Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > SaLuSa - September 3, 2013

SaLuSa - September 3, 2013

SaLuSa  - מיום 3 בספטמבר 2013

האם אתם רואים עכשיו עד כמה אתם עוצמתיים? אלה שרוצים שתישארו ברטטים הנמוכים יותר של פחד ושנאה אין להם יותר אנרגיה להיזון ממנה, וניתן לראות זאת בבירור בעימות הנוכחי המדובר ביותר בעולמכם. אתם הראיתם את כוונותיכם כה חזק, כך שלא קיימת אפשרות של פתיחה במלחמה בשום מקום על פני כדור הארץ. המנהיגים הישנים מבינים מה מתרחש והחדשים פשוט לא מתעסקים בעניינים מעין אלה, כשהם רוצים להביא שלום קבוע רצוי זה על הפלנטה שלכם, אשר כה רבים מכם מבינים עכשיו שזו הדרך היחידה להמשיך הלאה, רחוק מהישן כאשר הוא חסר תועלת ומתפרק במהירות. יקרים, אלו הם השינויים הפנימיים אשר ניתן לראותם מבחוץ ולא ניתן להעלים עין מהם, כשזה האופן בו אתם יכולים לתת ביטוי לכל דבר בחייכם. בבקשה התמקדו בחדש כאשר אתם עכשיו באמצע אוקיינוס השינויים, ואתם צריכים להכין את ספינתכם להגיע בשמחה לנמל המיועד שלכם. הוציאו כל דבר שאתם מרגישים שהוא כבד מדי או מאט אתכם וראו כמה נהדר אתם יכולים לזרום ולנווט בגלים עצומים אלה, ואל תשכחו להשתמש באנרגיה שגלים אלה נושאים כיוון שהם יכולים לקחת אתכם הביתה אפילו מהר יותר. בבקשה ראו את עצמכם כחלק מאוקיינוס זה והרגישו את החיבור הנהדר הזה לכול היש.

חלק מכם כבר הרהרו בשאלה של " לעזוב את הזמן", ותמהים איך זה יהיה, איך זה ירגיש ומעל הכול איך הם יכולים להתקיים בלי הצורך לדעת איזה יום, תאריך וזמן קיימים ממש עכשיו. אין אנו יכולים לתאר לכם זאת באופן מלא, כיוון שלכל אחד תהיה את החוויה שלו מכך, אבל באופן כללי, אתם תאבדו את אותה התחושה שמשהו חסר, משהו אינו מושלם ודורש את תשומת לבכם ללא דיחוי, תחושה כי משהו חשוב עומד ממש לפניכם ומחכה לכם לעשות זאת, פשוט נאמר, אתם תרגישו בנוח רק לחיות ולהיות בדיוק במקום שאתם נמצאים בו ועם מי שאתם רוצים להיות, כשהכול יגיע, כך אומרים, בחבילה אחת, כיוון שאינכם יכולים להרגיש באמת מאושרים ושבעי רצון כאשר מישהו או משהו לא מתאים לרטטים שלכם. אנשים רבים הם ביחד בשל נושאים קרמתיים וברגע שהם נפתרים עם אהבה ומחילה הם חופשיים לבחור נתיב אחר והם ירגישו רצון מאוד חזק לעזוב את אותה מערכת יחסים אשר מימשה את צרכיהם, אבל בבקשה זכרו שאותה אהבה תמיד תישאר ביניכם, כמו שעכשיו אתם יכולים להסתכל על כל מה שמתרחש לאורך הזמן שהייתם ביחד, רבים מכם היו יותר מפעם אחת קשורים במערכת יחסים מעין זו, עם הבנה גבוהה יותר על למידת השיעורים שלקחו אתכם למקום בו אתם עכשיו נמצאים. אנא הרגישו את האהבה ללא תנאי אחד לשני, סלחו ושחררו את ההרגל הישן שאחד הינו אחראי לאומללות של האחר.

ראו את עצמכם כישויות אור יפות וזוהרות וכול מה שאתם רוצים להבין יגיע אליכם בכאלה רגעים גדולים של הארה, כך שאתם תרגישו את עצמכם זוהרים עם כל האור הזורם מפנימיותכם ואנשים רבים יסתובבו ויסתכלו אליכם, וישתהו מה גורם להרגשת משיכה כה חזקה כלפיכם. זה יגרום להתחלת תגובת שרשרת בתוכם, והם יחלקו ביודעין או שלא ביודעין את אנרגית האהבה והאור עם כל האחרים. זו הדרך בה אור ואהבה מתפשטים ואנו כה שמחים מאוד שאתם כה בשמחה מאפשרים לכך לזרוח מתוך לבכם עבור כולם.

אני SaLuSa מסיריוס, ומרגיש שמחה גדולה שאני יכול לחלוק מחשבות אלה איתכם. אם אתם מרגישים שזהו הזמן לשינוי, גרמו לכוונתכם להתמקד בכך, ובתוך זמן קצר הסימנים של זה מגיע יהיו שם כדי שאתם תראו אותם, ואתם בוודאי תבינו מה משמעותם ותפעלו בהתאם.

 

 

 מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light


Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge