Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - June 26, 2012

June 26, 2012 Thrive


4 דרקון, 14 Kayab, ( 26 Jun - 15 Jul ), 8 יד.

נשמות אהובות שלי! אנו חזרנו! עומד להתרחש הרבה בעולמכם! קבוצת קושרי האופל סרבו להצעה בת ה-11 שעות שניתנה באמצעות בני הברית שלנו על כדור הארץ, להיכנע ולאפשר מעבר קל ושקט של כוח. סירובם שם את הכדור במגרש שלנו ואנו עכשיו מנסחים את תשובתנו. אנשי הקשר שלנו השקיעו בימים האחרונים בגיבוש האסטרטגיה של המעצרים עם אלה שיהיו אחראים פיסית להוציא זאת לפועל. אנו מבקשים לעשות זאת בדרך כזו שלא תוביל לתעמולה שלילית על ידי רשתות התקשורת אשר ברובם קשורים לקבוצת הקושרים. אנו יכולים, אם נדרש, לדרוש כי מספר אתרי תקשורת נשלטים אלה ייפסלו והם יסגרו. זה גם הכרחי שפקידים בממשלות עיקריות במשטרים המונחים על ידי קבוצת הקושרים יתפטרו, כיוון שחשוב שייראה בציבור כי העברה חוקית של כוח בדרך. היו לנו הרבה שיחות מקדימות עם הפקידים המיועדים וקבלנו משוב חיובי על אופציה מיוחדת זו. אנו מתכוונים ליישם אופציה זו ולהכין את ממשלות המעבר להתחיל את תהליך ההעברה הפורמלי.

ברגע שפעילויות אלה יחלו, קבוצה מיוחדת תתאם את שלב ההעברה המורכב עם בני בריתנו בכדור הארץ. הדרישה הראשונה היא לנטרל התקפת נגד בתקשורת של קבוצת קושרי האופל כלשהי. קבוצת הקושרים היא עכשיו ממש לוחמת על קיומה ולא תוכל לסבול מישהו אשר לא יבצע בצייתנות מסע תעמולה מזיק בתקשורת הרווחת ובאינטרנט. אנו מוכנים לחלוטין לכך ואפילו השגנו את תכניותיהם למסע התעמולה. ברגע שההתפטרויות של ממשלה יחלו, 72 השעות הראשונות חייבות להתנהל מאוד בזהירות. אנחנו תדרכנו את אנשי הקשר המעורבים והם מוכנים לסגור מספר אתרי תוכניות תקשורת ואתרי קבוצת הקושרים לפני שתהיה להם אפשרות לשדר. לקבוצת הקושרים קיימת רשת תעמולה גדולה אשר מתכוונת לעסוק בכך במידה המרבית. תפקידנו הוא למנוע זאת, ולהסביר באופן מלא מדוע זה נדרש. יש לנו בידינו ראית וידאו שניתן להשתמש בה כדי להבין את הסיבות מאחורי פעולותינו. זה יהיה זמן של משבר שאנו מצוידים היטב להתמודד איתו. אין זה קל להפיל ולהחזיר אחורה 13 אלפי שנים של המציאות בכדור הארץ!

שלב מעבר זה נעשה יותר קשה לבני בריתנו בכדור הארץ ולכן התערבנו. ספינת האם העיקרית שלנו מהווה את המפקדות עבור שלב זה. צוותי הקשר שמונו לכל מגזר של בני בריתנו בכדור הארץ משתמשים בטכנולוגיות הקיימות בספינה על מנת לפקח על קבוצות הקושרים ולהאזין לתקשור המילולי והכתוב שלהם וכמו כן לסקור באופן טלפתי מנהיגי קבוצות אופל אלה. שוב זה מאמת כמה יכולים להיות המנהיגים ערמומיים בצורה יוצאת דופן. אולם, היו בטוחים כי אנו שותפים לסוד בכל דבר שהם מאמינים, חושבים ועושים. בנוסף, אנו מתכוונים להפעיל טכנולוגיה מיוחדת אשר תבטיח כניעה מהירה וחלקה. אנו עוסקים ברמה עמוקה זו של מעורבות בשל הצורך לשים הצידה את המכשול הנוכחי הזה כמה שיותר מהר. השמיים העניקו לנו מנדט אלוהי אשר למעשה מבקש מאיתנו להניע עולם זה קדימה לנקודת ההתמרה (transformation).

קבוצות הנחיתה עסוקות ועובדות על איך ומתי להנחית מומחים טכניים "מיוחדים" אשר יתקינו טכנולוגיות כגון משכפלים, מתקשרים ומתקני ריפוי(הילינג). טכנולוגיות אלה מופעלות בעיקרן באמצעות שימוש בטלפתיה ואנו צריכים להדגים כיצד לשחזר יכולת זו במוחכם, כיוון שזה גם יגרום שיהיה לכם קל יותר לתקשר איתנו. אנו רואים בשחזור זה כאחת מהיכולות הטבעיות שלכם כצעד המעשי הראשון על הנתיב לתודעה מלאה. ישויות חיות אלה (המומחים הטכניים) גם ילמדו אתכם לגבי מציאויות שונות שייחשפו ברגע שתתחילו להשתמש במתקנים אלה. אפשר לומר כי טכנולוגיה זו מעבירה אותות ברגע שאתם באמת מחויבים לחזרתכם לתודעה מלאה. השמיים מתכוונים להאיץ במידה רבה דברים רבים שקורים עכשיו לכם ובתוככם. זה הופך להיות ברור יותר ויותר שלא רק הואץ הזמן, אלא גם התודעה החדשה שלכם מגיעה לנקודה בה אתם צריכים לנוע, זמן קצר לאחר הגעתנו, לתאי האור המתאימים לכם בכדור הארץ הפנימי.

נמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! השותפים שלנו עסוקים בתגובת הלוואי לדחייתם של קבוצת קושרי האופל של ההצעה להיכנע לאור. במובנים רבים זה היה צפוי. ידענו שקבוצת קושרי האופל, למרות הסכמתה המוצהרת לתוכניותינו, למעשה התכוונה להשיק סדרות של מסרי תעמולה כוזבים, שמטרתם הייתה להביך ולגנות את אלה אשר עקבו אחר מקורות שונים של מידע באינטרנט בנושא השינויים. הם קיוו לזרוע מבוכה וספק ביחד עם הגברת המיתקפה על האמת. גם השותפים שלנו מודעים היטב לתוכניות אלה ומתחילים ליזום סדרות של פעולות אשר יסירו במהירות את האופל ואת בני בריתם הנלחמים עד הסוף. תפקידנו כאן פשוט להכין תוכנית שתגשים את הצווים רבי החסד של האלוהים ותשחרר אתכם מהאחיזה של האופל שנמשכה אלפי שנים.

כפי שאתם יודעים היטב עד עכשיו, תוכנית זו כוללת מערכת פיננסית גלובלית חדשה וממשל חדש. כל זאת קרוב מאוד לצאת לפועל. השותפים שלנו משלימים את האמצעים לעדכן אתכם כיאות ובאופן מלא כיצד ייושמו תוכניות אלה. סדרות של הודעות רשמיות מוכנות והן יתחילו ברגע שכוחו של האופל יוסר סביב כדור הארץ. כדי לעשות זאת, אנו מעסיקים טכנאים מסוימים אשר הינם חלק מפרוטוקול שהוצג לנו על ידי האגרטן של כדור הארץ הפנימי וידידיהם הגלקטיים. זה יסלול את הדרך ויאפשר את התחלת שלב המעצרים. ברגע שיסתיים, אנחנו יכולים להמשיך עם יתר התוכניות שהזכרנו לפני כן. החופש שלכם יוענק לכם בקרוב והתוכניות הבוגדניות של האופל ייפסלו על ידי האור!

אנו ברכנו, מדי יום, את אמא כדור הארץ ואת כל העמים שלה. אנו מבקשים שתצטרפו אלינו בפעילות אלוהית זו. עשיתם זאת בעיקר באופן אקראי, ומה שאנו מבקשים מכם עתה לבוא ביחד ולבחור באופן חופשי זמן לגל ברכות הנועד להקיף את העולם בכל יום. השתמשו בסינרגיה הנפלאה שלכם לקבוע זמן לכך, ולאחר מכן התחילו תרגול עוצמתי זה. כשתתחילו זאת, אנו נצטרף אליכם. ברכה זו מוענקת מכול ליבנו. הבה נשתמש בה כדי להביא שלום ואושר לכולם. אנרגיה מדהימה זו יכולה לאחד את כולנו כדי לחשוף דרך חדשה וקדושה עבור אמא כדור הארץ! אלוהים נותן לנו תוכנית אלוהית אשר משחררת אותנו משלטון האופל ומחזירה אותנו לתודעה מלאה. תנו לנו לשבח את האור ואת נפלאותיו האינסופיות!

היום, המשכנו את הדיון שלנו על מה שיקרה במציאות שלכם. עכשיו האירועים בעיצומם כלומר תוך זמן קצר תשתנה המהות של מציאות זו ותחזיר אתכם לתודעה מלאה. אנו מאוד מרוצים שנוכל בקרוב לעשות את חלקנו בכך. דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של האלוהים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Giliן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge