Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, May 4, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, May 4, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

קריס-וון:אני חש פתאום עליה בטמפרטורות בחדר שבו אני מתקשר .בפעם הזו אני חש שישנם יחד עם המפקד סוהין עוד נוכחים נוספים...

סוהין: ברכות לכולם. יש לי העונג גם לקשר אתכם עם כמה מחברי הרוחניים. הראשון, אני מפנה את הדרך לאחי סינט- ג'רמין.

סינט ג'רמין: אני מנצל הזדמנות זו שאחי סוהין נותן לי וגם לאחינו קריס-וון המתקשר אליכם ,להעביר מסר ש--למרות היותו קצר-- הינו בעל חשיבות גדולה לזמנים שבהם אנו חיים.

כפי שאתם יודעים גאיה משדרגת את האנרגיות המיוחדות שלה,גם הפיזיות וגם המעודנות, כדי להמשיך את תהליכי ההתפתחות הפלאנטרית לעליה לרמת ויברציה גבוהה יותר. אנו יודעים שאתם מעבירים באינטרנט גירסאות רבות בנוגע לאיך ולמה השינויים הפיזיים מתרחשים על אמא אדמה שמקורם במרחב הפיזי שלה.

גאיה מתקנת את , זווית ציר הסיבוב שלה , כך שיהיה ישר לגמרי ולא בהטיה, כפי שהיה עד כה. התיקון הזה של הציר, חייב להיעשות באיטיות רבה, כדי למנוע רעידות אדמה הרסניות לאוכלוסיות אנושיות באזורים מסוימים, ולבעלי החיים, ולצמחייה. למרות שאמא אדמה ,עושה את השינוי של ציר הסיבוב בהדרגה, ללא ספק, יהיה בלתי נמנע שיגרמו תזוזות ,ובעקבותיהם שיטפונות אפשריים בחלקים מסוימים של הגלובוס.

התכוננו לאירועים הללו, לא מתוך פחד, אלא בבטחון שזה משהו הכרחי שמעורב בשינוי שכולכם מחכים לו. התעודדו ואל תפחדו, משום שאינכם לבד בזה: אנו מלווים בצבאות וצבאות של ישויות אור, שימלאו אתכם בעוצמה ובאומץ להתמודד עם כל השינויים שעומדים להתרחש, באמונה ובתקווה שהכל יהיה לטובה. אחרי הסערה תשוב השמש ותבהק בעוצמה, ותפיץ אור רב מתמיד.

עכשיו אני זז הצידה לאח נוסף שרוצה לומר לכם כמה מילים.

אשתאר שרן: אני כורך את כל אחי ואחיותי מכדור הארץ , בשמיכת אור ואני אומר לכם , תנו לכל מה שיתרחש, לקרות. אנו נהיה לצידכם, כך שאף אחד שחי , בלא אנוכיות, ומודע ודואג ליתר אחיו , לא יהיה בלתי מוגן, כשיתרחשו שינויים בנקודות מסוימות על הפלנטה.

כל אחד ואחד מכם שצועד בנתיב הרוחני, נמצא תחת השגחתינו באמצעות המחשבים המרכזיים בספינותינו, ובמקרה שתימצאו בסכנה קשה, נגיב ללא דיחוי להציל ולהעביר אתכם למקום בטוח ומוגן. כך שאפילו שאתם יודעים שהרבה שינויים יתחוללו על הפלנטה, דעו גם ששום דבר לא יקרה לכם, שאתם ניצפים ומוגנים באמצעות הטכנולוגיה שלנו, שתדהים אתכם כשיום אחד תכירו את כל היכולות העדינות והמיוחדות היוצאות מן הכלל שלה.

אל תפחדו מדבר, חברים יקרים, משום שאנו תמיד מלווים אתכם לכל מקום שאליו שאתם הולכים.

לבסוף, אני מפנה את הדרך לאחרון מבין שלושת החברים.

סמנה, סננדה, ישוע \ ג'יזוס: הא הא! תודה , קריס-וון,שאתה כותב מספר שמות, שאני ידוע בהם. ובכן, בעצם, כל אחד מהם היה מספיק. אני הנני האנרגיה הידועה כ הבן, לא אינני הבן היחיד של האב משום שכולנו ילדי אלוהים, כברואיו, אך מאחר והגעתי לתובנה רוחנית שאבי ואנוכי הננו אחד, ושאין בעצם כל הבדל בינו וביני. כל אחד שמגיע להבנת האמת הזו ,יהפך לבן האמיתי של אלוהים, מגשים את השלישי מבין שלושת היבטי האלוהות: אב ,אם ובן.

בהיבטו כאב, הוא הבורא של כל הקוסמוס וכל המספר הגדול והבלתי מוגדר של ברואים המאכלסים אותו: הוא מדבר אתנו דרך קולה של התודעה שבנו. בהיבט האם ,היא כל מה שמקיף אותנו כהתגשמות הטבע ,ברמה הפלנטרית, הסולארית, הגלקטית, והקוסמית: היא מתחברת אלינו דרך אהבה, שהיא ליבת העיקרון ,שמאחורי כל כוחות היקום. ובהיבט הבן , אנו, כל חלק ופיסה של היבט זה ,יצורים חיים ומודעים היודעים שאנו ברואים של הרצון האלוהי, ושיום יבוא ונשוב אל המקור שממנו הכל מגיע, הכל הווה הכל אהבה, הכל טוב והכל אור,וצורות מובחנות, רבות כולם הם בניו ביקום .

טובה תחת טובה. כל ההויות המכווננות, מתחברות על ידי חוק המיגנוט. במקום ששניים או יותר מכם נאספים בשמי, דעו שאהיה שם, מזרים אליכם ברכותי , מנשים בנשימתי את ליבכם היגע ,מהמאבקים היומיומיים של העולם, שכה מתיש וקשה להתגבר עליו: אני מכיר את זה טוב מאוד. אם באתי היום, זה משום שאתם בעצמכם קראתם לי, באמצעות האהבה והתשוקה שלכם לשרת את התכנית האלוהית, מוכנים להקריב, אם זה נחוץ , להביא את המציאות, שעתה היא העובר ,של העולם החדש, שיגיע תודות למאמצים משותפים של כולכם.

אני מחבק ומברך אתכם, לא פעם אחת, אלא אלפי פעמים.

שלום ואהבה.

מקור: המפקד סוהין, סינט-ג'רמין, אשתאר שרן, וישוע.

מתקשר: קריס-וון
מאנגלית: עדן

31 מאי 2010

אחים יקרים

המתקשר שלנו קריס-וון נמצא בתקופת טרנספורמציה עתה.

הוא מבקש להתבודד עם עצמו למען התפתחותו הפנימית לשלב הבא שלו.והוא שרוי במדיטציות.

הדבר דומה להתכנסות אל הגולם על מנת להפוך פרפר יפה ומפואר .

על כן אין תיקשורים מספינת האם אלפא ומהמפקד סוהין מאז ה-4 מאי -2010 .

עד לזמן שבו קריס ישוב ויעביר מסרים חדשים אנו כולנו נמצאים גם כן בתהליך מעבר,

אל התהוותנו היפהפיה ביותר בכל הזמנים. היאזרו בסבלנות.

אהבו את הכל. ברכו את הכל, והכל יתחדש מעל המשוער,

לטוב הגבוה של האדמה והאנושות.

בברכה מהמתרגמת עדן.
Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge