Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - January 5, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 5 בינואר 2016

6 כלב, 3 התחלה אינסופית, 12 יד

Selamat Balik! הבה נתחיל עם שנה גרגוריאנית חדשה מאושרת לכולם! הפעולות המסיביות שנותנות לכם את ברכותיכם השונות נדחו במידת מה בשל תקופת החגים. עיכוב מתוכנן זה עכשיו עבר. משלוחים צפויים להתחיל במהלך השבוע הקרוב. עיכוב זה הורגש באופן נאות גם על ידי משפחות המלכות וגם על ידי מספר המשפחות העתיקות. סדרות של בדיקות ביטחוניות של הרגע האחרון הושלמו ולוח זמנים חדש למשלוחים אושר על ידי כל הצדדים. כפי שצוין במסרינו האחרון, הפגמים במערכת זו הסתיימו. עוזרי האופל האלה, אשר עצבו את הסדרות האחרונות של העיכובים או שנעצרו או שהוסרו מעמדות סמכותם. לכן, כספים אלה, כמו גם השינוי בממשל נמצאים במסלול להיחשף לפניכם. אנשי הקשר שלנו יכלו לקצר מועדים אלה ולאפשר לכם לצפות בהיסטוריה בהתהוותה בתאריך הרבה יותר מוקדם. אנו כעת צופים בתהליך מסובך זה ורואים אם תנועות אלה מתקדמות קדימה כפי שתוכנן. בכל מקרה, הסוף של קנונית האופל נמצא כאן סוף סוף.

כשאתם עוברים לתוך תקופה חדשה זו של שלום וחירות, היו מודעים כל הזמן איך זמן זה של פלאות יכול להסתיים בקלות. זה די הכרחי עבורכם לשמור על מידה רבה של התמדה בנושאים אלה. זכרו, מתנות אלה מובילות אפילו לרמה גדולה יותר של אחריות. אנו מדרבנים אתכם להקים ועדות מיוחדות של "כלבי שמירה" ולבקש מהן ליידע היטב כל אחד לגבי מה שלמעשה מתרחש. חירות היא מתנה אלוהית הדורשת שימוש רב במשאביכם כדי לתחזקה. הנשיא האמריקאי הקודם ג'פרסון הצהיר שנדרש סוג של מהפיכה מתמדת. רמה זו של התמדה, כל עוד היא אצילית, נמצאת מחוץ למקום באינטרנט ובסביבת אמצעי התקשורת החברתיים. כמו פול רוויר (Paul Revere) החדש, אתם צריכים להיות מסוגלים לקרוא את הסימנים ולהיות מוכנים להודיע לכולם על זמן לצורך פעולה חיובית. רשתות חברתיות אלה יכולות להחליף כל צורך לאלימות. לכן, השמיעו את האזעקה והשתמשו בצורת תגובה מסיבית כדי לשמור על עולמכם שינוע קדימה לקראת הנחיתות המסיביות והתודעה המלאה. תהליך זה יכול לאפשר לכם לשמור על המשימות המשותפות על המסלול ובסנכרון עם האל.

ברגע שעזרתם להבטיח את מציאותכם החדשה, זה הכרחי עבורכם להתחיל לשפר את סביבתכם. הדבר הראשון הוא להיפטר מהסוגים השונים של זיהום אשר כרגע מכבידים על סביבתכם הגלובלית. השתמשו בטכנולוגיות אשר או שיש לכם גישה אליהן או אלה אשר בודדו בעבר ועכשיו הן זמינות לכם. השתמשו בהן לנקות את החומרים הכימיים, הרדיואקטיביים, ושאר חומרים רעילים שאתם צריכים לסלק אותם מסביבתכם. ברגע שזה נעשה, אתם יכולים לאחר מכן להוסיף לפרויקטים שנמשכים כדי לפתור את משברי המזון, המים והמגורים של האנושות. בעולם חדש זה, אתם עומדים להמשיך ולפתור את המשברים שנשארו. אם אינכם מסוגלים לפתור שאלות אלה באופן מלא, אנו מתכוונים להציג לכם טכנולוגיות שעומדות להתחיל לעשות מחדש את עולמכם לעולם באמת נעים לחיות בו. למרות זאת, זה חיוני שאתם תתחילו לעבוד בהצלחה אחד עם השני. אבותיכם הגיעו לכאן לפני כ-900,000 שנה כדי לתמוך בחיים ובדרכים של עולם מודע באופן מלא.

משימתנו המשותפת היא להכין אתכם לחזרה שנגזרה למצב קודם הדומה למלאכים. כל אחד מכם חי במציאות נהדרת זו. החונכים שלנו עומדים לספר כל מה שאתם צריכים לדעת לאחר שאתם נחשפים לידע שהאנונאקי נכשלו לתיתו לכם. למעשה, שקריהם והמניפולציה שלהם היו צריכים להיות השלבים המקדמיים כדי להפוך אתכם לגזע עבדים קבוע. השמיים התחילו את התהליך בקחתם אתכם לשלב התמרתי שהכרחי להצלחת משימתנו. בנתיב זה נמצאת עבודתם של המאסטרים הנעלים שלכם. יש להם סדרת תורות שאתם צריכים כך שהחונכים שלנו יכולים לקחת אתכם למאוד קצה של תודעה מלאה. זה המקום בו האגרטנס נכנסים. בכדור הארץ הפנימי, ישנם המתקנים החיים שעומדים לסיים את התמרתכם. מה שנשאר כפי שאמרנו קודם לכן הוא אימון בתא האור הקריסטלי המיוחד והקמתו של כוכב אומה חדש שלכם. עומד להיכנס הרבה כשאתם מגשימים את ייעודכם הנהדר!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! כפי שאתם יכולים לראות, ניתנו לנו כמה אחראויות חשובות לבצע. הגדולה ביותר מאלה היתה לספק לכם בתחילה את החסד והרחמים של השמיים. אתם שרדתם את האופל והוכחתם לכולם את מחויבותכם הגדולה לאור. חלקנו היה להיות שליחי השמיים. עשינו זאת בשמחה ובאושר בהמתיננו לזמנכם האחרון של מעבר מעולם זה של המימד השלישי. משימתנו המיידית היא להדריך את אלה אשר הפרידו והביסו בהצלחה את עוזרי האופל. משימה זו עומדת להוביל ממשל חדש, אשר יאפשר לנו לספק את התורות ההכרחיות שאתם צריכים לפני שאחינו השמימיים מגיעים. בעולם חדש זה, אתם עומדים ללמוד על מקורותיכם ויינתנו לכם אמצעים להקים עולם באמת נהדר! זה עומד להיות המבשר לעולם שעומד לראות את האיחוד של גאיה הפנימית והחיצונית. זה יאפשר לכם ליצור את כוכב אומות החדש.

אנו המאסטרים מבינים כמה לרבים מכם זה קשה להיות. אתם איכשהו קבלתם את המצב המזעזע של מוות והזדקנות. מציאות זו כביכול אפשרה לכם להיכנע לשקריהם הקודמים של האופל. עכשיו, אתם צריכים לשקם "מציאות" זו ולאמץ במהירות מציאות חדשה. משימתנו המקודשת היא להראות לכם איך מציאות שונה מעין זה באמת אפשרית. הפלאות של חזרתה של האנושות הגלקטית עומדות להשלים תהליך אלוהי זה. חונכים אלה שלכם המשלבים את התורות שלנו עומדים להראות לכם איך משימת "ברוכים הבאים הביתה" עובדת. אחת מהעובדות הראשונות שספרו לנו היתה על משימה גלקטית זו שמתקרבת. משימה אלוהית זו יחד עם שלנו היא להקל את חזרתכם לתודעה מלאה באמצעות שימוש ראשוני של העבודות הטובות ואדיבותנו. לאחר אלף שנים רבות, זה עומד סוף סוף לכלול תורה מקודשת לגבי מי אתם באמת.

זמן זה שמגיע הוא לכן זמן של השלמת מעברכם לתודעה מלאה. זה דורש ידע, כישורים ויכולות שיינתנו בחופשיות לכל אחד מכם. הצעד הגדול הראשון הוא סדרת שיעורים אלה לגבי העצמי האמיתי שלכם ועל ההיסטוריה הכוללת של מקורותיכם בעולמות אחרים. לאחר מכן, לגבי מה שהתרחש לכם בשעה שהייתם תחת שליטתכם של האטלנטים העתיקים. כולנו נבענו מזמן זה של כ-13 אלפי שנה לאחר שאטלנטיס שקעה על ידי מותג הרוע שלה. זמן נוכחי זה הוא כאשר סיוט לילה ארוך זה מסתיים ומצליחים לחיות בשמחה הנהדרת של האור! חיינו בעולם של האגרטנס ויודעים בשמחה מה מחכה לכם. אפשרו לנו להתחיל את התחלתם של זמנים חשובים אלה ולהרגיש את הפלאות של האור. אפשרו לנו גם לדעת שדרכו של האופל מוקצית לפחי האשפה של ההיסטוריה הארצית. הללויה! הללויה! הללויה!

היום, המשכנו עם מסרינו. הזמנים הרבים של עיכוב עברו. מציאות חדשה דוחפת במהירות הצידה את אנשי האופל שהכרתם זמן רב. זו תקופת המעבר הסופית למציאות המלאה באפשרויות חיוביות אינסופית וכמובן, חופש! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge