Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > SaLuSa - מיום 5 בנובמבר 2013

SaLuSa - מיום 5 בנובמבר 2013

הקשיבו למה שרגשותיכם מספרים לכם בשפה של אהבה ושל אור ואתם תדעו בדיוק מה שאתם צריכים לעשות, מה יתרחש להבא בתהליך התמרתכם. לבכם מקבל מידע רב, לכן הוא די עסוק בימים אלה ואתם עשויים להרגיש לחץ באזור זה של גופכם. אם אתם שואלים את עצמכם משהו, התשובה היא כבר שם, לפעמים מוקדם יותר ממה שאתם מסוגלים לסיים את שאלתכם, כיוון שלבכם מחובר לחוכמה של הכול מה שיש וכל התשובות שאתם עשויים להצטרך עבור התמרתכם ותנועתכם לתוך המציאות הגבוהה יותר, זמינות לכם. אתם רק צריכים להיות מודעים לזרימה החדשה של ידיעה לתוך הווייתכם שתואמת לתהליך ההתעלות מאוד משלכם. אנו מזכירים לכם שאין שתי ישויות שעוברת את אותו תהליך בדיוק, לכן, זה חכם להקשיב במקום לנסות להשוות ולהטיל ספק אם עשיתם את כל הצעדים ההכרחיים לקראת התרוממותכם. לכן, התמקדו בחוכמתכם הפנימית, ואתם בוודאי לא תחטיאו משהו שהוא חשוב באבולוציה שלכם. זה תמיד מובטח ואתם מודרכים לחוות את כל מה שיסייע לכם תמיד להעלות את עצמכם.

אנו מעודדים אתכם לתרגל תמיד לשאול בתחילה את לבכם, כשהתשובה המתקבלת היא שלכם ומהדהדת איתכם מאוד בחוזקה, וזה נותן לכם את ההרגשה של ביטחון ביכולתכם ולא משאיר מקום לספקות, שאני יודע שאף אחד מכם רוצה לחוות יותר, כיוון שזהו הזמן של התעוררותכם לדרך גבוהה יותר של קיום, הכולל כל דבר שאתם יכולים אולי לדמיין בתוך משמעותה של מילה זו. ודעו כי יש כה הרבה מאוד יותר בקיום שאתם לא יכולים להרגיש ממש עכשיו, אבל כמה כבר חוו את המהות האמיתית של ביטוי גבוה יותר של אנרגיות אשר יקיפו את כולכם כה קרוב ביותר. זהו הזמן לנוע לתוך אנרגיות אלה עבור כל אלה שהחליטו לעשות זאת ולהביא אותן לאחרים שעומדים להתעורר או רק התחילו את חיפושיהם. הרגישו את הכוח שמתפשט מליבכם לתוך ההוויה  כולה, ועשו מה שאתם מרגישים שהכרחי לגמור את הכנותיכם, כשאז אתם תועלו בשנית ורק תרגישו שלווה ואהבה זורמים אל ודרככם, ולא יהיה לחלוטין רצון להתעסק במשהו בעל רטטים נמוכים יותר שלא מתאים לכם, ואנשים מסביבכם ירגישו את שלוותכם ואת אושרכם, ואתם תעוררו השראה לאלה אשר בחרו לעזוב את הישן אפילו יותר, לחפש עבור את כל מה שיסייע להם לעשות זאת.

אנחנו תמיד אתכם, ואנו יודעים שנוכחותנו והאנרגיה שלנו מסייעת לכם להתנסות בכל השינויים ההכרחיים בתוככם. אנו חווים שמחה גדולה על החיבור שלנו וזו כזו השפעה נפלאה ועוצמתית ל"עבודה" שלנו שהגענו לכאן לעשות, ואנו יודעים שחיבור זה יוביל אותנו כולנו להגשמת רצונותינו. אנו לא עוזבים אתכם לרגע לבד כיוון כפי שרבים מכם יודעים אנו יותר מרק אורחים מהכוכבים, שהגענו פה להתבונן באבולוציה של פלנטה אחרת ושל ישויותיה. אנו עומדים להתאחד איתכם באהבה ובאור ולכן רבים מאיתנו יצטרפו לאותו נתיב חיים וייצרו חוויות יפות בכל מקום שאנו נהיה בו.

אני SaLuSa מסיריוס ואני מאושר שאתם מרגישים שמסעכם מתחיל להיות כה שלוו ואוהב כל הזמן, וזה מוביל לחוויה של שלווה ואהבה בכל מקום וזה מה שאנו כולנו מבקשים.

מתקשרת: MADAD

אתר באינטרנט : SaLuSa in Love and Light

Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge