Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > SaLuSa - מיום 1 בנובמבר 2013

SaLuSa - מיום 1 בנובמבר 2013

המציאות הגבוהה יותר היא על אלה אשר בחרו לחוות אותה ברגע שהם מסיימים את ההתמרה ההכרחית של הווייתם, לתוך אלה המיושרים עם זרימת האנרגיה הגבוהה יותר. לאורך חוויותיהם הראשונות במציאויות הגבוהות יותר שלהם בתהליך זה של התעלות, לכל האחרים יהיה מקור גדול של מידע כאשר הם מחליטים לסיים את הכנותיהם. זה יאוחסן בתודעה הקולקטיבית של כל האנושות על אמא כדור הארץ וכל אחד אשר רוצה לחוות יותר יודרך להתקשר אליהן, זה יהיה קל מאוד למצוא את דפוסי האנרגיה האלה כשהן יהיו מאהבה ומאור טהורים, והן ייצרו משיכה עוצמתית עבור כל אלה המחפשים התרוממות ושינוי. כל חוויות הלימוד הקודמות לא נושאות כזו אנרגיה חזקה, למעט אלה שאתם כבר מכירים מההיסטוריה שלכם, ואתם כבר גיליתם את מטרתן האמיתית. הן הדריכו אתכם כל אותו זמן הדרוש עבור צמיחתכם והראו לכם את הנתיב של אהבה ושל אור. למרות שהן היו מחוברות עם חוויות חיים קשות מאוד, הן היו גם הבחירה של כל אלה אשר החליטו להיות אלה אשר יראו את הדרך, כפי שאתם עושים עכשיו.

אתם גם חוויתם רגעים אלימים מאוד בהתעוררותכם, אבל ברגע שבחרתם לעקוב אחר הנתיב של מתן שירות לאחרים, שם דבר יכול לקחת אתכם ממנו, כשזו היא ההגשמה העצמית הכי נפלאה, שבמקום לכעוס ולשנוא כה הרבה, אתם יכולים להפיץ רק אהבה מסביבכם ולצפות איך היא משנה כל דבר. רגשות אלה הן כה עוצמתיות מאד בשל טבעה של הבריאה שאנו כולנו נוצרנו בה, שהיא תומכת בזרימת האנרגיה הקדמונית מבלי לעצור והיא מפנה את כל המכשולים שקורים בין הכוונה ובין המציאות שבאה לידי ביטוי באמצעות יציקת יותר אור אשר נושא דפוסי תדר גבוהים של אהבה ללא תנאי טהורה. בדרך זו, אתם יכולים להעלות את עצמכם למציאות הגבוהה יותר שלכם, אשר אתם יצרתם ואתם תוסיפו חוויות אלה לתודעה הקולקטיבית עבור כל האנשים האחרים כדי להדריכם לבריאת המציאות הגבוהה יותר שלהם משלהם. וכך השינויים הקולקטיביים הדרושים מתרחשים, עקב כוונותיכם לראות את הגרסה הגבוהה יותר של חיים על אמא כדור הארץ, מתפשטת בכל מקום, לתוך כל פרט בודד שאתם יכולים לחשוב עליו, ומותירה אותו נקי וחזק ומקדמת בברכה רבים אחרים אשר יגיעו לחוות את בחירתם.

אנו כבר יכולים לראות תוצאות רבות של כוונותיכם, המבוטאות כה חזק, שזה ידהים אתכם לדעת מה הכל השתנה מאז השנה שעברה. כל דבר זז עם יישור מושלם לשינוי הכולל שלכם והאנרגיות הנמוכות יותר מתנקות מאוד באינטנסיביות בתקופה זו, כששום דבר שנעשה יכול לעצור תהליך זה של שינוי. אותם אנשים אשר עדיין רוצים להימשך לאנרגיות הנמוכות יותר, הם עדיין ימצאו אותן, אבל לאנרגיות אלה אין יותר את הכוח על האנושות בשלמותה, והאנרגיות הגבוהות יותר תופסות את מקומן בין כל האחרים אשר בחרו לעזוב את הפחד והם מחפשים יותר אהבה שתוצג בחוויית חייהם.

אני SaLuSa מסיריוס ומבקש לראות את בחירותיכם כמו אלה אשר מובילים אתכם ישר על נתיב הנשמה שלכם ואין להם ספקות שמשהו יכול להיעשות בדרך אחרת כלשהיא. כל דבר מתרחש במטרה לזכות בידע ובהבנה ותמיד מוביל אתכם כה באופן מושלם לתוך המציאויות הגבוהות יותר של קיום. הקשיבו לליבכם, כשכל הקשרים עכשיו עובדים כמעט לגמרי, כך שאתם יכולים לתת אמון באופן מלא בעצמכם בקבלת החוכמה ממנו כשהמיינד שלכם ברור עכשיו וממתין לקבלת מידע מליבכם.

מתקשרת: MADAD

אתר באינטרנט : SaLuSa in Love and Light

Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge