו באנו לפניכם היום עם מידע כלשהו על מה שקורה מסביבכם. כיום, רבים מאוד, אשר התבוננו בשקט על תאוות הבצע והשחיתות העצומה של אנשי האופל, מכינים את הכמויות העצומות של ראיות עבור המשפטים שלהם. כמו כן, נעשה שימוש באיסוף המידע לעקוב ולהבטיח את המסה של זהב ואגרות חוב הקשורות שקבוצת הקושרים תפסה בצורה לא חוקית או הנפיקה. קרנות אלה הם עכשיו בבעלותנו, וקבוצות השותפים השונים שלנו מוסיפים רבים ממכשירים אלה לכספים ההולכים וגדלים אשר יחולקו בקרוב לאלה אשר הינם המקבלים הראשוניים של קרנות השפע. פעולה זו לוקחת יותר זמן בשל שתי סיבות. האחת, אנו צריכים לגבות, בחשאי, את הסכומים העצומים של כסף שנגנבו על ידי האופל. שנית, היינו צריכים לעבד ולהתאים את הראיות באיזו דרך האופל, באמצעות יהירותו, הצליח להרוס את הבסיס של כוחותיו!

רבדי השליטה שבעזרתם קבוצת הקושרים שלטה עליכם מתפוררים במהירות וכאשר רבדים אלה מאבדים את יעילותם, ההיקף הלא יאומן של תאוות הבצע ואי-חוקיות של המוסדות שלהם מתחילים להיחשף. השמיים ברכו אותנו בכלי מדהים אשר מאפשר לנו לפקח על נוכלים אלה, ובהקשר זה נציין כי אלה אשר מאוד רוצים לשעבד את האנושות הם למעשה קבוצה של לא מוכשרים! הטעויות הפרוצדורליות הרבות והחריגה הלא מוצדקת של סמכותם הביאה בברור את המצב הקשה הנוכחי, וכמות עצומה של חובות לא חוקיים הינם תוצאה ישירה תאוות בצע בלתי מרוסנת זו. בכך, השמיים ספקו אמצעים מאוד יעילים עבורנו להכניעם, והתוספת של כדור הארץ הפנימי ובני דודנו בחלל אטמה את העסקה עבור האנושות! אנו מאוד מודים על כך, ומברכים עמוקות את כולם בשמיים עבור מתנותיו הנהדרות והשחרור שלנו מהאופל.

ההליכים שיצאו עכשיו לדרך הם בשלב הסופי שלהם וניתן לנו ה"אור ירוק". הסתכלו על כך כשיגור של טיסת מאוישת לחלל מקייפ קנוורל (Cape Canaveral) המקום בו הכול נמצא בספירה לאחור הסופית. סדרת רצפים רבים צריכה להסתיים, ובדרך עשויים להתרחש כמה עיכובים. עם זאת, הכול מוכן להמראה ברגע שסדרת הרצפים הסופית המסובכת הזו מופעלת. כאן אנו נמצאים עכשיו. אנו דורשים יושרה ואמון, ולכן אנו מבקשים מכם להשתמש באנרגיות העצומות החיוביות שלכם להבטיח ש"נחיתה" זו תתנהל כמתוכנן. הכוונה הקולקטיבית שלנו ממוקדת כולה על כך. קבוצות רבות של הפדרציה הגלקטית והצוות השותף שלנו עובדים בהתמדה להשלים זאת בזמן. אנו לחלוטין מאמינים שאירועים אלוהיים יקרו בקרוב מה שייצור מציאות של שלום, שפע ומעל לכול, חופש!

היום, סקרנו את מה שמתרחש בעולמכם. דברים שהינם בדרך יבטיחו בקרוב את הסיום של קבוצת קושרי האופל ושותפיהם הרבים. אתם מאוד קרובים להיות עדים לאירוע נפלא: החזרה של האור לפלנטה כדור הארץ! עם זה, אתם תסיימו במהירות את המסע הקצר שלכם חזרה לתודעה מלאה. דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של האלוהים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!
 

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Giliן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge