Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > SaLuSa - מיום 18 באוקטובר 2013

SaLuSa - מיום 18 באוקטובר 2013

הרגשות של אחדות ושל שמחה מבורכת מקיפים אתכם בעוצמה כזו שלא נחוותה אף פעם בעבר, ואנו נהנים מפליאתכם כאשר הן נכנסות להווייתכם כה בעוצמתיות, כשכוונותיכם ובקשותיכם נקבעות מאוד גבוה ומאפשרות לכם לחוות רגשות עמוקות ומספקות יותר מאי פעם של אחדות עם הכול. ככל שאתם מודעים יותר לאנרגיות אלה, כך יותר אתם רוצים לשקוע בהן, כשהן מורכבות מאהבה ומאור טהורים ומסייעות לכם לנקות את עצמכם לגמרי מכל דפוסי האנרגיה הישנים. בשלב זה של הניקוי הסופי שלכם, אתם עשויים לחוות שינוי פתאומי במצב רוחכם וברגשותיכם עקב כמה בעיות ישנות שמתנקות בפתאומיות, מבלי להיכנס לתהליך הרגיל שאתם כולכם מאוד מודעים עליו. זה בשל רצונכם החזק, כוונתכם ובחירתכם שנתתם להן ביטוי בניקוי סופי זה המתרחש בכזו דרך יפה, בהרגישכם מאוד חזק את נוכחותה של הממלכה המלאכית ושל מדריככם, זה מאפשר לנו לשתף הרבה מאד יותר עם אלה מכם אשר מבקשים לחוות את הקשר שלנו ברגע זה.

אנו מרגישים את השינוי הגדול בתוככם ואנו יודעים שהוא יוצר השפעה גדולה על כל האחרים אשר מסביבכם או פוגשים אתכם, ורבים מהם מבינים וחשים שיש כה הרבה יותר לחיים שהם חווים. זוהי מודעתכם אשר תוביל אותם לשינויים שלהם ולשינוי הקולקטיבי של כל היבטי החיים על הפלנטה שלכם. אנו כאן לסייע לכם עם שינוי זה ועם הקשר העוצמתי שלנו איתכם, המודעות על נוכחותנו היא גם חלק מהשפעה זו, כיוון שאתם משתפים גם את האנרגיה שלנו עם זו שלכם וברגע שקיים הרגע הנכון להציג את עצמנו באופן גלוי עם אותו רגע צפוי יקר של גילוי, אלה שאינם מודעים לנוכחותנו ירגישו את האנרגיה הזו ויקבלו את הגעתנו בקלות יותר, כיוון שאנרגיה זו תהיה מוכרת להם. לכן, היו מודעים לכוח הגדול שאתם נושאים בתוככם, כשזה מניע אתכם לכיוון החוויה של המציאות הגבוהה יותר שלכם ומוסיף יותר עוצמה לכל דבר שאתם עושים.

המשיכו להתמקד במה שאתם משתוקקים לחוות והבחינו איך הכל מותמר ומשתנה בתוככם ומסביבכם בהתאם לרצונכם. ממש עכשיו, זה הרגע של השינוי הגדול שלכם ואנו יודעים שאתם מרגישים זאת מאוד בעוצמתיות, ואתם מפיצים את האור הגדל שלכם לכל האחרים כאשר אתם ערים באופן מלא לתשוקתכם להיות שירות לאחרים, והווייתכם השלמה מבטאת תשוקה זו בתקשורת ובהתנהגות לכיוון האחרים. דעו שהם מרגישים זאת למרות שהם עשויים לא לדבר על כך, כשאתם כולכם לא רגילים לבטא את הרגשות האמיתיים שלכם ושומרים עליהם חבויים בפנים, אבל עכשיו הם חופשיות לזרום מתוככם, כשהם אינן משתנים עם האשליה שפעם הקיפה אתכם. האשליה נעלמת במהירות מהתודעה הקולקטיבית שלכם ובקרוב יגיע אותו רגע בו אתם כחברה תהיו מוכנים לתנועה נוספת לקראת תור הזהב החדש עבור האומה בכדור הארץ כאשר העיצוב והאידיאלים מתהווים.

אני SaLuSa מסיריוס ומרגיש את ההתרוממות העוצמתית שלכם ואת שמחתכם על היותכם מודעים לכך שאתם באמת העליתם את עצמכם מכל הישן וחווים הבנה אמיתית של הווייה ואחדות שהיא זורמת כה בעוצמה באמצעות האנרגיה שלכם ושומרת אתכם במצב מבורך של מיינד במרבית הזמן. זכרו שאתם אינכם צריכים לאחוז בשום דבר אשר לא גורם לכם להיות מאושרים. אתם חופשיים!

מתקשרת: MADAD

אתר באינטרנט : SaLuSa in Love and Light

Translation: Gili Weizman

< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge