Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - March 15, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 15 במרץ 2016

11 שמש, 13 נקר, 12 יד

Selamat Jalwa! ההתקדמות לכיוון הצלחה גלובלית גדולה נעה קדימה! למרות סדרת התאמות נוהליות בשבוע שעבר, תנועת הקרנות הדרושה, המשיכה. נכון לעכשיו, אגרות החוב ההיסטוריות המיוחדות עברו ומטופלות. העולם מוכן למטבע חדש שהוא מחושב בצורה הוגנת יותר ומייצג באמת את השווי האמיתי של כלכלתה של כל אומה. בנוסף לכך, ישנה תנועה סופית ברחבי העולם של זהב לתוך פיקדונות מובטחים אשר גורמים לכך שמטבע של כל אומה יהיה מגובה בזהב. הפעילות נעצרה איכשהו כשנהלי בטיחות רבים היו צריכים להתקדם ורכוש הזהב הובטח. המשפחות העתיקות והמלכותיות דרשו שפעילויות מיוחדות יוסכמו לפני שהן מבוצעות כפי שהונחה. דברים אלה נעשים כעת ואמצעי תזמון מיוחדים נמצאים בתוקף. המשמעות היא שהאספקות נמצאות בתהליך ובקרוב הקרנות יהיו בחשבונות של אלה אשר זומנו קודם לכן כדי לקבל כספים אלה בתחילתם של פרויקטים הומניטאריים שונים. כאשר זה מושג, מספר משאבים אחרים גם ייכנסו למשחק. מימונים אלה עומדים להיות המבשרים של ממשל חדש ועם זה נגלה לעין סופו של הטיוח של חוצנים במשך עשורים ארוכים.

כשאירועים אלה נעים קדימה, המעצרים ההמוניים של בנקאים וחבריהם הפוליטיקאים מואצים במידה רבה. עלייתה של NESARA באמריקה עומדת להיות בקרוב אות לצמיחה של ממשל דומה באירופה, אסיה ובכל אמריקה. זה עומד להיות מה שאנו מכנים "GESARA". במילים אחרות, ממשל חדש מתפשט ברחבי עולם זה. לכן ה-.R.C.G עומד להיות בהיקפו ברחבי העולם, ובנוסף לכך, עומד להיות השינוי הרדיאלי בבנקאות כדי ליצור מערכת פיננסית חדשה. מערכת זו עומדת לעודד את הסוף לשעבוד החוב ולהתחלתו של שפע גלובלי גדל. בנוסף עומדים להיות שיעוריהם של המאסטרים הנעלים בשעה בה הקשר הנוכחי שלנו עם האנושות על פני השטח עומד לגבור. אתם גדלים בתודעה והופכים מודעים יותר לאופן בו עולם חדש זה עומד לתפקד באופן רשמי. יש לכם תפקיד חשוב מאוד לשחקו לצורך הצלחתו. זה חיוני שאתם תשתמשו בזמן הגדל כדי להפוך לכלב שמירה עיקרי של מה שמתרחש מסביבכם. זה שיתוף פעולה שלכם ברחבי העולם שעומד להיות גורם משמעותי באופן בו עולם חדש זה פועל. מציאות זו פועלת באופן הדדי מאוד ושבירה בצורה יוצאת מן הכלל. עולם זה צריך את סיועכם המלא.

תודעה משתנה זו היא כמובן עבודתם של השמיים ושומריכם המלאכים. האנושות לא יכולה להתקיים באותה מציאות שהיא חייתה בקלות בתחילתה של המאה העשרים. העולם אינו יותר עולם שעבד כה במומחיות באמצעות האנונאקי ומועצותיהם הגדולות. גם העוזרים מוצאים את עצמם מאבדים את אחזקת כוחם ועושרם. הברית של אנצ'רה שינתה ברגע את הנוף של חלקכם בגלקסיה זו. כדור הארץ והשמש שלו הוכנו לגורל חדש ורבים שנהנו מכוח רב עומדים להיות מוסרים ממה שהם חשבו היתה עמדה בלתי מנוצחת. העשור האחרון הזה ראה את עלייתם של סדרות של קבוצות מוארות שונות שנמצאות על סף של הצלחה גדולה. הצלחה זו עומדת לשים כל אחד מכם על סף תהום מאוד של מציאות חדשה. מציאות זו עומדת להרשות לכם לפגוש את אבותיכם מחוץ לעולם שלכם ולהשלים סוף סוף את המרד שהתחיל לפני 13 אלף שנה במהלך ימיה האחרונים של אטלנטיס. מרד זה יועד להחזיר אתכם למעמד המכובד של מלאך פיזי.

בחנו מאבק ארוך זה כעדות הוגנת של השמיים. לכן, שמרנו על האינטראקציה אתכם למינימום מומלץ. אתם מתוחכמים מאוד ולמדתם מהי הדרך הטובה ביותר לציית ומתי להתנגד למאסטרים שנרכשו. בסופו של דבר, כתוצאה מהתנגדות נשלטת זו, הופיעה קבוצה של אנשים חכמים אותם אתם מכנים "המאסטרים הנעלים" שלכם. השמיים נתנו חסות לקבוצה נבחרת זו של נשמות כדי שיטפלו וייעצו לאנושות. למדנו הרבה עליכם מהם. חוכמתם עצומה והפכה לספר המשחק עבור פעולותינו לטובתכם. מקודשים אלה אוהבים אתכם עמוקות. החן והרחמים שלהם לא יודעים גבולות. הם ספרו לנו איך קבוצות מקודשות סודיות שהוסמכו על ידי האור מכינות עולם זה למציאותו החדשה. אסטרטגיות אלוהיות אלה עומדות להביא אתכם למאוד קצה של ההתמרה. השלבים האחרונים עומדים להיות מנוהלים על ידי שותפות משותפת בין האגרטנס, המאסטרים הנעלים ואנחנו. לסוף זה, מערכת ענקית של תאי אור קריסטלי נבנו בכל אגרטה. סדרות של דברים מדהימים מאד לכם נמצאים על סף ההתרחשות!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! לפני זמן רב, האנושות צומצמה בפתאומיות לתודעה מוגבלת על ידי קבוצה של האטלנטיים האפלים והשפלים. כאשר אטלנטיס שקעה, האנושות נותרה לרחמיהם של אבותיהם הקדמונים, האנונאקי. בהיותם קבוצה מורדת למדי, האנושות "אבדה" מספר עידני זהב וסבלה תקופה ארוכה של רדיפות. אנו המאסטרים הצטרפו אליכם כמשתפים בתהליך משונה זה. השמיים, אשר אוהבים עמוקות אתכם, בראו אותנו לאורך זמן כדי לפקח ולהגן עליכם במהלך תקופה באמת אפלה עבור האנושות. לכן, משימותינו העיקריות מההתחלה היו להגן עליכם, לספק רחמים כשנדרש ולעקב באופן צמוד אחר צווי השמיים מלאי החסד. תפקיד אלוהי זה מוביל אותנו עכשיו לנקודה מקודשת בה יינתן ביטוי לצוויהם הגדולים של השמיים. אלה עומדים להתיר לכם את השפעתם של שינויים שהינם הכרחיים מאוד למציאות זו. למעשה, קיימת השפעה לסדרות של תודעה גדולה ושינויים במציאות. פעולה זו משנה עולם זה עבור הטוב יותר.

משימתנו הנוכחית היא להכין אתכם להיבטים הסופיים של תהליך ההתעלות. נכון לעכשיו, אתם סיימתם מעל מחצית ממה שנדרש. עקב האצות שונות שנעשו בשנה שעברה על ידי השמיים, החודשים הבאים מבטיחים כי תהיה עליה גדולה ב"תסמיני ההתעלות" ביניכם. הסימנים המרוכזים ביותר עומדים להיות בראשכם, צווארכם ובחזה העליון. דברים אלה נעשים כדי להעביר למעלה את תודעתכם בכמה דרגות ענקיות. מערכת העצבים של הלב צריכה להיות מוכנה לשינויים שלו שעומדים להגיע בשעה שאתם נמצאים בתא הקריסטלי. המוח צריך סדרת התאמות לא רק להכניס צ'קרות חדשות אלא להגדיל גם את התקשורת הפתוחה עם לבכם שהותאם מאוד. תיקונים אלה יכולים לפעמים להיות די כואבים. כולנו מוכנים לסייע ולייעץ לכם בעניינים אלה. זמן של שינוי נהדר לפניכם! הושענא! הושענא!

כפי שצוין, שינויים אלה הם חלק מאירועים רבים אלה שנדרשים על ידי השמיים. אתם מוחזרים למצב רב חסד של הווייה. כל מאסטר היה צריך להשלים מספר פעולות מיוחדות במשך מחזורי חיים רבים לפני שהשמיים ספקו לנו את טקס ההתעלות. זו היא התעלות המונית, מה שהינו די נדיר והיא מגיעה לאחר תקופה ארוכה של התעללויות ועונשים מהאופל ובעלי בריתו האנונאקי. זוועות אלה נהפכות כעת. מה שדרוש בנוסף היא השתתפותכם בפעולות אלה של רחמים וחסד. ברגע שזה נעשה, אתם עומד להתעלות בשמחה באמצעות תאים קריסטליים מיוחדים. כאשר זה מושג, אתם עומדים להתחמם באור שאתם יכולים בקושי לדמיין! משימתנו האלוהית היא לבחון בזהירות אתכם ובמיוחד לברך כל אחד מכם. אל תהססו! השמיים הכינו מציאות חדשה עבור הכול וילדי ילדיכם שישכנו בה. ממלכה זו (כוכב אומות) של כדור הארץ החדש היא גמולכם עבור מה שמכאובים והכאבים המגיעים מביאים לכם. הללויה! הללויה!

היום, אנו נמצאים קרוב לנקודה מיוחדת במצעד גדול זה משעבוד לחופש! תנועה זו מסמלת כי אתם נמצאים סוף סוף בזמן נהדר של מעבר משמעותי. דעו זאת והישארו חיוביים ומוכנים להעביר שמחה פנימית גוברת זו לתוך אחרים שאתם פוגשים מדי יום! מציאות זו היא באמת משתנה והופכת לפנס של אור אלוהי שהתגלם רשמית! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge