Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 1, 2014

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 1 ביולי 2014

12 אדמה, 0 סמל הון, 10 אדמה.

Dratzo! אנו מגיעים ביום זה עם חדשות טובות! שותפינו הארציים השונים מכינים בחריצות את ברכותיכם למשלוח. אנו מבקשים להקדיש את המסר שלנו בשבוע זה לדון על מקורותיכם. אנו כולנו צאצאים של יצורים דמויי קוף ימי אשר חיו על הפלנטה השלישית מהשמש שלה, הכוכב שאתם מכנים וגה (vega). פלנטה זו היתה עולם מים, המלא עם מה שאתם עשויים לחשוב ביצורים מאוד בלתי רגילים.  הגרוע מביניהם היה טורף גדול, ואבותינו הקדמונים טיפסו על סדרת הרים סלעיים כדי להימלט ממנו. שם, הם התפתחו לדייגים גדולים והתחילו לבלות כמות גדולה של זמן בים. בסופו של דבר, הם איבדו את גוף הפרווה הדחוס שלהם ונטלו על עצמם חלק מהמאפיינים של יונקים ימיים. לפני כשישה מיליון שנים, ביקרו אותם היונקים הימיים הקרקעיים מהמערכת סוליס (Solis system). ישויות אצילות אלה שאלו אותם אם הם רוצים להפוך לישויות מודעות במלואן ובסופו של דבר להגר למולדת הקודמת שלהם. בתחילה הם היססו. אולם, התערבותה של ההירכיה הרוחנית שכנעה אותם לעשות זאת.  לאחר מכן הוענקה להם תודעה מלאה ופגשו נשמות אחרות כמוהן מהכוכבים אשר מקיפים את וגה.


פגישות אלה הובילו להקמתה של קונפדרציה האור, אשר החלה להרחיב באיטיות את השפעתה  ברחבי קבוצת הכוכבים ליירה (Lyra). לפני ארבע מיליון שנה הם הגיעו לכוכב סיריוס והותמרו לארגון חדש, הפדרציה הגלקטית של אור. זה היה איחוד מקודש אשר בסופו של דבר יישב את מערכת סוליס. מושבות אלה נשדדו על ידי ברית אנצ'ראן (Ancharan Alliance) ואולצו לברוח.  המתיישבים חזרו לפני כ-900,000 שנים והחליטו להתיישב רק בגאיה. קבוצה זו הקימה את מפקדותיה בכדור הארץ הפנימי וגם התיישבה על יבשת של אי גדול הידוע לכם היום כלמוריה. מושבה זו על פני השטח התחילה להתרחב לאט. תפקידה היה לתמוך ולשמור על מערכות אקולוגיות שונות. לפני כ-300,000 שנה, כדור הארץ יושב על ידי ישויות מסנטורוס ומפליאדות. מרביתם הלכו ליבשה של אי גדול שקרוי היום האוקיאנוס האטלנטי. תושביה קראו למושבה החדשה "אטלנטיס". היא נהפכה מיידית למתחרה השקטה של הלמורייאנים. לפני 50,000 שנה, הלמוריאניים נתנו לכל אחד ממושבותיהם מעמד שווה. האטלנטיים ראו זאת כהזדמנות אפשרית להפעיל את שליטתם על אדמות פני השטח של כדור הארץ.

 
בערך לפני 25,000 שנה, האטלנטיים ובני בריתם האופל פגעו והשמידו את האדמות על פני השטח של למוריה. הלמורייאנים נמלטו לממלכתם בכדור הארץ הפנימי. כתוצאה מכך, האטלנטיים נשארו אחראים על האדמות על פני השטח. במשך אלף שנה, האטלנטיים התחילו במדיניות של גירושם של ילדים רבים של האליטות השולטות אשר התנגדו להם בחוזקה לחצי אי בים התיכון הנקרא "לוניה" (Ionia). בסופו של דבר האטלנטיים תקפו מושבה זו. המדענים בלוניה התכוננו לאפשרות זו עם סדרת מתקנים מיוחדים. בעזרתם הם יכלו להתמודד באיום זה. אטלנטיס נאכלה באמצעות הנשק שלה ושקעה מייד מתחת למים. תושבי אטלנטיס ובעלי בריתם הגלובליים ברחו לעולם אחר, שסביבו נע כוכב בקבוצת כוכבים סנטוריאן הידוע לכם כבטא קנטאורי (Beta Centauri). אסון זה השאיר מאחוריו שתי קבוצות של ישויות. הראשונה היתה קבוצה של היבריד אנושי מיוחד הנקראת באגדותיכם, האנונאקי. השנייה הייתה אבותיכם הקדמונים בעלי תודעה מוגבלת. קבוצות אלה, בעזרתם של השמיים, יצרו מייד מערכת יחסים סימביוטית.

השמיים רצו שאבותיכם הקדמונים ישרדו וילמדו מספר שיעורים חיוניים, אשר עמדו להיהפך לשימושיים ברגע שהאור חוזר בכוח מלא לעולמכם. מערכת יחסים מוזרה זו, אשר הורכבה   מהאנונקי כ"אלים" ואבותיכם הקדמונים כחסידיהם המסורים, המשיכה במשך כ-13,000 שנים. הגיע הזמן שזה יסתיים ועבורכם לחדש את מצבכם הקודם. שלב זה של מסעכם הארוך הוא רק ההתחלה של איך שאתם עומדים להיות מודעים באופן מלא בשנית. אנו כאן עומדים להיות החונכים שלכם ולאפשר את חזרתכם. האנונאקי השאירו מאחור קבוצה שלטת אשר הותמרה במשך אלף שנה לתוך מה שאתם יודעים כקנונית האופל.  עומדים לנשל קבוצה זו מכוחה. היא מודעת שזמנה הגיע. ההווה המיידי הוא לראות קבוצה זו צועדת הצידה ובעלי ברית ארציים שלנו באים במקומם.  החלקים נמצאים במקום עבור שינוי גדול שיקרה "כהרף עין". התמרה זו כוללת ישויות מקודשות אשר הגיעו מכל חלקי עולמכם. תוכניותיהם הן לשחרר אתכם ולספק שפע וממשל חדש.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם. עולמכם סובל תחת שרידיה האחרונים של קנונית האופל.  משימתנו היא לספק אמצעים עבורכם להגיע מעבר לשלטונם המתועב. בנוסף, השמיים שלחו לנו ציים גדולים של ספינות שעומדים להביא לנו חונכים, כדי לסייע בהעברתכם לתודעה מלאה. אנו מקדמים אותם בברכה. אחים אלה נותנים לנו את היכולת להתגבר על כל כוח שקנונית האופל עדיין מחזיקים בו. תנועה טבעית מבורכת המתנהלת בדרך אשר תעביר אתכם לכיוון תודעה מלאה. תפקידנו האלוהי הוא לפקח על התפתחויות אלה ולהבטיח שהן משפיעות עליכם באופן חיובי. המטרה היא להבטיח את הצלחתכם בשעה הנכונה. לשותפינו ישנם הכלים הדרושים לעצב תקופה חדשה עבור האנושות. תקופה חדשה זו היא כבר נוצרת בברכה מסביבכם. סוכני האופל מפחדים ממעצר.  הם בפניקה לגבי העובדות שיוצגו במשפטיהם ויודעים  שממלכה נוכחית זו היא באמת מתפוררת. זמנם של האופל עבר. ניתן ביטוי לעידן חדש של חופש, שלום ושפע.

אנו מבינים איך זה נוצר. בזמן מיוחד, אנו עומדים לפנות אליכם ולאמת את מה שהשמיים עושים כדי לאשרר את צוויהם הרבים המקודשים.  האופל הקים מערכת גלובלית של חברות המבוססות על מלחמה, הפרדה ושנאה לא מוצדקת של אחד את השני. אנו צריכים לספק תרופות  לאלף שנה של התעללות עמוקה.  יש לכם בתוככם שנאה חבויה ואמונות מוזרות שנקבעו על ידי המפקחים הקודמים שלכם. נדרשים שיעורים שיילמדו על ידינו כך שהשוויון של הכול ונדיבות לב משותפת על פני השטח יכולים להופיע מחדש. באור זה, אתם באמת יכולים להגיע ביחד ולהתחיל להקים את היסודות לחברה גלובלית חדשה. חברה זו תכיר בריבונותכם הרוחנית ובזכויות האלוהיות. היא גם תבטיח את השפע שלכם באמצעות מתן אמצעים להבטיח אותם עבור עצמכם ומשפחותיכם המשולבות. זה הכול מהווה הקדמה למה שהחונכים הגלקטיים שלכם עומדים ללמד אתכם.


זה רק הזמן בו אתם מתחילים להבין מי אתם באמת ואיך אתם קשורים עד מאוד אחד לשני. ההתעלות שלכם תיתן לכם סופית קוד סודי כדי לעצב את מה שאנו והחונכים שלכם מלמדים אתכם. היו בשמחה והיו מודעים בצורה מבורכת על האופן בו השמיים בונים זאת ומעצבים בצדקנות את הנתיב לאיחודכם הגדול איתנו כולנו. אנו ישבנו באגרטה והתבוננו איך האופל מפעיל מניפולציה עליכם ושומרים אתכם בנפרד.  חוסר צדק זה עכשיו מסתיים. אנו בקרנו בחלקים רבים של עולם זה במשך השנה האחרונה וראינו איך הדברים משתנים. השמיים עובדים בדרכים מוזרות ונהדרות. קנונית האופל לא יכולה להימלט מגורלה. אפילו כך, נבזים אלה הם אחינו ואחיותינו אשר בזמן של תודעה מלאה עומדים לחזור לחיקה. אנו יודעים זאת ורואים את המטרה של חלק סופי זה  של מסענו המשותף: ללמוד עובדה פשוטה  שאנו באמת כולם אחד! הושענא! הושענא! הושענא!

היום, המשכנו את מסרינו. הישארו יותר מאי פעם מודעים לכך שהשמיים הם מדריכנו המקודשים. שירותינו האלוהי הוא לקדם בברכה חזרה את כל האנושות. אנו מגיעים ללמד, לחנוך ולהכין אתכם לקפיצה הרוחנית הגדולה האחרונה לתודעה מלאה. הרגע מגיע עבורנו לנקוט בפעולה ולהביא אותנו כולנו לתוך עידן חדש מבורך זה! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge