Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - September 18, 2012

Sheldan Nidle - September 18, 2012                                      Thrive

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 18 בספטמבר 2012

 

 

11 מגשר העולמות, 14 Zip, 9 אדם

 

נשמות אהובות שלי! חזרנו! עולמכם ממשיך להילכד בעימות בין קבוצת קושרי האופל לבין כוחותינו הארציים. אנו משתמשים במשאבינו כדי למנוע מקבוצת הקושרים להתקרב, אולם בכל זאת הם מתעקשים להתמיד במספר מסלולים אשר מטרתם לערער את המאמצים של בעלי בריתנו או לגרום מלחמה נוספת בקנה מידה גדול. לדוגמה, הם המשיכו להדליק את המזרח התיכון ויצרו מצבים שהיו יכולים להוביל לפעולות גומלין דיפלומטיות חמורות. בליבת העניין עומדת ממשלת ארצות הברית וה"חברים" המיוחדים המעוניינים שלה. שלחנו אנשי קשר דיפלומטים למזרח התיכון אשר כנסו סדרת פגישות עם ממשלת ארצות הברית כדי להדגיש  את מדיניותנו נגד מלחמה. ברוח דומה, אנו חותמים את פגישותינו עם המעצמות האזוריות  במזרח התיכון ואלה יקבעו מדיניות בסיסית לפתרון המשבר בסוריה. בכוונתנו להתחיל לפתור מצב זה על ידי כך שאנו ממיינים את הבעיות הנוכחיות ואנו גם מפקחים על הקשיים באיראן. נקבע כי ממשל חדש עומד להתחיל בקרוב, אנו מבקשים לבסס את הפרמטרים לעידן חדש של שלום.

שלום הופך להיות הבסיס למערכת הפיננסית החדשה וכן עבור מתן גילוי. מטרת הגעתנו הרשמית היא להיות מסוגלים לפעול הדדית באופן גלוי עם הממשלות שלכם ואיתכם. סדרה של הודעות יעדכנו אתכם לגבי ההכרח במהפך מעולם הנשלט על ידי קבוצת קושרי האופל לעולם שחופשי מנטל המוביל למלחמה, לשנאה, לפילוג ולכלכלה המבוססת על חוב ומחסור. אתם עומדים להיכנס לתקופת מעבר שבה תתחילו לקבל את האמיתות הבסיסיות של ההיסטוריה שלכם, המקורות שלכם, ועתידכם הנפלא בתודעה מלאה. אנו באים כסוכני הרקיע העליון של התמרה זו. הקשר הראשוני שלנו אתכם יזיז אתכם לתוך נתיב אשר יכול פשוטו כמשמעו יגרום למטמורפוזה שלכם לתוך תודעה מלאה. לשם כך, אנו צריכים לבוא ביחד עם שכניכם האגרטן כדי לתכנן דרך להשגת מטרתנו הנשגבות. פרושו של דבר שתחילה אנו צריכים לפעול כשחקנים ראשיים מאחורי הקלעים, ולאחר מכן כשותפים פתוחים אתכם בעיצוב מחדש מסיבי של חברתכם הגלובלית.

פעילויות שונות אלה מהוות רק חצי ממה שאנו צריכים לעשות כאן. חלק אחר מכין אתכם במלואו לאינטגרציה שלכם לתוך הפדרציה הגלקטית של אור. כיום, האגרטן הם הנציגים היחידים של מערכת השמש במועצת הפדרציה הראשית שלנו - תפקיד שהחזיקו בו מאז שמערכת השמש נוספה לחברות שלנו לפני כ-50,000 שנים. עלייתה של אטלנטיס וההרס בעקבות כך העיבו על מהותה של חברות זו. מה שעומד להתרחש הוא האיחוד המחודש של האנשים על פני השטח שלכם ובפלנטת הארץ הפנימית, וזה יאפשר למערכת השמש שלכם לחזור למצב הקדמוני הקודם שלה וכן את יצירת המכשיר לחזרת כוכב-אומה שלכם לתפארתו הקודמת. לבניה מחדש זו של כוכב-אומה ישנם סדרה מיוחדת של משימות  שהוקצו לה על ידי הרקיע העליון. אתם, כאנשים, יש לכם את היכולת "לנעול" שלום גלקטי ולספק מקום יפה לכנסים המתמשכים שלנו עם השכנים הבין-גלקטיים הרבים שלנו. רבים מחברינו הרחוקים נסעו מגלקסיות אחרות על מנת להיות עדים לחזרתכם לתודעה מלאה.

זה מאוד יוצא דופן מה שאתם עושים. התבוננו בכם גדלים במהירות במודעות ובכוח במשך שני העשורים האחרונים. אין זה עניין פשוט להתגבר על כוח ששלט עליכם ללא רחם מזה זמן רב. אנו מצדיעים לאומץ ולנחישות שלכם ועכשיו חוכמתכם הנצברת מסרה אתכם עד לנקודה של הצלחה גדולה! זה עכשיו תורנו להשתמש במומחיותינו ובטכנולוגיה שלנו כדי להשלים את מה שאתם כה קרוב הגשמתם בעצמכם. הרקיע העליון מבין בברור כמה יהירים וטיפשים המאסטרים שלכם, קבוצת קושרי האופל, באמת הם כך. היה צורך בכבוד שהורווח בעקשנות ובעליונות טכנולוגית מוכחת כדי להשפיע על העקשנים, ואנו צריכים להשתמש בנכסים אלה בשפע בעת הצורך. בני בריתנו בפלנטת הארץ סומכים עלינו במלואם עכשיו שנסיים את מה שהם התחילו באומץ. אנו מתכוונים להשתמש במספר טכניקות כדי להכריח את כניעתה הרשמית של קבוצת קושרי האופל. הגיע הזמן האלוהי להזיז  את פני השטח של העולם דרך שלב המעבר שלו לכיוון עולם של שלום, אהבה ושפע.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם ובאנו עם חדשות טובות נוספות! התוכניות לדחוף את המערכת הפיננסית החדשה מתקדמות גלובלית. שותפינו מוכנים להרחיב את הדרך שבה מרכיבי מערכת חדשה זו מוצגים בגלוי לכם. תוכניות אלה מערבות הקמת מערכת של שפע ומחילת חוב. אנו הודענו בחשאיות לממשלות רבות שנלחצות עכשיו על ידי המוסדות הבנקאיים של עולמכם, להיות סבלניים ולא להיכנע לכפייה הגוברת הנובעת מקבוצת קושרי האופל. טקטיקות אלימות אלה יפסיקו בקרוב כאשר מערכת של מטבע קשיח חדש מתגלה.  בנוסף, שמנו בצד כמה משאבי מטבע כדי להתמיר את חובותיכם לתוך שפע. זה חיוני שתוכרז N.E.S.A.R.A.[1] באמריקה ותיושם גלובלית. אנו הדרכנו את אלה  אשר עומדים להיות המפקחים הממשלתיים לבצע את הנחיותיה השונות.

אלה שאחראים על המחסנים הגלובליים של מתכות יקרות מכינים את התוכניות אשר יגבו את המערכת הפיננסית החדשה. מערכת זו מבוססת על מספר מטבעות אזוריים אשר ישרתו כ"אמצעי מטבע עיקריים". כשהם יופצו, מטבעות עיקריים אלה יהפכו למכשירים מייצבים אשר יבטיחו את הסוף לאינפלציה המסיבית אשר מאפיינת את המערכת הנוכחית שלכם ואשר הציקה לחברות שלכם מזה זמן רב.  זכרו שמערכת הפיננסית זו שמגיעה מתכוונת להיות חוליה מקשרת לצורך מעבר לחברה שאינה מבוססת על כסף ((moneyless ולעלייתו של שפע קבוע ובל-ימחה, כשמשפחת החלל שלנו תספק לנו את הטכנולוגיה להאכיל, להלביש ולשכן את כול האוכלוסייה הפלנטרית. הכוונה היא לעבור מהמצב הנוכחי של רצון גס לשפע רוחני ופיזי אמיתי, כיוון שזהו צעד חשוב במסעכם הרוחני.

המבורכים שלנו ברקיע העליון גם מקימים את הבמה הגלובלית לסדרת הודעות שתינתן ברגע שיקום ממשל חדש. הרקיע העליון מבקש שכל אחד יהיה במצב של שמחה ושלום עם הנסיבות החדשות שעומדות להיחשף בעולמכם כיוון שלהתמרות עמוקות אלה יהיה פוטנציאל של הלם לרבים. ברוח זו, הוצע כי סדרת אירועים יקדימו את העידן החדש הזה עבור האנושות; הוסכם על כך  ולכן נערך קטלוג של אירועים אלה.  אנו גם ייעצנו לשותפינו לבצע את השינויים באופן עדין וספציפי. תרחיש זה עכשיו נכנס לביצוע ואנו מצפים שבקרוב הודעות אלה יהפכו ידועות בהיקף נרחב לכם.

היום, נתנו לכם פרטים נוספים לגבי מה עומד להתפרץ מול עיניכם. אנו כולנו מחויבים לקשר הראשוני ולאותם אירועים שיקדימו אותו. הסיום של השנה הגרגוריאנית הזו הוא רק ההתחלה של אירועים שיביאו אתכם לתודעה מלאה. הזמן עבור המציאות החדשה שלכם הגיע! דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של הרקיע העליון היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!


Website: Planetary Activation Organization  

Translation: Gili Weizman

[1]  הערת המתרגמת – מתוך ויקיפדיה- N.E.S.A.R.A הינם ראשי תיבות של ההצעה של

National Economic Security and Recovery Act    , סדרה של רפורמות כלכליות שהוצעו במהלך שנת 1990 על  ידי  Harvey Francis Barnard , אשר כללו החלפת מס הכנסה במס מכירות, ביטול חישוב ריבית דריבית על הלוואות מובטחות וחזרה למטבע הצמוד למתכות יקרות ( לדוגמה זהב וכסף) אשר תוצאתו הינה 0% אינפלציה וכלכלה יציבה יותר.  ההצעות לא הוצגו בפני הקונגרס.

 


< previous message | next message >ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge