Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > SaLuSa - מיום 12 בנובמבר 2013

SaLuSa - מיום 12 בנובמבר 2013

 האם אתם מרגישים את השינויים האינטנסיביים בגופכם, יקרים? הם הושלמו בימים אלה וכאשר גופכם סופג ומותאם לתדרים הגבוהים יותר שנשלחים לכם ברגע זה, תודעתכם תהיה חופשית לחוות את המציאות הגבוהה יותר שנבחרה מבלי להמם את גופכם, כשהוא צריך לעבד את כל החוויות ולשתף זאת עם האחרים. רבים מכם כבר ביקרו וחוו את המציאות הגבוהה יותר בגופם האסטרלי וזוכרים רק רגעי אושר מעטים מכך. ביקורים אלו הינם גם הכנות לרגע הסופי שלכם של תהליך ההתעלות לתוך מציאות גבוהה יותר. אתם תזכרו כל פרט וכל הרגשה של חוויותיכם במציאות הגבוהה יותר וזה יעשה אתכם אפילו יותר עוצמתיים מאשר אתם עכשיו. זרימת הזמן ומשמעותה תשתנה בהחלט ואתם תהיו מודעים לחלוטין לקשרים שלכם בתוך מציאות הקיום הגבוהה יותר.  כול יכולת בודדת תשתפר עם זה, ואתם פשוט תהיו נוכחים בעכשיו בתוך שתי המציאותיות.  גופכם יתפקד כמכשיר אור עוצמתי אשר יקבל תדרים טהורים גבוהים יותר ויתמיר אותם לכאלה שכל האחרים יכולים לספוג בקלות. התדר יתעצם עד שכולכם אשר בחרו להתעלות יהיו מסוגלים לעשות את זה.

 עם השינוי שלכם מגיע גם השינוי של חברתכם ואת האופן בו האנושות נראית על הפלנטה שהם חיים עליה ועל פלנטות אחרות במערכת השמש והגלקסיה. הידיעה שלכם והידיעה שמשותפת באמצעותכם מסייעת "לפתוח את העיניים" ולראות את האמת לגבי מקומכם ביקום. אל תמעיטו בערכו של הידע ובהבנה שלכם כשהאמת על הבריאה היא פשוטה וכל אלה אשר מתעוררים לידיעה בליבם מודעים לכך.  ישנן דרכים רבות בהן ניתן לבטא את האמת הזו וכל אחד ואחד מכם יש לו את הגרסה משלו או משלה של הבנה זו, אבל העיקרון הבסיסי תמיד יישאר ללא שינוי. אנו נמצאים כאן כדי לחוות. אנו נמצאים כאן לחוות את כל האפשרויות שאנו נמשכים ליצור, כיוון שבתוך כל נשמה נמצאת אותה תשוקה חזקה לחפש תמיד יותר. תשוקה זו גם הניעה את  חיפושכם האישי ואת צמיחתכם לתוך האור ורק עם נוכחותכם במקום שאתם נמצאים כרגע בו, אתם מציתים את הניצוץ באחרים עבור תשוקותיהם להשתנות לתוך הלהבה המתמירה אשר מאפשרת להם להגשים את מטרת קיומם במציאות זו.

 הרגישו שוב את כל השינויים שמתרחשים וקבלו אותם כחלק מתשוקתכם הגדולה להתקדם. אנו מסייעים לכם  להתיישר עם התדרים הגבוהים יותר, כשצורותינו רגילות להן, ואנו מאוד שמחים שאתם מבקשים לקבלן כל הזמן, למרות שהן לפעמים גורמות לגופכם להיות יותר עייף. אנו צופים בזהירות ובאהבה על כל אלה אשר מבקשים להתחבר אלינו ולקבל את האנרגיות שלנו ישירות. אנו גם שולחים באופן קולקטיבי את האנרגיות שלנו לכולכם כשאנו מרגישים את הזמן של קבלתנו הכללית מתקרב מאוד מהר.

 אני SaLuSa מסיריוס ואני מאוד שמח לשתף את האנרגיה שלי עם כולכם. אלה רגעים מאוד מאושרים ואני יודע שרבים מכם רוצים לשתף את האנרגיות שלהם עם כל האחרים. עשו זאת באופן חופשי וללא כל דאגות שאתם לא עוצמתיים מספיק כדי לסייע לאחרים. אתם צמחתם לתוך האור, ואפשרו לו לזרום לכל אלה אשר צריכים אותו עם מחשבה אחת שמגיעה לכולם. מחשבות הופכות למכשיר עוצמתי שלכם כדי להשיג ולהגשים את מטרותיכם ואת רצונותיכם שהצבתם עבורכם בתקופת חיים זו. זהו הזמן של חייכם ואנו רוצים מכם להבין כמה הוא יפה.

מתקשרת: MADAD

אתר באינטרנט : SaLuSa in Love and Light

Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge