Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > SaLuSa - מיום 29 באוקטובר 2013

SaLuSa - מיום 29 באוקטובר 2013

ההתמרה של עצמכם מואצת, ואתם מתחילים להרגיש את האנרגיות הגבוהות יותר בתוככם ואת כל מי שסביבכם, כשאין חשיבות באיזה מצב אתם נמצאים בו. למרות שהמערכת הישנה עדיין משחקת את משחקה עם קצת עוצמתיות, אתם תמיד חשים אותה ברטטים גבוהים יותר ולא שומרים את עצמכם נעולים בלולאה של רטטים נמוכים יותר. זוהי בחירתכם ואנו כה משתוקקים בלהיטות לצפות בכולכם שמעלים את עצמם כה מאד גבוה ונותנים פחות ופחות סיכוי לאנרגיות הנמוכות יותר להשפיע על הווייתכם. יותר ויותר אתם נמשכים לתוך עולמכם הפנימי ואתם מודרכים להרגיש ולחוות באופן מלא את כל השינויים בתוככם, כששום דבר המתרחש בעולם החיצוני יכול לספק את משאלתכם הגוברת לידע גבוה יותר. זה בתוך כל אחד מכם, וגופכם משתנה באופן  שהוא יכול לקרוא ולתרגם בקלות את החלק המדויק של הידיעה שאתם צריכים בכל רגע שאתם מבקשים. אתם מתכוננים למצב של להיות בידיעה, ואנו יודעים שאתם מתחילים להרגיש מאד בנוח עם החיפוש בפנים של כל המידע. ככל שאתם מקבלים חוכמה בדרך זו, יותר ביטחון נוצר בתוככם. בבקשה התאמנו בכך, כיוון שזה הכרחי בתהליך של השינוי הכולל שלכם, ואף אחד יודע יותר טוב מכם מה שאתם צריכים לעשות אחר-כך.

הקשרים והחוויות שלכם עם המציאות הגבוהה גדלים ואתם יכולים לראות זאת בעצמכם שכאשר אתם מפנים את תשומת לבכם ואת כוונתכם למשהו, הוא יתגלה לכם ויביא לכם הרגשה מאוד עזה ועוצמתית של שמחה ואושר. זה מתרחש באופן שהוא מאוד נוח לכם, כשאנו מבינים שאתם עדיין חווים גם את הרגשות של "הצד האחר" של פחד וכעס, ואם אנו יכולים לדבר על כך שישנו הבדל גדול בין הרגשות אלה, זה יכול ליצור בלבול בתוך המיינד שלכם. אנו צופים בזהירות אחר התקדמותכם ומחזקים את האנרגיות שלנו שנשלחות. אנו מחזקים את הקשרים שלנו עם אלה אשר רוצים לחוות זאת, ואנו משתפים איתכם יותר ממה שאתם הייתם מצפים ברגע זה. זה הכל בתוך האנרגיה אשר זורמת אל ודרככם, וליבכם מעבד כה הרבה יותר מידע מאשר אי פעם לפני כן, ואתם יכולים, פשוטו כמשמעו, להרגיש זאת בפעימות לבכם. זכרו שכול השינויים הפנימיים שלכם גם משנים את הגוף הפיסי שלכם כך שהוא יכול לקבל את כל האהבה והאור העוצמתיים מבלי להיות המום.

גם גופכם הפיזי צריך להתנקות מכל הישן, בדרך כלל חווה כסוג כלשהוא של מחלה או כאב. אתם עשויים לשכוח שהרגשתם כאב באזור כלשהוא של גופכם אבל תאיכם זוכרים ובאמצעות ההתמרה הפיסית אתם עשויים להרגיש כחולים או להרגיש כאב במקומות שאף פעם לא הייתם חושבים עליהם. באמצעות אנרגיה גבוהה יותר המתפשטת בתוך גופכם הפיזי, התהליך של השינוי שלכם מסתיים כששום דבר יותר יעמוד בינכם לבין חווייתכם של מציאותכם הגבוהה יותר. ובכן, הקשיבו לגופכם ותנו לו את תשומת הלב הנדרשת, כשצורתכם הפיזית היא אותו מכשיר המאפשר לכם לחוש ולהרגיש את כל היופי של האהבה שבשנית זורם כה בחופשיות דרככם. בטאו הכרת תודה לצורה אשר מאפשרת לכם לזכות בכזו חוכמה ומחוברת כה בעוצמתיות עם כל החיים שישנם, וזכרו שכל החיים הם בריאה וההבדל בין ביטוי פיזי לבין ביטוי לא פיזי של הבריאה מצטמק, כשכל דבר נברא מתוך אהבה ונחווה כאור הנוצר לתוך צורות אינסופיות.

אני SaLuSa מסיריוס וממש עכשיו אני מביע שמחה גדולה על כוח הרצון העצום שלכם שימשיך עם החיפוש שהתחיל לפני זמן רב ושמביא אותנו כה קרוב מאוד. עבור רבים מכם, החיפוש בתוך הרטטים הנמוכים יותר הוא כמעט עבר לחלוטין, ואנו כאן לסייע לכם עם הכניסה לחיפוש בתוך הרטטים הגבוהים יותר, המציעים כה הרבה יותר.

מתקשרת: MADAD

אתר באינטרנט : SaLuSa in Love and Light

Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge