Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > SaLuSa - מיום 15 בנובמבר 2013

SaLuSa - מיום 15 בנובמבר 2013

ככל שאתם מתכוננים יותר לכניסה למציאות הגבוהה יותר שלכם, כך אתם יותר חווים את האנרגיות העוצמתיות שלה ומשחררים גבולות של זמן. לפעמים, אתם עשויים לחוות אנשים ודברים נעים מהר יותר מהרגיל, בשעה שאתם רק מתעוררים משינה או ממדיטציה עמוקה בה התחברתם לזרימת הזמן בתוך המציאות הגבוהה יותר.  זה יכול לתת לכם תמונה מאוד טובה על איך החיים זורמים בעדינות ללא חיפזון ומרדף שאתם כה מאוד רגילים ומאטים רק כאשר היום העמוס שלכם מסתיים. זה מיועד להראות לכם שבאמצעות כניסה לתחום של "אין זמן" של המציאותיות הגבוהות יותר, אתם תאטו באופן טבעי ותיהנו מכל דבר כל עוד אתם רוצים זאת. אין צורך לדאוג שאתם תאחרו לכמה חוויות אחרות כיוון שתכלית החיים היא לחוות באופן עמוק כל דבר שאתם בוחרים בו ולאחר מכן להיכנס לחוויה אחרת כאשר אתם השלמתם באופן מלא את הקודמת. והידיעה שאתם פשוט לא יכולים לאחר לחוויות החיים שלכן מסייעת ותסייע לכם להסתגל לשינוי הגדול הזה.

אנו מזכירים לכם לעיתים קרובות להאמין בעצמכם, כי כך מגיע ביטחון רב יותר בכל דבר שאתם עושים, וכל השאלות הדחופות נענות באמצעות חוכמתכם, וכל מה שנחוץ מובן מבלי ליצור בלבול במיינד שלכם ובאמצעות התשובות שלכם האמון בעצמכם גדל שוב. ניתן לתאר זאת כמעגל של אמון וחוכמה ואם אתם מסתכלים מקרוב בכול עניין אחר, אתם תגלו כי ישנם מעגלים רבים בתוך חוויות החיים. אנו רואים זאת כבסיס עבור הבנתנו את הבריאה כיוון שהמעגל הוא הצורה הראשונית שאתם יכולים למצוא בכל מקום, החל מזרימת האנרגיה, לאחר מכן התאים שלנו, הפלנטות שלנו, הגלקסיות שלנו - הצורה של מעגל נראית בבירור, ואתם חווים חיים גם במעגלים וכאשר אתם מוכנים להמשיך, אתם יוצרים מעגל נוסף של חוויה עבור עצמכם באמצעות משיכת חוויה גבוהה יותר למעגל הנוכחי שלכם ויוצרים את מה שאתם מכנים Vesica Piscis. שני מעגלים אלה מספיק מתמזגים עבורכם כדי ליצור גשר בתוך מעגל נוסף של חוויות, וזו חוויה הנפלאה ביותר להיות מודעים ביודעין למעבר זה.

בבקשה צפו במעגלים אלה בחייכם, והם יסיעו לכם להבהיר ולשחרר את כל מה שאתם לא צריכים. לפעמים, אתם חווים משהו שוב ושוב, ואתם תוהים מה אתם לא מבינים או לא מקבלים כאשר המצב עדיין מתרחש, ואתם תגלו שלפעמים זה הכרחי לצאת מחוץ למעגל הזה ולהסתכל עליו מנקודת מבט שונה, מנקודת מבט גבוהה יותר שתמיד זמינה לכם ברגע זה של התמרתכם. ולאחר מכן, לאחר שאתם קבלתם את החוכמה שהגיעה ממצב מסוים שהתרחש בשנית, אתם יכולים להשאירו מאחור לתמיד, וזה יותמר לידע טהור שיתווסף לחוכמה הקולקטיבית שממנה כל האחרים יכולים ללמוד כאשר הם מוכנים לעשות זאת. בדרך זו, זה יהיה הרבה יותר קל עבורם להיכנס לחדש והכוח של בחירתכם הקולקטיבית יגדל במידה עצומה.

אני SaLuSa מסיריוס ואנו כולנו מרגישים כה קרובים מאוד אליכם כולכם. אנו צופים בכם באושר, כשאתם צועדים כה בשמחה לתוך המעגל של ידע אוניברסאלי ומגלים שפחד ודאגות יותר לא קיימים בתוככם. כוח האהבה שלכם גדל וכאשר אתם מדמיינים אותו כמעגל סביב גופכם, אתם מגנים על עצמכם  מפני כניסת מעגלי אנרגיה שאינם רצויים לתוך האור שלכם.

מתקשרת: MADAD

אתר באינטרנט : SaLuSa in Love and Light

Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge