Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, June 8, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, June 8, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות!

הריני סולאריס, ואני משתייכת לארגון הפלנטות של מערכת השמש שלנו{ הפלנטות שחגות סביב השמש שלנו},וברצוני להסביר היום מעט על הסיבה מדוע קריס-וון היקר לכם אינו מתקשר בחודש שחלף. הוא עצמו אינו יכל לתת הסברים מדוע הוא חש את הצורך הפנימי להיות בלי לתקשר, לכן הריני מציעה את עצמי להסביר לכם מעט על מה שקורה.

לכמה מכם ישנו תפקיד משמעותי בתחילתו של תור הזהב החדש,ואינני רק מתיחסת לכל המתקשרים אלא גם לכל האחרים שמסייעים ומדווחים לכל מי שמעונינים ,על אותם השינויים העומדים להתרחש, מידע שהנו חשוב במעלתו , על אודות הזמן של השינויים והמעברים . ומסבה זו הרבה נשמות רוחניות נעלות ומתקדמות,נולדו על הפלנטה{הרבה מהם הנם בגילאי-ה-30 וה-50שלהם } ומסייעים בדילוג הקוואנטי למציאות החדשה. "מציאות חדשה" בעצם רק עבורכם, הרב הגדול שלא ידע על כך,כמובן, חוץ ממעט מורי החכמה, ואלו שעברו חניכה לחכמה, זו בכל אופן מציאות שתמיד התקיימה, משום שהאמת מעולם לא השתנתה;זו האמת הנצחית.

כפי שאמרנו לכם קודם, הרינו חברים בארגון הפלנטות ,אשר מנחים , ומלמדים וחושפים ידע, ושומרים על אלו מהנשמות שיועדו מלכתחילה להיות כאן למען האנושות. מאוחר יותר כשנשמות אלו תהיינה מוכנות, הן בעצמן ינחו מספר אנשים או קבוצות להגיע למצב הבנה שכזה שיוכלו לחיות את הידע שבאנו להעביר אליכם, בשיתוף עם אחינו לדרך , מהחלל החיצון, וכמה נשמות אור , שהתעלו בעצמם מהפלנטה הזו.

"פעולותיהם ,הם שיעידו עליהם"-אמר המאסטר ישוע לפני כאלפיים שנה ,לתלמידיו. וככה זה גם עתה ותמיד יהיה בכל תקופה,משום שהלימוד של המורים הגדולים אינו רק מתיחס לזמן מסוים,אלא שהם {המורים}עצמם גילו ושיקפו היבט של האמת האחת בעצם חייהם שלהם, שבאה לידי ביטוי בתקופה מסוימת ,והנה בהחלט תקפה לכל זמן בהיסטוריה האנושית.

בפעולותיהם, אם כן , ובמילים שהם מוסרים לכם,תדעו אם השליחים,הנם מקור לחכמת אמת, שהאינסוף שם בשפתותיהם,או שלהיפך,שישנם כאלו בעלי מדה מסוימת של ידע רוחני, שהנם בעלי מטרה אישית סמויה, ובכך הנם נושאי האמת שמעורבת בשקר,או השלכה מנטלית,שהנה תוצר של הזיותיהם וחיקוי של מקורות מוסמכים אחרים. אני מתכוון למה שמקורות מעוררי השראה אחרים של חכמה רוחנית, אמרו לכם: האינטואיציה שלכם, ולא ההגיון, למרות שאי אפשר להכחישו, הם שינחו אתכם למסרים{בין אם הם יהיו שלכם, או שתוקשרו}שיספקו לכם מידע שנחוץ לכם בכל צעד בדרך,בזמנים הללו של שינויים קיומיים שבהם אתם מצויים עכשיו. אפשרו לאינטואיציה להדריך אתכם, ואפשרו לה לשרתכם טוב, אחי ואחיותי היקרים בפלנטת ארץ, פלנטה כחולה ויפהיפיה זו מלאה חיים, מלא תשוקה לחוות יופי, הרמוניה ושלום.

בזמן לא רחוק מדי ,{בקרוב}, למרות שאיננו מתנבאים במדויק, אחיכם קריס-וון יוכל למסור ישירות את המסרים האלו: הוא לא יצטרך את אף אחד מאחיו הגדולים, שיסייעו לו ויכתיבו לו טלפטית את מסריהם, אלא שהוא בעצמו יתחבר למקורו הפנימי לשדר כל המידע שלו אתם זקוקים ישירות ממודעותו, ללא מתווכים.

אנו כבר מכינים אותו לכך שהוא יוכל לעשות זאת,ובעצם לא רק הוא אלא עוד בני האדמה הזו שהנם גם ברמה זו שבהחלט יהיו לעזר בלתי ישוער עבורינו ,אחיכם לדרך שבאנו מפלנטות או כוכבים אחרים.

הוא{קריס-וון} הציע בהתנדבות להעביר מסר זה , למרות שהוא יודע שעליו להשאר זמן מה בלי לתקשר מסרים,משום שהוא הבין שהוא רוצה להסביר זאת לכם. עתה אנו מבקשים שתכבדו את הזמן שהוא זקוק לו בכדי לאזן את האנרגיות בכל הגופים האנרגטיים האחרים,שלו, וכשהזמן יגיע , הוא יודיעכם על כל מה שחשוב וטוב בשבילכם לדעת.

ההבדל היחידי יהיה באופן שבו יעשו התקשורים הללו, כפי שתראו. יגיעו שינויים רבים בזמן הקרוב, וכמה מהם יהיו נהדרים. הבורא האלוהי מזיז את הכלים שלו על לוח השחמט{שזה העולם} בדרך מלכותית , והתוצאה יכולה להיות רק מושלמת בדיוק כפי שהנו.

סולאריס דיברה עמכם, מארגון הפלנטות,{Confederation of Planets}

באמצעות קריס-וון.
מאנגלית: עדן


Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge